• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

To¶

Gwałt.

Recommended Posts

Pewnie temat ten już był.

Ale mimo to nie kasujcie go,bo jestem nowa i chcialabym dowiedzieć się,co Wy na ten temat sądzicie.

Co myślicie o gwałtach i samych ludziach,którzy gwałcą?

A może coś takiego przeżyliście sami?

Jak mam być szczera to głupie pytanie zadajesz... A co ludzie moga myslec o gwałtach? Chyba sami ci co to robią uwazają to cos za normalnego... Moim zdaniem jak dziewczyna idzie w krótkiej spódniczce nie znaczy ze ma na czole napisane "zgwałć mnie" faceci powinni poprostu trzymać to co maja w spodnach pod zasuniętym rozporkiem

Uważam, że gwałt to jedna z najobrzydliwszych i najokrutniejszych form przemocy fizycznej. Mimo że kobieta nie jest winna, odziera ją to z poczucia moralności i przepełnia wstydem, a nawet poczuciem winy... to uraz psychiczny na całe życie, a dla sprawcy - parę minut dobrej zabawy. Największe draństwo świata.

Za coś takiego powinni baaaaaaaaaaaaaaaardzo surowo karać. Często się mówi, że to kobieta sprowokowała, ale to nie jest prawda. Mimo iż jestem facetem to sądzę, że to jest zawsze wina faceta chyba ze to był gwałt w drugą stronę, bo i takie bywają. Nic nie tłumaczy takiego postępowania. Osobiście nie mam pierwszego razu za sobą moja dziewczyna wie, że ja bym już chciał, ale ona jeszcze za bardzo nie chce, ale powiedziała, że zrobi to dla mnie, bo mnie kocha i wie, że ja tego chcę. To jej odparłem, że jak mamy to zrobić to tylko wtedy, gdy oboje będziemy tego chcieli. Powiedziałem jej, że jakbyśmy to zrobili tylko, dlatego że ja chcę to bym się poczuł tak jakby to był gwałt. Jak jej to powiedziałem to aż się rozpłakała nie, dlatego że ją to uraziło tylko, dlatego że mam takie podejście, że nie jestem jak większość facetów, którzy patrzą tylko na siebie i co gorsza jeszcze namawiają swoje partnerki do współżycia. Takie namawianie kojarzy mi się z gwałtem tylko inaczej się na to mówi. Mi się nie śpieszy i będę czekał tak długo jak tylko będzie chciała.

[fquote=ennostiel]Uważam, że gwałt to jedna z najobrzydliwszych i najokrutniejszych form przemocy fizycznej.[/fquote]

zgadzam sie... czy nie lepiej pójść "normalnie" do łóżka, tylko jakieś nie wiem co?

Głwalcicieli wykastrowac!!!!!!!!

myslisz ze to latwe? gwalciciele opijaja dziewczyny, istnieja tkz. pigułki gwałtu, roznie sie konczy, byc moze sprawca zwieje i go nie najma... dziewczyna gwalcicielem? nie wyobrazam sobie, a wy?

Głwalcicieli wykastrowac!!!!!!!!

myslisz ze to latwe? gwalciciele opijaja dziewczyny, istnieja tkz. pigułki gwałtu, roznie sie konczy, byc moze sprawca zwieje i go nie najma... dziewczyna gwalcicielem? nie wyobrazam sobie, a wy?

mysle, ze ona chciala przez ta wypowiedz pokazac co czuje do gwalcicieli, watpie by ktos myslal powaznie o wykastrowaniu wszystkich gwaslcicieli...chocby z tego wlasnie powodu, jak juz wspomniales ze to niewykonalne :wink: raczej to byla przenosnia.

Ale mimo to nie kasujcie go,bo jestem nowa i chcialabym dowiedzieć się,co Wy na ten temat sądzicie.

jesli byl to szukasz, czytasz i wiesz, ale chyba nie bylo (az sie zdziwilam) z tego co szukalam;p

no co do samego gwaltu, okropne, obrzydliwe, w zaden sposob nie usprawiedliwione. nawet sobie nie wyobrazam co moze czuc dziewczyna, ktora zostala zgwalcona.

[fquote]Cytat:

jesli byl to szukasz, czytasz i wiesz, ale chyba nie bylo (az sie zdziwilam) z tego co szukalam;p

[/fquote]

Ja szukałam i nie znalazłam również,ale nie byłam pewna.

a ja wiem co to znaczy..eh.

Krzyśku,podziwam Cię.

Taki facet to prawdziwy skarb,nad skarby! ;)

Toś, z tego, co pamiętam był kiedyś temat pt "Gwałt", ale dotyczył snu jakiejś dziewczyny...

No i co tu odpowiadać?

To samo, co wszyscy...

Bardziej dziwi (albo i nie) mnie to, że znokomita większość gwałcicieli to znajomi ofiar.

Ostatnio kilka razy natknęłam się na artykuły o "gwałtach domowych". Mąż - żonę. Chłopak - dziewczynę. Rzadko w jakiś wyjątkowo kryminalnych okolicznościach, rzadko kobieta zgłasza to gdziekolwiek. Po prostu uznaje, że tak musi być, że skoro są razem to facet ma prawo wziąć, co mu się należy i zmuszanie do seksu jest na porządku dziennym.

To mnie zadziwia.

Moim zdaniem jak dziewczyna idzie w krótkiej spódniczce nie znaczy ze ma na czole napisane "zgwałć mnie" faceci powinni poprostu trzymać to co maja w spodnach pod zasuniętym rozporkiem

Niby tak, ale jednak rozsądniej nie kusić losu, nie prowokować niebezpiecznych sytuacji.

Trzeba myśleć i za siebie i za innych.

Wiadomo, że chodzenie w miniówce w środku nocy po najgorszych dzielnicach miasta* bezpieczne nie jest i chodzenie w takim stroju mówiąc "Mam prawo ubierać się jak chce, nie prowokuje do gwałtu" jest głupotą.

* a to w sumie też nie do końca takie oczywiste bo moja znajoma została zgwałcona na Starym Mieście, w niedzielę, przed południem...

Dość dawno temu byłam w niebezpiecznej sytuacji ale zdaję sobie sprawę, że tylko z własnej głupoty.

hmm odpowiedz jest prosta, ja postrzegam gwalt jako bezlitosna i brutalna zbrodnie, ludzie, ktorzy dopuszczaja sie tego rodzaju przemocy psychicznej i fizycznej, sa pozbawieni moralnosci, nie wiedza co to milosc, namietnosc... ida za glosem instynktu, mysla tylko o sobie, tak zachowuja sie tylko zwierzeta. Gdyby doszlo do gwaltu na kobiecie, ktora kocham, to podejrzewam, ze skonczyl bym jak bohater filmu pt "Symetria" tam Dawid Chyra wcielil sie w postac- profesora o imieniu Dawid, ktory zatukl gwalciciela swojej zony golymi rekami... ale w sumie, takie zachowanie bylo by bardzo egoistyczne, bo zwiazek to wsparcie, szczegolnie w tych najgorszych chwilach, a wiec najpierw wsparcie a pozniej morderstwo =) bledne kolo... wybaczcie, za usmiech ale to tylko czcze slowa, takie gdybanie... prawda jest taka, ze nawet nie dopuszczam do siebie takiej ewentualnosci.

Nawet sobie nie wyobrażacie ilu ludzi w Waszym otoczeniu było/jest gwałconych/molestowanych....

Sprawa jest przykra, zwłaszcza do ofiary która po takim "doświadczeniu" zamyka się w sobie, robi się nie ufna, a sex dla niej to tylko "zło i złe wspomnienia".

Najgorzej kiedy dotyka to małe dzieci, które często zastraszane siedzą cicho i potem przez wiele lat odczuwają tego skutki.

Takich rzeczy nie da się zapomnieć.

Co do gwałcicieli to dla mnie największe dupki, które od razu trzeba na krzesło. Za takie coś nie wystarczy tylko więzienie. W tym przypadku jestem za KARĄ ŚMIERCI bez żadnych możliwości złagodzenia "wyroku".

Szkoda, że tak mało gwałcicieli zostaje złapanych i postawionych przed sądem :/

Facet, który decyduje się na gwałt, jest najbardziej godnym pożałowania człowiekiem. To świadczy o jego desperacji, bo nie potrafi zrozumieć tego, że kobieta nie chce tego z nim robić.

Jeżeli chodzi o kary, jakie powinny być wymierzane za gwałt, to chyba najodpowiedniejsze byłoby pozbawienie narzedzia zbrodni.

Czasami dziewczyny też nie są bez winy; kobity, jak to kobity, uwielbiają być adorowane, zauważane, ale flirt z nieznajomym w parku wieczorem to nie najlepszy pomysł.

Raz miałam niebezpieczną sytuację. Na szczęście była to tylko przestroga, aby rzeczywiście nie być zbyt otwartą w stosunku do obcych facetów.

zgadzam sie... czy nie lepiej pójść "normalnie" do łóżka, tylko jakieś nie wiem co?

lepiej, ale gwałciciele(w wiekszosci) nie myśla jak psychicznie zdrowi ludzie to przede wszystkim ludzie pokrzywdzeni przez los

Co myśle o gwałcie? gwałcicielach? To co wiekszosc.

Gwalt to coś strasznego. A gwałciciele, hm mysle ze to ludzie chorzy psychicznie, przynajmniej wiekszosc. Kobiety oczywiscie tez prowokuja, ale przyjelo sie ze dziewczyna zeby zwrocic uwage faceta musi wygladac wyzywajaco ( glupota, nie prawda), no i przykuwa uwage, czesto wlasnie gwalcicieli.

Co do gwaltu to raz mialam taka sytuacje, ze wrocilam do domu biegiem, z placzem. To bylo straszne, jeszcze chcial mi to zrobic koles ktorego znam. NAszczescie uzylam sily ( w desperaji czlowiek ma jej naprawde ogrom) i odepchnelam, zlapal mnie nowu to kopnelam w czule miejsce ( nie w kostke) i ucieklam. Niecierpie go, boje sie teraz tego kolesia, dlatego wieeczorami raczej rzadko chodze sama bo sie boje :?

Zabic, torturować, spalić. Wszyscy gwalciciele powinni byc bezwarunkowo zabijani ze szczególnym okrucieństwem. Nie wiem jak ktos moze tak skrzywdzić kobietę! To barbarzyństwo. Każda osoba gwałcąca inne godna jest tylko na potępienie. Jeśli bym znał kogos kto zgwałcił inna osobe to bym go zabił bez skrupułów, a jesli nie mógł bym zabic to bym robił wszystko w kierunku zadania mu największego bóli. Wiem ze to barbarzyństwo ale zgwałcić kogoś to jeszcze większe barbarzyństwo.

Ja gwałcicieli zapie**** bym obciaj fujare i wykopal na ulice nie nawidze gwaltow dla mnie to chore w taki sposob krzywdzic kobiety. potrzebuje taki zszczescia niech go szuka w kibelku masturbujac sie ale nie krzywdzic kobiety i nie raz doprowadzajac do smierci:/

Gwalcicielom powinni odplacac sie tym samym.. , a jesli to bylby jakis gwalt z mocnym pobiciem, czy stalym uszczerbku na zdrowiu to niech im genitalia odcinaja!!! Moze by sie oduczyli:D!!!

gwałciciele(...)to przede wszystkim ludzie pokrzywdzeni przez los

Heh, czyli to, że został skrzywdzony przez los uprawnia go do gwałcenia kobiet. I to on teraz sprawia, że te biedne dziewczyny stają się "skrzywdzone przez los".

Co do gwaltu to raz mialam taka sytuacje, ze wrocilam do domu biegiem, z placzem. To bylo straszne, jeszcze chcial mi to zrobic koles ktorego znam. NAszczescie uzylam sily ( w desperaji czlowiek ma jej naprawde ogrom) i odepchnelam, zlapal mnie nowu to kopnelam w czule miejsce ( nie w kostke) i ucieklam. Niecierpie go, boje sie teraz tego kolesia, dlatego wieeczorami raczej rzadko chodze sama bo sie boje Confused

Od dzisiaj unikam słów typu "do komory", "zagazować" etc. bo byłem w Auschwitz i Birkenau więc uważam te słowa za nieodpowiednie. Ale po prostu jedyne co w miarę wypada - pod ścianę i zastrzelić. Wyobrażam sobie co musiałaś czuć, ale wiadomo nie można do końca zrozumieć, dopóki się samemu w takiej sytuacji nie było (w moim wypadku to raczej niemożliwe).

Według mnie gwałciciele to albo desperaci, socjopaci lub psychopaci. Tacy ludzie powinni być jakoś szczególnie ujęci w kodeksie karnym (dożywocie!) czy coś w tym rodzaju.

Moje zdanie nie różni się od wiekszości i bardzo dobrze. Na szczęście nie przeżyłam tego,ale z pewnością jest to trauma na całe życie, skrzywdzone kobiety często tracą potem szacunek dla siebie, nie potrafią zaufac mężczyznom,przez co są samotne...To coś strasznego,więc jak myślisz co sądzę o gwałcicielach?

a ja słyszałam, że jak pedofi idzie do więzienia to nie wychodzi z niego żywy:D i popieram to.

[fquote=Toś]Co myślicie o gwałtach i samych ludziach,którzy gwałcą? [/fquote]

Nie rozumiem tego pytania. Jak można mysleć o gwałcie i o gwałcicielach??

Mam napisać gwał jest beee, a gwałcicieli powinno się wieszać za jego penisa.

gwał. . . moim zdaniem kara powinna być nastepująca. . . zgwałciłes to Ciebie zgwałcą. . . winowajca musi poczuć na własnej skórze co zrobił, inaczej nie zrozumie :PP chociaz zdaje sobie sprawe ze wielu i w taki sposób nie zrozumie ;/

To wtedy powstanie łańcuszek gwałtów. No bo - osoba A zgwałciła osobę B, to osoba C zgwałci za karę osobę A, a wtedy osoba kolejna zgwałci osobę C za to, że zgwałcił osobę A... i tak dalej, i tak dalej xD