Sign in to follow this  
Followers0
plus.osiemnaście

Trynkiewicz na wolności?

Recommended Posts

To chyba dziewczyna ;p

A ja nadal jestem zdania, że Trynkiewicz powinien zawisnąć, ale to tylko pobożne życzenie.

A ja nadal jestem zdania, że Trynkiewicz powinien zawisnąć, ale to tylko pobożne życzenie.

Oczywiście, że powinien zawisnąć, został czterokrotnie skazany na karę śmierci. Ale to, że pewna banda doprowadziła do takich patologii nie oznacza, że można sobie robić jaja z instytucji sądu.

A ja tam jestem zdania, że dobrze się stało, iż Tryniu nie wisi. To naprawdę doskonały przykład do wielu rozważań na temat prawa. Powinien hasać radośnie z transparentem:

"Wasza kara śmierci gówno daję, lol xd"

Poza karą śmierci powinny być inne surowe wyroki, podczas których tacy zwyrodnialcy będą żałować tego co zrobili do końca swojego życia. Niestety polskie więzienia to dla nich jak pobyt w hotelu, za który my płacimy.. Teraz podobno zajął się malarstwem i mieszkanie zapewniło mu państwo.. Brak słów.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers0

• Who's Online (See full list)

• Gloria
    • yiliyane
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

I'm a negative creep,
      I'm a negative creep,
      I'm a negative creep and I'm stoned!
      · 0 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90

Razem z @mw2 planujemy spotkanie forumowe za jakiś tam czas. Są tu chętni?  
      · 7 replies
    • Lina_Evi

Lina_Evi

Miło, że są tu jeszcze osoby, które mnie pamiętają. Mam nadzieję, że tym razem osiądę tu na dłużej
      · 4 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Borowy

Do lasu grzybów szukać! 
      · 7 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  mw2

Dawaj koty do wyprzytulania! ♥
      · 15 replies
    • Gloria
      Okazywanie uczuć w związku przez mężczyznę
      Tutaj pytanie kieruję bardziej do Pań, a mianowicie jak podchodzicie do okazywania uczyć przez mężczyznę w związku? Czy jest to niejako dla was fundament związku i na tym wszystko opieracie? I jak rozumiem wyrażanie uczuć wiąże się przede wszystkim z ich werbalizowaniem? Czy postawa chłopaka/mężczyzny w stosunku do was (a więc działania podejmowane w stosunku do was - np. wspólne wyjście na spacer, do kina) w zasadzie nic nie znaczy, jeżeli nie ma werbalizowania myśli/uczuć? Wydaje mi się,
    • yiliyane
      Co ostatnio oglądałeś?
      Supergirl SE01E01-SE01E06. Ten serial jest kretyński, ma godne pożałowania efekty komputerowe, a jednak się wciągnęłam :/ 
    • michaelowax3
      Jaka muzyka teraz u Ciebie leci?
      Skillet - "Feel Invincible"  
    • Kerosine
      Plany na dziś.
      W taki dzień jak dziś plan może być tylko jeden - naładować słuchawki i telefon, spakować prowiant, picie i ewentualnie książkę oraz ruszyć na pieszą wycieczkę, za towarzysza mając wyłącznie bezkresne, rozsłonecznione niebo nad sobą.
    • Kerosine