Sign in to follow this  
Followers0
slimsss

Nie rośnie penis

Recommended Posts

Witam mam 16 lat i od 3 lat nie rośnie mi penis,ma jedynie 13 cm ;/ Rozwijam się prawidłowo. Mam pytania: Jakie mogą być przyczyny, że nie rośnie? Czy mogę coś zrobić żeby rósł? Czy urósł wam penis po 16 roku życia?

Share this post


Link to post

Skoro 15 cm Cię interesuje, to podaję dobry sposób.

Idziesz do sklepu, kupujesz kalesony i żyletkę. Rozpruwasz pas kalesonów i wyciągasz z niego gumę. Odcinasz jedną nogawkę i nakładasz ją na gumę. Idziesz do łazienki, wyciągasz armatę przed siebie. Obwiązujesz napletka gumą, tuż u jego nasady. Następnie przekładasz ją "dołem" tak, by otulina z nogawki kalesonowej przypadła na Rów Mariacki. Drugą nogawkę również nakładasz na gumę i obwiązujesz je wokół szyi. Na pytanie znajomych co to za wynalazek odpowiadasz, że stylowa apaszka. Należy zadbać by guma wyraźnie naciągała pindola, ból oznacza, że rośnie. Po około miesiącu powinny być efekty.

Share this post


Link to post

Do lekarza biegiem!!!! Lekarz może Ci przepisać hormony albo inne ustrojstwa które wzbudzą organ do zwiększania rozmiaru!

Ale musisz iść jak najszybciej bo jak skończysz rosnąć to będzie po... ptakach.

Share this post


Link to post

Pochwa ma tylko 10 cm długości,a więc po co więcej ? Ja nie mam długiego, bo mam 14 cm, ale nie słyszałem żeby, któraś z moich partnerek narzekała na brak orgazmu.

Nie długość decyduje o tym jak jest kobiecie z tobą, a technika. Co z tego, że będziesz miał 18 cm jak po 15 minutach będzie koniec ? Miałem taką dziewczynę, która dopiero po godzinie się rozkręcała, a gdy był już koniec, to koniecznie tak po ok 10 minutach musiała być dogrywka i wtedy dopiero była zaspokojona . Sama stwierdziła, że pierwszy orgazm miała ze mną i nie spodziewała się, że za każdym razem ten orgazm może osiągnąć. Ciężko potem było się jej pozbyć :)

Trzeba nauczyć się operować tym co się ma, a nie wydziwiać i szukać sobie kompleksów

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers0

 • Who's Online (See full list)

  There are no registered users currently online

 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Wybitny radziecki profesor anatomii Anatolij Jebiedrewienko w 1969 roku odkrył, że oko i dupa połączone są nerwowo.
   Aby dowieść swej tezy potrzebował ochotnika, na którym przeprowadziłby swój eksperyment. Na ochotnika zgłosił się 27-letni Dymitri Starodupcew.
   Eksperyment miał rozwiać wszelkie wątpliwości, gdyż środowisko naukowe wątpiło w śmiałą tezę Jebiedrewienki. I ostatecznie tak też się stało. Najpierw profesor z całej siły uszczypał w pośladek Starodupcewa, któremu z oka niemal natychmiast poleciała łza. Następnie z impetem wsadził mu palce do oczy wskutek czego ochotnik się zesrał.
   · 2 replies
  • Borowy

   Borowy

   Ej, czemu nie jestem zielony?! 
   · 9 replies
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

   Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
   · 2 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   · 0 replies
 • Posts

  • Krychu94
   Hej wszystkim
   Hej wszystkim, jestem ciasną suczką. A Wy? <?
  • BlackBerry_97
   Po prostu historia. Muszę to z siebie wyrzucać. Co myślicie ?
   Faktycznie, szybko się angażujesz. To pierwsza taka Twoja relacja? Wydaje mi się że bardzo słabo znałeś tą dziewczynę, a mimo to bardzo się nią zauroczyłeś. Aczkolwiek nie sądzę, że cokolwiek przegrałeś, ani że jesteś słaby. Może ona bardzo kochała swojego byłego partnera? Dlatego mimo to, że widziała że nią manipuluje wróciła do niego? Jeżeli tak było, nie ma w tym żadnej Twojej winy.
  • BlackBerry_97
   Oświadczyny
   Szczerze? Wiem, że może to zabrzmieć głupio i to może nawet bardzo, ale to zrobiłam. Fakt faktem nie wyskoczyłam z pierścionkiem, zegarkiem czy innym "rekwizytem" oświadczyn o których słyszałam ze strony kobiet. Nie tak dawno temu byliśmy na kolacji w restauracji, próbowałam porozmawiać o planach na przyszłość i zapytałam... Michał wziął to do siebie (tak wyglądało to z mojej strony) jako żart.  Myślę że, dla niego nie było to "normalne". Kiedyś, jeszcze przed tym zdarzeniem, zapytałam go c
  • Oksana
   Buty wizytowe
   Drogie Panie Gdzie wasi mężowie kupują buty wizytowe ?  Razem z moim mężem szukamy butów na wesele jego brata, nic mu nie odpowiada i już powoli tracę siły czy wg coś znajdziemy. Chcemy kupić coś co będzie na lata i niekoniecznie do garnituru . Co możecie polecić ? Jakieś sprawdzane strony co do jakości oraz cen ? 
  • Kerosine
   czym dla was jest prawda?
   Klejnotem o wielu fasetkach.