• Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

Sign in to follow this  
Followers0
ziomus400

Tablety

Recommended Posts

tak naprawde jesli ktos ma dobrego smartfona to tablet nie jest mu juz potrzebny, na porzadnym telefonie z dobrym ekranem pracuje sie tak samo wygodnie jak na tablecie :)

Share this post


Link to post

A ja mam pytanie z nieco innej "beczki". Czy na tabletach można w miarę "przyjaźnie" rysować grafiki. Chodzi mi o rysowanie rysikiem. Czy potrzebny jest do tego tablet typowy dla grafików jak np. Wacom?

Share this post


Link to post

Ja myślę, że to czy tablet czy telefon, to zależy co komu do czego ma służyć. Mi, jeszcze w tym roku, wolno było "napisać list do św. Mikołaja" i dostałam super tablet Ferguson S8. Cacunio - mówię wam. Ma Windows 8.1, pakiet office, procesor Intel Atom taktujący z częstotliwością 4 x do 1.8 GHz,więc mogę się uczyć i grać. Na wszystko starcza mu mocy. Ośmiocalowa matryca IPS dzięki szerokim kątom widzenia i wysokiej jasności, pozwala wspólnie oglądać filmy, grać, przeglądać zdjęcia czy obrabiać dokumenty. Dzięki kamerce na froncie mogę wygodnie prowadzić wideorozmowy w wysokiej jakości przesyłanego materiału wideo. Tylną kamerą robię wysokiej jakości zdjęcia lub nagrywam filmy w jakości HD. Na dokładkę szybki internet dzięki wysokiej klasy modułowi Wi-Fi pracującemu w standardzie 802.11 b/g/n i klawiatura mogąca służyć za podstawkę lub etui.

Usunięto link. //Avrukk

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers0

 • Who's Online (See full list)

  • atomek23
  • yiliyane
 • Chatbox

  Load More
  You don't have permission to chat.
 • Recent Status Updates

  • Filip

   Filip

   Słoneczny Filip niczym Słoneczny Patrol 8-) 
   · 0 replies
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90

   Rzadko o coś proszę.
   Ale dzisiaj - proszę Was o pomoc.
   https://zrzutka.pl/bf8wmk
   · 0 replies
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Filip

   Fifi! Do lekcji! ;D 
   · 3 replies
  • Martusiaaaaaa92

   Martusiaaaaaa92

   Po zamachu na London Bridge media i politycy mówią dobrze o tutejszych Polakach jak nigdy Co ciekawe, głównie lewicowi politycy i media, by pokazać, że imigranci z UE nie są tacy źli jak ich zwolennicy brexitu przedstawiają. Zwłaszcza, że drugi z bohaterów, rodowity Brytyjczyk, okazał się nie być bez skazy: jest mordercą niepełnosprawnej dziewczyny, który dopiero co wyszedł przedterminowo z więzienia.
   · 3 replies
  • Filip

   Filip

   Herbaty dawno nie piłem, tym bardziej na czas, ale podoba mi się kreatywność tych tytułów, z niecierpliwością czekam na następne.  
   · 16 replies
 • Posts

  • Kerosine
   Wigilia w towarzystwie samotnej osoby
   Trudny temat, z którym jednak miałam w zeszłym roku styczność - gościliśmy u siebie byłą koleżankę mojej mamy z kursu, na który obie swego czasu uczęszczały i która jak się później okazało mieszka niedaleko nas. Nie było źle [przynajmniej tak mi się wydaje...], wieczór z całą pewnością uratował jednak fakt, iż jest ona w pierwszej kolejności znajomą mojej rodzicielki oraz reprezentantką pokolenia mimo wszystko starszego niż moje - mogła zatem bez problemu znaleźć wspólne tematy do rozmowy z pozo
  • Filip
   Wigilia w towarzystwie samotnej osoby
   Trudno jest mi postawić się w takiej sytuacji. Na pewno musiałbym to przemyśleć, natomiast wydaje mi się, że możliwe, iż bym się zgodził. Tyle, że z drugiej strony, ta osoba (moim zdaniem) nie czułaby się jakoś bardzo komfortowo wśród (jakby nie było) prawie obcych łudzi. Gdybym to ja był w tego typu sytuacji to raczej wolałbym spędzić święta samotnie. Mimo tego, że byłyby to nieco smutne święta, to jednak nie czułbym dyskomfortu związanego z tym, że się do kogoś "wprosiłem". Możliwe jednak, że
  • yiliyane
   Wigilia w towarzystwie samotnej osoby
   Tradycją wigilijną jest zostawienie pustego miejsca przy stole dla zbłąkanego wędrowca. To, jak w praktyce wyglądałoby przyjęcie pod swój dach zupełnie obcej osoby, to już zupełnie inna kwestia. Chcę tu jednak poruszyć nieco inny temat. Wyobraźcie sobie, że na kilka, kilkanaście dni przed świętami zgłasza się do Was ktoś, kogo znacie zaledwie z widzenia. Może być to bardzo daleki krewny, sąsiad lub dawny znajomy ze szkoły. W każdym razie ktoś, kogo kojarzycie tyle o ile, ale z kim nie utrzy
  • yiliyane
   Co ostatnio oglądałeś?
   The Mandalorian S01E05 - lepszy niż czwarty odcinek, ale to jeszcze nie to, co by się chciało.
  • Kerosine