ziomus400

Janusz Korwin-Mikke i jego wejście do Sejmu

Recommended Posts

To jestem kretynem. No tak, najlepiej popierać PoPiS, postkomunę z SLD, idiotów od Palikota, rodzinę PSL... Mimo, iż był on już w sejmie i ma swój wiek to wniósłby świeżość. I nie chodzi mi o samego Korwina, ale o KNP. Możecie mówić, co chcecie , ale program mają dobry. Obecne partie nic nie zmienią, więc potrzeba kogoś z zewnątrz - czy to KNP, czy to PL.

No to jest nas dwóch kretynów:)

Śmieszą mnie ludzie, którzy głosują na partię, która okłamuję nas wszystkich od 7 lat tylko dlatego, bo nie chcą głosować na inną partię, ponieważ media mówią, że wprowadzi ona faszyzm, kaczyzm i IV RP.

Cóż głosowanie na KNP w eurowyborach trąci trochę działalnością antypaństwową. Sam JKM otwarcie mówi o tym, że będzie naśladował inne skrajne partie (np. Ligę Narodową), czyli że nie jedzie tam pracować jedynie pogadać i głosować (bo to obowiązek). Innymi słowy każdy mandat dla KNP to stracony mandat dla Polski bo Ci ludzie najpewniej nie będą brać udziału w pracach nad unijnym prawem.

Oczywiście ktoś tam sobie może wierzyć, że Korwin jedzie rozwalać UE od środka, ale jak to ładnie napisano niedawno w Kulturze Liberalnej imperia nie upadają przed kilkoma pętakami. Korwin jak się dostanie nic tam nie zmieni, jedynie sobie pogada, zrobi kilka filmików na youtube i zgarnie kase, a na dodatek pewnie będąc wierny swoim dogmatom zagłosuje przeciw interesowi kraju (głosowania są obowiązkowe).

Mimo, iż był on już w sejmie i ma swój wiek to wniósłby świeżość.

Świeżość i woń XIX wiecznego trupa :) Jak już to raczej Zieloni mogliby być czymś takim.

Możecie mówić, co chcecie , ale program mają dobry.

Nie zgadzam się z każdym jego punktem. Zresztą większość jest nie do zrealizowania, zwłaszcza przez nich :)

Obecne partie nic nie zmienią, więc potrzeba kogoś z zewnątrz - czy to KNP, czy to PL.

NIe oszukuj się KNP też nic nie zmieni, jedynie przejmą kabaretową funkcję w naszej polityce.

Cóż głosowanie na KNP w eurowyborach trąci trochę działalnością antypaństwową

Wow, a to dlaczego?

Sam JKM otwarcie mówi o tym, że będzie naśladował inne skrajne partie (np. Ligę Narodową)

Liga Narodowa? Przecież ta partia nigdy nie miała deputowanych w europarlamencie (o ile chodzi Ci o tę partię, innej Ligi Narodowej nie znam).

a na dodatek pewnie będąc wierny swoim dogmatom zagłosuje przeciw interesowi kraju

Zapomniałeś dodać, że przeciwko interesowi kraju pojmowanemu przez Ciebie.

Wybacz mój błąd, cały czas miałem na myśli śmiesznt brytyjską BNP, choć w sumie i ichniejszy UKIP pasuje:)

Wiesz chociażby stworzenie unii energetycznej jest jak najbardziej w interesie polski i polaków choćby z czysto ekonomicznego powodu jakim są ceny gazu. Osobno jesteśmy zdani na widzimisie Kremla, UE jako podmiot negocjujący w imieniu wszystkich stałby na zupełnie innej pozycji. Gdybyśmy mieli płącić za gaz uśrednioną cene jaką obecnie płacą państwa członkowskie UE to kraj zaoszczędziłby wiele mld euro.

Korwin z zasady byłby przeciw, bo to wzmacnianie UE ;]

Jeśli ktoś otwarcie mówi że jedzie do PE gadać, a nie pracować nad prawem. Zresztą czy on sam mimo wszystko nie powtarza kwestii ile to prawa tworzy się właśnie tam? :)

W sumie nieco dziwi mnie poparcie wśród młodzieży dla tego mocno anachronicznego konserwatysty, bo z liberała to on raczej niewiele ma.

No tak, najlepiej popierać PoPiS, postkomunę z SLD, idiotów od Palikota, rodzinę PSL.

Nie jestem libertarianinem, ale...

STRAWMAN! STRAWMAN! STRAWMAN!

Mogę sobie po prostu nie popierać Korwina bez bycia oskarżanym o sprzyjanie aktualnemu establishmentowi? Dziękuję.

Mimo, iż był on już w sejmie i ma swój wiek to wniósłby świeżość

Był i zrąbał lustrację. BARDZO DZIĘKUJĘ JANUSZ!

Możecie mówić, co chcecie , ale program mają dobry

Pomyliłeś się. Nie mają programu, a na pewno dobrego. Teraz trwa walka o to czyimi poglądami przesiąknie partia - Wiplera, czy Korwina.

Obecne partie nic nie zmienią, więc potrzeba kogoś z zewnątrz - czy to KNP, czy to PL

No Partia Libertariańska zachowuje chociaż odrobinę powagi. Przynajmniej swój projekt obliczają na kilkadziesiąt lat i nie gadają jawnych kretynizmów o Ukrainie.

Niech sobie wchodzi. Przecież i tak wiadomo kto rządzi i że wiele tam nie wskóra. Chętnie zobaczę, czy stanie się z tego powodu coś ciekawego w polityce, chociaż na fajerwerki nie liczę. Ah i z pewnością będzie wiele emocjonujących afer w mediach :twisted: . Tak szczerze to mimo lekkiej niechęci do Korwinowców sądzę, że jakiekolwiek zmiany są w porządku i odbieram je raczej na plus

>https://www.youtube.com/watch?v=L4YDs4uxnJI

Polska tak bardzo piękna :lol:

Myślałem, że to parodia, zwłaszcza od fragmentu z pasami. A tu się okazuje, że to całkiem na poważnie :rotfl: .

Idzie 'zmasakrować' juroparlament ale juro z pe będzie brał hue x) jak będą pokazywać go coraz częściej to kwieciste przemowy zamienią się w zgniłe kwiatki. swoją drogą po angielskiemu to on speakuje ?

po angielskiemu to on speakuje ?

Ba! Dowcipy opowiada i nawet śpiewa. Ale tam nie trzeba znać angielskiego na sali obrad. Co innego poza nią, chociaż tam angielski to takie plebsowate. Tylko francuski : )

-- Dodano 24 Maj 2014, 04:08: --

Pizzaro, MatiLysek

W ogóle nie mam pojęcia czemu przyporządkowaliście się do kretynów. Ja bym Was nazwał raczej zdesperowanymi wolnościowcami.

Lubię jak dyskutanci stosują logikę w sporach. Gdyby u takich ludzi jeszcze za logiką szły serce, rozum (ci z Orange :D ) i wiedza o współczesnym (!) świecie...

Haha, brawo KaNaPa :D

Zobaczymy, co tam podziałają w tym burdelu europejskim. Gratuluję!

Śmiech.

Będzie masakracja.

Mimo wszystko jest to jeden z niwielu polityków, który tą "politykę" uprawiać umie lub chociaz próbuje(Nie, nie chodzi o wyniki)... Szkoda, że jego poglądy są tak chore...

Co jest chore w jego poglądach? Niskie podatki? Decydowanie o sobie? Państwo minimum? No tak, bo komuna jest cacy!

Okej. Widzę, że jesteś jego zwolennikiem. Jeśli Cię uraziłem to wybacz. Politycznie? Niektóre hasła są piękne, ale jedynie piękne... Choć przyznam, niektóre wręcz nawet pochwalę. Nie jestem skrajnym lewicowcem, spokojnie... Ahh. ale sam JKM ośmiesza sie co krok.

tą "politykę" uprawiać umie

Nie umie ; ]

Co jest chore w jego poglądach? Niskie podatki? Decydowanie o sobie? Państwo minimum? No tak, bo komuna jest cacy!

Oho. To jak jest coś więcej od pogłównego na policję i wojsko (które i tak nie wystarczy) to już jest komuna? ; ) Za dużo siedzisz na tym forum sympatyków KNP na fejsie.

Krit.

Na tle polityków polskich umie. Tutaj akurat ma małą konkurencje. Naciągane, ale to jednak JKM. Ma te swoje ciekawe wypowiedzi. : >

Co jest chore w jego poglądach? Niskie podatki? Decydowanie o sobie? Państwo minimum?

A może to, że pasują do XIX wiecznej burżuazji?

Nie umie ; ]

Umie przyciągać uwagę i robić tanie show jak żaden inny polityk z niezbyt pokaźnym dorobkiem politycznym. To zasadniczo jedyna siła Korwina.

Krit.

Na tle polityków polskich umie. Tutaj akurat ma małą konkurencje. Naciągane, ale to jednak JKM. Ma te swoje ciekawe wypowiedzi. : >

Ale jak był w sejmie to zrąbał lustrację : <

4krzesła na 750, wyczuwam tylko niewielką masakrę tej złej unii.

Jak to łądnie napisano niedawno w Kulturze Liberalnej, kilku pętaków nie jest w stanie obalić imperium :)

Mimo wszystko jest to jeden z niwielu polityków, który tą "politykę" uprawiać umie lub chociaz próbuje(Nie, nie chodzi o wyniki)... Szkoda, że jego poglądy są tak chore...

Raczej publicystykę, bo polityka to głównie negocjacje i zawieranie - często trudnych - kompromisów, a tego to on nie umie.

Niskie podatki, ograniczona rola państwa i możliwość większego decydowania o sobie to XIX burżuazja?

Aha.

Raczej publicystykę, bo polityka to głównie negocjacje i zawieranie - często trudnych - kompromisów, a tego to on nie umie.

Może właśnie bardziej publicystykę... Fakt jest jednak taki, że jest to jedna z "barwniejszych" postaci w polityce naszego kraju.

Oho. To jak jest coś więcej od pogłównego na policję i wojsko (które i tak nie wystarczy) to już jest komuna? ; ) Za dużo siedzisz na tym forum sympatyków KNP na fejsie.

Odnosiłem się z komuną do LaFleur, którą ten aprobował. Pudło.

Ale teraz o czym mówisz? O programie KNP? GZ.

Ale jak był w sejmie to zrąbał lustrację : <

Eeem, jakim cudem on to zrąbał?

Eeem, jakim cudem on to zrąbał?

Zgłaszając niekonstytucyjną uchwałę w sytuacji, która musiała doprowadzić do obalenia rządu Olszewskiego.

Ale teraz o czym mówisz?

Kto wie, może całkiem źle pojmuję Korwina. Ale mam dwa zasadnicze pytania:

1. Dlaczego miałbym zarabiać np. 4000zł skoro równie dobrze mógłbym dostawać tysiąc, a pozostałe trzy mógłby brać do kieszeni właściciel fabryki bo państwo niczego na nim nie wymusza?

2. Czy walka państwa z takimi zjawiskami jak zmowa cenowa czy piramida finansowa nie byłaby ciemiężeniem wolnego rynku?

1. Dlaczego miałbym zarabiać np. 4000zł skoro równie dobrze mógłbym dostawać tysiąc, a pozostałe trzy mógłby brać do kieszeni właściciel fabryki bo państwo niczego na nim nie wymusza?

Bo poszedłbyś do konkurencji, która podniosłaby płace, żebyś pracował u nich, a nie u poprzedniego pracodawcy.

2. Czy walka państwa z takimi zjawiskami jak zmowa cenowa czy piramida finansowa nie byłaby ciemiężeniem wolnego rynku?

Na wolnym rynku nie ma zmów cenowych i piramid finansowych, bo ich istnienie jest możliwe tylko i wyłącznie dzięki regulacyjnym działaniom państwa.

Serio po raz pierwszy się spotykasz z korwinistyczną odpowiedzią na te pytania? ; )