djmloody27

Co robicie zaraz po seksie?

20 postów w tym temacie

No wlasnie...takie pytanie...co robicie zaraz po sexie??

przytulacie sie,czy moze od razu sie ubieracie i gdzies idziecie??

ja np z moim Skarbem zawsze lezymy,patrzymy na siebie,rozmawiamy,i to "Kocham Cie"...no i oczywiscie po dobrym sexie trzeba sobie zapalic :P

a jak to jest u was??

Pozdrawiam :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziwny temat.

To chyba naturalne, że jak tylko kończymy się kochac nie ubieramy się czy też nie uciekamy zaraz n miasto. To byłoby zbyt... przedmiotowe?

Leżymy, czasem śpimy, czasem rozmawiamy. Czasem coś innego.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok... Naprawdę staram się zrozumieć, to takie filmowe - kieliszek szampana przed, papieros po.

Ale jakby facet wyciągnął w łóżku paczkę fajek to zadźgałabym tępym widelcem.

Nie jestem w stanie pojąć, co w tym takiego fajnego i skąd ta nagła potrzeba dymka "Po dobrym jedzeniu i po dobrym seksie". Bo dla mnie i jedzenie i seks jest czymś przecudownym a smród papierosa jest dokładnie odwrotnym do tej cudowności ohydztwem.

No. Się zbulwersowałabym.

co robicie zaraz po sexie??

Pomijając te wszystkie przytulanki, czułe słówka, buziaki itede...

Bardzo lubię jeść w łóżku. Często po jakimś czasie -> kuchnia. I albo pichcimy coś razem a potem wcinamy w pościeli albo jedna osoba robi przyjemność drugiej jakimś fajnym daniem z dostawą do łóżka.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
"Po dobrym jedzeniu i po dobrym seksie".

jakbyś paliła to byś zrozumiała.

jesli nie palisz to doskonale rozumiem Twoje obiekcje co dotego, bo miałam takie same gdy nie paliłam ; )

a tak po sexie czy dobrym pettingu bardzo miło jest sobie zapalić : )

tak to cudownie rozluźnia i takie jeszcze większe poczucie blogosci daje : D

no i obowiązkowo przytulanie ; )

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ok... Naprawdę staram się zrozumieć, to takie filmowe - kieliszek szampana przed, papieros po.

Ale jakby facet wyciągnął w łóżku paczkę fajek to zadźgałabym tępym widelcem.

Nie jestem w stanie pojąć, co w tym takiego fajnego i skąd ta nagła potrzeba dymka "Po dobrym jedzeniu i po dobrym seksie". Bo dla mnie i jedzenie i seks jest czymś przecudownym a smród papierosa jest dokładnie odwrotnym do tej cudowności ohydztwem.

No. Się zbulwersowałabym.

Ja też zdecydowanie bym sie zbulwersowała...!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To zlezy z kim ten seks uprawialem. Kiedy jestem w zwiazku to staram sie zapewnic kobiecie z ktora sie kochalem poczucie bliskosci i bezpieczenstwa. Zresztą np. takie rozmowy zaraz po seksie są niezwykle zajmujace, szczegolnie, ze potrafią dotyczyc calkowicie abstraksyjnych kwestii.

W przypadku seksu z dziewczyną z którą nie łaczy mnie nic głębszego nie wysilam się do tego stopnia.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zależy kiedy ... jak jestem u Niego na noc to najpierw przytulamy się do siebię i rozmawiamy a potem zasypiamy

jak przychodzę do Niego i potem ide do domu to mówimy sobie o swoich doznaniach i się bardzo do siebie tulimy

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ech...... po namiętnej gimnastyce (ze ścisłą koordynacją we dwoje), po prawie że dotknięciu nieba

po dobrym sexie trzeba sobie zapalic
wcinamy w pościeli

pety i resztki jedzenia w łóżku.... :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obecnie dziewczyny nie mam , ale zawsze zaraz po lubilem sie przytulic i zasnac razem :) przyjemniejsze wspolne sny :P a po obudzeniu sie powtorzyc wszystko :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 9.06.2007 at 22:53, Maua napisał:

Fajka, a jak.! :D

Mówią, że po dobrym seksie to nawet sąsiad twój wychodzi na papierosa. :D

Dość nietypowe pytanie, ale pozwolę sobie na odpowiedź. Otóż dajemy sobie chwilkę wytchnienia, a później idziemy wspólnie pod prysznic.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko zależy od tego kiedy jest ten seks. Jeśli w nocy to po wszystkim idziemy spać, ale najczęściej są to randomowe momenty dnia, więc przytulamy się na chwilę a później wstajemy i robimy co tam mieliśmy w planie na dany dzień. Raz na jakiś czas mamy takie momenty, że spędzamy dzień w łóżku tuląc się i oglądając seriale ale raczej na co dzień tak tego nie celebrujemy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My zawsze poleżymy sobie jeszcze chwilkę, poprzytulamy się i pogadamy. Jeśli jest czas to leżymy tak sobie pół dnia i oglądamy filmy na przykład :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najczęściej muszę uzupełnić płyny ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z moim pierwszym chłopakiem byłam rok, tylko raz się zgodziłam na szybki numerek, po... czułam się fatalnie psychicznie, Zawsze po... leżeliśmy sobie, przytuleni, rozmawialiśmy lub nic nie mówiliśmy. Kochaliśmy się tylko wtedy kiedy było wiadomo, że będziemy mieli duzo czasu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze palę po chyba, że nie mam takiej możliwości. Jak jest czas to się przytulę jak nie to szybko wracam do obowiązków. Nie mam w sumie żadnej zasady. Za każdym razem jest inaczej.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tuż po seksie - przytulić się, bez słowa, kostka czekolady, łyk wody by uzupełnić płyny i... najczęściej druga runda :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz