Słuchawki

Recommended Posts

Posted

Potrzebuję słuchawek nausznych do 40zł . Żeby nie było sztucznych basów i wgl , żeby były dobre. Polecacie jakieś ?

Posted

Albo dobre, albo za 40 zł.

Posted

No jakieś dobre

Posted

Dreams, vetus chciał powiedzieć, że nie kupisz dobrych słuchawek za 40zł.

Posted

No to powyżej 40zł jakieś

Działaćlepiej
Posted

Nie jestem apple fan girl ani nic w tym rodzaju. Wszystkie inne słuchawki rozwalałam po średnio miesiącu, nie zależnie od tego czy kosztowały 30 czy 150zł. Ten model mam od stycznia i jestem zadowolona. Jeśli chodzi o jakość , myslę że dla przeciętnego słuchacza ( takiego jak ja) są w 100% wystarczające .http://store.apple.com/pl/product/MD827 ... e%252B2af5 - Cena 130zł

Posted

Nie stać mnie na takie :D

Posted

PHILIPS SHL5010

Te słuchawki kosztują troszkę więcej niż 40 zł, ale jak na taką cenę ładnie wyglądają i grają w porządku. ;)

Posted

Chyba nie rozumiesz, że jeśli się w żaden sposób nie określisz to bardzo wątpliwe, że ktoś da radę ci pomóc ;).

Przede wszystkim co to znaczy dobre? Jeśli wcześniej miałeś chińczyki za 10zł to każde będą lepsze. A jeśli miałeś jakieś za 500 złotych to żadne nie będą dobre. Lecz te za 500 będą pewnie beznadziejne do takich za 1500 i tak dalej...

I co oznacza powyżej 40 zł, bo może to oznaczać 50 jak i 150zł.

Osobiście mam Panasonic RP-HT 161 i z perspektywy czasu stwierdzam, że są dosyć przeciętne. Grać grają, ale czasem gubią dźwięk na kablu, po wielogodzinnym użytkowaniu bolą małżowiny uszne, nie wiem czy by przetrwały na mieście bo używam ich tylko w domu. Ale wątpię by SONY, JVC czy kto tam jeszcze robi tańsze słuchawki zaoferowali coś zupełnie innego za taką cenę.

Posted

Po co się rozdrabniać Avrukk? :D Wiadomo o co chodzi - za taką cenę nie ma co wymyślać - według mnie powinieneś/naś po prostu poszperać w philipsach - raczej wszystkie w takich cenach są odpowiednie.

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online

• There are no registered users currently online
  • Tematy

• Recent Status Updates

• Borowy

Borowy  »  mw2

Ej, robimy coś?
      · 1 reply
    • Gerda

Gerda  »  Martusiaaaaaa92

Masz rangę "cichy pierdobójca" hahahaha sikam
      · 2 replies
    • Martusiaaaaaa92

Martusiaaaaaa92  »  Gerda

O, nowy nick!
      · 1 reply
    • Lina_Evi

Lina_Evi

Witam ponownie.
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      sgt.manson
      sgt.manson
      1
  • Create New...
Please Sign In or Sign Up