Sign in to follow this  
Followers0
Wampirka

Z blondu na brąz, wyjdzie?

Recommended Posts

Cześć, około miesiąc temu byłam u fryzjera przefarbować włosy na taki ciepły blond, z moich (ciemny blond/jasny brąz) wyszedł taki dość jasny karmelowy, tak jak wspomniałam ciepły blond, nie żadna platyna. Teraz chcę zmienić kolor na dość ciemny brąz, ale nie chce kolejny raz wydawać 150zł na fryzjera, moje pytanie więc, czy to bezpieczne z takich blond na ciemny brąz farbować samemu w domu, bez ryzyka zielonych (lub innych ekstrawaganckich :D) włosów?

jasne, że Ci wyjdzie. Zwłaszcza z takich odcieni. Kup z Palette Delux, Schwarzkopf Color Mask jest tez super. Nie polecam Syossa.

A ja polecam syossa. :D , garnier , palette . Przetestowałam wiekszość marek , trudno wybrać najlepszą , ale wiem na pewno że farba poniżej 13zł jest zła/śmierdzi/ dziwnie łapie/b.niszczy/ uczula.

Kup odcień trochę ciemniejszy od tego który chcesz uzyskać.

Jeśli miałaś rozjaśniane włosy to nie kupuj farby z połyskiem ( niebieskim, fioletowym , czerwonym itp.), bo wtedy głównie łapie połysk.

Z takiego koloru wyjdzie na pewno:) Co prawda może się zdarzyć, że rude refleksy będą przebijać (przy zmywaniu już) ale nie powinno być źle.

Co do farb - podobno wszystkie pochodne Schwarzkopfu są odradzane czyli Palette i Syoss. Podobno są najgorsze pod względem niszczącego działania ale nie wiem czy to nie stary mit.

Gdy farbowałam to zawsze używałam farb L'Oreal Casting i zawsze byłam zadowolona z koloru oraz skutków ubocznych. Teraz wolę naturalną hennę więc nie wiem co tam w farbowym świecie piszczy.

Kup odcień trochę ciemniejszy od tego który chcesz uzyskać.

toć jej czarne wyjdą!

wybierając kolor z brązów zawsze bierze się dokladnie ten, który chce się uzyskać, on wyjdzie ciemniejszy, ale przy kolejnych 2-3 myciach się wyrowna.

Trochę ciemniejszy , a nie czarny.

dokladnie ten, który chce się uzyskać, on wyjdzie ciemniejszy,

Ja mam zupełnie odwrotne doświadczenia z farbowania na brąz. Za każdym razem gdy brałam tan odcień który chciałam uzyskać , wychodziły mi rude :?.

Kolor i tak się wypłucze i po ok.tygodniu będzie taki jak chciałaś.

Trochę ciemniejszy , a nie czarny.
dokladnie ten, który chce się uzyskać, on wyjdzie ciemniejszy,

Ja mam zupełnie odwrotne doświadczenia z farbowania na brąz. Za każdym razem gdy brałam tan odcień który chciałam uzyskać , wychodziły mi rude :?.

Kolor i tak się wypłucze i po ok.tygodniu będzie taki jak chciałaś.

Również się nie zgodzę z Działaćlepjej. Miałam już mnóstwo kolorów na głowie i każdy brąz (nawet cappucino) wychodził mi prawie czarny. I wcale się nie wypłukiwał.

Mnie zawsze wychodzą ciemniejsze niż na opakowaniu, to chyba nawet taka u mnie reguła, choć później wypłukuje się. Wszystko zależy od tego jaka jest farba i jakie ktoś ma włosy.

Ja źle wspominam przejście z blondu na brąz... Wyszedł mi kolor niemalże zielony... Ale to pewnie dlatego, że nie farbowałam od razu na brąz, tylko najpierw z jasnego na ciemny blond. Ten ciemny blond właśnie wyszedł jak zgniłe coś. :P

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers0

• Who's Online (See full list)

• yiliyane
    • KonradSkal
  • Recent Status Updates

• Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
      · 1 reply
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Borowy

Borowy

Witajcie, mam do Was ogromną prośbę... potrzebuje wypełnionych ankiet do badań naukowych... na koniec maja mam termin oddania. Temat Tabu - SEKSUALNOŚĆ, dlatego rodzice do których kierowałem tą ankietę nie chcą mi jej wypełniać, choć uważam, że nie ingeruję w ich życie intymne. 2 miesiące temu ankieta już istniała online, a dostałem tylko 4 odpowiedzi :c Zajmie od 5 do 10 minut. Prawie wszystkie zadania zamknięte.
      Musielibyście wcielić się w rodzica, który ma dziecko z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim. Ankieta jest oczywiście anonimowa.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc35FjqvALX9OYdkmC8p4LFMjfvp9sEyGFAuHiG6MCFurqWBQ/viewform?fbclid=IwAR0BBy3Clovc9HZH-pMkOzC8sUF6UJ-LuOPcDC2HSLdZsHL_dVYN5zb9mzE
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Czy posiadanie "judasza" w drzwiach to już antysemityzm?
      · 3 replies
    • natiii95
      anonimowa krótka ankieta POMOCY
      Cześć, mam na imię Natalia i jestem studentką studiów magisterskich na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Zwracam się do Was z wielką prośbą o wypełnienie przygotowanej przeze mnie krótkiej ankiety, która dotyczy aspiracji i systemu wartości młodych ludzi. Ankieta jest w pełni anonimowa, a Wasze odpowiedzi mogą mi pomóc przy pisaniu pracy magisterskiej  Poniżej zamieszczam link do strony, na której znajduje się ankieta: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfPbLCEi1N3wcekFnSVfzbo0aQzdl8PiN
    • michaelowax3
      O czym teraz myślisz?
      Ludzie właśnie tacy są. Dopóki świetnie im się układa nie potrzebują nikogo a gdy tylko wali im się porządek przypominają sobie nagle i oczekują wsparcia.  Można liczyć tylko na siebie. 
    • Kerosine
      Opisz siebie jednym słowem!
      Ruina Wyłącznie do utylizacji.
    • natiii95
      Cześć - anonimowa krótka ankieta POMOCY
      Poniżej zamieszczam ponownie link do ankiety (działa): https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfPbLCEi1N3wcekFnSVfzbo0aQzdl8PiNKXuVaFq_AzriBiWw/viewform?usp=sf_link Będę wdzięczna za poświęcenie kilku minut na wypełnienie ankiety pozdrawiam
    • yiliyane
      Pomożecie mi?
      Takie huśtawki nastrojów, o których piszesz prawdopodobnie wynikają z burzy hormonów. Takie są uroki dojrzewania. Jednych dopada to w większym stopniu, innych w mniejszym. Zastanów się na spokojnie co czujesz do tego chłopaka. Czy jednak skłaniasz się ku temu, że mu nie ufasz, czy jednak sądzisz, że jest on jedną z nielicznych osób, które Cię w pełni akceptują? Nie sądzę, żeby przy takich huśtawkach nastrojów związek był dobrym pomysłem (musisz mieć też na uwadze jego uczucia), ale może z