Jump to content

Kiedy dziewczyna zdradza z dziewczyną...


takjakbykuba

Recommended Posts

takjakbykuba
Posted

Jaka byłaby wasza reakcja na wiadomość, że wasza dziewczyna od czasu do czasu całuje się z inną dziewczyną lub w skrajnym przypadku "zabawia się", pod pretekstem bycia psiapsiółami? Akceptowalibyście taką sytuację, mimo tego, że jesteście z nią w związku? Czy fakt dzielenia z kimś tej jedynej osoby byłby zbyt niewygodny, nawet jeśli byłby tłumaczony jako niewinne zabawy z przyjaciółką?

Chyba nie było takiego tematu, a pytam, bo niezmiernie interesuje mnie wasz punkt widzenia w tej kwestii :)

Dziewczęta też się mogą wypowiadać, może wy wiecie o czymś czego nie wiemy my :P

Link to comment
Guest Anonymous
Posted

Zawsze byłam ciekawa jak dziewczyny całują i być może chciałabym się o tym przekonać. Gdyby ten jeden raz facet pozwoliłby mi na taki mały grzeszek - super!

Ale jeżeli chodzi o notoryczne takie flirty, zabawy i całowanki to odpada bo byłaby to w moich oczach jawna zdrada, a nie kosztowanie nieznanego. Zwyczajnie.

Link to comment
różowy pajacyk
Posted

Dla mnie to trochę niezrozumiałe być ze swoim facetem i chcieć eksperymentować z dziewczynami. Zresztą to kwestia poglądów i podejścia. Ja przyznam się szczerze, że zdarzyło mi się całować kilka razy z dziewczyną pod wpływem alkoholu, ale dawno temu ; ) Jak dla mnie nic nadzwyczajnego. Dzisiaj bym tego nie powtórzyła. Mam swojego faceta i niepotrzebne mi są tego typu wrażenia. Ostatnio rozmawiałam z dobrą koleżanką, która jest w moim wieku, ma faceta, a kiedy chodzi z koleżankami na imprezy, do klubów, czy na miasto to zdarza jej się pocałować z inną dziewczyną, ale nic więcej. Tak po prostu dla rozrywki. Przyznam, że byłam niemal w szoku, dlatego, że dziewczyna jest mi bardzo bliska, ale ostatnimi czasy nie zdarzało mi się z nią imprezować, więc nie widziałam sytuacji na własne oczy. No nie wiem, jak kto lubi. Najwyraźniej po wszystkich można spodziewać się wszystkiego. ; )

Link to comment
Posted

Podobnie jak paradoxalna, ja mnie tez ciekawi taki pomysł ;). Kiedyś , kto wie.....ale raczej notorycznie bym się w ten sposób nie zabawiala, jeżeli byłabym w poważnym związku. Z chłopakiem czy z dziewczyna, ale to jednak zdrada, chociaż to pewnie zależy od konkretnych przypadków, tego co sie uznaje za zdradę, a co nie, no i stopnia zaufania do partnera.....

Link to comment
Posted

Gadałam ze swoim chłopakiem na ten temat. Stwierdził, że dla niego to żadna różnica, czy chłopak czy dziewczyna - zdrada to zdrada. Powiedział, że jakbym się przyznała, że całowałam się z dziewczyną to najpierw kazałby mi to powtórzyć na jego oczach, bo bez tego by mi nie uwierzył (nie wykazuję żadnych homoprzekrzywień : P), a później by mnie rzucił. Ciekawe rozwiązanie. : D

Link to comment
Posted

Na sam widok tematu przypomniało mi się, jak koleżanka o takowej właśnie zdradzie opowiadała. Jej chłopak skomentował to słowami - ,,Czemu mi nie powiedziałaś? Dołączyłbym się!". Cóż.

Jak dla mnie zdrada to zdrada, anyway.

Link to comment
różowy pajacyk
Posted
Na sam widok tematu przypomniało mi się, jak koleżanka o takowej właśnie zdradzie opowiadała. Jej chłopak skomentował to słowami - ,,Czemu mi nie powiedziałaś? Dołączyłbym się!".

A tej fascynacji przez panów lesbijkami i całującymi się paniami też nie jestem w stanie zrozumieć. Może z ich perspektywy to nieco inaczej wygląda, jednak ja nie wyobrażam sobie podniecać się gejami. Tak samo panie o bliskich relacjach też mnie odrzucają i jest to po prostu obrzydliwe.

Czy całowanie pań, czy panów - nie, po prostu nie.

Link to comment
Posted
Elisa napisał:Na sam widok tematu przypomniało mi się, jak koleżanka o takowej właśnie zdradzie opowiadała. Jej chłopak skomentował to słowami - ,,Czemu mi nie powiedziałaś? Dołączyłbym się!".

A tej fascynacji przez panów lesbijkami i całującymi się paniami też nie jestem w stanie zrozumieć. Może z ich perspektywy to nieco inaczej wygląda, jednak ja nie wyobrażam sobie podniecać się gejami. Tak samo panie o bliskich relacjach też mnie odrzucają i jest to po prostu obrzydliwe.

I tu akurat muszę przyznać Ci rację, bo nie wyobrażam sobie tego, bym kiedykolwiek powiedziała coś do własnego faceta. (jeśli hipotetycznie miałby całować się z innym. chyba zabiłby mnie za snucie chociażby takich wyobrażeń :roll: )

No ale wracając do tematu przewodniego - nie dla mnie takie 'niewinne zabawy z przyjaciółką'.

Link to comment
Mefistofeles
Posted

Według mnie zdrada, to zdrada. Zerwałbym z taką dziewczyną.

Link to comment
Posted

Nie rozumiem tego całego zafascynowania dziewczyn, żeby pocałować drugą dziewczynę. Mnie to kompletnie nie interesuje i nie chcę tego w ogóle doświadczyć, definitywnie. Obojętnie czy całuje się z dziewczyną czy chłopakiem, dla mnie to zdrada i koniec.

Link to comment
Posted

Nie ciągnie mnie do tego typu eksperymentów... I chyba właśnie tak to chyba widzę. Zauważcie zazwyczaj robią to dziewczyny młode na imprezach jest to pewna forma szaleństwa spróbowania czegoś nowego, czegoś co wydawać by się mogło jest zakazane. To tak jak z alkoholem/papierosami/narkotykami. Od małego wmawia się że jest to złe lub tylko dla dorosłych. Nastolatkowie to taki trochę głupi wiek już nie jest się dzieckiem ale też nie jest się dorosłym granice zaczynają się zacierać a młody człowiek chce spróbować wszystkiego. Dodatkowym bodźcem są media. Coraz częściej w filmach spotykamy sceny bliskości między osobami tej samej płci i w głowie powstaje myśl "Jak to jest?". Dorosły raczej nie odważy się na taki krok bo wydaje się to nieodpowiednie, głupie czy gorszące. Młodzi ludzie już nie mają takich zahamowań tym się rządzą prawa młodości.:) Czy uważałabym za zdradę? Jeśli byłoby to coś więcej niż pocałunek na imprezie np przy zakładzie to nie. Jeśli byłoby to notoryczne i wykraczało poza "całus" to już tak, choć, jako dziewczyna mogę sobie "wyobrazić" chłopaka całującego się z innym chłopakiem i to oceniać.

Link to comment
Guest Anonymous
Posted
Dorosły raczej nie odważy się na taki krok bo wydaje się to nieodpowiednie, głupie czy gorszące. Młodzi ludzie już nie mają takich zahamowań tym się rządzą prawa młodości.:)

:jupi: jestem młoda, nastolatka normalnie <3 fenkju!

Link to comment
Posted

Myśl o jakiejkolwiek bliskości fizycznej, nacechowanej erotyzmem, z dziewczyną, mnie totalnie odrzuca.

Nie chciałabym, by mój facet któregoś dnia wrócił do domu po pracy i radośnie oznajmił wiesz, całowałem się dzisiaj w pracy z kolegą, ale wiesz, że to nic nie znaczy, bo on ma penisa, prawda? [zabije mnie za tą historyjkę :mrgreen: ]

Tak czy siak, będąc w związku, nie szukam innych przygód. Facet, dziewczyna czy koza - żadna różnica, jest to nieakceptowalne.

jestem młoda, nastolatka normalnie <3 fenkju!

Nie no, mając 24 lata to zdecydowanie bliżej i do staruszki z laską.

Link to comment
Posted

Dla mnie całowanie się z laską to po prostu całowanie się z drugim człowiekiem. Różnie to między ludźmi bywa, ale ja mam jednak staromodne poglądy, że będąc w związku decyduję się przecież - i na podstawie wspólnych zasad moich i partnera zobowiązuję się - tego nie robić. Nie wiem więc dlaczego fakt, że była to dziewczyna miałoby być jakąś taryfą ulgową. Okej, można przyjąć, że był to eksperyment - czyli coś co nie miałoby, z racji ogólnych heteroseksualnych preferencji, dalszego ciągu - ale tak czy inaczej nie uważam tego za zachowanie w porządku. W drugą stronę - nie czułabym się komfortowo z myślą o ewentualnych eksperymentach partnera, tak? Nie widzę powodu dla której miałoby się stosować jakąś podwójną moralność.

Podobno laski miewają takie ciągoty, ale nie wiem, wydaje mi się, że nie ma powodu dla którego "potrzeba eksperymentu" miałaby zmieniać zasady związku. Związku nie traktuje w końcu jako kontraktu, w którym szukam luk, które mogę wykorzystać żeby się "pobawić".

No więc ja na laski kompletnie nie lecę i nie zdarzyło mi się żeby kobieta pojawiła się w jakichkolwiek moich fantazjach, ale nie widzę też sytuacji, gdzie spełniam sobie inną "niewinną fantazję" po czym wracam do partnera, trzepoczę rzęsami i z uśmiechem tłumaczę, ze to nic takieeeeeego przecież, to "tylko taki niewinny eksperyment". No chyba, że komuś uda się wejść w magiczną relację, gdzie zdanie wystarczy zacząć od "ciekawi mnie..." i już może robić co dusza zapragnie. Ale chyba łatwiej zaspokajać ciekawość będąc singlem i nie robić partnerowi wody z mózgu.

Link to comment
Posted

Zadajmy sobie analogiczne pytanie - dziewczyno! Jakbyś się poczuła gdyby Twój chłopak całował się, albo zabawiał ze swoim kolegą od pretekstem bycia przyjaciółmi?

No właśnie, odpowiedź jest chyba oczywista ;]

Zdrada to zdrada, nie ma znaczenia płeć ani zdradzającego, ani tego z kim zdradza.

Link to comment
Posted

Nie dodam raczej nic nowego do tego, co było wymienione wyżej.

Tak swoją drogą, skojarzyła mi się scena z Wszystko co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale boicie się zapytać, kiedy koleś zdradza żonę z owcą. :D

Link to comment
Posted
Zadajmy sobie analogiczne pytanie - dziewczyno! Jakbyś się poczuła gdyby Twój chłopak całował się, albo zabawiał ze swoim kolegą od pretekstem bycia przyjaciółmi?

No właśnie, odpowiedź jest chyba oczywista ;]

Zdrada to zdrada, nie ma znaczenia płeć ani zdradzającego, ani tego z kim zdradza.

Brawo, brawo, brawo. Niech to da myślenia tym wszystkim nowoczesnym bi-panienkom :) chociaż nie, one zwykle nie myślą o takich szlachetnych pobudkach ^^

Link to comment
Posted

ja bym sie chyba nie obraził :)

Link to comment
 • 9 months later...
Posted

Ja uważam, że to jest nawet gorsze niż zdrada z innym facetem(To samo się tyczy zdrady faceta z drugim facetem). Ludzie zdradzają z różnych powodów, głównie dlatego, że czegoś im w związku brakuje. Facet zdradzony z innym może nie mieć pewnych cech charakteru czy umiejętności w seksie(powód zdrady), ale pewne rzeczy da się wypracować. Natomiast choćby nie wiem jak chciał, pozostanie facetem. To może rodzić większą frustrację, gdy człowiek zdaje sobie sprawę, że nie jest w stanie w pełni zaspokoić swojego partnera bo ma taką płeć a nie inną. Czyli coś czego nigdy nie będzie w stanie zmienić.

Podsumowując, zdrada to zawsze zdrada obojętnie jakiej płci jest ta trzecia osoba. A zdrady homoseksualne...no jak dla mnie chore :roll:

Co mnie dziwi...coraz częściej spotykam się z takimi opiniami u panów, że nie przeszkadzałoby im to :crazy:

To jest straszne...nie wyobrażam sobie mieć faceta, któremu by nie przeszkadzało, że mam orgazmy z kimś, kto nie jest nim o_O

Bleee

Link to comment
master_jedi
Posted

Ciągnie ją do baby, to co stoi na przeszkodzie, aby ciągnęło ją do innego faceta? To może i ja sobie poeksperymentuję z koleżanką, bo chciałbym wiedzieć jak to jest z np. brunetką? Równie głupie i nieuczciwe jak powyższe.

Link to comment
Posted

Ogólnie każda zdrada to zdrada, niezależnie jakiej płci dotyczy. Chociaż nie ukrywam, że zastanowiłbym się nad tym poważnie. Bo widok musiał być obiecujący :D

Link to comment
Posted
Gadałam ze swoim chłopakiem na ten temat. Stwierdził, że dla niego to żadna różnica, czy chłopak czy dziewczyna - zdrada to zdrada. Powiedział, że jakbym się przyznała, że całowałam się z dziewczyną to najpierw kazałby mi to powtórzyć na jego oczach, bo bez tego by mi nie uwierzył (nie wykazuję żadnych homoprzekrzywień : P), a później by mnie rzucił. Ciekawe rozwiązanie. : D

co fakt to fakt, bez różnicy na płeć zdrada to zdrada

Link to comment
 • 4 weeks later...
Posted

Zdrada to zdrada, nie ma znaczenia płeć ani zdradzającego, ani tego z kim zdradza.

Najlepsze podsumowanie ;]

Link to comment
Posted

Zdrada to zdrada.Skoro już ktoś umawia się,że nie będzie odbywał żadnych czynności seksualnych z nikim poza partnerem.To choćby to była kura czy indyk,zdrada jest zdrada.

Link to comment
 • 2 months later...
Posted

Jaka byłaby wasza reakcja na widok (nakryłem), że wasza dziewczyna całuje się z inną dziewczyną lub zabawia się. Czy to zdrada? jak byście sie poczuli widzac taki widok, czy tak jak ja ze mnie to zabolało i zraniło.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • yiliyane
 • Najnowsze posty

  • Gloria
   Jeszcze szybko odpowiem, że tak - warto się zapytać, dlaczego Cię unika. Przynajmniej będziesz wiedziała, na czym stoisz
  • Gloria
   Nie wydaje mi się, żeby miała w 100% cały tydzień zaplanowany @yiliyane dała dobrą radę. Co do innego wyjścia z tej sytuacji, to możesz po prostu przestać się do niej odzywać i czekać, aż sama się do Ciebie odezwie. Jeżeli minie dużo czasu lub w ogóle się nie odezwie, to oznacza, że niezbyt jest zainteresowana spotkaniem...
  • wardrum
   Jak dla mnie petarda.Zakk wymiata.  
  • wardrum
   Niedawno zacząłem wglebiac się w twórczość zespołu z Hoghartem, jest ciekawie. Z Fishem ulubiona Fugazi.
  • wardrum
   Murmur świetna płyta. 
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 3 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   9
  2. 2
   Kerosine
   Kerosine
   3
  3. 3
   Xantos
   Xantos
   1
  4. 4
   Gloria
   Gloria
   1
  5. 5
   kasia_demańska
   kasia_demańska
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  36 posts
  wardrum
  wardrum
  25 posts
  Kerosine
  Kerosine
  15 posts
  Gloria
  Gloria
  12 posts
  Martusiaaaaaa92
  Martusiaaaaaa92
  7 posts
  Adam3344
  Adam3344
  4 posts
  supermati2009
  supermati2009
  2 posts
  Wulf
  Wulf
  2 posts
  Xantos
  Xantos
  2 posts
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  yiliyane
  yiliyane
  56 posts
  Kerosine
  Kerosine
  52 posts
  wardrum
  wardrum
  52 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  459 posts
  yiliyane
  yiliyane
  406 posts
  wardrum
  wardrum
  135 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up