Jump to content

Warszawa nocowanie dla studenta


Skoczekg

Recommended Posts

Posted

Witajcie! Przyjeżdżam ze znajomkiem na jeden dzień do stolicy, pobawić się i przy okazji obczaić nową pracę, chciałbym się zatrzymać w jakimś przyjemnym miejscu możliwie na trasie jakiejś szybkiej kolejki dojazdowej. Zniżki dla studentów mile widziane. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie? :D

Link to comment
Posted

Jeśli nie chcecie zbankrutować, polecam poszukać noclegu za pośrednictwem portalu couchsurfing. Nie ma na nim problemu ze znalezieniem kogoś ze stolicy ;)

Link to comment
Lewandowska
Posted

O ile nie chcecie się za bardzo bawić na miejscówce, którą wynajmujecie, to myślę, że jako dzielnica Ursus by Wam podpasowała - przystanków kolejki tam jak grzybów po deszczu :P Sama mieszkałam tu ze znajomą tydzień podczas egzaminów na nowe studia. Studenci mają taniej, wtedy, gdy ja byłam, mieli, może trafisz na zniżki, legitymacje sprawdzają, więc nie zgubcie.

Link to comment
Posted

helje, myślałąm o couchsurfingu, ale jednak potrzebujemy trochę prywatności ;) kto wie co ze znajomkiem wyjdzie?

Lewandowska, dobra, a pamiętasz jak się nazywało to miejsce?

Link to comment
Posted

Wobec tego porozglądaj się za akademikiem - przeważnie w okresie wakacji można się tam przespać za małe pieniądze.

Link to comment
Posted

Poszukaj jakiegoś taniego hostelu na booking.com :)

Link to comment
Posted
http://www.hostelkarolkowa.pl/ - spałem tam ze 2 razy i warunki były całkiem przyzwoite jak na tę cenę. Do tego centrum blisko.
Link to comment
Posted

Lewandowska mówi o apartamentach magnolia, rezyduje tu chwilowo :)

Link to comment
Posted

Dzięki Grigorij, zapoznam się z ofertą :)

Ejza, to może się zobaczymy? ;)

Link to comment
 • 7 months later...
Posted

Taniej wyjdzie Cię nocleg pod Warszawą ;) Dobry dojazd, który zajmuje kilka/kilkanaście minut jest np. do miejscowości Mory, gdzie jest dwugwiazdkowy Rest Hotel. Pokoje z łazienką, internetem, TV, co ważne czyste :P

2102020.jpg

Link to comment
Posted

Ja polecam hotel Annopol w warszawie, jak na warszawę to nawet tanio, można też się zatrzymac w akademiku na żwirki i wigury też tanio i nawet spoko

Link to comment
 • yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Who's Online (See full list)

  • Nathaneczek
  • wardrum
 • Najnowsze posty

  • Nathaneczek
   Cześć wszystkim   Na wstępie kilka informacji. Mam 20 lat, znajoma 18 lat. Spotykaliśmy się często w szkole ale po jej ukończeniu, gdy proponuje spotkanie zawsze dostaje odpowiedź że ma jakieś plany, strasznie długo to trwa i jedynie piszemy czasem na fb i to w sumie tyle. Żadnych spotkać bo ma plany, nie ważne co zaproponuje. Podoba mi się ona i za bardzo nie wiem co robić, bo ciągłe pisanie na FB raczej mnie do niej nie zbliży. Odległość między nami to około 500 metrów więc blisko ale i tak mimo tego nie ma czasu. Jakieś porady? Cokolwiek?
  • wardrum
  • yiliyane
   Otóż to. Na pojęcie samotności trzeba spoglądać szerzej. Brak chłopaka/dziewczyny to nie koniec świata. W każdym razie nie, póki jest się młodym. Gorzej jest, kiedy zbliża się 40-stka, chce się założyć rodzinę, a nikogo na horyzoncie nie ma. Szczególnie to dotyczy kobiet, bo mężczyzna może mieć dzieci właściwie w każdym wieku - kobieta niestety nie. Jeżeli chodzi o mnie, nie czuję się źle z tym, że jestem singielką - i to już od dekady. Mam jeszcze czas, gdybym chciała założyć rodzinę. Zresztą nic na siłę. Większy problem w moim życiu to mała i starzejąca się rodzina i brak znajomych. Brakiem chłopaka na razie się nie przejmuję.
  • yiliyane
   Normalny facet nie interesuje się dziećmi. Koniec, kropka. Mimo że związki z 16-latkami nie są karalne, nie oznacza to, że jest to dobre rozwiązanie. Jak dla mnie to jest duża czerwona flaga. Nie tylko gdybym sama była 16-latką czy bliskim takiej 16-latki, ale nawet gdybym miała być - jako dorosła - partnerką człowieka, który wcześniej spotykał się z dzieckiem lub przejawiał zainteresowanie dziećmi.
  • yiliyane
   Trochę tak, trochę nie. Jeżeli kobieta jest olśniewająco piękna, przeciętny mężczyzna może być nią onieśmielony i nie chcieć zagadać, bojąc się odrzucenia z powodu bycia w niższej lidze. Pięknością chętniej zainteresują się przystojni i/lub bogaci mężczyźni, ale ci stanowią tylko ułamek społeczeństwa - w dodatku część z nich, mimo swojego statusu, nie jest, jako partner, zbytnio wartościowa. Może się zdarzyć, że piękność żyjąca nie w wielkich metropoliach, nie mająca zbyt wielu kontaktów towarzyskich, szczególnie w wyższych sferach, nie zostanie zauważona przez mężczyzn o wyższej pozycji, którzy nie będą peszyli się na jej widok. Może się zdarzyć, że piękność, która ma kontakty w wyższych sferach, będzie przyciągała jedynie mężczyzn złego charakteru. Nie zgodzę się natomiast ze stwierdzeniem, że najpiękniejsza kobieta ma najmniejsze szanse na zdobycie wartościowego mężczyzny. Najtrudniej jest brzydkim kobietom, bo tych nie chcą ani bogaci i przystojni, ani nawet przeciętni.
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 3 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   7
  2. 2
   Kerosine
   Kerosine
   3
  3. 3
   kasia_demańska
   kasia_demańska
   1
  4. 4
   Xantos
   Xantos
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  30 posts
  Kerosine
  Kerosine
  17 posts
  wardrum
  wardrum
  14 posts
  Gloria
  Gloria
  10 posts
  Martusiaaaaaa92
  Martusiaaaaaa92
  5 posts
  Xantos
  Xantos
  4 posts
  Adam3344
  Adam3344
  4 posts
  kasia_demańska
  kasia_demańska
  3 posts
  nunca
  nunca
  2 posts
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  48 posts
  yiliyane
  yiliyane
  45 posts
  wardrum
  wardrum
  39 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  456 posts
  yiliyane
  yiliyane
  394 posts
  Gloria
  Gloria
  127 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up