Sign in to follow this  
Followers0
GumiS91

Chciałbym polecić program "podziemnaTV"

Recommended Posts

Witam dawno mnie tutaj nie było ale jeżeli chodzi o polityke i gospodarke to chciałbym wam polecić osobę, która pokazuje prawdę o zamydlaniu oczu przez polityków jak i media telewizyjne, radiowe czy prasowe. Mówi o tym jak polityka i dziennikarze okłamuje ludzi w różnych sprawach gospodarczych jak np: bieda w kraju, emerytury, wzrost gospodarczy, umowach i płacach podając przy tym przykłady jak i argumenty. Naprawde polecam bo to co mówi to jest w większości prawda, jak nie całkowita prawda. Przekonajcie sie sami:

podziemnaTV "Wyłącz TV - włącz myślenie"

Czego chcą Polacy - bolesna prawda - zobacz koniecznie

Link do strony Youtube:

http://www.youtube.com/user/podziemnaTV

Link do strony Facebook:

https://www.facebook.com/PodziemnaTV

Link do strony Twitter:

https://twitter.com/podziemnaTV

Share this post


Link to post

Wygląda jak tania podróba Maxa Golonki.

Niby wszystko fajnie, ale autor ma widzów za kompletnych idiotów którzy nie mają pojęcia o tym jak funkcjonuje państwo. Myśli, że odkrywa nie wiadomo jaką prawdę, a o tym, że słowo darmowe jest pewnym skrótem myślowym wiedzą chyba wszyscy.

Share this post


Link to post

Avrukk,

Kolego jak byś poczytał koentarze ludzi, którzy komentują fimy od niego to są ludzie co nie mają pojęcią jak to działa albo udaje że wie a tak naprawde nie ma pojęcia o czym on rozmawia. Jeszcze lepsze jest jak przeglądam np wp czy interia czy onet i czytam tam jakieś wiadomości co ktoś napisał i potem komentarze ludzi to albo udają debili albo naprawde wierzą w to piszą, mówią i co nam pokazują. Wiadomo że to co media i politycy mówia to trzeba brać na dystans a najlepiej jest samemu sie dowiedzieć co to, jak to działa, do czego to służy itp a potem można rozmawiać na takie tematy, bo najczęsciej Ci ludzie co sie wypowiadają to nie mają zielonego pojęcia o czym mówią a mówią bo usłyszeli lub przeczytali w internecie, gazecie, tv. Więc to że Ty to wiesz to nie znaczy że wszyscy wiedzą bo inaczej ludzie by sie nie dali dymać przez media i polityków... Pozdrawiam.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers0