• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Sign in to follow this  
Followers0
plus.osiemnaście

Trynkiewicz na wolności?

Recommended Posts

To chyba dziewczyna ;p

A ja nadal jestem zdania, że Trynkiewicz powinien zawisnąć, ale to tylko pobożne życzenie.

A ja nadal jestem zdania, że Trynkiewicz powinien zawisnąć, ale to tylko pobożne życzenie.

Oczywiście, że powinien zawisnąć, został czterokrotnie skazany na karę śmierci. Ale to, że pewna banda doprowadziła do takich patologii nie oznacza, że można sobie robić jaja z instytucji sądu.

A ja tam jestem zdania, że dobrze się stało, iż Tryniu nie wisi. To naprawdę doskonały przykład do wielu rozważań na temat prawa. Powinien hasać radośnie z transparentem:

"Wasza kara śmierci gówno daję, lol xd"

Poza karą śmierci powinny być inne surowe wyroki, podczas których tacy zwyrodnialcy będą żałować tego co zrobili do końca swojego życia. Niestety polskie więzienia to dla nich jak pobyt w hotelu, za który my płacimy.. Teraz podobno zajął się malarstwem i mieszkanie zapewniło mu państwo.. Brak słów.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers0

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Filip

Filip

Słoneczny Filip niczym Słoneczny Patrol 8-) 
      · 0 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90

Rzadko o coś proszę.
      Ale dzisiaj - proszę Was o pomoc.
      https://zrzutka.pl/bf8wmk
      · 0 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Filip

Fifi! Do lekcji! ;D 
      · 3 replies
    • Martusiaaaaaa92

Martusiaaaaaa92

Po zamachu na London Bridge media i politycy mówią dobrze o tutejszych Polakach jak nigdy Co ciekawe, głównie lewicowi politycy i media, by pokazać, że imigranci z UE nie są tacy źli jak ich zwolennicy brexitu przedstawiają. Zwłaszcza, że drugi z bohaterów, rodowity Brytyjczyk, okazał się nie być bez skazy: jest mordercą niepełnosprawnej dziewczyny, który dopiero co wyszedł przedterminowo z więzienia.
      · 3 replies
    • Filip

Filip

Herbaty dawno nie piłem, tym bardziej na czas, ale podoba mi się kreatywność tych tytułów, z niecierpliwością czekam na następne.  
      · 16 replies
    • Kerosine
      Powitanie
      Uczyłam się kiedyś hiszpańskiego, to piękny język =) Jakie dziedziny / zagadnienia psychologii najbardziej Cię interesują? Rozgość się i pisz szeroko  
    • Shady-Lane90
      O czym teraz myślisz?
      To, co zdarzyło się dzisiaj na jednej z rozpraw, przekroczyło wszelkie granice absurdu. Psychopaci z tak silnymi zaburzeniami osobowości powinni siedzieć na sali w kajdanach ;D 
    • Shady-Lane90
      Powitanie
      Witamy Cię serdecznie. Opowiedz coś więcej o sobie - jak się tu znalazłaś, czym się interesujesz, jakiej muzyki słuchasz Mamy nadzieję, ze będziesz tu stałym gościem! Baw się dobrze  
    • Martusiaaaaaa92
      Powitanie
      Miło Cię poznać Jaka pogoda w Gdańsku?
    • Filip
      Powitanie
      Hej, bardzo miło Cię poznać. Liczę na to, że zostaniesz tu na dłużej. Ja również mam 17 lat (jeszcze). Co lubisz robić w wolnym czasie? Jakiej muzyki słuchasz?