Jump to content

Gareth

Kerosine

Ogólna ocena użytkownika  

23 members have voted

1. 1.

• 10
      6
    • 9
      1
    • 8
      4
    • 7
      5
    • 6
      3
    • 5
      1
    • 4
      0
    • 3
      0
    • 2
      0
    • 1
      3
    • Nie umiem okreÅ?liÄ?
      2

Recommended Posts

Posted

Jak zwykle, 7 dni na zadanie max. 10 pytań tym razem Garethowi lukax.gif

johanneskate
Posted

Czemu jak gramy w League of Legends to co minutę słyszę magiczne "Ilooonko" , "Ilooonka" wypowiedziane głosem Romea?

Posted

Czy enn miała jakiś wpływ na to, że poszedłeś na psycho?

Posted
Czemu jak gramy w League of Legends to co minutę słyszę magiczne "Ilooonko" , "Ilooonka" wypowiedziane głosem Romea?

Zdrobnień używam w stosunku wszystkich dziewczyn, z którymi jestem w bardzo dobrych stosunkach. Takie przyzwyczajenie z uczelni i szkoły. A do Ilony dodatkowo jeszcze w formie motywacji do dalszej dobrej gry i starania się jak najbardziej. Takie pozytywne bodźce moim zdaniem pomagają w grze. A jak to określiłeś "głosu Romea" nie zanotowałem żebym używał, oczywiście innego głosu używam rozmawiając z dziewczyną, a innego rozmawiając z chłopakiem, ale nie ma zależności.

Czy enn miała jakiś wpływ na to, że poszedłeś na psycho?

Pewnie, nawet pokusiłbym się o stwierdzenie, że największy. W tamtym czasie nie miałem jeszcze pełnego pomysłu na siebie i skakałem od jednego pomysłu do drugiego. Enn opowiadała mi trochę o psychologii, więc stwierdziłem, że może być fajnie i ciekawie. I tak oto ciągnę to już drugi rok ;)

Posted

Gdybyś był cukierkiem to jakim i dlaczego akurat tym? ;>

Ha! Tym razem nikt mnie nie uprzedzi! ;D

Posted

Opolanką:

7122-opolanki-500g.jpg

Bo cóż może być lepszego od cukierka ze świetną, czekoladową powierzchnią i jeszcze lepszym galaretkowym wnętrzem ;)

Posted

1. Czemu zamiast rzucać się na ratunek poszkodowanemu dziecku, Ty wolałeś skupiać się na foci i śmianiu się? ;<<<

2. Czy jak poszedłeś spać po tym, jak opuściliśmy Twe zacne progi, współlokatorzy dali Ci koncert godny przyłączenia się do ich chóru na dwa głosy? Tercet jednak większy fejm.

Posted

Jak czuje się najprzystojniejszy-mężczyzna-forum (no, przynajmniej z tych, którzy brali udział w konkursie)? ;)

Posted
1. Czemu zamiast rzucać się na ratunek poszkodowanemu dziecku, Ty wolałeś skupiać się na foci i śmianiu się? ;<<<

Po pierwsze, ma od tego rodziców. Po drugie, normalnie sobie z kolegą rozmawiało, więc uznałem, że nic poważnego mu nie jest. Zaczął się drzeć dopiero jak Ty do niego dopadłaś. Po trzecie, to nie ja robiłem to zdjęcie tylko Ada :C

2. Czy jak poszedłeś spać po tym, jak opuściliśmy Twe zacne progi, współlokatorzy dali Ci koncert godny przyłączenia się do ich chóru na dwa głosy? Tercet jednak większy fejm.

Siedziałem jeszcze przy kompie ze słuchawkami na uszach przez jakąś godzinę, możliwe więc, że przegapiłem koncert. Nie słyszałem już niczego kiedy się położyłem ;)

Jak czuje się najprzystojniejszy-mężczyzna-forum (no, przynajmniej z tych, którzy brali udział w konkursie)?

Zależy w jakim sensie. Jeśli chodzi o jak się czuję jako wybrany najprzystojniejszym, to muszę przyznać, że był to solidny kop do mojej samooceny i spojrzenia na to jak wyglądam. Zdecydowanie mi to pomogło, dzięki temu mam w końcu świadomość, że mogę się podobać. Jeśli chodzi o ogólne samopoczucie, to czuję się byle jak, bez chęci do nauki na jutrzejszy egzamin :)

różowy pajacyk
Posted

1. Czy spodziewałeś się tego, że zostaniesz okrzyknięty Misterem m-forum?

Posted

1. Co uważasz za największy plus m-forum, a co za największy minus? Gdybyś mógł przeprowadzić tu jedną, dowolną zmianę, co by to było?

2. M-forum teraz, a 6 lat temu - co się najbardziej zmieniło od czasów kiedy zaczynałeś/byłeś najbardziej aktywny, które z tych zmian są na plus, które na minus i jak wygląda ogólne podsumowanie.

3. Masz możliwość dokonania trzech przesunięć we wszystkich rangach. Kogo byś awansował/zdegradował?

Posted
1. Czy spodziewałeś się tego, że zostaniesz okrzyknięty Misterem m-forum?

W pierwszym momencie wydawało mi się to śmiesznym pomysłem, więc zdecydowanie nie. Dopiero później patrząc jak rozkładają się głosy.

1. Co uważasz za największy plus m-forum, a co za największy minus? Gdybyś mógł przeprowadzić tu jedną, dowolną zmianę, co by to było?

Za plus na pewno ludzi, przynajmniej większość z nich.

Za minus, hejty które ostatnimi czasy się zdarzały aż za często, a wyraźnie psuły atmosferę.

2. M-forum teraz, a 6 lat temu - co się najbardziej zmieniło od czasów kiedy zaczynałeś/byłeś najbardziej aktywny, które z tych zmian są na plus, które na minus i jak wygląda ogólne podsumowanie.

Na pewno ekipa, wiele osób, które były wręcz ikonami forum odeszło. Strasznie pusto się bez nich zrobiło. Ale z drugiej strony dochodzą cały czas nowe i ciekawe osoby. Na minus oceniłbym jakość tematów. W dawnych czasach wydaje mi się, że były trochę bardziej ambitne.

Ogólne podsumowanie wychodzi raczej na równo, nie jest ani gorzej, ani lepiej.

3. Masz możliwość dokonania trzech przesunięć we wszystkich rangach. Kogo byś awansował/zdegradował?

Naprawdę nie jestem w stanie powiedzieć, nie zagłębiałem się dawno w pracę ekipy ani w aktywnych userów. Z tego co kojarzę to najprędzej kumpla dostałaby helje. Poza tym to może przywróciłbym sobie rangę moderatora. Raczej nic więcej nie przychodzi mi do głowy. Jest dobrze tak jak jest obecnie, resztę zostawiam Ilonie.

różowy pajacyk
Posted

2. Dlaczego "Gareth"?

3. Jakie jest Twoje największe marzenie?

Posted

Gdybyś miał możliwość wybrania narratora swojego życia, kto by to był?

Posted
2. Dlaczego "Gareth"?

Dawne dzieje, jeszcze z czasów gimnazjum, szukałem jakiegoś nicka do użytku internetowego, grałem akurat w Thief gdzie główny bohater nazywał się Garrett, trochę pozmieniałem i już.

3. Jakie jest Twoje największe marzenie?

Na chwilę obecną chyba zwyczajne być szczęśliwym, nic konkretniejszego mi do głowy nie przychodzi.

Gdybyś miał możliwość wybrania narratora swojego życia, kto by to był?

Mam nawet kilka typów:

1. Christopher Lee

2. Simon Templeman

3. Dodger

Posted

1. Jaki kierunek szczególnie Ciebie interesuje w psychologii? Myślałeś już nad specjalizacją?

2. Jesteś właścicielem kota, który tak fenomenalnie pozuje? ;)

różowy pajacyk
Posted

4. Czy prócz kota posiadasz jeszcze jakiegoś innego pupila?

Posted
1. Jaki kierunek szczególnie Ciebie interesuje w psychologii? Myślałeś już nad specjalizacją?

Właściwie jeszcze nie mam konkretnych planów, dopiero poznaję możliwości i kierunki, w których mógłbym się zwrócić. Zajęcia z diagnozy wspominam szczególnie dobrze, więc możliwe że spróbuję czegoś w tym kierunku. Akurat jeśli chodzi o specjalizację to za wielkiego wyboru moja uczelnie nie proponuje. Mogę wybrać pomiędzy specjalizacją kliniczną a społeczną. Na szczęście czeka mnie to dopiero na 4 roku, więc mam jeszcze dużo czasu.

2. Jesteś właścicielem kota, który tak fenomenalnie pozuje?

Nie, był to kot mojej byłej dziewczyny.

4. Czy prócz kota posiadasz jeszcze jakiegoś innego pupila?

W domu rodzinnym mam psa. Kot jak napisałem wyżej, nie mój.

Posted

Opowiedz historię miłosną "Gareth & Enn"

Posted

1. Chciałbyś coś zmienić w swoim życiu?

2. Jest coś czego żałujesz, że zrobiłeś a może właśnie niczego nie zrobiłeś?

Posted
Opowiedz historię miłosną "Gareth & Enn"

O kurcze, dużo by było do opowiadania, więc tylko w skrócie. Enn zaprosiła mnie do siebie na wakacje i przy okazji na ślub koleżanki. Przez te kilka dni wpadliśmy sobie w oko i tak się zaczęło. To tak bardzo uproszczona wersja ;)

1. Chciałbyś coś zmienić w swoim życiu?

Szczerze powiedziawszy to nie wiem, wydaje mi się, że na chwilę obecną wszystko jest mniej więcej na swoim miejscu i nie potrzebuję niczego zmieniać.

2. Jest coś czego żałujesz, że zrobiłeś a może właśnie niczego nie zrobiłeś?

Staram się w życiu nie żałować tego czego zrobiłem albo nie zrobiłem w przeszłości, więc żadnych większych spraw, których nie mogę odżałować nie mam. Znalazłyby się jakieś pomniejsze głupoty, których patrząc z dzisiejszej perspektywy robić nie powinienem, ale są to na tyle drobne sprawy, że już dawno zdążyłem o nich zapomnieć.

Posted

3. Masz jakieś motto, które ewidentnie wbiło Ci się do głowy?

4. Twój najbliższy cel do osiągnięcia to?

Posted

Jesteś kawalerem?

Posted
3. Masz jakieś motto, które ewidentnie wbiło Ci się do głowy?

Właściwie to nie mam żadnego motta życiowego. Myślę, że życie według jakiegoś motta może być odrobinę ograniczające ;)

4. Twój najbliższy cel do osiągnięcia to?

Na chwilę obecną prawie już osiągnięty to zaliczenie sesji, dalej to w końcu wybrać się do Krakowa.

Jesteś kawalerem?

Na tę chwilę, tak.

Posted

1. Gdybyś miał wyjechać z Polski, gdzie chciałbyś mieszkać i dlaczego?

2. Co Cię najbardziej fascynuje w związku z Twoimi studiami?

3. Gdybyś miał dać radę jakiejś ogromnej grupie ludzi, jedną radę na życie, co by to było?

• Kerosine unlocked this topic
  • Kerosine locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• nunca
  • Najnowsze posty

• Gloria
      Jeszcze szybko odpowiem, że tak - warto się zapytać, dlaczego Cię unika. Przynajmniej będziesz wiedziała, na czym stoisz
    • Gloria
      Nie wydaje mi się, żeby miała w 100% cały tydzień zaplanowany @yiliyane dała dobrą radę. Co do innego wyjścia z tej sytuacji, to możesz po prostu przestać się do niej odzywać i czekać, aż sama się do Ciebie odezwie. Jeżeli minie dużo czasu lub w ogóle się nie odezwie, to oznacza, że niezbyt jest zainteresowana spotkaniem...
    • wardrum
      Jak dla mnie petarda.Zakk wymiata.  
    • wardrum
      Niedawno zacząłem wglebiac się w twórczość zespołu z Hoghartem, jest ciekawie. Z Fishem ulubiona Fugazi.
    • wardrum
      Murmur świetna płyta. 
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane