musak

Battlefield 4

13 postów w tym temacie

http://youtu.be/U8HVQXkeU8U

Battlefield-4-22.jpg

Czy również czekacie z niecierpliwieniem na premierę tej gry? Co sądzicie o tej części? Według mnie zapowiada się świetnie. Skorzystacie z promocji i zakupicie pre-order wraz z dodatkiem?

Muszę jednak przyznać, że nieco denerwuje mnie fakt iż jeszcze nie było premiery, a już reklamują dodatek, który ma na celu oczywiście wyciągniecie od graczy większej ilości pieniędzy...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wygląda zachęcająco, aż postanowiłem sobie nowego komputra sprawić :X

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

vetus, ja już sobie sprawiłem nowy komputer, gdyż miał już prawie pięć lat i nawet trzecią część BF miałem problem uruchomić. Teraz nie mam z nią problemu, tak więc i na czwartą odsłonę jestem gotów. Ciekawi mnie możliwość modyfikacji mapy podczas rozgrywki poprzez rzecz jasna destrukcję :wink:

Sama grafika z kolei wydaje mi się niewiele podrasowana w stosunku do aktualnego Battlefielda, gdyż bardziej skupiono się na fizyce gry i synchronizacji fal morskich, co ma umożliwić rozgrywki na pełnym morzu :roll:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

14 prestiż w trójce i tyle dla mnie. Nie wiem czy kupię ze względu na procek/grafike. BF3 na początku chodził mi na 60 fpsach, teraz po patchach maksymalnie wyciąga 25 ... Porażka. Mam zamiar sprzedać bądź wymienić na Fife 13.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo doceniam serie Battlefield, ale na moim laptopie nawet Starcraft 2 za nic w świecie nie pójdzie a co dopiero Battlefield 3, o Battlefieldzie 4 to ja nawet nie wspominam. Aczkolwiek to będzie na pewno gra, w którą baaaardzo chętnie zagram za kilka lat, gdy już będę miał odpowiedni laptop/PC :) Podoba mi się ten ogrom map, coś fantastycznego :) Bardzo szanuje tą serie i na pewno sobie obejrzę "zagrajmy" na youtube z Battlefield 4 :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przyznam się że sam zacząłem nagrywać materiały wideo tego typu. Tak naprawdę dopiero się uczę, ale stwierdziłem że skoro gram, to przy okazji nagram i czegoś sam się nauczę przy okazji... ;)

Battlefield 4 nagrałem dwa odcinki i czekam jednak do finalnej wersji, gdyż beta jest naprawdę słabo zoptymalizowana i ciężko czerpać radość z gry przy regularnych lagach, zwieszeniach... .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Przyznam się że sam zacząłem nagrywać materiały wideo tego typu. Tak naprawdę dopiero się uczę, ale stwierdziłem że skoro gram, to przy okazji nagram i czegoś sam się nauczę przy okazji... ;)

Battlefield 4 nagrałem dwa odcinki i czekam jednak do finalnej wersji, gdyż beta jest naprawdę słabo zoptymalizowana i ciężko czerpać radość z gry przy regularnych lagach, zwieszeniach... .

Nagrywaj nagrywaj, opłaca się, youtuberzy tacy jak rojo czy rock zarabiają na tym jakieś 5 tysięcy miesięcznie :)

Choć osobiście oglądam "sargetheplayer", według mnie najlepszy zagrajmer, mój laptop kompletnie się nie nadaje do gier ale obejrzeć jakieś ciekawsze tytuły u innych lubię, a później gdy pieniążki pozwolą to sam sobie we wszystko zagram :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może ktoś wymagania napisać dla tej gry? Fabuła będzie kontynuacją z poprzednich części? Jakie są w niej nowości? Na jakim poziomie jest interakcja z otoczeniem?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jakie są w niej nowości? Na jakim poziomie jest interakcja z otoczeniem?

Na resztę nie chce mi się odpisywać. Ale jeśli chodzi o interakcję, to po szumnie zapowiadanym Levolution, została klapa. Tzn wciąż są to oskryptowane wybuchy budynków strategicznych. Wciąż są budynki niezniszczalne, podziemia itp.

Zmienili trochę wygląd ekwipunku, takich pierdół w sumie, poza tymi zmianami, to wciąz Battlefield 3 z większymi wymaganiami.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dla mnie gra battlefield 2 była grą wszechczasów ale przegrałem w nią tysiace godzin i mi nie dobrze. W tej grze można bylo byc jak rambo, robic rozne strategie rozwalenia przeciwnika, czasem miałem zabitytych 20tu a ja zginąłem raz. W BF3 jak zobaczyłem że fizyka śmigłowca jest zwalona to już niegrałem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem super gra. Zdecydowanie bardziej wolę od bf3! ^^

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bardzo lubię sobie pograć online. na najlepszej grafice gra się niesamowicie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktoś jeszcze z was pyka? Bo jak coś to można się ustawić, ja cały czas w czwóreczkę pykam. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz