Sign in to follow this  
Followers0
Pizzaro

Śmierć zbrodniarza Jaruzelskiego!!!

Recommended Posts

Jedną z najlepszych rzeczy, jakie nam się przydarzyły to Piłsudski. Jedną z gorszych było pojawienie się Jaruzelskiego.

Źle piszesz. Powinno być tak - Jedną z najlepszych rzeczy, jakie nam się przydarzyły to wynik I wojny światowej. Jedną z najgorszych był wynik II wojny światowej i ustanowiony po niej porządek. ;)

Que, nie będę Cię uczył historii.

Krit, odzyskanie teoretycznie niepodległości to jedno, a walka o granice to druga sprawa i o to mi chodziło.

Que, nie będę Cię uczył historii.

Nie potrzebne mi są od Ciebie lekcje, tylko udowodnienie Ci, że wybierasz sobie wygodne dla Twojego światopoglądu fakty, a inne, mniej przyjemne, ignorujesz. Wybacz, typowe dla niedojrzałego człowieka.

Que, jeżeli mowa o Piłsudskim to jestem świadom wszystkich mankamentów jego osoby i rządów. Niemniej jego zasługi są chyba na tyle oczywiste, żeby ich nie wypisywać.

Jedną z najlepszych rzeczy, jakie nam się przydarzyły to Piłsudski. Jedną z gorszych było pojawienie się Jaruzelskiego.

Jaruzelski był kanalią, ale mówienie, że był najgorszym co nam się przydarzyło to jednak lekkie nadużycie. Komunizm przyniósł nam paru innych, bardziej krwawych dyktatorów jak choćby Bieruta.

A co do Piłsudzkiego nie zapomnij, że Bóg dał nam słońce Peru. :wink:

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers0

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Recent Status Updates

• Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  mw2

Dawaj koty do wyprzytulania! ♥
      · 12 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tu jakaś cywilizacja? 
      · 8 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Wybitny radziecki profesor anatomii Anatolij Jebiedrewienko w 1969 roku odkrył, że oko i dupa połączone są nerwowo.
      Aby dowieść swej tezy potrzebował ochotnika, na którym przeprowadziłby swój eksperyment. Na ochotnika zgłosił się 27-letni Dymitri Starodupcew.
      Eksperyment miał rozwiać wszelkie wątpliwości, gdyż środowisko naukowe wątpiło w śmiałą tezę Jebiedrewienki. I ostatecznie tak też się stało. Najpierw profesor z całej siły uszczypał w pośladek Starodupcewa, któremu z oka niemal natychmiast poleciała łza. Następnie z impetem wsadził mu palce do oczy wskutek czego ochotnik się zesrał.
      · 3 replies
    • Borowy

Borowy

Ej, czemu nie jestem zielony?! 
      · 14 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
      · 2 replies
  • Popular Now

• Asamix
      4