Black Haze

Ślubne inspiracje

43 postów w tym temacie

obawiam się, że jest taka mało "obrączkowa".

Na stronie to po prostu pierścionek a nie obrączka więc obrączkowo wyglądać nie będzie. Ale o to chodzi:) Nie chce typowej, zwykłej obrączki. Zestawienie pierścionka z taką "obrączką" wygląda dla mnie bardzo kobieco i elegancko ale nie przesadnie. Poza tym ja chce bardzo cienką obrączkę bo mam szczupłe dłonie a o takiej grubości nawet obrączek normalnie nie robią.

Uważam, że skoro to biżuteria na całe życie to trzeba wybrać coś, co nam się będzie podobało a nie co jest według innych lepsze/dobre. Nigdy nie byłam fanką takiej biżuterii ale robiąc z tego obrączkę od razu zyskuje w moich oczach:) Tylko dużo robi dobranie pierścionka zaręczynowego, nie wszystko może się zgrać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od dawna w temacie ślubu i wesel jestem "biegła" a kiedy przyszło mi szukać już tak naprawdę to zrobiłam się zielona:) I dobrze, nie czuję znudzenia tematu. Ale łatwo nie będzie. Mamy kilka ustaleń ale jeszcze nic nie załatwiamy. Plus ogromy, że Narzeczony "czuje bluesa" i jest otwarty na wszystkie moje wariacje:)

Chcielibyśmy styl vintage/romantyczny - coś skromnego i nieprzytłaczającego ale efektownego. Poza tym nie musimy wybierać koloru przewodniego a możemy bawić się wszystkimi kolorami w pastelowych odcieniach. Co prawda partner coś wspominał o pomarańczowym ale przekonam go do wersji romantycznej:P Damy mało różu to będzie zadowolony:)

Ślub i wesele chcemy w plenerze, ślub to na pewno. Wesele zobaczymy - trudno znaleźć na to miejsce i organizatorów (w naszych okolicach). Mam upatrzone jedno miejsce ale zobaczymy (organizują od razu śluby i wesela w plenerze a, że jest to kompleks pałacowy to i sale są w razie jakiejś okropnej pogody).

c84ef71a13289494med.jpg

Stoły okrągłe, w sumie to warunek konieczny:P Innej opcji nie ma. Nastawiłam się na to już bardzo dawno i tego się będę trzymać.

9a3a8037be0de944med.jpg

Suknie też mam wypatrzoną (choć dopiero jesienią idę na salony) w lekkim stylu, coś nienachalnego ale jednak "dużego". Widziałam cały reportaż z przygotowań, ta pani ma do tego białe sandały na płaskiej podeszwie - ciekawe i proste rozwiązanie:

2456579a8c88dcd2med.jpg

6a59e5828cca7bc9med.jpg

Trochę inspiracji:

f0e23c69460734admed.jpg

1084a985d48324a1med.jpg

7bf21d22878407d1med.jpg

1d6515988684d9dfmed.jpg

Zgodnie z moim postanowieniem zaczęłam zapuszczać włosy:P Mam nadzieję, że do wesela je dotrzymam by można było z nimi coś zrobić.

W sumie poprzednie inspiracje są w dużej mierze aktualne. Teraz tylko pewnie będę częściej tu coś wrzucać:P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem pod wrażeniem niektórych zdjęć. Robią mega wrażenie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Idealne ślubne połączenie:

blog12.jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Idealne ślubne połączenie:

blog12.jpg

Dla mnie idealne połączenie to, zamiast traperów, trampki ;-)

Wg mnie na noc poślubną idealny będzie np. taki zestaw:

musca_gorset_seksowny_z_tiulu.jpg

Albo jakaś delikatna halka :D

A jeśli chodzi o sam ślub, to dla mnie najlepsze były aranżacje z połączeniem czerni i bieli lub kobaltu :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co prawda mnie do ślubu (a w Polsce zwłaszcza) tak daleko, że dalej nie można, ale podzielę się stroną pary naprawdę genialnych fotografów. Robią wesela, na których wszystko się może podobać, więc może którejś Młodej Parze coś się przyda. Zresztą to zawsze sama przyjemność patrzeć na piękne zdjęcia ; )

http://whitesmokestudio.pl/blog/

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przeglądam ten temat i co chwilę przewracam oczami, bo to wszystko to taki ładny przepych i nie wiem na co to komu.. Zainspirowana ostatnio pewnym ślubem chciałabym tylko, żeby wszystko działo się w moim ogrodzie. Żeby były tylko urocze lampiony i najwyżej pięć osób do celebrowania tego wydarzenia.

No ale tak, lampiony to jest to!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj, to wszystko takie piękne. Można się rozmarzyć.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O błagam... suknia i trapery? :D

Wiem, że to zawodowi tancerze i w ogóle, ale gdyby na moim ślubie odtańczono TAKIE horo, umarłabym chyba ze szczęścia. Nie mogę się na nich napatrzeć.

++ podoba mi się do szaleństwa pomysł z lampionami w ogrodzie <3

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O losie ! Jaki ogrom inspiracji ! Niedługo biorę ślub i podoba mi się wszystko, co zobaczę, nie mogę się kompletnie zdecydować. Jedno wiem - kolor przewodni - kobalt!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiedzmy, że moja wizja jest już utworzona w 90% i wiele rzeczy będzie takich, jak chcę.

Kolor przewodni to turkus (ciemny, morski a nie tam jakieś niebieskie), lawenda oraz biel (jakieś odcienie różne pewnie). I oczywiście srebro bo sala taka jest i jakieś elementy będą do niej pasować.

Salę mamy całą srebrną, nowoczesną i pasuje do niej w sumie wszystko (więc mogłam poszaleć).

Będą okrągłe stoły z drzewkami na środku (DIY z mamą) a na nich pompony tiulowe (znowu DIY) oraz kwiaty (pojedyncze). Może gdzieś świeczniki jakieś, przydałyby się:)

Sama robię winietki, zawieszki na wódkę oraz księgę gości (planuje przynajmniej) oraz stroimy z mamą kościół (to co na zdjęciu wystroju kościoła ale w innej kolorystyce pewnie). Sama też zrobię rozkład stołów i gości. Czyli ogólnie dużo DIY (jak coś mnie nie strzeli przy robieniu tego:P).

Kwiaty to hortensje (ozdoby) oraz lawenda (na bukiet, może).

Suknia to dylemat. Przestało mi się podobać niemal wszystko prócz zwiewnych, prostych i raczej w kolorze blush. Buty nie białe i nie wysokie:)

Do ślubu Mustang w prawie przewodnich kolorach:P

Drzewko, które będę robić. Ozdoby oczywiście inne (pomponów wstawiać nie będę) ale sama inspiracja jest właśnie stąd (tu wyczaiłam jak to można zrobić):

421eb5ff404fea5emed.jpg

W kościele będzie prosto i z klasą, no i tanio:) Na same krzesła coś innego, chodzi o ławki. Takie rożki to tylko kartki a kwiaty duże więc zapełnią rożek:

7a9d5eb91af62afamed.jpg

To już dawałam i prawdopodobnie podobnie zrobię nasz rozkład stołów. Będzie ich jednak jakieś 14-15 więc wersja będzie inna (całe okno, bez przegródek a gości wypiszę alfabetycznie od nazwisk i obok, który numer stołu). Też tanio bo taką ramę widuję na olx do oddania na darmo - wystarczy lustrzana taśma (nie wiem jak to nazwać) i mazak do pisania po szkle:) Turkus to taki jak tu mazak - właśnie taki jaki chce:)

b58f816d8c68be01med.jpg

Myślę o takim bukiecie ale nie wiem. Zależy od tego, jaką suknię będę miała. Może się okazać, że nie będzie pasował.

978ce5ec8243711amed.jpg

Może taki szczegół ale u nas pojawi się taniec, w normalnym wydaniu, za kasę a u nas będzie za taką radę (prawdopodobnie) i tak, pewnie będzie DIY:

6284d4848e9839admed.jpg

I teraz jeszcze te moje suknie. Nie padłam jeszcze na widok jakiejkolwiek ale mam nadzieję, że w salonie się to zmieni. Jeśli nie to uszyję pewnie.

69b44e0b438596c1med.jpg

Tu jest trochę efekt zdjęcia - suknia jest prosta u dołu a nie taka napompowana:

865ba6fb815a585cmed.jpg

I kilka innych:

a799f41bba7707c9med.jpg

a38305414a05a5c7med.jpg

1edb73935649470dmed.jpg

6dbc04a936f4a3fcmed.jpg

b12c42548e25a133med.jpg

Może się okazać, że coś się "pogryzie" i wcale nie będzie pasować (nie jestem pewna czy pompony to dobry pomysł). Poza tym jest dużo DIY i nie wiem czy starczy cierpliwości by to zrobić. Po weselu zamierzam odsprzedać te ozdoby za jakąś niższą cenę niż normalnie to wszystko chodzi.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Potrzebuję pomocy..... cierpię na brak pomysłu na miejsce gdzie mogłaby się odbyc nasza sesja zdjęciowa.... mamy ślub na początku października więc będzie piękna złota jesień (mam nadzieję) chciałabym mieć zdjęcia w jakimś oryginalnym miejscu w plenerze, chętnie nad morzem ale w mało uczęszczanym miejscu....a może zupełnie gdzie indziej w okolicach trójmiasta a może macie inny pomył?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znalazłam swoją suknię idealną :) Teraz pozostaje znaleźć podobną w salonie ;)

f6d6a0d3786cc5a23c6daab365f77096 (1).jpg

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jaka szkoda że tę przyjemność mam już za sobą. Obecnie cała oprawa ceremonii  ślubnych jest przepiękna.Z przyjemnością ogląda się takie zdjęcia np[ciach] Najmodniejsze fryzury ślubne na rok 2017 bardzo skromne ,delikatne a jakie urocze. Szkoda że to już tylko wspomnień czar.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz