Guest Kanałek

M-forumowa Liga League of Legends

16 postów w tym temacie

Zasady M-forumowej Ligi LoL'a:

- Turniej mirror 1 vs 1 na mapie Howling Abyss

- Przed kolejką pojedynków, organizatorzy losują dla każdej pary bohatera z puli Free 2 Play. Pula zawiera 10 bohaterów, co za tym idzie, będzie dziesięć par. Bohater wylosowany z puli nie może zostać wylosowany ponownie, więc każda para będzie miała innego bohatera.

- Summoners spellsy dowolne

- Itemy startowe dowolne

- First Blood wygrywa rundę, zwycięzca 3 spośród 5 rund, wygrywa mecz. Po wygranej rundzie, resetujemy grę zakladając nowego customa.

- Zwycięzca meczu otrzymuje 3 punkty do ligowej tabeli. Osoba która po wszystkich kolejkach zdobędzie najwięcej punktów, zostaje mistrzem i dostaje buzi od wszystkich adminów forum, włącznie z Qubą

- Gramy bez run i masterek.

- Liczymy na ogarnięcie uczestników, po wylosowaniu par, uczestnicy umawiają się między sobą, walczą bez sędziów i podają wynik organizatorowi, który po otrzymaniu wszystkich wyników, podlicza punkty i aktualizuje tabelę

- Jeśli wiesz, że nie będziesz mieć czasu aby poświęcić kilkunastu minut w weekend aby zagrać 1vs1 w ramach tej ligi, nie zapisuj się, pojedyncze nieobecności będą w ostateczności tolerowane i nagradzane -1 punktem w tabeli, jeśli ktoś notorycznie nie będzie rozgrywał meczów, zostanie wykreślony z ligi i pozna Gniew Ylxii.

- Liczba miejsc: 20, będziemy dążyć do parzystej liczby.

Uczestnicy:

1. Siembi

2.

-

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

1. Siembi

2. Ylxia

3. Menda

4. Quizer

5. Feral Thing

6. Janek

Btw proponuję dodać tą zasadę z 40 farmy przewagi. Bez sensu jak ktoś będzie unikał walki i nie farmił. Serio.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta

W tej formule to będzie pokaz szczęścia i dobrej zabawy ;) A tak btw - kiedy mniej-więcej mogłoby się to odbyć? Mam kursy na prawo jazdy i wolałbym wiedzieć wcześniej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

 • Kto jest online? (Zobacz całą listę)

  Brak zarejestrowanych użytkowników online

 • Ostatnie aktualizacje statusu

 • Popularny

 • Posty

  • RaFNIN
   Podział klasy
   Hej. Jestem w szlole podstawowej w 7 klasie. Chcem się Was zapytać czy w tej klasie (lub innej) mieliście spójną, jednolitą klasę cży takie podziały (frakcje) jąk u mnie np: "chłopaki, dziewczyny i reszta (mieszani)". Moim zadaniem należę do tej ostatniej grupy. To chyba dobrze, bo pozostajemy neutralni w większości konfliktów.  Demerwuje mnie to, że dziewczyny i chłopaki kłócą się między sobą. Wy też mieliście taką sytuację? Jak tak to jąk sobie z tym radziliście? Co można i się da zrobić by ich pogodzić albo zmienić? Co o tym sądzicie???
  • Paradoxy
   Plany na dziś.
   O tej porze mogę już tylko utonąć w kieliszku [i zapaść w deep sleep], co właśnie zamierzam.
  • Paradoxy
   O czym teraz myślisz?
   O niczym wesołym ani pozytywnym - to pewne.
  • DeleteUser
   Rodzice mojej przyjaciółki mnie nienawidzą!
   Rodzice mojej BFF uważają, że mam na nią zły wpływ. Jeśli mam być szczera to ona ma na mnie zły wpływ, ponieważ namawia mnie na wagary itp. A później to wszytko moja wina. Na następny rok chcą ją przepisać do innej szkoły. Cytuję słowa jej mamy "Może tam poznasz mądrzejsze koleżanki" Od dawna zakazywali jej kontaktu ze mną.Dodam jeszcze, że nasze rodziny są tak jakby "wrogie" Ale moi rodzice ją lubią. Rozmawiałam o tym z moją BFF. Powiedziała, że moja starsza siostra uczy nas złych zachowań. Jak my nawet z nią nie rozmawiamy. Nie wiem co robić w takiej sytuacji. ( Przyjaźnimy się ponad 5 lat, a prób rozłączenia nas było wiele) Da ktoś jakąś radę? :) 
  • Shady-Lane90
   Co teraz pijecie?
   Wino Mogen David jeżynowe ♥