johanneskate

Cza(t) imprezka, czyli świętujemy 1000 lajków.

19 postów w tym temacie

Wybiło nam dziś 1000 polubień na Facebooku. Zorganizujmy więc jakieś mini-wydarzenie z tego powodu. Dobra okazja spotkać się w więcej osób.

Plan jest taki że wieczorem- po godzinie 19, kto tylko może i będzie chciał niech wbije na czat. Pogadamy, pośmiejemy się. Obiecuję, że nie będzie żadnych banów!

Feral Thing proponował jakiegoś skapaja przy okazji, dobry pomysł to jest. Zobaczymy co się da zrobić.

PS.

Do wejścia na czat zapraszam szczególnie osoby, które bywają rzadko, albo wcale. Nie ma się czego bać, a jest to całkiem dobra okazja poznać się lepiej i pośmiać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gareth, żaden problem. 19 to godzina, o której spodziewamy się pierwszych gości, tych co pomagają w ostatecznych przygotowaniach. Także przyjdziesz po prostu na gotowe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do korzystania z Google Hangouts też zachęcam, wydaje mi się, że jest jest mniej zakłóceń niż na Skype i tak bardziej lekko wszystko działa.

I są fajne efekty :3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

2 w 1.

Nie znam statystyk, ale zakładam, że forum ma kilka tysięcy unikalnych odwiedzin dziennie. Jest dobrze pozycjonowane w Gunglach, ma też swoją "markę" od kilku lat. Co to jest w takim przypadku 1000 lajczków? Kropla w morzu. Byle dupa jak pokaże pół cycka to ma 200. Nie zaglądałem na tego całego fanpejcza, z wiadomych przyczyn, podejrzewać jedynie mogę, że nie przyciąga.

Co do popularności. Hmmm. Na pewno nie jest wykorzystany potencjał jaki ma samo forum. No przecież to jest żenada by teraz, w wieczornej porze, było zalogowanych 10 userów, reszta niezalogowani i boty. Słabizna totalna! A dlaczego tak się dzieje? To już nie na mojej głowie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proponuję zrobić takie coś w piątek ok 23:00, albo w sobotę. W środku tygodnia ludzie są strasznie zabiegani, więc taki niespodziewany wyskok z takim pomysłem byłby błędem... był błędem (było tylko ok 15 osób)?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ta, na 2 tys. lajków trzeba będzie znowu poczekać kolejne 9 lat hihi

To reklamujcie tą stronę, a nie się dziwicie, że nikt wam fanpejdża nie lajkuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po wpisaniu frazy "forum młodzieżowe", m-forum wyświetla się na 4 miejscu, więc chyba proste, że kto szukał takiego rodzaju forum, to prędzej czy później się tutaj pojawił. Tutaj nie chodzi o to, że potencjalnych userów jest bardzo dużo tylko trudno Was znaleźć, ale raczej o to, że w dobie facebooka tak mało ludzi korzysta z tego typu portalów. Albo jesteście słabi i większość ludzi szybko stąd ucieka. :P Nie wiem, przekonam się.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Albo jesteście słabi i większość ludzi szybko stąd ucieka. :P Nie wiem, przekonam się.

nie wiem, zdaje mi się że wszystko zależy od tego jakie osoby tutaj goszczą i jak podtrzymywane są tematy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz