Sign in to follow this  
Followers0
cycku15

Masa

Recommended Posts

Witam, chcialbym sie zapytac czy by ktos mi nie pomogl i nie ulozyl by mi diety na mase, bo kurcze strasznie jestem w tym zielonym i nie czaje ;D Czytalem troche na sfd ale nic mi to nie mowi ;D

Mam 16 lat.

Waga 63 KG

Treningi mam w wakacje teraz okolo 11;00

Po wakacjach beda okolo 16.

Jeśli by mi ktoś pomógł bym był bardzo wdzieczny :)

Sam akurat "układam" dietę, może układać to za dużo powiedziane, ale wyeliminowałem wszystkie świństwa np słodycze, fast foody itp. Staram się jeść wartościowe produkty.

Tutaj znajdziesz pomoc:

http://www.sfd.pl/%23%23%23%23%23%23_Na ... 34427.html

Jednak diety, nikt CI nie ułoży, musisz trochę poczytać, popytać i sam sobie dobierzesz do siebie jedzeenie pod względem finansowym.

Witam, chcialbym sie zapytac czy by ktos mi nie pomogl i nie ulozyl by mi diety na mase, bo kurcze strasznie jestem w tym zielonym i nie czaje ;D Czytalem troche na sfd ale nic mi to nie mowi ;D

Mam 16 lat.

Waga 63 KG

Treningi mam w wakacje teraz okolo 11;00

Po wakacjach beda okolo 16.

Jeśli by mi ktoś pomógł bym był bardzo wdzieczny :)

zapraszam na kfd.pl lub sfd.pl tam Ci ludzie pomogą.

Zacznij od ostawienia fast foodów, słodyczy. Odżywiaj się o określonych przez siebie porach dnia, nie podjadaj i jedz zdrowo, to będą efekty. Zacznij trenować i dopiero po jakimś czasie zabierz się za dietę która sam sobie ułożysz według swojego "widzimisie". Tak czy inaczej zapraszam na kfd lub sfd.

Pozdro.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers0

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Recent Status Updates

• Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
      · 1 reply
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Borowy

Borowy

Witajcie, mam do Was ogromną prośbę... potrzebuje wypełnionych ankiet do badań naukowych... na koniec maja mam termin oddania. Temat Tabu - SEKSUALNOŚĆ, dlatego rodzice do których kierowałem tą ankietę nie chcą mi jej wypełniać, choć uważam, że nie ingeruję w ich życie intymne. 2 miesiące temu ankieta już istniała online, a dostałem tylko 4 odpowiedzi :c Zajmie od 5 do 10 minut. Prawie wszystkie zadania zamknięte.
      Musielibyście wcielić się w rodzica, który ma dziecko z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim. Ankieta jest oczywiście anonimowa.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc35FjqvALX9OYdkmC8p4LFMjfvp9sEyGFAuHiG6MCFurqWBQ/viewform?fbclid=IwAR0BBy3Clovc9HZH-pMkOzC8sUF6UJ-LuOPcDC2HSLdZsHL_dVYN5zb9mzE
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Czy posiadanie "judasza" w drzwiach to już antysemityzm?
      · 3 replies
    • natiii95
      anonimowa krótka ankieta POMOCY
      Cześć, mam na imię Natalia i jestem studentką studiów magisterskich na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Zwracam się do Was z wielką prośbą o wypełnienie przygotowanej przeze mnie krótkiej ankiety, która dotyczy aspiracji i systemu wartości młodych ludzi. Ankieta jest w pełni anonimowa, a Wasze odpowiedzi mogą mi pomóc przy pisaniu pracy magisterskiej  Poniżej zamieszczam link do strony, na której znajduje się ankieta: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfPbLCEi1N3wcekFnSVfzbo0aQzdl8PiN
    • michaelowax3
      O czym teraz myślisz?
      Ludzie właśnie tacy są. Dopóki świetnie im się układa nie potrzebują nikogo a gdy tylko wali im się porządek przypominają sobie nagle i oczekują wsparcia.  Można liczyć tylko na siebie. 
    • Kerosine
      Opisz siebie jednym słowem!
      Ruina Wyłącznie do utylizacji.
    • natiii95
      Cześć - anonimowa krótka ankieta POMOCY
      Poniżej zamieszczam ponownie link do ankiety (działa): https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfPbLCEi1N3wcekFnSVfzbo0aQzdl8PiNKXuVaFq_AzriBiWw/viewform?usp=sf_link Będę wdzięczna za poświęcenie kilku minut na wypełnienie ankiety pozdrawiam
    • yiliyane
      Pomożecie mi?
      Takie huśtawki nastrojów, o których piszesz prawdopodobnie wynikają z burzy hormonów. Takie są uroki dojrzewania. Jednych dopada to w większym stopniu, innych w mniejszym. Zastanów się na spokojnie co czujesz do tego chłopaka. Czy jednak skłaniasz się ku temu, że mu nie ufasz, czy jednak sądzisz, że jest on jedną z nielicznych osób, które Cię w pełni akceptują? Nie sądzę, żeby przy takich huśtawkach nastrojów związek był dobrym pomysłem (musisz mieć też na uwadze jego uczucia), ale może z