Sign in to follow this  
Followers0
ziomus400

Tablety

Recommended Posts

tak naprawde jesli ktos ma dobrego smartfona to tablet nie jest mu juz potrzebny, na porzadnym telefonie z dobrym ekranem pracuje sie tak samo wygodnie jak na tablecie :)

Share this post


Link to post

A ja mam pytanie z nieco innej "beczki". Czy na tabletach można w miarę "przyjaźnie" rysować grafiki. Chodzi mi o rysowanie rysikiem. Czy potrzebny jest do tego tablet typowy dla grafików jak np. Wacom?

Share this post


Link to post

Ja myślę, że to czy tablet czy telefon, to zależy co komu do czego ma służyć. Mi, jeszcze w tym roku, wolno było "napisać list do św. Mikołaja" i dostałam super tablet Ferguson S8. Cacunio - mówię wam. Ma Windows 8.1, pakiet office, procesor Intel Atom taktujący z częstotliwością 4 x do 1.8 GHz,więc mogę się uczyć i grać. Na wszystko starcza mu mocy. Ośmiocalowa matryca IPS dzięki szerokim kątom widzenia i wysokiej jasności, pozwala wspólnie oglądać filmy, grać, przeglądać zdjęcia czy obrabiać dokumenty. Dzięki kamerce na froncie mogę wygodnie prowadzić wideorozmowy w wysokiej jakości przesyłanego materiału wideo. Tylną kamerą robię wysokiej jakości zdjęcia lub nagrywam filmy w jakości HD. Na dokładkę szybki internet dzięki wysokiej klasy modułowi Wi-Fi pracującemu w standardzie 802.11 b/g/n i klawiatura mogąca służyć za podstawkę lub etui.

Usunięto link. //Avrukk

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers0

 • Who's Online (See full list)

  • gressip
  • Borcejn
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Wybitny radziecki profesor anatomii Anatolij Jebiedrewienko w 1969 roku odkrył, że oko i dupa połączone są nerwowo.
   Aby dowieść swej tezy potrzebował ochotnika, na którym przeprowadziłby swój eksperyment. Na ochotnika zgłosił się 27-letni Dymitri Starodupcew.
   Eksperyment miał rozwiać wszelkie wątpliwości, gdyż środowisko naukowe wątpiło w śmiałą tezę Jebiedrewienki. I ostatecznie tak też się stało. Najpierw profesor z całej siły uszczypał w pośladek Starodupcewa, któremu z oka niemal natychmiast poleciała łza. Następnie z impetem wsadził mu palce do oczy wskutek czego ochotnik się zesrał.
   · 2 replies
  • Borowy

   Borowy

   Ej, czemu nie jestem zielony?! 
   · 9 replies
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

   Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
   · 2 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   · 0 replies
 • Posts