arhol

Nowy drewnofon do 1000-1300 PLN

Recommended Posts

Wiem,pewnie było miliard takich tematów,więc założę pierdyliardowy pierwszy.

Ale do rzeczy,jako że mój obecny Xperia arc s doprowadza mnie do białej gorączki,za półtora miesiąca dziękuje mu za współpracę i przerzucam się na coś innego w wyżej podanym segmencie cenowym .

Warunki i wymagania czego mniej więcej szukam

- Wygodne korzystanie z netu,płynność.

-Jak najmocniejsza bateria.

-Żadnych xperii,sony,sony ericssonów i reszty spod tej bandery.

-Najlepiej nówka.

Osobiście myślałem nad galaxy SIII czyli konkurentem dla Jabłkofonu z zeszłego roku.

Ale może jest coś innego,godnego polecenia.

Czekam na propozycje.

Share this post


Link to post

Szukaj czegoś ze stajni HTC, nie powinieneś być zawiedziony. W tej cenie,powinieneś wyrwać używane jedne z nowszych ich telefonów. Miałem okazję przetestować tego pod funkcję HD i jestem z niego zadowolony.

Share this post


Link to post

Porządny smarfon z dual sim, nie muli nie zawiesza się, wszystko płynnie śmiga - Live Kruger&Matz w swoim przedziale cenowym przoduje.

Share this post


Link to post
- Wygodne korzystanie z netu,płynność.

Też doświadczałam załapania tego warunku u Xperi X2, lata świetlne temu. Mało w psychiatryku nie wylądowałam bo do takiego stanu doprowadzał mnie ten telefon. Baaaaaaaaaaaaaardzo podobają mi się Soniaczki obecne ale w życiu już do tej marki nie wrócę. ZA NIC.

Obecnie mam iphona 4 i bardzo sobie chwalę, ale jeżeli nie chcesz Jabłka to mogę zaproponować HTC - wg mnie warte polecenia (HTC one xlub HTC Desire 500) lub Blackberry Z10.

Najwięcej moich znajomych sympatyzuje z Samsungiem i nie słyszałam niczego złego na ich temat, więc może warto się zainteresować jednak?:)

Share this post


Link to post

Polecam Samsunga Galaxy Note 2 - niedawno stałem przed takim wyborem jak Ty i zdecydowałem się na SGN2 - spełnia wszystkie wymagania :)

Share this post


Link to post

Pomysł nad Xiaomi. Jest to obecnie najszybszy telefon na rynku i kosztuje 1300 zł na allegro

Wysłane z mojego Amazon Kindle Fire przy użyciu Tapatalka

Share this post


Link to post

Dzięki za rady wszelakie,od listopada jest ze mną LG nexus 4 i daje rade.

Wybór fona dokonany, pozwolę więc sobie zamknąć coby się spam nie zalęgał // Ker.

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Who's Online (See full list)

  • yiliyane
  • KonradSkal
 • Recent Status Updates

  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

   Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
   · 1 reply
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   · 0 replies
  • Borowy

   Borowy

   Witajcie, mam do Was ogromną prośbę... potrzebuje wypełnionych ankiet do badań naukowych... na koniec maja mam termin oddania. Temat Tabu - SEKSUALNOŚĆ, dlatego rodzice do których kierowałem tą ankietę nie chcą mi jej wypełniać, choć uważam, że nie ingeruję w ich życie intymne. 2 miesiące temu ankieta już istniała online, a dostałem tylko 4 odpowiedzi :c Zajmie od 5 do 10 minut. Prawie wszystkie zadania zamknięte.
   Musielibyście wcielić się w rodzica, który ma dziecko z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim. Ankieta jest oczywiście anonimowa.

   https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc35FjqvALX9OYdkmC8p4LFMjfvp9sEyGFAuHiG6MCFurqWBQ/viewform?fbclid=IwAR0BBy3Clovc9HZH-pMkOzC8sUF6UJ-LuOPcDC2HSLdZsHL_dVYN5zb9mzE
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Czy posiadanie "judasza" w drzwiach to już antysemityzm?
   · 3 replies
 • Posts

  • natiii95
   anonimowa krótka ankieta POMOCY
   Cześć, mam na imię Natalia i jestem studentką studiów magisterskich na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Zwracam się do Was z wielką prośbą o wypełnienie przygotowanej przeze mnie krótkiej ankiety, która dotyczy aspiracji i systemu wartości młodych ludzi. Ankieta jest w pełni anonimowa, a Wasze odpowiedzi mogą mi pomóc przy pisaniu pracy magisterskiej  Poniżej zamieszczam link do strony, na której znajduje się ankieta: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfPbLCEi1N3wcekFnSVfzbo0aQzdl8PiN
  • michaelowax3
   O czym teraz myślisz?
   Ludzie właśnie tacy są. Dopóki świetnie im się układa nie potrzebują nikogo a gdy tylko wali im się porządek przypominają sobie nagle i oczekują wsparcia.  Można liczyć tylko na siebie. 
  • Kerosine
   Opisz siebie jednym słowem!
   Ruina Wyłącznie do utylizacji.
  • natiii95
   Cześć - anonimowa krótka ankieta POMOCY
   Poniżej zamieszczam ponownie link do ankiety (działa): https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfPbLCEi1N3wcekFnSVfzbo0aQzdl8PiNKXuVaFq_AzriBiWw/viewform?usp=sf_link Będę wdzięczna za poświęcenie kilku minut na wypełnienie ankiety pozdrawiam
  • yiliyane
   Pomożecie mi?
   Takie huśtawki nastrojów, o których piszesz prawdopodobnie wynikają z burzy hormonów. Takie są uroki dojrzewania. Jednych dopada to w większym stopniu, innych w mniejszym. Zastanów się na spokojnie co czujesz do tego chłopaka. Czy jednak skłaniasz się ku temu, że mu nie ufasz, czy jednak sądzisz, że jest on jedną z nielicznych osób, które Cię w pełni akceptują? Nie sądzę, żeby przy takich huśtawkach nastrojów związek był dobrym pomysłem (musisz mieć też na uwadze jego uczucia), ale może z