Jump to content

Cześć!


TaOdLeona

Recommended Posts

Posted

Cześć!

Mam na imię Paulina, mam 20 lat i właśnie zaliczyłam pierwszy rok studiów.

Na forum trafiłam całkowicie przypadkiem, kiedyś podczas poszukiwania odpowiedzi na jakieś pytanie, które mnie aktualnie trapiło. I jakoś tak się złożyło, że postanowiłam wpaść tu ponownie i zostać na dłużej. :)

Coś o mnie... Hm. Jestem nieśmiałą dziewczyną. Nieśmiałą i bardzo leniwą. Jeśli mowa o aktywności fizycznej, to u mnie ogranicza się ona do biegania za niesfornym kotem i niemalże codziennych spacerów na uczelnię (a mam prawie 2,5 km!) . Na szczęście moje geny sprawiły, że i tak jestem szczupła.

Dalej. Interesuję się muzyką. Rock i trochę metalu. Niedawno zaczęłam kolekcjonować koszulki muzyczne i muszę się pochwalić, że mam kilka całkiem niezłych okazów. Czytam, jak tylko znajdę na to czas. Bardzo lubię dzieła Stephena Kinga, ostatnio też przerobiłam dwie części "Władcy Pierścieni". Została więc ostatnia część LOTR i mam zamiar wziąć się za sagę wiedźmińską. Nie przepadam za romansidłami, Coelho też mnie jakoś tak... Odrzuca. Jednakże niczego nie przekreślam, może kiedyś przerobię tego słynnego "Alchemika".

Lubię oglądać filmy. I znowu zaznaczę- nie romansidła. "Leona zawodowca", "Pulp fiction", "Człowieka z blizną", czy "Zapach kobiety" mogłabym oglądać po kilka razy dziennie.

Nie mam planów na wakacje, bo... Praca czeka. Ale za to we wrześniu chcę się wybrać w tournee po Polsce. A jeśli nie wypali- chociaż odwiedzić Wrocław (sama mieszkam na Pomorzu Zachodnim).

Tyle o mnie. Pewnie dało się zauważyć, że lubię też pisać...

Pozdrawiam. :)

Link to comment
różowy pajacyk
Posted

Cześć Paulina!

Nie przepadam za romansidłami
Lubię oglądać filmy. I znowu zaznaczę- nie romansidła.

Oh, już Cię lubię!

Ale za to we wrześniu chcę się wybrać w tournee po Polsce. A jeśli nie wypali- chociaż odwiedzić Wrocław

Oh, bardzo serdecznie zapraszam!

Jak ma na imię Twój kot? ; ) I skąd nick? 93 domyślam się, że rocznik, a BW?

Link to comment
Posted
Oh, bardzo serdecznie zapraszam!

Na pewno odezwę się, gdy już będę miała w dłoni bilet do Wrocławia. Przewodnik mi się przyda. :D

A nick... Cóż. Sama nie wiem, co on znaczy. "'93" to rzeczywiście rocznik. A "BW"... "Będę Wielka", "bardzo Wyrozumiała". Albo po prostu to pierwsze litery kierunku, który studiuję. Jaki to? Zgaduj-zgadula! :twisted:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Najnowsze posty

  • wardrum
  • yiliyane
   Otóż to. Na pojęcie samotności trzeba spoglądać szerzej. Brak chłopaka/dziewczyny to nie koniec świata. W każdym razie nie, póki jest się młodym. Gorzej jest, kiedy zbliża się 40-stka, chce się założyć rodzinę, a nikogo na horyzoncie nie ma. Szczególnie to dotyczy kobiet, bo mężczyzna może mieć dzieci właściwie w każdym wieku - kobieta niestety nie. Jeżeli chodzi o mnie, nie czuję się źle z tym, że jestem singielką - i to już od dekady. Mam jeszcze czas, gdybym chciała założyć rodzinę. Zresztą nic na siłę. Większy problem w moim życiu to mała i starzejąca się rodzina i brak znajomych. Brakiem chłopaka na razie się nie przejmuję.
  • yiliyane
   Normalny facet nie interesuje się dziećmi. Koniec, kropka. Mimo że związki z 16-latkami nie są karalne, nie oznacza to, że jest to dobre rozwiązanie. Jak dla mnie to jest duża czerwona flaga. Nie tylko gdybym sama była 16-latką czy bliskim takiej 16-latki, ale nawet gdybym miała być - jako dorosła - partnerką człowieka, który wcześniej spotykał się z dzieckiem lub przejawiał zainteresowanie dziećmi.
  • yiliyane
   Trochę tak, trochę nie. Jeżeli kobieta jest olśniewająco piękna, przeciętny mężczyzna może być nią onieśmielony i nie chcieć zagadać, bojąc się odrzucenia z powodu bycia w niższej lidze. Pięknością chętniej zainteresują się przystojni i/lub bogaci mężczyźni, ale ci stanowią tylko ułamek społeczeństwa - w dodatku część z nich, mimo swojego statusu, nie jest, jako partner, zbytnio wartościowa. Może się zdarzyć, że piękność żyjąca nie w wielkich metropoliach, nie mająca zbyt wielu kontaktów towarzyskich, szczególnie w wyższych sferach, nie zostanie zauważona przez mężczyzn o wyższej pozycji, którzy nie będą peszyli się na jej widok. Może się zdarzyć, że piękność, która ma kontakty w wyższych sferach, będzie przyciągała jedynie mężczyzn złego charakteru. Nie zgodzę się natomiast ze stwierdzeniem, że najpiękniejsza kobieta ma najmniejsze szanse na zdobycie wartościowego mężczyzny. Najtrudniej jest brzydkim kobietom, bo tych nie chcą ani bogaci i przystojni, ani nawet przeciętni.
  • yiliyane
   Powody, dla których kobiety zwykle wybierają starszych mężczyzn są te same od tysięcy lat. Starszy mężczyzna jest dojrzalszy i lepiej sytuowany niż rówieśnik/młodszy mężczyzna. W przeszłości nacisk był kładziony bardziej na majątek, obecnie, mam wrażenie, na dojrzałość. Ale to jest pewna generalizacja. Nie każda kobieta wybierze starszego mężczyznę. Od każdej reguły są przecież wyjątki. A od tej - w dzisiejszych czasach - mam wrażenie, że jest całkiem sporo wyjątków.
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 3 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   7
  2. 2
   Kerosine
   Kerosine
   3
  3. 3
   kasia_demańska
   kasia_demańska
   1
  4. 4
   Xantos
   Xantos
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  30 posts
  Kerosine
  Kerosine
  17 posts
  wardrum
  wardrum
  14 posts
  Gloria
  Gloria
  10 posts
  Martusiaaaaaa92
  Martusiaaaaaa92
  5 posts
  Xantos
  Xantos
  4 posts
  Adam3344
  Adam3344
  4 posts
  kasia_demańska
  kasia_demańska
  3 posts
  Wulf
  Wulf
  2 posts
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  48 posts
  yiliyane
  yiliyane
  45 posts
  wardrum
  wardrum
  39 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  457 posts
  yiliyane
  yiliyane
  394 posts
  Gloria
  Gloria
  127 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up