Sign in to follow this  
Followers0
DobraDusza

Sposób na rozstępy ??? Błagam pomocy !!!

Recommended Posts

Witam ! :)

Mam 18 lat i około od 2lat zmagam sie z rozstępami( na pośladkach i udach). Naprawdę jest to okropne, szczególnie dla osoby która ma bzika na punkcie wyglądu tak jak ja ! słyszałam, że nie da się tego wyeliminować do końca, ale ciągle mam wiarę, że mi się uda. Używałam na samym początku kremu ziaja ale po 3 buteleczkach zrezygnowałam(lipny), potem zaczełam używać oliwki, kremów ujędrniajacych ostatnio skusiłam sie na piling czekoladowy z dodatkiem masła shea i przyznam, że wygładza skórę i upiększa wygląd ale wątpie że mi pomoże prędzej rogi mi wyrosną :( słyszałam też coś o mustelli i revitol ale cena nie na moja kieszeń :(

Błagaaaaaaaaaam czy może zna ktoś nie drogi sposób, kótry by mi pomógł? jestem już w desperacji

Share this post


Link to post

Cepan (ok 17-20zł) stosuję na bliznę pooperacyjną. Z grubej jak kciuk została cienka niteczka.

Na opakowaniu napisane jest, że można stosować go do różnego rodzaju blizn (m.in. potrądzikowych). Wydaje mi się, że jeżeli masz świeże, jeszcze czerwone/różowe rozstępy możesz smarować Cepanem to szybko znikną (wybledną). Aczkolwiek nie spodziewałabym się mega efektów... Jak chcesz to mogę przetestować to na swoich udach bo mam kilka świeżaczków :)

Share this post


Link to post

Hmm chyba się skusze, ponieważ na udach powstały dosc nie dawno i nie są duże, gorzej jednak z pośladkami, tam są już perłowe.. i mało co pomaga, pilling jedynie wygładza.

Dzięki paradoxalna :**

Share this post


Link to post

A wiesz jaki jest powód powstawania rozstępów w Twoim przypadku? Może da się przeciwdziałać temu. Niektóre przyczyny rozstępów da się eliminować i nie dopuszczać do ich tworzenia się.

Natomiast te które masz, te starsze, raczej nie są do usunięcia w warunkach domowych. Jeśli są już białe to w sumie tylko laser Ci zostaje.

Na te świeże stosuj wszelkie maści na blizny jak wyżej wymieniony Cepan. Trochę droższy jest No-Scare.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers0

 • Who's Online (See full list)

  There are no registered users currently online

 • Recent Status Updates

  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

   Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
   · 1 reply
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   · 0 replies
  • Borowy

   Borowy

   Witajcie, mam do Was ogromną prośbę... potrzebuje wypełnionych ankiet do badań naukowych... na koniec maja mam termin oddania. Temat Tabu - SEKSUALNOŚĆ, dlatego rodzice do których kierowałem tą ankietę nie chcą mi jej wypełniać, choć uważam, że nie ingeruję w ich życie intymne. 2 miesiące temu ankieta już istniała online, a dostałem tylko 4 odpowiedzi :c Zajmie od 5 do 10 minut. Prawie wszystkie zadania zamknięte.
   Musielibyście wcielić się w rodzica, który ma dziecko z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim. Ankieta jest oczywiście anonimowa.

   https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc35FjqvALX9OYdkmC8p4LFMjfvp9sEyGFAuHiG6MCFurqWBQ/viewform?fbclid=IwAR0BBy3Clovc9HZH-pMkOzC8sUF6UJ-LuOPcDC2HSLdZsHL_dVYN5zb9mzE
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Czy posiadanie "judasza" w drzwiach to już antysemityzm?
   · 3 replies
 • Posts

  • Kerosine
   Książka, którą aktualnie czytasz
   Pozycja z rodzaju "fraszki-igraszki", ale skoro już zgłębiać jakąś dziedzinę to kompleksowo - nawet takie tytuły znajdują swoje miejsce na jednej z moich ulubionych [ostatnimi czasy zdecydowanie najulubieńszej] półek tematycznych.
  • Martusiaaaaaa92
   Witam
   Cześć, Sandra Oby Twoja przygoda z tym forum była długa i udana
  • Kalafior_Grozy
   O czym teraz myślisz?
   Miałem ze znajomym niezły ubaw ostatnio gdy jego Hyundaiem i20 powolutku jeździliśmy około godziny 21-22 po osiedlowych dróżkach
  • obrona1
   oficjalny program UE
   Zaznaczam, tutaj jest mowa nie o jakichś tekstach, których przywoływanie stoi w sprzeczności z prawem, ale o oficjalnie zatwierdzonych i obowiązujących deklaracjach Unii Europejskiej. W marcu 2017 została opublikowana Biała księga w sprawie przyszłości Europy, która następnie została zatwierdzona przez głowy państw UE (Polskę reprezentowała Beata Szydło) w Deklaracji Rzymskiej. Jedynym wskazanym w Białej księdze dokumentem programowym jest "Manifest z Ventotene" napisany w 1941 roku przez w
  • Shady-Lane90
   za czym tęsknisz?
   za szczęściem.