Jump to content

Cześć ;)


Federica

Recommended Posts

Posted

Hej, jestem Federica, mieszkam w Dąbrowie Górniczej, zaczynam we wrześniu ostatni rok ogólniaka, gram na skrzypcach i wiolonczeli, trochę chyba jestem beznadziejna w powitaniach :D Aktualnie próbuję nauczyć się chodzić codziennie w szpilkach, jestem lesbijką, abstynentem alkoholowym, wielbicielką mentolowych papierosów i czasem strasznie dziecinnym stworzeniem, ale równie przyjacielskim :) Mam nadzieję, że mnie tu polubicie!

Link to comment
Guest Anonymous
Posted
jestem lesbijką

Dlaczego podobają Ci się dziewczyny, a nie faceci ? Od zawsze tak było ?

Link to comment
Posted

Tak, od zawsze:) Dlaczego? Nie wiem, patrzę na nie i myślę, że podoba mi się biżuteria, szpilki, sukienki, okrągłe biodra i biust, długie włosy i to mnie kręci, męskość mnie raczej obrzydza, i z doświadczenia, jeśli się w kimś zakochuję, jest to dziewczyna :) Mimo, że podkreślam, nie jestem chłopczycą! :D

Link to comment
Posted

Cześć, ładny avatar.

Jesteś samoukiem czy chodziłaś/chodzisz do szkoły muzycznej?

Link to comment
GoingInside
Posted

A miałaś już dziewczynę? Jak reaguje na to otoczenie?

Link to comment
johanneskate
Posted

Hej. Co taka odważna że atakujesz nas fotką i piszesz że jesteś lesbijką. Trzeba się tym od razu tak chwalić : ( ?

Link to comment
Posted

Chodziłam i chodzę i będę chodzić do szkoły muzycznej. W przyszłości mam nadzieję na Akademię Muzyczną:)

Miałam już dziewczynę. Chyba nie trudno się domyślić. Ale nie zrażam się, bo bym się chyba musiała leczyć na depresję.

A czy to chwalenie się? :C przepraszam, w sumie mogłam napisać że np kocham koty. Ale nie wiem w zasadzie o co Ci chodzi, wybacz.

Link to comment
Posted
A czy to chwalenie się? :C przepraszam, w sumie mogłam napisać że np kocham koty. Ale nie wiem w zasadzie o co Ci chodzi, wybacz.

Chodzi zapewne o to, że mało kto, będąc nowym użytkownikiem, jest na tyle odważny, by pisać: cześć, jestem homo, mnie też to zdziwiło :) Nie mówię teraz, że to źle, że nie powinnaś tak pisać, po prostu - mnie przynajmniej zaskoczyłaś.

Nie byłabym sobą, gdybym nie zapytała...czytasz coś? :mrgreen:

Link to comment
johanneskate
Posted
A czy to chwalenie się? :C przepraszam, w sumie mogłam napisać że np kocham koty. Ale nie wiem w zasadzie o co Ci chodzi, wybacz.

Spytałem po prostu dlaczego o tym tutaj napisałaś :) .

Otrzymam odpowiedź, czy będziesz mnie w ten beznadziejny sposób sztucznie za to przepraszać?

Link to comment
Posted

Gdzieś konkretnie czy obojętnie, byle grać?

Nie uciekaj stąd za szybko ;)

Link to comment
Posted

Masz ładne imię!

Witaj na forum! :))

Link to comment
Posted

Nie wiem czy powoduje to wpadający w oko sowi avatar, bezpośredniość i szczerość powitania, czy po prostu fakt że lubisz koty - a może wszystko naraz - ale wydajesz się być bardzo sympatyczną osóbką. :) Cześć!

