Jump to content

alexia

Kerosine

Ogólna ocena użytkownika  

21 members have voted

1. 1.

• 10
      2
    • 9
      1
    • 8
      3
    • 7
      1
    • 6
      2
    • 5
      1
    • 4
      0
    • 3
      2
    • 2
      0
    • 1
      3
    • Nie umiem okreÅ?liÄ?
      8

Recommended Posts

Posted

Jak zwykle, 7 dni na zadanie max. 10 pytań tym razem alexii lukax.gif

Posted

1. Co skłoniło Cię do powrotu tutaj (bo, o ile kojarzę, nie było Cię szmat czasu)?

2. Wróciłaś "na stałe" czy tak tylko przelotem?

Posted

Dlaczego wystawiłem Ci 7? Nie znam Cię - przypadek?

Posted

Dlaczego chciałaś aby mystery Cię wytypowała? : )

różowy pajacyk
Posted

1. Czego najbardziej żałujesz w swoim życiu?

2. Jakie masz plany na przyszłość?

Posted
1. Co skłoniło Cię do powrotu tutaj (bo, o ile kojarzę, nie było Cię szmat czasu)?

Stęskniłam się, fakt, jakiś czas mnie nie było jednak pomyślałam sobie pewnego dnia, że zobaczę co się tutaj dzieje. Wpadłam i w sumie okazało się, że fajnie by było znowu z wami pisać na tym forum. ;)

2. Wróciłaś "na stałe" czy tak tylko przelotem?

Na stałe. : )

Dlaczego wystawiłem Ci 7? Nie znam Cię - przypadek?

Dlatego, że sekretnie mnie lubisz a wstydzisz się do tego przyznać? ; o

Dlaczego chciałaś aby mystery Cię wytypowała? : )

Dlatego, że widziałam te tematy i wydawały mi się czymś fajnym i nowym na forum. A, że nie wiedziałam jak się ''załapać'' na taki temat to postanowiłam poprosić Myst o wytypowanie mnie na następną osobę.

Poza tym lubię jak ludzie mnie o coś pytają. ^^'

1. Czego najbardziej żałujesz w swoim życiu?

Tego, że byłam za młoda i za głupia na to aby walczyć o coś na czym mi zależało. I to dlatego w sumie zrobiłam sobie taką długą przerwę tutaj na forum.

2. Jakie masz plany na przyszłość?

Chciałabym się wyprowadzić z Polski, jak na razie to jedyny dla mnie plan na przyszłość, reszta pewnie się jeszcze buduje. ;)

Guest Anonymous
Posted

1. Co aktualnie robisz, studiujesz/pracujesz?

2. Masz faceta czy nie?

3. Wstawisz tu kiedyś swoje zdjęcie? Lubię wiedzieć jak każdy użytkownik wygląda. :D

4. Też uważasz, że "stare" forum było lepsze od teraźniejszego?

5. (lexer mode on) Czy zimna wódka smakuje lepiej niż ciepła? (lexer mode off)

Posted

Gdybyś była cukierkiem to jakim? I dlaczego akurat tym? ;>

Posted
1. Co aktualnie robisz, studiujesz/pracujesz?

Aktualnie pracuję, chociaż chciałabym iść do jakiejś szkoły jeszcze. Jednak nad tym się zastanawiam.

2. Masz faceta czy nie?

Single~!

3. Wstawisz tu kiedyś swoje zdjęcie? Lubię wiedzieć jak każdy użytkownik wygląda.

Jak będę miała dobry humor to czemu nie! :)

4. Też uważasz, że "stare" forum było lepsze od teraźniejszego?

Zmiany zaszły, to fakt, jednak sądzę, że ona sa na lepsze, przynajmniej jak na razie. Mnie się podoba ta jak jest teraz.

5. (lexer mode on) Czy zimna wódka smakuje lepiej niż ciepła? (lexer mode off)

Hm, lepiej. :D

Gdybyś była cukierkiem to jakim? I dlaczego akurat tym? ;>

Hmm, micha%2525C5%252582ki%252520zamkowe%2525203.jpg

Bo Michałki są bardzo przyjemnymi cukierasami. xD

johanneskate
Posted

Jak mnie zapamiętałaś?

Posted

Jak Ci się podobają "moje" zdjęcia? :faja:

Guest Anonymous
Posted

1. Co jest najwyższą wartością dla Ciebie ?

2. Zgodziłabyś się, iż zawsze należy postępować zgodnie ze swoimi przekonaniami?

Posted

1. Jak opisałabyś siebie komuś, kto Cię w ogóle nie zna?

różowy pajacyk
Posted
Jak Ci się podobają "moje" zdjęcia? :faja:

Hahaha, oj Piiizz Piizzz. :mrgreen:

3. Jakie konkretne "lepsze zmiany" masz na myśli? Rozwiń się.

4. Jakie studia skończyłaś?

Posted
Jak mnie zapamiętałaś?

Ciebie? W sumie każdego starałam się zapamiętać z tej lepszej strony, więc nie musisz się o nic martwić.

Jak Ci się podobają "moje" zdjęcia?

Lepszych nikt na tym forum nie ma!

Tylko dlaczego każde wyglądają jak z sesji?

xD

1. Jak opisałabyś siebie komuś, kto Cię w ogóle nie zna?

Nieśmiała dziewczyna, która ma głowę pełną marzeń i pomysłów. Taka dziewczyna, która lubi pomagać innym, lecz sama pomocy nie oczekuje. Ciekawa świata i pełna nadziei na lepsze jutro. ;)

3. Jakie konkretne "lepsze zmiany" masz na myśli? Rozwiń się.

W sensie na forum?

Jeśli chodzi o forum, to rzuca się w oczy wygląd w pierwszej kolejności, co jest pozytywnym znakiem tego forum, bo od zawsze było czerwone, przynajmniej ja je takie pamiętam. Tematy są bardziej posegregowane, co pozwala ludziom konkretniej (przynajmniej tak myślę) się w nim rozglądać, żeby znaleźć coś dla siebie. Ogólnie forum wydaje się być bardziej przejrzyste.

4. Jakie studia skończyłaś?

Oszukałam system i nie poszam na studia a skończyłam studium~! :D

Posted

alexia, milo Cię widzieć znowu:) ja Cię dobrze pamiętam, nawet jak zostałaś kumplem a wkrótce zniknęłaś.

1. Jakie masz plany na przyszłe 2 lata?

2. Jest coś, co bardzo Cię intryguje i chciałabyś bardziej się o tym dowiedzieć?

3. Jak lubisz spędzać wolny czas?

Guest Anonymous
Posted

3. Ufałaś kiedyś komuś bezgranicznie ?

4. Jak, w kilku zdaniach, opisałabyś idealny związek pomiędzy mężczyzną i kobietą ?

Posted

Neosha, ano, tak wyszło. :)

1. Jakie masz plany na przyszłe 2 lata?

Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć miejsce w którym mogłabym zostać na stałe. Chciałabym też zwiedzić Afrykę, może uda mi się w ciągu następnych dwóch lat.

2. Jest coś, co bardzo Cię intryguje i chciałabyś bardziej się o tym dowiedzieć?

Zawsze interesowała mnie kultura azjatycka, więc wszelkie informacje na jej temat są mile widziane dla mnie i wydaje mi się, że nigdy nie wiem wystarczająco dużo, bo zawsze dowiaduję się czegoś nowego.

A poza tym, intryguje mnie astronomia, chociaż nigdy nie zagłębiałam się w nią aż tak bardzo, przyznam się szczerze.

3. Jak lubisz spędzać wolny czas?

Często oglądam filmy lub czytam książki, jednak jeśli pogoda na to pozwala to często idę na spacer, lub poodwiedzać rodzinę/znajomych. To wszystko zależy od dnia. :)

3. Ufałaś kiedyś komuś bezgranicznie ?

Tak a potem dopadła mnie brutalna i mało kolorowa rzeczywistość.

4. Jak, w kilku zdaniach, opisałabyś idealny związek pomiędzy mężczyzną i kobietą ?

Ważnym czynnikiem w budowaniu udanego związku jest szczerość. Od samego początku – do końca.To jest podstawą związku, Jeśli mężczyzna czuje,że ta kobieta z którą jest, chce spędzić życie zrobi wszystko dla jej komfortu i szczęścia.Jeśli kobieta czuje,że ten mężczyzna u jej boku to ten jedyny...zrobi wszystko dla jego szczęścia itd.Jeśli się kocha(mając świadomość jaka wartość i moc mają słowa)zrobimy wszystko dla wspólnego dobra.Kochający człowiek dla osoby kochanej jest zawsze oparciem. Takie przemyślenie. ;p

różowy pajacyk
Posted

5. Skoro masz takie piękne przekonanie, a i trafne o miłości to co się stało, że jesteś sama?

6. Czego najbardziej żałujesz w swoim życiu?

Posted

1. Z czego jesteś najbardziej dumna w swoim życiu?

2. Lubisz samą siebie?

Posted

Franco czy Guevara?

