pan xy

Lubicie jeść w nocy?

Lubisz jeść w nocy?  

224 members have voted

1. 1.

• TAK, uwielbiam
      75
    • TAK, sporadycznie
      67
    • NIE, to niezdrowe
      37
    • NIE, bo w nocy Å?piÄ?
      51

Recommended Posts

Zwykle kolację jem 22-23 i często później coś dojadam, więc tak, lubię. Nie mam jednak problemów z wagą, kładę się spać zwykle o późnej porze, więc zwykle mój żołądek ma czas, aby wszystko przetrawić.

Nie mam takiej potrzeby. Jeśli siedzę do późna i zaczyna mi burczeć w brzuchu, to idę spać, bo nie chce mi się ruszyć na dół po coś do jedzenia :D

To zależy od tego czy jestem głodna, czy nie. Jak dla mnie to pora jak każda inna i nie mam wtedy zwiększonych/zmniejszonych chęci do jedzenia.

Lubię, praktykuję, nie zamierzam przestać ;)

Często nie mam czasu żeby w ciągu dnia prawidłowo coś zjeść więc dojadam sobie spokojnie w nocy ale sporadycznie. Troszkę to niezdrowe no ale zasady są po to.. ;)

Nie lubię i nie dojadam ani w nocy ani późnym wieczorem. Gdy zdarzy mi się zjeść coś na noc, gorzej mi się wówczas śpi, a rano wstaję strasznie ociężała i nadal z uczuciem pełnego żołądka.

Nie znoszę, mało tego - boję się takiego dojadania. Rozwala metabolizm, a to dla mnie osobiście jest wystarczającym powodem.

W nocy śpię, więc nie, nie jadam o tej porze, a nawet jeśli z jakiegoś powodu nie śpię w nocy (co zdarza się rzadko), to też nie zdarza mi się w tym czasie jeść. Mój żołądek jakoś wyłącza się po 20 i nie woła o jedzenie. ;)

nie jem po 20:00* bo się tak przyzwyczaiłem, chyba że mowa o czipsach itp. to sporadycznie ale się zdarza

*-wyjątki imprezy, na nich czas się nie liczy

Nie lubię tego robić, ale ostatnio niestety często mi się zdarza. Nie mam czasu na jedzenie o normalnych porach, więc podjadam kiedy ten czas znajdę.

W nocy to ja śpię. Nie wiem jak bardzo musiałabym być głodna i do tego wyspana, żeby zrezygnować ze snu i ruszyć na żer :P 

Nigdy nie zdarza mi się podjadać w nocy. Za to moja mama praktykuje to dość często :D