Guest Kanałek

M-forumowa Liga League of Legends

16 postów w tym temacie

Zasady M-forumowej Ligi LoL'a:

- Turniej mirror 1 vs 1 na mapie Howling Abyss

- Przed kolejką pojedynków, organizatorzy losują dla każdej pary bohatera z puli Free 2 Play. Pula zawiera 10 bohaterów, co za tym idzie, będzie dziesięć par. Bohater wylosowany z puli nie może zostać wylosowany ponownie, więc każda para będzie miała innego bohatera.

- Summoners spellsy dowolne

- Itemy startowe dowolne

- First Blood wygrywa rundę, zwycięzca 3 spośród 5 rund, wygrywa mecz. Po wygranej rundzie, resetujemy grę zakladając nowego customa.

- Zwycięzca meczu otrzymuje 3 punkty do ligowej tabeli. Osoba która po wszystkich kolejkach zdobędzie najwięcej punktów, zostaje mistrzem i dostaje buzi od wszystkich adminów forum, włącznie z Qubą

- Gramy bez run i masterek.

- Liczymy na ogarnięcie uczestników, po wylosowaniu par, uczestnicy umawiają się między sobą, walczą bez sędziów i podają wynik organizatorowi, który po otrzymaniu wszystkich wyników, podlicza punkty i aktualizuje tabelę

- Jeśli wiesz, że nie będziesz mieć czasu aby poświęcić kilkunastu minut w weekend aby zagrać 1vs1 w ramach tej ligi, nie zapisuj się, pojedyncze nieobecności będą w ostateczności tolerowane i nagradzane -1 punktem w tabeli, jeśli ktoś notorycznie nie będzie rozgrywał meczów, zostanie wykreślony z ligi i pozna Gniew Ylxii.

- Liczba miejsc: 20, będziemy dążyć do parzystej liczby.

Uczestnicy:

1. Siembi

2.

-

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

1. Siembi

2. Ylxia

3. Menda

4. Quizer

5. Feral Thing

6. Janek

Btw proponuję dodać tą zasadę z 40 farmy przewagi. Bez sensu jak ktoś będzie unikał walki i nie farmił. Serio.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

W tej formule to będzie pokaz szczęścia i dobrej zabawy ;) A tak btw - kiedy mniej-więcej mogłoby się to odbyć? Mam kursy na prawo jazdy i wolałbym wiedzieć wcześniej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

 • Kto jest online? (Zobacz całą listę)

  Brak zarejestrowanych użytkowników online

 • Ostatnie aktualizacje statusu

  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90

   Nienawidzę przesadzonej świątecznej atmosfery, która obrzydza mi przez ponad miesiąc same święta. 
   · 4 odpowiedzi
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   We Francji socjalizm odnosi właśnie kolejny sukces. Szkoda tylko, że kosztem normalnych ludzi.
   · 0 odpowiedzi
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Dzisiejsze losowanie 1/8 Pucharu Polski całkowicie oddało poziom polskiej piłki nożnej
   · 0 odpowiedzi
  • Martusiaaaaaa92

   Martusiaaaaaa92

   Parę miesięcy temu stwierdziłam, że mimo pracy na pełen etat i dzieci, mam za dużo wolnego czasu. Jakieś 20 h tygodniowo spokojnie mogłabym poświęcić na dodatkową pracę. Pomyślałam, żeby wziąć się za tłumaczenia EN <>PL (mam certyfikaty CAE i TOLES). Na razie mogę tylko pomarzyć o tylu zleceniach, by mi 20 h tygodniowo zajęły, więc poświęciłam też czas na szlifowanie francuskiego. I zapisałam się parę dni temu na egzamin DALF (certyfikat z francuskiego). Myślę, że jak zdam DALF, to fajnie by było poszerzyć ofertę o tłumaczenia w parach FR <> PL i FR <> EN.
   · 1 odpowiedź
  • Borowy

   Borowy  »  Liszka

   Żyjesz!
   · 1 odpowiedź
 • Posty

  • Kalafior_Grozy
   O czym teraz myślisz?
   Jednego dnia spełniasz swoje największe marzenie a następnego omal nie giniesz wpadając autem w poślizg. Życie kurwa jego mać.
  • Tosca
   O czym teraz myślisz?
   jadę bo wiem że warto. to ostatnio moje ulubione zdanie. nie mam do niego powodu.
  • Lilla Weneda
   O czym teraz myślisz?
   Cała nadzieja, jedyna nadzieja i ostatnia nadzieja w styczniowym eksperymencie (mimo szczerych pewnych chęci prawdopodobnie niestety nie uda mi się ogarnąć sprawy do końca roku). O ile w ogóle do niego dojdzie. O ile choć w części się powiedzie.
  • klaudia84
   Medycyna naturalna
   Zdrowa dieta i nieprzetworzone produkty to najlepsze co można dać organizmowi. Do tego sport, śmiech, a z suplmentów jedynie liposomalna witamina C, czyli np. Ascolip, który nie podrażnia śluzówki i wchłania się w 98%.
  • Lilla Weneda
   Czy tolerujesz wysmiewanie sie?!
   Czasami tak, czasami nie - zależy co lub kto jest obiektem tej haniebnej praktyki. Bywają sytuacje, na widok których niemal fizycznie niedobrze robi mi się z niesmaku i wtedy bynajmniej się nie patyczkuję: opie*dalam wprost i z dogłębną satysfakcją uświadamiam ignorantom rozmiar ich umysłowego ograniczenia (mimo wszystko wolę wierzyć właśnie w nie niż rozmyślne okrucieństwo). Innym razem z kolei marszczę co prawda w duchu nos, ale nie reaguję lub sama jestem stroną heheszkującą. Nie, nie jest to powód do dumy (podobnie jak ja nie jestem dobrym człowiekiem). Temat jest jednak rzecz jasna szerszy niż mogłoby się wydawać poprzestając na odruchowych skojarzeniach, dlatego pozwolę sobie spojrzeć na niego nieco z innej perspektywy - w końcu wyśmiewać można nie tylko to (kogo), z czego (kogo) śmiać się nie wypada, ale zjawiska czy zachowania (o personalnych wycieczkach nie wspominając) w miarę obiektywnie uznawane za negatywne i szkodliwe / głupie / nieodpowiedzialne / poniżej wszelkiego gustu itp. Zastanawiałam się swego czasu czy śmiech w tym kontekście można uznać za coś pozytywnego i doszłam do wniosku, że mimo wszystko chyba jednak nie. Każdy z nas nosi w sercu ziarenko mroku i takie postępowanie nie jest niczym innym jak pozwoleniem mu legalnie, pod pozorem walki z postępującym zidioceniem społeczeństwa (lub jakąkolwiek inną przykrywką), nierzadko w świetle pełnej chwały wychynąć na powierzchnię i zalśnić choć na moment. Tym bardziej, że prawda nigdy nie ma tylko jednego oblicza: tona tapety na twarzy (krzywo położona tapeta! odklejająca się tapeta!), noszenie pośladkowego odpowiednika stanikowych push-upów czy robienie sobie kilkudziesięciu selfie pod rząd mogą wydawać się zabawne czy nawet żałosne, ale dysmorfofobia, potrzaskana na kawałeczki samoocena czy rozpaczliwe pragnienie akceptacji nie są już ani trochę. A przynajmniej tak mi się wydaje. O tym, że słowa nie są jednak nic nie znaczącą i nic nie ważącą zbitką dźwięków nie wspominając. Wybacz ewentualną zbytnią śmiałość / obcesowość, ale czy reagujesz otwarcie na takie sytuacje? To jedyne znaczenie, jakie tak naprawdę mają słowa "nie toleruję", a sama o sobie piszesz często, że jesteś osóbką mocno nieśmiałą (w domyśle: mającą problem z wypowiadaniem własnego zdania i asertywnością).