Wybacz, że stawiam Franco obok zbrodniarza.

Posted
5. Skoro masz takie piękne przekonanie, a i trafne o miłości to co się stało, że jesteś sama?

Z wyboru, nie widzę sensu pakować się w związek, jeśli sama tego nie chcę. A być w związku, dlatego, żeby po prostu być nie ma dla mnie sensu. :')

6. Czego najbardziej żałujesz w swoim życiu?

Tego, że jak byłam młodsza to nie słuchałam tych osób co trzeba, i w sumie teraz ponoszę za to konsekwencje.

1. Z czego jesteś najbardziej dumna w swoim życiu?

Z tego, że pomimo wielu trudności jakie napotkałam po drodze, udało mi się spełnić kilka swoich największych marzeń. Nie wiedziałam, że aż tyle pracy mi to zajmie, ale było warto. :)

2. Lubisz samą siebie?

Wiesz co...Lubię, pomimo moich upierdliwych wad jak u starej babci, lubię siebie.

Franco czy Guevara?

Guevara na 100% xD

Guest Anonymous
Posted

5. Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia ?

6. Przeczytałaś książkę, która w jakikolwiek sposób zmieniła twoje postrzegania świata ?

Posted
1) wciąż uważasz, że John Cena jest przystojny? <3

Czy ja wiem...Nie jest zły. ALE~!

Wolę koreańców ostatnio xD

. Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia ?

Tak.

Przeczytałaś książkę, która w jakikolwiek sposób zmieniła twoje postrzegania świata ?

Tak, The Perks of Being a Wallflower. Ta książka mnie po prostu zniszczyła w pewnym sensie.

. co Cie zaskoczyło pozytywnie, a co negatywnie po powrocie na forum?:]

Negatywnie, mam wrażenie, że kiedyś więcej osób postowało. Ale nie wiem, czy to prawda, chyba za krótko tu jestem. A pozytywy, fajnie, że są tu nowi ludzie, którzy kolorują to forum na swój sposób. Fajnie, że wielu ludzi, których pamiętam ''za starych czasów'' wciąż tu jest. I to tez jest fajne. :)

różowy pajacyk
Posted
The Perks of Being a Wallflower. Ta książka mnie po prostu zniszczyła w pewnym sensie.

7. Dlaczego?

• Kerosine unlocked this topic
  • Kerosine locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Najnowsze posty

• Olcia15273
      Zastanawiam się na ile lat brzmi mój głos dlatego proszę o pomoc. 7 sie, 19.50​.aac
    • yiliyane
      Przytulenie powinieneś zostawić na koniec. Jeżeli znacie się tylko z cześć-cześć, to byłoby trochę dziwne, gdybyś nagle ją przytulił, mogłaby się speszyć i straciłbyś wszystko co osiągnąłeś do tej pory. Skupiłabym się na zaproszeniu jej gdzieś. Próbuj ją upolować jak będzie sama, a jeżeli zawsze porusza się z koleżankami, podejdź do nich, przywitaj się ze wszystkimi i poproś Twoją wybrankę na stronę i wtedy zapytaj ją czy nie chciałaby gdzieś z Tobą wyskoczyć.
    • Kerosine
      ... ciekawe czy żyłam tym życiem już kiedyś. I czy będę żyć jeszcze. Dopóki wreszcie nie dokonam właściwych wyborów...
    • Kerosine
      Założyłeś już taki temat:
    • MightyWozz
      Witam mam 11 lat chodzę do 6 klasy od 1 chodzi do szkoły taka pewna dziewczyna, no tam anime lubi, jest wesoła, no ogólnie bomba. Dałem jej już różę ale teraz mam w planach ją objąć no ale wszystko tkwi w tym że ona cały czas łazi z dwoma koleżankami więc jakby to ująć nie mam jak jej "przytulić" zaprosić na jakieś pogadanko też raczej jest trudno bo albo ona wraca z tymi koleżankami do domu albo... No no poprostu się nie da.. Plis dajcie radę co zrobić w takiej sytuacji bo jeszcze ta klasa i następne dwie to niedługo a później jej raczej nie spotkam. 
  • Recent Status Updates

• Lina_Evi

Lina_Evi

Witam ponownie.
      · 2 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 4 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane
      yiliyane
      3
    2. 2
      wolnaczeczenia