• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

ziomus400

Janusz Korwin-Mikke i jego wejście do Sejmu

Recommended Posts

Być może jego wypowiedzi prezentowałyby jakąś kabaretową jakość, ale to mamy i bez jego obecnośći w PE czy sejmie. Innej jakości nie doda.

co chwile w każdych wyborach są te same partie ile można co chwile głosować na jednych,Polska potrzebuje świeżości coś nowego,Np,Polska Razem,Solidarna Polska,i Kongres Nowej Prawicy to są nowe alternatywy na sld,psl.tr.

Zdecydowanie nie. Już wolę żeby zasiadali ciągle ci sami niż taki błazen miał mieć wpływ na politykę państwa.

co chwile w każdych wyborach są te same partie ile można co chwile głosować na jednych,Polska potrzebuje świeżości coś nowego,Np,Polska Razem,Solidarna Polska,i Kongres Nowej Prawicy to są nowe alternatywy na sld,psl.tr.

XD

Pomijając że nie zauważasz faktu, że pod kątem partii politycznych mamy dość sporą zmienność, oraz że sama scena zaczeła krzepnąć dopiero kilkanaście lat temu gdy powstał PO-PiS. Można oczywiście argumentować, że niby te same środowiska, te same twarze, ale wtedy i JKM czy PR tracą swoją świeżość, przecież wszyscy oni byli już w parlamencie, a ludzie z tych środowisk nawet dziś pełnią ważne funkcje.

Jak chcesz świeżość to na nasze warunki to powinieneś raczej promować Zielonych.

Jak sobie porównam mój mały światek dziś i parę lat temu to wcale nie jest gorzej, popieram moje status quo.

Głosowanie na te samo gówno i nadzieja na korzystne zmiany (gdy dzieje się zupełnie na odwrót) jest dla idiotów... nieprawdaż?

Głosowanie na kogokolwiek, starych, nowych, "nowych" i myślenie tak teraz w moim życiu będzie lepiej, korzystniej jest głupiutkie :)

Korwinkrul nie sprawi że będzie się działo lepiej. Śmieszniej pewnie tak ale takie kabarety szybko się nudzą (samoobrona, palikot itp.)

Swoją drogą stały argument zwolenników janusza o manipulacji mediów - janusz też całkiem nieźle radzi sobie z manipulacją, oczywiście on nie manipuluje on tylko wali prawdę, całą prawdę, jego prawdę. naprawdę? hue.

Ale ile lat już minęło jak Korwina nie ma w sejmie pamiętasz to wg? wąpie ale sam przyznasz zmiany by się przydały. :D

Taaa, tyle że uważam że przydałaby się dosłownie partia antysystemowa, czyli antywolnorynkowa :) Tak dla świeżości :) Tak więc JKM który pod względem odpada, wszak prezentuje on jedynie bardziej anachroniczną i ortodoksyjną wersję wolnorynkowego dogmatyzmu prezentowanego przez partie sejmowe.

Ludzie głosują na PiS i PO mimo że od 2000 roku robi się coraz gorzej. :lol:

Akurat lata 2001 - 2007 (czyli do kryzysu) były akurat najlepsze i robiło się coraz lepiej.

Wolę zagłosować na świeżaków, może nóż widelec uda im się coś osiągnąć.

W Korwinie pozytywna byłaby presja wywierana na rządzącą bandę.

...poglądy rodem z XIX wieku, przechwalanie się ich niezmiennością od wielu lat (co tylko podkresla oderwanie od rzeczywistości). Jak można w ogóle myśleć o JKM jako czymś świeżym?

JKM i presja? ;DDDDDDDDDDDDDDDDDD

Wierzysz w te bzdurne wizje jak to KaNaPa miała by być języczkiem u wagi koalicji rządzącej? Przecie oni mają zdolność koalicyjną mniejszą od PiS, a jeśli by byli dogmatycznie bezkompromisowi to już w ogóle byliby bez znaczenia. Tak naprawdę wejście KNP do sejmu dałoby JKM tylko jeszcze jedną estradę dla jego własnego kabaretu i dałoby Polsce kilka filmików z rzekomego "masakrowania lewaka". :)

Najśmieszniejsza jest teraz manipulacja telewizji.

Każde medium manipuluje, czy jak kto woli dba o własne interesy. Nie ma czegoś takiego jak "obiektywny przekaz".

Każdy tam ma swoje poglądy i to powinno być uszanowane :)

Każdy ma też prawo do wyrażania poglądów sprzecznych z cudzymi ;)

Taaa, tyle że uważam że przydałaby się dosłownie partia antysystemowa, czyli antywolnorynkowa

Masz na myśli jakąś konkretną partię?

Partia anty-establiszmentowa, czyli Nowa Prawica Janusza Korwin Mikke notuje coraz większe poparcie w sondażach. Polacy idą po rozum do głowy i faktycznie chcą zmienić coś w tym kraju? Jestem na tak.

Ludzie dojrzali czy gimnazjaliści głosujący w sondażach internetowych ? :):)

Doprawdy, zabawne, jak młodzi... Niet, nawet nie, że młodzi. Jak głupi ludzie, popierają tego człowieka. Kilka durnych haseł, kilka durnych obelg i głupiutki człowiek zaczyna mieć mokro w gaciach... :D

Zabawne jest również to, że Korwin twierdzący, że Unię trzeba rozjechać, bo Unia to same zło i głupoty, twierdzi, że to tylko wzmocni Polskę. :D Tak jest, rozjedźmy Unię! Niech kilkadziesiąt państw dogaduje się pojedynczo! Niech Putin dostaje ekstazy na Kremlu, że tacy ludzie jak Korwin Krul Polski ma jakiekolwiek poparcie w społeczeństwie! :D Zastanawiam się czasami, czy on przypadkiem nie pobiera jakichś rubli za swoją działalność na rzecz Rosji... ;)

JKM jest człowiekiem dosyć ciekawym, jednocześnie lubi wzbudzać kontrowersje, ale chciałbym go zobaczyć w sejmie. Przede wszystkim dlatego, że potrzeba nam świeżości w polityce, poza tym chciałbym się przekonać czy rzeczywiście ma pomysł na Polskę.

Tak czytam sobie to co kiedyś naskrobałem i zastanawiam się jak mogłem to popełnić ;__;

Trzeba być kretynem, albo naprawdę zdesperowanym wolnościowcem, żeby popierać Korwę. Nie widzę innych możliwości :/

To jestem kretynem. No tak, najlepiej popierać PoPiS, postkomunę z SLD, idiotów od Palikota, rodzinę PSL... Mimo, iż był on już w sejmie i ma swój wiek to wniósłby świeżość. I nie chodzi mi o samego Korwina, ale o KNP. Możecie mówić, co chcecie , ale program mają dobry. Obecne partie nic nie zmienią, więc potrzeba kogoś z zewnątrz - czy to KNP, czy to PL.

No to jest nas dwóch kretynów:)

Śmieszą mnie ludzie, którzy głosują na partię, która okłamuję nas wszystkich od 7 lat tylko dlatego, bo nie chcą głosować na inną partię, ponieważ media mówią, że wprowadzi ona faszyzm, kaczyzm i IV RP.

Cóż głosowanie na KNP w eurowyborach trąci trochę działalnością antypaństwową. Sam JKM otwarcie mówi o tym, że będzie naśladował inne skrajne partie (np. Ligę Narodową), czyli że nie jedzie tam pracować jedynie pogadać i głosować (bo to obowiązek). Innymi słowy każdy mandat dla KNP to stracony mandat dla Polski bo Ci ludzie najpewniej nie będą brać udziału w pracach nad unijnym prawem.

Oczywiście ktoś tam sobie może wierzyć, że Korwin jedzie rozwalać UE od środka, ale jak to ładnie napisano niedawno w Kulturze Liberalnej imperia nie upadają przed kilkoma pętakami. Korwin jak się dostanie nic tam nie zmieni, jedynie sobie pogada, zrobi kilka filmików na youtube i zgarnie kase, a na dodatek pewnie będąc wierny swoim dogmatom zagłosuje przeciw interesowi kraju (głosowania są obowiązkowe).

Mimo, iż był on już w sejmie i ma swój wiek to wniósłby świeżość.

Świeżość i woń XIX wiecznego trupa :) Jak już to raczej Zieloni mogliby być czymś takim.

Możecie mówić, co chcecie , ale program mają dobry.

Nie zgadzam się z każdym jego punktem. Zresztą większość jest nie do zrealizowania, zwłaszcza przez nich :)

Obecne partie nic nie zmienią, więc potrzeba kogoś z zewnątrz - czy to KNP, czy to PL.

NIe oszukuj się KNP też nic nie zmieni, jedynie przejmą kabaretową funkcję w naszej polityce.

Cóż głosowanie na KNP w eurowyborach trąci trochę działalnością antypaństwową

Wow, a to dlaczego?

Sam JKM otwarcie mówi o tym, że będzie naśladował inne skrajne partie (np. Ligę Narodową)

Liga Narodowa? Przecież ta partia nigdy nie miała deputowanych w europarlamencie (o ile chodzi Ci o tę partię, innej Ligi Narodowej nie znam).

a na dodatek pewnie będąc wierny swoim dogmatom zagłosuje przeciw interesowi kraju

Zapomniałeś dodać, że przeciwko interesowi kraju pojmowanemu przez Ciebie.

Wybacz mój błąd, cały czas miałem na myśli śmiesznt brytyjską BNP, choć w sumie i ichniejszy UKIP pasuje:)

Wiesz chociażby stworzenie unii energetycznej jest jak najbardziej w interesie polski i polaków choćby z czysto ekonomicznego powodu jakim są ceny gazu. Osobno jesteśmy zdani na widzimisie Kremla, UE jako podmiot negocjujący w imieniu wszystkich stałby na zupełnie innej pozycji. Gdybyśmy mieli płącić za gaz uśrednioną cene jaką obecnie płacą państwa członkowskie UE to kraj zaoszczędziłby wiele mld euro.

Korwin z zasady byłby przeciw, bo to wzmacnianie UE ;]

Jeśli ktoś otwarcie mówi że jedzie do PE gadać, a nie pracować nad prawem. Zresztą czy on sam mimo wszystko nie powtarza kwestii ile to prawa tworzy się właśnie tam? :)

W sumie nieco dziwi mnie poparcie wśród młodzieży dla tego mocno anachronicznego konserwatysty, bo z liberała to on raczej niewiele ma.

No tak, najlepiej popierać PoPiS, postkomunę z SLD, idiotów od Palikota, rodzinę PSL.

Nie jestem libertarianinem, ale...

STRAWMAN! STRAWMAN! STRAWMAN!

Mogę sobie po prostu nie popierać Korwina bez bycia oskarżanym o sprzyjanie aktualnemu establishmentowi? Dziękuję.

Mimo, iż był on już w sejmie i ma swój wiek to wniósłby świeżość

Był i zrąbał lustrację. BARDZO DZIĘKUJĘ JANUSZ!

Możecie mówić, co chcecie , ale program mają dobry

Pomyliłeś się. Nie mają programu, a na pewno dobrego. Teraz trwa walka o to czyimi poglądami przesiąknie partia - Wiplera, czy Korwina.

Obecne partie nic nie zmienią, więc potrzeba kogoś z zewnątrz - czy to KNP, czy to PL

No Partia Libertariańska zachowuje chociaż odrobinę powagi. Przynajmniej swój projekt obliczają na kilkadziesiąt lat i nie gadają jawnych kretynizmów o Ukrainie.

Niech sobie wchodzi. Przecież i tak wiadomo kto rządzi i że wiele tam nie wskóra. Chętnie zobaczę, czy stanie się z tego powodu coś ciekawego w polityce, chociaż na fajerwerki nie liczę. Ah i z pewnością będzie wiele emocjonujących afer w mediach :twisted: . Tak szczerze to mimo lekkiej niechęci do Korwinowców sądzę, że jakiekolwiek zmiany są w porządku i odbieram je raczej na plus

>https://www.youtube.com/watch?v=L4YDs4uxnJI

Polska tak bardzo piękna :lol:

Myślałem, że to parodia, zwłaszcza od fragmentu z pasami. A tu się okazuje, że to całkiem na poważnie :rotfl: .