• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

motylka15

Jaką macie średnią

Recommended Posts

Jaką macie średnią??? Ja chodze do 2 klasy do szkoły o b. wysokim poziomie, teraz żałuje że, nie uczyłąm sie nic w tym roku, mam średnią 4, 2. Jaką macie średnią i w której klasie??

II klasa, srednia 4,15 ... najgorsza jaka mialam... ale co zrobic... kuc sie juz nie chce, tym bardziej teraz pod koniec roku... hihihi... a ja mam wyjazd w czasie ostatnich dni roku szkolnego... super no nie?? :lol:

wyjde teraz na kujonice chociaz w tym roku od nauki baaardzo mnie odciagało ale mam średnia 5,14 (3 klasa)

Jestem w III klasie gim. i w tym roku będę miała średnią 5.3 8) to dlatego, że pan od plastyki i techniki mnie lubi to mi te szóstki ranking podwyższyły he he :D

glupi temat. jak motylka15 nie bedziesz sie uczyc to i tak do sprzatania jest ktoś potrzebny. weż sie w garrść i przyłóz do książek

pierwszy semestr w 1 gim 4.5... mam nadzieję, że w tym załapię się na czerwony pasek, ale nie na tyłku :P w szóstej klasie miałam 5.3... achhh to były czasy :P

Na pierwszy semestr 3.67, a na koniec roku (jak na razie) 4.71. Z przykrością stwierdzam, że brakuje mi 0.04 do świadectwa z paskiem. Powiem jeszcze więcej- u nas wszyscy podwyższają sobie średnią szóstkami z muzyki, plastyki, techniku...a ja muszę siedzieć nad książkami. To mnie doprowadza do szału. Ale nikt nie mówił, że będzie łatwo.

Przypomnę, że jestem w 3 klasie gimnazjum.

Ojejku:)

A ja większość przedmiotów mam o tematyce plastycznej ( LIiceum plastyczne) więc wiecie.. :)

a średnia idealnie 5,0 :)

3 gimnazjum

najwyższa możliwa 5,07, najniższa 4,71

duża rozbieżność, ale u mnie nauczycielki zwlekają do samego końca z wystawianiem ocen :? i wiele mam jeszcze takich niepewnych

ok 4,58 III klas gimnazjum... tak mi sie w tym roku uczyć nie chciało :(

A miałam mieć pasek.... Kompletnie nie umiem dążyć do swoich celów.

Ale jeszcze mi trochę tej nauki zostało ... :P zawsze mozna powiedzieć że wszystko przede mną :)