Jump to content

Kicek

Kerosine

Ogólna ocena użytkownika  

24 members have voted

1. 1.

• 10
      2
    • 9
      1
    • 8
      1
    • 7
      2
    • 6
      2
    • 5
      2
    • 4
      3
    • 3
      3
    • 2
      1
    • 1
      7
    • Nie umiem okreÅ?liÄ?
      2

Recommended Posts

Posted

Jak zwykle, 7 dni na zadanie max. 10 pytań tym razem Kickowi lukax.gif

Posted

1. Sprawiasz na mnie wrażenie człowieka, który bardzo często jest na nie. Nie podoba Ci się szata graficzna forum, o atmosferze tu panującej chyba też się dobrze nie wypowiadałeś etc. Skąd w Tobie to wszystko?

Guest Anonymous
Posted

No to pytanie, które od dawna chciałem Tobie zadać:

Jak byś się czuł będąc gwałcony?

Posted

Jesteś latarnią bez światła?

Posted

Ile Kicka jest w Kicku?

Posted

kto to jest kombatant?

Posted
1. Sprawiasz na mnie wrażenie człowieka, który bardzo często jest na nie. Nie podoba Ci się szata graficzna forum, o atmosferze tu panującej chyba też się dobrze nie wypowiadałeś etc. Skąd w Tobie to wszystko?

Bo kiedyś faktycznie było lepiej, przynajmniej dla mnie i tak manifestuje to, że tak naprawdę tęsknie za ludźmi, którzy tutaj kiedyś byli.

Jak byś się czuł będąc gwałcony?

Nie zastanawiałem się tak bardzo, ale na pewno na pierwszym miejscu byłoby takie uczucie związane z niemocą, dla mnie to chyba najgorsze.

Jesteś latarnią bez światła?

Hm... coś w tym jest, chociaż nie wiem jak to rozumieć do końca.

Ile Kicka jest w Kicku?

Coraz mniej.

kto to jest kombatant?

Ktoś kto nie zasługuje na honory, jeśli takowe otrzymuje.

Posted

jakie masz zdanie na temat żołnierzy wyklętych?

gdybyś miał wybrać między kolaboracją z III Rzeszą, a Związkiem Sowieckim to wybrałbyś...?

różowy pajacyk
Posted
Ktoś kto nie zasługuje na honory, jeśli takowe otrzymuje.

1. Dlaczego tak uważasz? Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź?

Posted
jakie masz zdanie na temat żołnierzy wyklętych?
1. Dlaczego tak uważasz? Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź?

Odpowiem od razu na oba pytania. Nie mam dobrego zdania o żołnierzach, jestem przeciwny wojnom i zabijaniu ludzi z powodów politycznych, na dużą skalę, gdzie interes spory nie jest bezpośrednio związany ze szkodą jednostki. Poza tym istnieją pokojowe rozwiązania.

Tak stricte odnośnie żołnierzy wyklętych się nie potrafię wypowiedzieć bo niemal nic o nich nie wiem, więc nie czuję się kompetentny żeby zabierać głos.

gdybyś miał wybrać między kolaboracją z III Rzeszą, a Związkiem Sowieckim to wybrałbyś...?

Hm... chyba z Rzeszą, patrząc na to, że państwa byłej Osi są ekonomicznie w lepszej pozycji (patrząc na prostych ludzi) niż państwa byłego ZSRR (szczególnie te, które zostały dłużej i były bliżej). Rozpatrując inne kategorie to nie wiem czy potrafiłbym wybrać.

Posted
Bo kiedyś faktycznie było lepiej, przynajmniej dla mnie i tak manifestuje to, że tak naprawdę tęsknie za ludźmi, którzy tutaj kiedyś byli.

1. Mógłbyś zatem opisać dokładniej owo "kiedyś" i przybliżyć je osobie zarejestrowanej tu stosunkowo od niedawna? Co zmieniło się najbardziej i czy jest w ogóle coś, co uważasz za zmianę na lepsze?

2. Co uważasz za największy plus obecnego m-forum, a co za największy minus?

3. Gdybyś mógł przeprowadzić tutaj jedną, dowolną zmianę, co by to było?

Posted
1. Mógłbyś zatem opisać dokładniej owo "kiedyś" i przybliżyć je osobie zarejestrowanej tu stosunkowo od niedawna? Co zmieniło się najbardziej i czy jest w ogóle coś, co uważasz za zmianę na lepsze?

2008 i 2010 rok. Nie chodzi mi nawet o "ekipę", która była dość zamknięta i do dziś nie wszystkich znam, a o ludzi, którzy nie rzucali się bardzo w oczy. Najbardziej na forum zmieniło się... moje postrzeganie. Jestem innym człowiekiem i choćby moja tendencja do narzekania sprawia, że forum gorzej wygląda w moich oczach. Poza tym ludzie też się wymienili, wiec to też jest dość drastyczna zmiana. Na lepsze na pewno zmieniła się administracja, Ylxia robi naprawdę świetną robotę, stara się, słucha i mimo, że nie zawsze się zgadzam z jej decyzjami to widzę, że ma na uwadze dobro użytkowników, a nie swoje widzimisię.

2. Co uważasz za największy plus obecnego m-forum, a co za największy minus?

Plus - administracja, czyli tak jak wyżej. Minus - brak ciekawych tematów, ale to już raczej kwestia tego, że napisałem prawie 3000 postów na tym forum, więc po prostu sporo rzeczy już omówiłem.

3. Gdybyś mógł przeprowadzić tutaj jedną, dowolną zmianę, co by to było?

Z niemożliwych - przywrócić kilka osób. Z możliwych - przywrócić stary wygląd jako opcję do wyboru.

różowy pajacyk
Posted

2. Z tego, co mówisz wnioskuje, że konto "Kicek" to nie jest Twoje pierwsze założone konto na tym forum. Jakie było Twoje poprzednie konto?

Posted
przywrócić kilka osób

4. Które konkretnie?

Posted
2. Z tego, co mówisz wnioskuje, że konto "Kicek" to nie jest Twoje pierwsze założone konto na tym forum. Jakie było Twoje poprzednie konto?

Kicek0 :P

4. Które konkretnie?

Między innymi miszcza, paper.sun, Muzykoholiczną, moose, Aśikę, NNU, Ygreka i parę innych osób, chociaż te wymienione kompletnie zniknęły z forum, inne, które mam na myśli czasem się gdzieś pojawiają, choć zbyt rzadko, tak jak Menda czy pozytywna myśl (która ma inny nick teraz o ile dobrze pamiętam). Ta lista jest dłuższa, to pierwsze osoby, które mi przyszły do głowy.

różowy pajacyk
Posted
Kicek0 :P

3. Dlaczego zmieniłeś nick i założyłeś nowe konto?

Posted
3. Dlaczego zmieniłeś nick i założyłeś nowe konto?

Tamto zbanowane. Quba zgodził się dać mi drugą szansę, pod takim właśnie warunkiem.

różowy pajacyk
Posted

4. W jaki sposób nie dotrzymałeś regulaminu, że zostałeś zbanowany?

Posted
4. W jaki sposób nie dotrzymałeś regulaminu, że zostałeś zbanowany?

To już był mój 2 ban albo 3, ten ostatni o ile dobrze pamiętam celowo sprowokowałem, drugi na życzenie i wiem, że któryś dostałem za 3 ostrzeżenie bo wulgarnie się odezwałem do moda na PW. Inne osty były głównie za offtop, albo obrażanie userów.

różowy pajacyk
Posted
wulgarnie się odezwałem do moda na PW
albo obrażanie userów.

5. Skąd w takim razie w Tobie tyle złości?

Posted

2. Skoro teraz jest gorzej, wręcz nie podoba Ci się tutaj, dlaczego skazujesz się na męki przebywania w tym miejscu? Nie lepiej poszukać innego, lepszego miejsca, niż narzekać na obecne, wiedząc, że nic i tak nie powróci dawnego stanu, wyglądu, ludzi?

Posted
5. Skąd w takim razie w Tobie tyle złości?

Taka poza, normalnie to denerwują mnie tylko bliskie osoby, bo mnie obchodzą.

2. Skoro teraz jest gorzej, wręcz nie podoba Ci się tutaj, dlaczego skazujesz się na męki przebywania w tym miejscu? Nie lepiej poszukać innego, lepszego miejsca, niż narzekać na obecne, wiedząc, że nic i tak nie powróci dawnego stanu, wyglądu, ludzi?

Nie powiedziałem, że jest tutaj okropnie i to męczarnia, to ty ta napisałaś. Inne miejsca będą na pewno gorsze, bo tutaj przynajmniej znam kilka osób i mogę zawsze wpaść na chat. Forum jako forum to raczej dodatek, żeby coś czasem naskrobać z nudów. Jak już jestem to czemu nie, takie jest moje założenie.

różowy pajacyk
Posted
Taka poza

6. W takim razie dlaczego ją przyjmujesz skoro wiesz, że jest ona z góry skazana na porażkę? Forum to dla Ciebie miejsce do swego rodzaju 'odreagowania'?

7. Masz już wybrankę swojego serca?

Posted
6. W takim razie dlaczego ją przyjmujesz skoro wiesz, że jest ona z góry skazana na porażkę? Forum to dla Ciebie miejsce do swego rodzaju 'odreagowania'?

Można tak powiedzieć. No i nie bardzo mnie interesuje porażka w internecie, to tylko miejsce, żeby się bez zobowiązań rozładować albo przegonić nudę.

7. Masz już wybrankę swojego serca?

Miałem.

Guest Anonymous
Posted

Gdybyś był cukierkiem to jakim i dlaczego akurat tym? ;>

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• wardrum
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane