ziomus400

W ilu krajach byles/as ? :P

65 postów w tym temacie

Niemcy, Dania, Czechy, Słowacja, Austria, Beneluks, Szwajcaria, Węgry, Francja, Hiszpania

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mając 22 lata:

rok 2007: Holandia (Zwolle, Amsterdam)

rok 2012: Bułgaria (Rawda, Varna, Sofia)

rok 2013/2014:

- Anglia (Londyn)

- Zjednoczona Emiraty Arabskie (Abu Dhabi, Dubaj)

- Singapur

- Australia (Brisbane, Sydney, Cairns, Port Douglas)

- Nowa Caledonia (Noumea, Isle of Pines, Mystery Island)

- Fidżi (Suva, Denerau)

- Vanuatu (Port Vila)

- Nowa Zelandia

- Nowa Gwinea

I to chyba byłoby na tyle jak na razie... ostatni okrągły rok - caly czas w drodze... ;)

+ Włochy <3

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

byłam tylko w Niemczech, Szwecji i na Słowacji. Więc trzy mam nadzieję że za jakiś czas to zmienie i będę więcej podróżować

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój najodleglejszy od polskich granic wyjazd to wakacje w Chorwacji. Poza tym raczej nie wyjeżdżałam zbyt daleko. Była okazja do pobyt w Niemczech, na Litwie (głównie Wilno), Słowacja (na nartach) oraz Republika Czeska (większość czasu spędzone w Pradze).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mam co mówić bo to mi będzie wstyd i byłem tylko w Czechach i jeszcze w Niemczech..Nigdzie więcej nie byłem jakoś nie miałem okazji, chociaż planuję polecieć samolotem w te wakacje do Włoch. Nie wiem jeszcze co z tego wyjdzie i czy będę tak naprawdę z kim do nich polecieć jak kuzynka już tam nie pracuję jako pielęgniarka.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

21 lat. Szału na razie nie ma (a szkoda), ale mam nadzieję, że z czasem będę mogła zwiedzić odległe zakątki świata.

Niemcy (Baden-Baden)

Czechy (Praga)

Francja (Strasburg)

Hiszpania (Barcelona, Calella)

Portugalia (praktycznie całe wybrzeże Algarve)

Wielka Brytania (Londyn, Birmingham, Nottingham, Leicester)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hum hum. W kilku. Czarnogóra, Francja, Hiszpania, Włochy, Albania, Macedonia, Serbia, Kosowo, Czechy, Niemcy. Było miło, chcę więcej. Przejazdów nie liczę, bo przecież.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byłam w kilku miastach na Chorwacji, byłam także w Bośni, w Edynburgu, Francji,Szwajcarii o Niemczech wspomniałam ,Słowacja - Bratysławie także ,w Austrii, Węgry - też pisałam i już nie pamiętam,ale jeszcze gdzieś byłam ;). Warto zwiedzać o ile jest taka możliwość..... :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chorwacja x2, Bośnia i hercegowina, Słowacja x7, Węgry x5, Rumunia x3, Bułgaria x3, Grecja x2, Ukraina, Serbia.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W żadnym. Nie czuję jednak z tego powodu większego żalu - ze swą organiczną, skrajną nietolerancją zmian nie chcę nawet myśleć o tym, jak traumatycznym przeżyciem musiałby być dla mnie wyjazd za granicę, gdzie obok konieczności adaptacji do nowego miejsca zamieszkania [choćby na krótki czas] występuje jeszcze przymus mówienia w obcym języku i różnice kulturowe. Mam za sobą doświadczenia związane ze zmianą miejsca pobytu i zamieszkania w ojczystym kraju; już reakcja na ich doprawdy niewielką skalę pokazuje, że byłby to ogromny problem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bułgaria,Chorwacja.. a w tym roku Włochy <3 ( a odbiegając od tematu - ktoś się może wybiera na wycieczke z butem? :D to już moja 3 podróż z nimi?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W całkiem wielu, jak na mój wiek, co bardzo mnie cieszy! Grecja, Włochy, Watykan, Turcja, Egipt, krótko Litwa, Tajlandia oraz Meksyk.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz