Guest Kanałek

M-forumowa Liga League of Legends

16 postów w tym temacie

Zasady M-forumowej Ligi LoL'a:

- Turniej mirror 1 vs 1 na mapie Howling Abyss

- Przed kolejką pojedynków, organizatorzy losują dla każdej pary bohatera z puli Free 2 Play. Pula zawiera 10 bohaterów, co za tym idzie, będzie dziesięć par. Bohater wylosowany z puli nie może zostać wylosowany ponownie, więc każda para będzie miała innego bohatera.

- Summoners spellsy dowolne

- Itemy startowe dowolne

- First Blood wygrywa rundę, zwycięzca 3 spośród 5 rund, wygrywa mecz. Po wygranej rundzie, resetujemy grę zakladając nowego customa.

- Zwycięzca meczu otrzymuje 3 punkty do ligowej tabeli. Osoba która po wszystkich kolejkach zdobędzie najwięcej punktów, zostaje mistrzem i dostaje buzi od wszystkich adminów forum, włącznie z Qubą

- Gramy bez run i masterek.

- Liczymy na ogarnięcie uczestników, po wylosowaniu par, uczestnicy umawiają się między sobą, walczą bez sędziów i podają wynik organizatorowi, który po otrzymaniu wszystkich wyników, podlicza punkty i aktualizuje tabelę

- Jeśli wiesz, że nie będziesz mieć czasu aby poświęcić kilkunastu minut w weekend aby zagrać 1vs1 w ramach tej ligi, nie zapisuj się, pojedyncze nieobecności będą w ostateczności tolerowane i nagradzane -1 punktem w tabeli, jeśli ktoś notorycznie nie będzie rozgrywał meczów, zostanie wykreślony z ligi i pozna Gniew Ylxii.

- Liczba miejsc: 20, będziemy dążyć do parzystej liczby.

Uczestnicy:

1. Siembi

2.

-

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

1. Siembi

2. Ylxia

3. Menda

4. Quizer

5. Feral Thing

6. Janek

Btw proponuję dodać tą zasadę z 40 farmy przewagi. Bez sensu jak ktoś będzie unikał walki i nie farmił. Serio.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

W tej formule to będzie pokaz szczęścia i dobrej zabawy ;) A tak btw - kiedy mniej-więcej mogłoby się to odbyć? Mam kursy na prawo jazdy i wolałbym wiedzieć wcześniej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.