Link to comment
Posted

Daria., jeśli pytasz o to jakie książki, to z ulubionych np Kamieńska Żołnierze i żołnierzyki, Poezja Poświatowskiej, a tak to głównie młodzieżowe :)

johanneskate, sztucznie przepraszać? wypraszam sobie :D

i żadne mocne wejście, napisałam o sobie to, co mogę istotnego. Przynajmniej ja uważam to za istotne.

helje, Akademia w Katowicach, a później mam nadzieję na orkiestrę w filharmonii :3

karr, nie widujesz takich? :D

Casseith, miło mi, cześć :D

Link to comment
Posted

Ojejku, czy według każdego na tym forum osoba, która nie napisze jak większość "Cześć, jestem Ala, weszłam tu z nudów, mam nadzieję, że mnie polubicie." musi być pozerem zabiegającym o uwagę? oO

Coby nie odbiegać... Hej! Czego słuchasz? Spotykasz się z brakiem tolerancji z powodu orientacji? Ale takim dotkliwym brakiem tolerancji.

wielbicielką mentolowych papierosów i czasem strasznie dziecinnym stworzeniem, ale równie przyjacielskim

pjona!

Link to comment
johanneskate
Posted

Przyznaję, że może niepotrzebnie się do tego przyczepiłem. Ale zabrzmiało to tak, jakbyś chciała na wstępie pokazać nam jaka jesteś fajna z tego powodu, że masz taką a nie inną orientację. Po prostu nie widzę sensu w pisaniu tego w poście powitalnym. Także przepraszam : * . Witaj i rozgość się.

Link to comment
Posted

evances, kocham indie rock, elektronikę i black metal. Dotkliwym.. czasem jest dotkliwy jeśli jest od moich (uważanych przeze mnie wcześniej za) dobrych znajomych. Ale nie miałam nigdy jakieś większej nieprzyjemności kierowanej konkretnie do mnie. :D

johanneskate, dobra, nie istotne, dziękuję za powitanie, cześć :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Najnowsze posty

  • Kerosine
   Niespodziewane wolne jutro w pracy, przyda mi się ten dzień [tym bardziej, że od świtu do zmierzchu na niebie niepodzielnie królować ma błękit].
  • yiliyane
   Moim zdaniem trochę za wcześnie pakujesz się w następny związek. Nie ochłonąłeś jeszcze po poprzednim, nie wyciągnąłeś wniosków z tamtej relacji. Przeniesiesz brudy ze starego związku w nowy i w efekcie nowy związek nie wypali. Na Twoim miejscu dałabym sobie czas. Nie musisz z nową dziewczyną zrywać kontaktu, wystarczy, że wasza relacja będzie polegała wyłącznie na koleżeńskich spotkaniach dopóki nie dojdziesz do porządku sam ze sobą. Jeśli chcesz przyspieszyć i polepszyć ten proces, może warto byłoby obgadać poprzedni związek z psychologiem. Muszę wytknąć tu dwa błędy, przepraszam. Po pierwsze, jeśli mieszkacie razem, wkład za mieszkanie powinien być 50/50. Nie jesteście małżeństwem ze wspólnym majątkiem, tylko dwojgiem niespokrewnionych i niespowinowaconych ze sobą ludzi. Nie masz obowiązku utrzymywać swojej dziewczyny w żaden sposób - czy to płacąc za mieszkanie, czy na jej codzienne utrzymanie. Wyjątek mógłby być, gdyby ona straciła pracę - na czas poszukiwania przez nią pracy (ale niezbyt długi, nie przesadzajmy, góra dwa miesiące) mógłbyś przejąć koszty, ale i tak potem powinniście się rozliczyć. Po drugie, nieodpowiedzialnością jest uczenie drugiego człowieka odpowiedzialności (niezależnie od wieku, płci i stopnia waszej zażyłości) poprzez zakup zwierzęcia. To się w 99% przypadków nie uda. Efekt będzie taki jak u was - osoba nieodpowiedzialna będzie miała w nosie zwierzę, a ta druga problem w postaci zwierzaka, którego tak naprawdę nikt nie chce.
  • supermati2009
   @Martusiaaaaaa92 "Agenci na deskorolkach. Nie byle co!"
  • yiliyane
   Nie ma sensu tego ciągnąć. Jej wyraźnie na Tobie nie zależy, nie liczy się z Twoimi uczuciami i nie szanuje Twojego czasu. Z waszej relacji nic już nie będzie, przykro mi. Ile ma lat? Jeśli mniej niż 18, to jeszcze można przymknąć na to oko, choć nie wydaje mi się, żeby w przypadku większości starszych nastolatek (16+) rodzice mieli aż tak dużo do powiedzenia w kwestii spotkań ich latorośli z rówieśnikami. Jeżeli dziewczyna jest młodszą nastolatką, a Ty nie jesteś jej rówieśnikiem, to tym bardziej powinniście zaprzestać spotkań, ponieważ prokurator mógłby mieć coś w tej kwestii do powiedzenia - nawet jeśli nie robicie nic złego. Jak to się mówi, strzeżonego Pan Bóg strzeże  
  • yiliyane
   Daj namiary na swoją firmę, rzucę studia i też pójdę siedzieć na ochronie, skoro tam są takie kokosy  A tak na poważnie, po co te przechwałki?  Przechodząc do clou problemu, zastanawiam się po co ciągniesz związek od 11 lat, jeśli dobrze rozumiem, skoro podejście Twojej dziewczyny do życia Ci nie odpowiada. Z przyzwyczajenia, dla seksu? Jaka by Twoja dziewczyna nie była, powinieneś chociaż być wobec niej uczciwy. Uczciwe podejście to albo zakończenie związku, albo poinformowanie dziewczyny, że jesteście tylko friends with benefits i że aktywnie szukasz stałej partnerki - i jeśli taki układ jej pasuje, to w porządku, możecie go ciągnąć dalej, albo rezygnacja z randkowania dopóki jesteście w związku. Dlaczego nie masz innej, "lepszej" kobiety? Z kilku powodów. Po pierwsze, na co dzień nie masz styczności z kobietami. Skoro pracujesz na ochronie, to pracujesz w pojedynkę, ewentualnie widujesz od czasu do czasu innych mężczyzn. Po drugie, jesteś już w trochę niekorzystnym wieku. 40-letni facet oczywiście nadaje się do ożenku, ale kobiety w jego wieku czy nawet ciut młodszym albo są zamężne, albo rozwiedzione i/lub z dziećmi (co, nie wiem jak Tobie, ale często wielu facetom nie odpowiada), albo są same, ale w męskich oczach mają jakąś "wadę" (np. nie są pięknościami, mają problemy zdrowotne itp.). Z kolei dużo młodsze kobiety, wybacz, ale nie polecą na 40-latka, który nie ma odpowiedniego statusu i pieniędzy. Przechwałki markowymi ubraniami niczego tu nie zmienią. Po trzecie, niepełnosprawność typu P-02, czyli, zgodnie z definicją "choroby psychiczne, w tym m.in. zaburzenia psychotyczne, zaburzenia nastroju począwszy od zaburzeń o umiarkowanym nasileniu, utrwalonymi zaburzeniami lękowymi o znacznym stopniu nasilenia czy zespołami otępiennymi", są dla kobiet wielką czerwoną flagą. Przykro mi. Kobiety szukają w związku bezpieczeństwa i stabilizacji, w przypadku chorób psychicznych trudno mówić o możliwości spełnienia tych warunków, nie mówiąc o tym, że powstaje obawa, że choroba może być dziedziczna i wasze dzieci bądź wnuki również będą chore. Chciałabym Cię pocieszyć, że na pewno znajdziesz bratnią duszę, ale... no nie wygląda to dobrze.
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 3 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   4
  2. 2
   Gloria
   Gloria
   3
  3. 3
   dali
   dali
   3
  4. 4
   Kerosine
   Kerosine
   1
  5. 5
   Martusiaaaaaa92
   Martusiaaaaaa92
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  dali
  dali
  8 posts
  Kerosine
  Kerosine
  6 posts
  Martusiaaaaaa92
  Martusiaaaaaa92
  6 posts
  konserwatoriumchaosu
  konserwatoriumchaosu
  3 posts
  halibutka
  halibutka
  3 posts
  yiliyane
  yiliyane
  3 posts
  Gloria
  Gloria
  3 posts
  supermati2009
  supermati2009
  2 posts
  Hsbxbxb
  Hsbxbxb
  1 post
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  37 posts
  wardrum
  wardrum
  23 posts
  yiliyane
  yiliyane
  21 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  443 posts
  yiliyane
  yiliyane
  367 posts
  Gloria
  Gloria
  116 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up