wieloryb

Wasze blogi

Recommended Posts

Dostałem zdjebkę od Pani Moderator, także tutaj zamieszczam treść w innego tematu.

"Witam, w sobotę wyjechalem do Holandii do pracy, jeżeli ktoś szuka jakiś informacji na temat wyjazdu, co ze sobą wziąć etc., to zapraszam na mojego bloga poświęconego właśnie pracy i mieszkaniu w Holandii

http://zuoty.blogspot.com"

No więc mam bloga...tak jakby :)

Otóż prowadzę bloga firmowego dla jednego z Banków Spółdzielczych.

Administruje, projektuje, tworze texty (póki co średnio wychodzą) - generalnie wszystko na mojej głowie jeśli chodzi o bloga. Adres można znaleźć tu: neoBANK - Blog firmowy

W przyszłości jak skończę magistra chce prowadzić swojego bloga o rozwoju osobistym. Mam ciekawy i oryginalny pomysł na niego. Jak wystartuje to się pochwalę :)

Znajoma graficzka zapytała jakiś czas temu, czy nie znalazłbym czasu na pomoc z jakimś projektem. (Czasu nie miałem, ale jakoś mi to we łbie zapadło i ani się obejrzałem, a napisałem 30 scenariuszy i biedna teraz rysuje jak opętana). Wpadliśmy na komiks internetowy, który zasadza się na rozmowach chłopaka, który dużo czyta i pisze, z dziewczyną, która rysuje, maluje i animuje. A także na tym, że nawet ludzie zupełnie inaczej postrzegający świat mogą się dogadywać.

Wyszło nam coś takiego, także jeżeli któremuś z was się spodoba, to będę kontent.

Pozdro szejset.

Mam blog ze zdjęciami bardzo niewyjątkowymi. Nikt go nie odwiedza, co mnie oczywiście w żaden sposób nie zadziwia, ani nie zasmuca.

Mam blog ze zdjęciami bardzo niewyjątkowymi. Nikt go nie odwiedza, co mnie oczywiście w żaden sposób nie zadziwia, ani nie zasmuca.

Jak go nie reklamujesz to i nikt go nie odwiedza , ai jeszcze pozostaje tematyka .Niestety coraz mniej osób czyta ksioążki.

Miałem w życiu kilka blogów, które nie wypaliły (szkoda)

Nie będę próbował tworzyć nowych, bo wiem że po 3-4 postach mi się już to znudzi :(

https://www.facebook.com/Wydajemisieblog/

Z dwójką znajomych piszę o wydawaniu książek (oni robią research i tworzą serious content, a ja czasem tylko odstawiam swawolne heheszki). Zostawiam link do Facebooka, a nie Wordpressa, bo mamy dopiero tydzień, a pokazaliśmy to światu wczoraj, ale już za moment przenosimy się własną, piękną domenę i wtedy to już hulaj dusza, piekła nie ma. Będą wywiady, wydawanie od kuchni, eventy, cuda na kiju. Czasem i jakąś książkę będzie można wygrać. 

Polubcie, zanim to będzie modne. 

Na dobrą sprawę nigdy nie porzuciłam pisania, a od ponad roku blog funkcjonuje pod nowym adresem. Zrezygnowałam też z anonimowości, choć właściwie to nigdy jej nie miałam. Częstotliwość publikowania nowych tekstów wciąż leży, ale ostatnio myślę, by to zmienić. W każdym razie zapraszam.

http://ciemnastronabloga.blogspot.com