• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Sign in to follow this  
Followers0
plus.osiemnaście

Trynkiewicz na wolności?

Recommended Posts

plus.osiemnaście, jeśli ukradniesz ze sklepu batonika to też jest coś z tobą nie tak, łamiesz ogólnie przyjęte standardy, ale to jeszcze nie kwalifikuje cię do leczenia psychiatrycznego.

Y. Porównanie gwałcenia i mordowania z zimną krwią do skubnięcia jakiegoś niedobrego batonika z Biedronki jest... jakby trochę nie trafne.

Y. Porównanie gwałcenia i mordowania z zimną krwią do skubnięcia jakiegoś niedobrego batonika z Biedronki jest... jakby trochę nie trafne.

haha skojarzył mi się ten post z pewnym panem, z którym miałem okazję rozmawiać na temat Trynkiewicza i za każdym razem kiedy mu tłumaczyłem, że prawo musi być wyegzekwowane i T. trzeba wypuścić, bo karę odsiedział, to za każdym razem 'ale to pedofil, takich nie można'. Uruchom szare komórki i postaraj się spojrzeć na sytuację pod szerszym kontem, przestań myśleć systemem binarnym.

I chodzi o coś zupełnie innego niż waga przestępstwa.

Tak, chodzi o

to też jest coś z tobą nie tak, łamiesz ogólnie przyjęte standardy

Trynkiewicz, więc też złamał ogólnie przyjęte standardy, ale to nic, przecież on się zresocjalizował i mimo tego, że pozarzynał kilku bezbronnych chłopców to jest całkiem normalny(tylko ma nierówno pod deklem). Złodziei zamyka się za kratki, a Trynkiewicz jest gwałcicielem, mordercą, pedofilem i socjopatą - że wysiedział już swoje to jego przypadek idealnie nadaje się na leczenie psychiatryczne, bo z tego, co mi wiadomo, odbywając swoją 25-letnią karę spędził na terapii rok czasu, co jest śmieszne, biorąc pod uwagę opinię psycholog sądowej, która nie zauważyła u niego żadnej poprawy. I mówcie sobie, co chcecie - ja bym na zbity pysk wykopała tego gnoja na oddział.

-- Dodano 12 Lut 2014, 13:02: --

za każdym razem kiedy mu tłumaczyłem, że prawo musi być wyegzekwowane i T. trzeba wypuścić, bo karę odsiedział, to za każdym razem 'ale to pedofil, takich nie można'.

Ja nie mówię, że on ma wrócić za kratki, bo odsiedział swoje. Twierdzę, że powinien zostać skierowany na leczenie, tyle. Jak spotkasz gdzieś przypadkiem na swojej drodze pana ze swojego avatara to zobaczymy, czy dalej będziesz tak ćwierkał.

Twierdzę, że powinien zostać skierowany na leczenie, tyle.

Przez 25 lat nie dali rady. To teraz dadzą? ;;;; dziwnie twierdzisz.

Zebrałam z różnych źródeł kilka nowinek o Trynkiewiczu, jeśli kogoś interesują jego dalsze losy..

(:

Czy Trynkiewicz jest opętany przez szatana?

- Nie ma dowodów na przynależność Trynkiewicza do sekty satanistów, ale być może jest on opętany przez szatana - uważa Marek Płodowski z Centrum Informacji o Sektach i Kultach "Quo Vadis". - Radykalne odwrócenie się od dobra i wybranie zła w życiu jest wyborem szatana - dodaje.

Na pytanie o to, czy znalezione w celi mordercy zęby mogły służyć do jakichś obrzędów, odpowiada: - To niczego nie przesądza, ale trzeba wziąć pod uwagę doświadczenia księży egzorcystów, potwierdzających, że niektórzy opętani wypluwają różne dziwne przedmioty: włosy, gwoździe, kości. Kości mogą służyć jako symbol, totem, znak, nawet narzędzie uprawiania kultu.

W okultyzmie mogą służyć do rzucania uroku, przekleństwa, władzy nad drugim człowiekiem - dodaje. Ale Bóg może pomóc nawet Trynkiewiczowi: - On jest nadal człowiekiem, za którego umarł Chrystus i możliwa jest jego przemiana, nawrócenie - uważa Marek Płodowski. Ale w wypadku opętania nie pomoże psychiatra, lecz egzorcysta w połączeniu z chęcią poprawy. - Musi być minimum dobrej woli z jego strony - wtedy jest szansa na uwolnienie od zła - dodaje ekspert.

Generał Jacek Włodarski, szef Służby Więziennej, w rozmowie z Maciejem Dudą w TVN24 o materiałach, znalezionych w celi Mariusza Trynkiewicza: - Absolutnie uważam, że nie zostały one podrzucone.

Mariusz Trynkiewicz nie będzie odpowiadał za posiadanie treści PEDOFILSKICH. Prokuratura sprawdzi natomiast jak działał Służba Więzienna.

Matka Trynkiewicza - "Nie rozmawiałam jeszcze ze swoim synem"

Mariusz Trynkiewicz (52 l.) to najpilniej strzeżona obecnie osoba w kraju! Pedofil i morderca czterech niewinnych chłopców jest od wtorku na wolności. Wyszedł z więzienia po odsiedzeniu 25 lat wyroku. Jak mówi jego mama, Urszula (78 l.) do dziś się z nią nie skontaktował Mariusz Trynkiewicz podkreślał jeszcze w zeznaniach w śledztwie, że z matką łączyła go silna więź. Twierdził, że nawet, kiedy chciał popełnić samobójstwo, myśl o tym, że zrobi krzywdę mamie i ojcu powstrzymywała go przed odebraniem sobie życia. Z więzienia pisał do mamy listy, wysyłał kartki, namalowane przez siebie obrazy, regularnie dzwonił.

Wydawało się więc naturalne, że pierwsze kroki po odbyciu kary ćwierćwiecza w więzieniu będzie chciał skierować do niej. Mama Mariusza Trynkiewicza powiedziała nam jednak, że jego przyjazd do niej jest wykluczony.On o tym wie, że nie może tu się pojawić i do Piotrkowa na pewno nie wróci – podkreślała pani Urszula w rozmowie z Faktem.

Ale Trynkiewicz jak dotychczas podobno nawet nie zadzwonił.Nie rozmawiałam z nim. Jeśli ktoś mówi inaczej, to są bzdury. On jest gdzieś schowany i ze mną się nie kontaktuje. Jestem bardzo chora, mam nadciśnienie, cukrzycę i nie mogę się denerwować – mówi nam pani Urszula.

Pewnie chłopak jest zajęęęęty.. :devil:

Trynkiewicz pod całkowitą ochroną.

Mariusz Trynkiewicz, kosztem tysięcy złotych dziennie, od czterech dni jest chroniony niczym świadek koronny. Mieszkanie, telefon, kieszonkowe - na koszt podatników,a do tego nowa tożsamość. Zaledwie kilku policjantów i jego adwokat wiedzą, gdzie przebywa bestia.

"Sama ochrona i monitorowanie Mariusza Trynkiewicza to dla policji ogromne przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest kilkudziesięciu policjantów, kilkanaście samochodów, wynajęte mieszkania i najnowocześniejszy sprzęt. Policjanci mają nie spuszczać z oczu pedofila przez 24 godziny na dobę" - pisze "Polska"

- Ochrona policji jest przesadą! To my wszyscy płacimy za ochronę Trynkiewicza - najlepsze auta, najlepsi policjanci chronią Trynkiewicza - to z naszych podatków. Ochrona niczym u prezydenta! Ja bym go wywiózł tak, żeby wszyscy widzieli! Jeśli jest wyleczony to ma szansę na normalne życie na wolności - podsumowuje Rutkowski(polityk) w rozmowie z Superexpress.tv.

Mariusz Trynkiewicz jest dziś najpilniej strzeżoną osobą w Polsce. Każdy jego krok śledzi przynajmniej kilkunastu policjantów. Mniejszą ochronę ma nawet prezydent RP.

Gdzie obecnie przebywa Trynkiewicz?

Czy obywatele nie mają prawa wiedzieć gdzie przebywają przestępcy, którzy mogą im zagrozić? Mariusz Trynkiewicz opuścił osiedle KOZANÓW we Wrocławiu, ale niekoniecznie oznacza to, że wyjechał z miasta!

"Fakt" z kolei dotarł do zaskakujących informacji, że Trynkiewicz może ukrywać się za granicą!

Akcja o kryptonimie „Trynkiewicz

Opętanie przez szatana? Zostawię bez komentarza...

Szukanie kontaktu w pierwszych dniach byłoby po prostu nierozsądne, z pewnością policjanci również to odradzili.

Obstawa? Nie widzę w tym nic dziwnego, że człowiekowi któremu grozi samosąd przydziela się ochronę i kryjówkę.

Czy może zostać świadkiem koronnym? A przeciw komu ma zeznawać?

Jak on jest chory, to w tej części definicji odpowiadającej za dostosowanie społecznie. Bo być może on wcale nie odczuwa żadnego wewnętrznego cierpienia w związku z tym co zrobił - a jak ktoś nie cierpi, to nie uważa się go za chorego.

Inna sprawa, że jeśli był chory psychicznie, to powinien wtedy trafić do szpitala psychiatrycznego, a skoro zdecydowano się go umieścić w więzieniu to opinia biegłych była inna.

Fajnie, że jakaś pani psycholog się wypowiada, ale czy ona badała Trynkiewicza? Bo przy tym całym rządowym zapale, żeby znaleźć na niego haka, jednak komisja lekarska nie uznała go za chorego.

Powinien zostać powieszony 25 lat temu. Teraz, jeżeli z psychiką u niego jest dobrze to powinno się go wypuścić. Odbył karę za swoje zbrodnie, jest wolnym człowiekiem. Coś, jak Breivik.

Fakt faktem, odbył karę, jaką nadało mu prawo i mógł ze spokojem opuścić zakład karny. Pomijając fakt, że idiotycznie i śmiesznie wygląda rozmiar kary, jaki otrzymał za swoje występki, może teraz poruszać się jak wolny człowiek w wolnym kraju.

Kolejnym śmiesznym faktem w całej tej sprawie jest zachowanie większości mediów. Oj dawno to nie widziałem takiego żerowania i szukania popularności. Idiotyczne tytuły gazet, portrety Trynkiewicza, zastraszanie ludzi. Facet siedział w więzieniu, a dla pewnych redaktorów już zabił ponownie.

Właśnie akcja Kuby Wojewódzkiego jest genialnym przykładem pazerności oraz obojętności mediów na całą sprawę. Śmieszne, że to jeszcze na niego powstała nagonka.

W ogóle śmieszna jest ta Polska.

Gadajcie dalej, o to chodzi. Przepchnęli ustawę o psychuszkach, a wyście nawet tego nie zauważyli, bo "Trynkiewicz". To jest niebezpieczny zboczeniec, ale trzeba było go powiesić za jaja 25 lat wcześniej albo wprowadzić dożywocie przed amnestią, żeby dziś nie mógł wyjść z pierdla. A Wy wierzycie, że troskliwy rząd się teraz obudził, o tak? Rząd robi krok ku Białorusi i tyle w temacie. Zamkną Was na pół roku do więzienia, a po tym czasie wasza wolność będzie uzależniona od psychologa. Jak jesteś bezpieczny dla starego układu - wychodzisz, jak jesteś niebezpieczny, no to istnieje "wysokie prawdopodobieństwo ponownego popełnienia przestępstwa" i musisz jeszcze trochę posiedzieć. Ludzie, obudźcie się - nie można karać dwa razy za to samo ani przed faktem. Obraz zbrodniarza i ludzka tragedia przyćmiła Wam zdrowy rozsądek.

W całej sprawie z Trynkiewiczem cieszy mnie fakt że sąd, prokuratura nie ugięły się pod różnymi naciskami i postępowały zgodnie z literą prawa. Prawo zwyciężyło i to mnie ogromnie cieszy. Sprawa jeszcze dalej nie jest wyjaśniona więc moja "radość" nadal nie jest pełna ale musi jeszcze być postawiona kropka nad i gdy nie wsadzą go do tego całego ośrodka, bo to że nie jest chory jest pewne i nie należy mu się przebywanie w takim ośrodku. Niestety, to czego nie popełniono 25 lat temu przy okazji moratorium na wykonywanie kary śmierci i to że na wolności jest przestępca któremu należał się stryczek, niestety tego już nie odwrócimy. W tym wszystkim prawo musi być prawem i musi ono działać, równo dla każdego.

plus.osiemnaście, z całymi pokładami sympatii dla Twojej osoby, źródła, tudzież brukowce, które pasożytują na sensacji, jak dla mnie pełnią tu jedynie rolę pompki, która ma za zadanie rozdmuchiwać społeczeństwo tylko po to, aby w narodzie płodzić nienawiść pod każdym możliwym względem, nie zapominawszy o liżnięciu przy tym polityki - przecież wybory coraz bliżej. :)

Arsen, owszem, bardzo budujące jest iż w tak przekręcanym prawnie państwie Temida nie zaczęła podglądać spod swojej opaski. Z tego również się cieszę. Hasła o sprawiedliwości i nieomylności sądów brzmią naprawdę pięknie, ale spójrzmy na to z innej strony. Czy służby go upilnują? To nie jest bezpieczny dla społeczeństwa pan Geniu, powiedzmy sobie szczerze. Prawa nie cofniemy, ktoś podjął takie a nie inne decyzje, zgoda. Mam jednak nadzieję, że gość zostanie skutecznie wyłączony z funkcjonowania w przestrzeni publicznej, właśnie ze względu na to, że udało mu się wyjść na wolność na którą nie zasłużył.

Upilnować się go nie da, aktualnie zapewne jeszcze dalej jest przetrzymywany przez policję i sam chętnie z tej opieki korzysta, ale po ostatecznej rozprawie, jeśli dalej pozostanie na wolności niestety nie będzie można już chronić jego samego i społeczeństwa przed nimi. Za wielkie koszty. Można się tylko zastanawiać jak on sam postąpi, jaka jest jego wola. Jeśli będzie chciał znowu zabić to zrobi to, nawet po kilku latach, z drugiej strony może zaś popełnić przestępstwo ponieważ pochłonie go nowy świat i się w nim nie odnajdzie, zobojętnienie, strach i wiele innych towarzyszących emocji z powrotem wsadzą go za kratki. Dobrze gdyby to było tylko za np. kradzież.

Mam jednak nadzieję, że gość zostanie skutecznie wyłączony z funkcjonowania w przestrzeni publicznej, właśnie ze względu na to, że udało mu się wyjść na wolność na którą nie zasłużył.
3 marca wznowiona zostanie rozprawa o uznanie go za osobę niebezpieczną, którą należy izolować od społeczeństwa.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,59154,lbid, ... aid=112434

rsen, owszem, bardzo budujące jest iż w tak przekręcanym prawnie państwie Temida nie zaczęła podglądać spod swojej opaski. Z tego również się cieszę. Hasła o sprawiedliwości i nieomylności sądów brzmią naprawdę pięknie

Jakie by to prawo nie było to sądy muszą być niezawisłe i muszą orzekać zgodnie z prawem. To jest budujące, że nasze organy nie biorą udziału w tej politycznej szopce bo daje to dobre prognozy również na przyszłość.

przecież wybory coraz bliżej. :)

Racja. Gdy widzę tego buraka Ziobre jak stoi i macha jakimiś projektami ustaw i obwinia o wszystko Tuska i jego rząd zapominając o tym, że on sam mógł równie dobrze zapobiec tej sytuacji jaką mamy dzisiaj bo sam był ministrem sprawiedliwości. Jedna z największych politycznych szuj w tym kraju.

Trynkiewicz jest przykładem, który zrodził w ludziach postulat o przywróceniu kary śmierci... Ehh.

Śmierć to nie kara.

Bo on jest uwalniany od cierpienia lub prawdziwej kary?

Ale to nadal jest kara. Że dla Ciebie niewystarczająca to już jest zupełnie inna sprawa.

W tym wypadku dziwnie brzmi, ale tylko "zabierasz mu życie"... Jednak co taka jednostka ma z życia? Dla niektórych to po prostu egzystencja, która się ciągnie.