Jump to content

vetus

Kerosine

Ogólna ocena użytkownika  

33 members have voted

1. 1.

• 10
      7
    • 9
      8
    • 8
      7
    • 7
      4
    • 6
      3
    • 5
      0
    • 4
      0
    • 3
      0
    • 2
      0
    • 1
      4
    • Nie umiem okreÅ?liÄ?
      2

Recommended Posts

Posted

Jak zwykle, 7 dni na zadanie max. 10 pytań tym razem vetusowi lukax.gif

Posted

Ile tego forumowego vetusa w realnym Sławku?

Posted
Ile tego forumowego vetusa w realnym Sławku?

Myślę, że całkiem sporo. Staram się nie kreować 2 rożnych postaci - rzeczywistej i elektronicznej. Myślę, że jeżeli ktoś z forum poznałby mnie na żywo to stwierdziłby, iż vetus i Sławek to ta sama osoba. Nic mnie tutaj nie trzyma, forum traktuję rozrywkowo, więc nie widzę sensu tworzenia vetusa jako kogoś odrębnego - kogoś kto pasuje każdemu.

Dlaczego z tak wielkim zaangażowaniem tępisz jakikolwiek przejaw inności?

Myślę, że to nie do końca tak jest. Każdy z nas ma jakieś tam poglądy na ten czy inny temat i jeśli coś zanadto odbiega od jakiegoś ułożonego w głowie modelu to się na to reaguje. Staram się uczyć tolerancji dla ludzkich zachowań, no ale na niektóre z nich nóż w kieszeni aż sam dygocze.

Potrafisz zaakceptować człowieka, który ma zupełnie odmienne poglądy na życie?

Do pewnego stopnia - oczywiście. Chyba, że dana osoba błądzi w takich farmazonach, że nie da się tego słuchać. Niektórzy są nawracalni, inni nie.

Aaaa, w ankiecie przyznałem sobie dziewiątkę - bo sam siebie lubię ale widzę usterki do poprawy i nad nimi pracuję ^^

Posted

Wpadasz na forum - widzisz temat o sobie. Co myślisz?

Posted
Wpadasz na forum - widzisz temat o sobie. Co myślisz?

"Mam nadzieję, że nie spytają mnie jakim byłbym cukierkiem" :D

Posted

Jaka osoba najbardziej zawiodła Twoje oczekiwania na forum?

Guest Anonymous
Posted

1. Jak ciężko jest zdobyć Twoje zaufanie ?

2. Czy przyjaźń powinna opierać się na bezinteresowności, czy też może na wspólnym zysku/interesie?

Hard Candy
Posted

Brakowało Ci forum jak miałeś czasowego bana?

Podkradnę pytanie, które kiedyś zadano mi: zakładając, że miałbyś zatrudnić do swojej firmy osobę z forum, kto by to był, a kogo na pewno nie brałbyś pod uwagę?

Kiedy piwo?

Posted
"Mam nadzieję, że nie spytają mnie jakim byłbym cukierkiem" :D

Gdybyś był cukierkiem, to jakim? I dlaczego? :mrgreen:

Posted

Ile Lech osiągnie w LE w tym sezonie twoim zdaniem

Posted
Jaka osoba najbardziej zawiodła Twoje oczekiwania na forum?

Ta, która nie pozwoliła mi wrócić w połowie bana, nie wiem kto to był dokładnie ;D Po odbyciu połowy kary wysłałem maila do administracji, że chciałbym wrócić, że obiecuję poprawę itd. Dostałem jedynie lakoniczną odpowiedź "Ban trwa trzy miesiące, bla bla bla". Szkoda tylko, że względem innych nie zawsze się tego bana tak dokładnie respektuje, nie ma równości na tym świecie :D

Nie mam praktycznie żadnych oczekiwań bezpośrednich względem kogokolwiek tutaj, więc ciężko powiedzieć by ktoś mnie mógł tutaj zawieść. Do elity podania nie składałem, nie będę czuł żalu, że mnie nie przyjęto :>

1. Jak ciężko jest zdobyć Twoje zaufanie ?

Zdobyć chyba nie jest tak trudno jak odbudować, gdy już się coś spierniczy. Z bólem przychodzi mi danie drugiej szansy, ale mam dobre serduszko więc chyba jeszcze nikogo nigdy tak naprawdę nie skreśliłem. Jak tak teraz o tym myślę, to nawet od czasu do czasu zdarza mi się wyjść na piwo z kimś kto był >onegdaj< moim serdecznym wrogiem, któremu z chęcią bym wbił miecz w potylicę swego czasu.

2. Czy przyjaźń powinna opierać się na bezinteresowności, czy też może na wspólnym zysku/interesie?

Ciekawe pytanie. Chyba właśnie ta bezinteresowność jest dobrym fundamentem pod 'przyjaźń' (swoją drogą określenie to jest według mnie w tych czasach tak wytarte i nadużywane, że nie widzę w nim nic szczególnego). Z kolei z drugiej strony wspólny cel/interes w ciekawy sposób może połączyć dwie osoby. Wszystko chyba zależy od tego czego dana osoba oczekuje od innych i co sama może im zaoferować. Choć mogę się mylić.

Brakowało Ci forum jak miałeś czasowego bana?

Hmmm. Przez pierwszy tydzień zaglądałem tutaj z przyzwyczajenia. Później stwierdziłem, że sobie odpuszczę i tak zrobiłem. Po miesiącu czy dwóch chciałem wrócić, ale mnie zlano, więc cierpliwie i bez większego parcia odczekałem do końca :)

zakładając, że miałbyś zatrudnić do swojej firmy osobę z forum, kto by to był, a kogo na pewno nie brałbyś pod uwagę?

Nie znam osób stąd na tyle dobrze by wiedzieć jakie mają predyspozycje zawodowe :D Musiałbym obejrzeć nogi pań z forum, może któraś zostałaby moją osobistą sekretarką? :P Jeszcze zależy jaka byłaby to firma i jakie stanowiska byłyby do obsadzenia.

Kiedy piwo?

Nie wiem czy jeszcze zamierzasz pojawiać się we Wro, ale mnie do Katowic niezbyt po drodze :D

Gdybyś był cukierkiem, to jakim? I dlaczego? :mrgreen:

Byłbym gumą Shock! Kwaśna na zewnątrz, a w środku całkiem przyjemna ^^

Ile Lech osiągnie w LE w tym sezonie twoim zdaniem

Faza grupowa to absolutne minimum. Jeśli uzupełnią skład jeszcze 2-3 piłkarzami to wyjście z grupy jest całkiem realne. A może jakaś niespodzianka? Lech chce powalczyć na 3 frontach, meczów będzie sporo więc szykuje się długi i ciekawy sezon.

foxey_lady
Posted

Czy masz jakieś hobby, pasję? Jak tak, to co to jest?

Posted

Kogo z forum obdarzyłbyś banem, gdybyś mógł?

Kogo obdarzyłbyś rangą i jaką?

Czy są na forum osoby, z którymi chciałbyś się poznać w realnym życiu?

Posted

Za co tak "uwielbiasz" Darcię?:D

Skąd ten dystans do wszystkiego i cynizm (wydarzenia życiowe, wychowanie, towarzystwo czy filozofia życiowa Cię tak ukształtowała)?

Co sadzisz o ostatnio popularnej i hejtowanej userce rózowy pajacyk? Przyłączasz sie do hejtu czy jesteś po przeciwnej stronie barykady czy lata Ci to koło dupy?

różowy pajacyk
Posted

1. Co obecnie robisz w swoim życiu?

2. Które miasto w Polsce jest Twoim rodzinnym domem?

Posted

Ile multikont założyłeś, że masz takie wysokie oceny?

Posted
Czy masz jakieś hobby, pasję? Jak tak, to co to jest?

Mam szereg zainteresowań, które dość skutecznie mnie wciągają.

Przede wszystkim pasja, którą próbuję wdrożyć w życie zawodowe - architektura. Szczególnie 3 działy: mostownictwo, budownictwo wysokościowe (wieżowce) oraz infrastruktura drogowa (drogi szybkiego ruchu). Mógłbym gadać o tym godzinami, nawet obrzydliwe ilości fizyki mnie nie przerażają. Studiuję budownictwo, nie jest łatwo, no ale nie poddaję się. Do trzydziestki powinienem wyrobić się z edukacją :D

Kolejną pasją jest hispanistyka. Przez kilka lat uczyłem się hiszpańskiego, kocham ten język. Bardzo interesuję się kulturami Ameryki

Posted

1. Co najchętniej byś tutaj zmienił?

różowy pajacyk
Posted
Szczególnie Wrocław, gdzie studiuję i którym jestem szczerze zauroczony.

Wrocław! Moje kochane miasto! W takim razie..

3. Na jakiej uczelni we Wrocławiu studiujesz i jaki kierunek?

Posted

Real Madryt czy Barcelona?

Posted

Ulubiony wieżowiec i dlaczego akurat ten?Co spowodowało, że interesuje Cię budownictwo i architektura? Jakiego wieżowca nie lubisz i dlaczego?

Posted

Chciałbyś przywalić NYC elektroniczną sztachetą przez monitor?

Posted
1). Kto Cie *** zaskakuje/ intryguje na forum ;-)

Co jest pod gwiazdkami? ;D Chyba nie ma tu takiej osoby, o której myślenie powodowałoby u mnie bezsenność. Intrygują mnie osoby, które jednym postem potrafią pozytywnie zabłysnąć, wywołać dyskusję. Przez chwilę myślałem, że taką osobą może być mike litt - pomyliłem się. Teraz w taki fajny sposób przyciągają mnie posty Strangelove'a.

1. Co najchętniej byś tutaj zmienił?

Chyba nic? Forum funkcjonuje całkiem spoko, nic mi nie przeszkadza i niczego mi nie brakuje. Jest sporo fajnych tematów, ludzie przychodzą i odchodzą. Dla mnie to normalne.

3. Na jakiej uczelni we Wrocławiu studiujesz i jaki kierunek?

Budownictwo na Uniwersytecie Przyrodniczym :) Mógłbym mieć problem z utrzymaniem się na Politechnice, musiałbym poświęcić więcej czasu na naukę by nie wypaść z gry, a tego czasu wcale nie mam tak sporo. Może i poszedłem po mniejszej linii oporu wybierając uczelnię mniej prestiżową, ale tak było lepiej dla mnie chyba. Dostałem się w procesie rekrutacji na PWr, no ale wybrałem UP. Nie żałuję póki co.

Real Madryt czy Barcelona?

Nie będę udawał wielkiego fana Realu od 64 lat, ale na czasy mojego dorastania przypadł czas galaktycznych (8-9 lat temu), a więc Zidane'a, łysego Ronaldo, Raula, Carlosa, Gutiego, Robinho. To były czasy do których mam sentyment, kiedy to się grało po lekcjach próbując sztuczek podpatrzonych od nich. Każdy strzelał jak Ronaldo, to był idol chyba każdego chłopaka! Piękny czas dla Realu, chyba niedościgniony. Ze względu na te wspomnienia śledzę wyniki Realu. Z Barcą nic mnie uczuciowo nie łączy.

2). byłoby Cie stać- nie w sensie materialnym na kupno biletu na marsa w jedną stronę?

Myślę, że nie. W 2 strony na pewno, ale w jedną - nie. Tam nie ma wifi chyba, nie mógłbym zaglądać na m-forum.

różowy pajacyk
Posted

4. Co najbardziej urzekło Cię we Wrocławiu? : >

5. Masz wybrankę swojego serca?

6. W jaki sposób się tutaj znalazłeś?

Posted
Ulubiony wieżowiec i dlaczego akurat ten?Co spowodowało, że interesuje Cię budownictwo i architektura? Jakiego wieżowca nie lubisz i dlaczego?

Pod względem artystycznym jestem zachwycony projektem Lilium Tower. Mam nadzieję, że powstanie. Na drugim miejscu zdecydowanie Absolute Towers. Trzeci - Turning Torso.

Moim konikiem są mosty. Uwielbiam je. Mają niezwykłą funkcję - łączą ludzi. Dzięki nim życie jest prostsze, dojeżdżamy do pracy, szkoły, na randki i pogrzeby. Są niezbędne, łączą wiele brzegów, nie tylko w dosłownym znaczeniu.

Nie wiem dlaczego architektura - po prostu to we mnie rosło od małego chyba.

Nie lubię SWFC, bo wygląda jak otwieracz do butelek :D

Chciałbyś przywalić NYC elektroniczną sztachetą przez monitor?

Czasami tak. Ale NYC jest jeszcze młoda, ma czas na ogarnięcie się ;D

4. Co najbardziej urzekło Cię we Wrocławiu? : >

Nocą wygląda pięknie. Jest romantyczne ale i pełne imprezowego życia. Jest czyste, dosyć bogate, dużo młodych ludzi, dużo zieleni. Już nie będę zanudzał bajerami o ciekawej architekturze :D

5. Masz wybrankę swojego serca?

Od kilku lat jestem w szczęśliwym związku. Czujemy się dobrze ze sobą, może coś z tego będzie. Pewności to nigdy nie ma :)

6. W jaki sposób się tutaj znalazłeś?

To był chyba rok 2006, szukałem pocieszenia po jakimś nieudanym gówniarskim związku. Trafiłem na m-forum. Zapomniałem później o nim na jakiś czas. Dopiero w sumie konto vetus traktuję w miarę poważnie, wcześniej wyleciałem chyba z 5 razy za robienie różnych głupich rzeczy :D tak na stałe to może gdzieś od 2009 roku tutaj jestem.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Najnowsze posty

• wardrum
    • yiliyane
      Otóż to. Na pojęcie samotności trzeba spoglądać szerzej. Brak chłopaka/dziewczyny to nie koniec świata. W każdym razie nie, póki jest się młodym. Gorzej jest, kiedy zbliża się 40-stka, chce się założyć rodzinę, a nikogo na horyzoncie nie ma. Szczególnie to dotyczy kobiet, bo mężczyzna może mieć dzieci właściwie w każdym wieku - kobieta niestety nie. Jeżeli chodzi o mnie, nie czuję się źle z tym, że jestem singielką - i to już od dekady. Mam jeszcze czas, gdybym chciała założyć rodzinę. Zresztą nic na siłę. Większy problem w moim życiu to mała i starzejąca się rodzina i brak znajomych. Brakiem chłopaka na razie się nie przejmuję.
    • yiliyane
      Normalny facet nie interesuje się dziećmi. Koniec, kropka. Mimo że związki z 16-latkami nie są karalne, nie oznacza to, że jest to dobre rozwiązanie. Jak dla mnie to jest duża czerwona flaga. Nie tylko gdybym sama była 16-latką czy bliskim takiej 16-latki, ale nawet gdybym miała być - jako dorosła - partnerką człowieka, który wcześniej spotykał się z dzieckiem lub przejawiał zainteresowanie dziećmi.
    • yiliyane
      Trochę tak, trochę nie. Jeżeli kobieta jest olśniewająco piękna, przeciętny mężczyzna może być nią onieśmielony i nie chcieć zagadać, bojąc się odrzucenia z powodu bycia w niższej lidze. Pięknością chętniej zainteresują się przystojni i/lub bogaci mężczyźni, ale ci stanowią tylko ułamek społeczeństwa - w dodatku część z nich, mimo swojego statusu, nie jest, jako partner, zbytnio wartościowa. Może się zdarzyć, że piękność żyjąca nie w wielkich metropoliach, nie mająca zbyt wielu kontaktów towarzyskich, szczególnie w wyższych sferach, nie zostanie zauważona przez mężczyzn o wyższej pozycji, którzy nie będą peszyli się na jej widok. Może się zdarzyć, że piękność, która ma kontakty w wyższych sferach, będzie przyciągała jedynie mężczyzn złego charakteru. Nie zgodzę się natomiast ze stwierdzeniem, że najpiękniejsza kobieta ma najmniejsze szanse na zdobycie wartościowego mężczyzny. Najtrudniej jest brzydkim kobietom, bo tych nie chcą ani bogaci i przystojni, ani nawet przeciętni.
    • yiliyane
      Powody, dla których kobiety zwykle wybierają starszych mężczyzn są te same od tysięcy lat. Starszy mężczyzna jest dojrzalszy i lepiej sytuowany niż rówieśnik/młodszy mężczyzna. W przeszłości nacisk był kładziony bardziej na majątek, obecnie, mam wrażenie, na dojrzałość. Ale to jest pewna generalizacja. Nie każda kobieta wybierze starszego mężczyznę. Od każdej reguły są przecież wyjątki. A od tej - w dzisiejszych czasach - mam wrażenie, że jest całkiem sporo wyjątków.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane