• Who's Online (See full list)

• dannonka
    • Szymonnn
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Kerosine
      Dzień dziecka
      Może nie obchodzimy na pełną skalę, ten dzień jest u nas raczej mniej lub bardziej subtelnie zaznaczony - ale tak, zarówno ja, jak i moja mama [!] otrzymujemy pierwszego czerwca drobne upominki i życzenia od starszego pokolenia [w myśl zasady, że nawet jeśli przestaje się być dzieckiem w sensie rozwojowym (co zresztą jest mocno dyskusyjne w moim przypadku ), to i tak na zawsze pozostaje się dzieckiem czyimś]   Myślę, że każdy - przy czym im bardziej "posunięty w latach", tym z większą tro
    • Sibethesto
      O czym teraz myślisz?
      Pisanie do słabo znanych osób kompletnie mnie rozstraja. Wolę nawet nie myśleć o tym, jak w przyszłości będę sobie radziła, czy raczej nie radziła, z poznawaniem nowych ludzi. Żeby jeszcze mnie to nie obchodziło, ale nie, muszę się skręcać...
    • yiliyane
      Co Ci sprawiło dzisiaj radość?
      Taka sama miseczka znalazła się też na dzień dziecka  
    • Shady-Lane90
      Idealny prezent na dzień dziecka ♥ Piękny wisiorek, serduszko z najwyższej próby srebra od moich ukochanych rodziców. Być może też, jeśli nie trzepnie mnie rzut SM (co mało prawdopodobne), to z oddziałem neurologii spotkam się następnym razem pod koniec sierpnia ♥ Dostałam 3 opakowania Tecfidery, jak nigdy ♥
    • dannonka
      Po 9 miesiącach przerwy w końcu mogłam oddać te 450 ml krwi  Za każdym razem czuję się niesamowicie z myślą, że oddając cząstkę siebie, mogę komuś uratować życie.