Jump to content

Znalazłem mame..na portalu randkowym :(

abc123

Recommended Posts

Posted

siemanko to co dzisiaj zobaczyłem to mnie przeraziło

ogolnie moj tata stara sie jak najlepiej dla calej rodziny odmawia sobie wszystkiego i ogolnie pracuje za dwóch

A moja mama...jest jaka jest ale nie podejrzewalem ją o cos takiego :(

Otóz do sprawy...

pozyczylem od niej laptopa i tam miala jedna nie zamknieta zakladke ... serwis randkowy

zawsze jak biore od niej lapka, to zamyka go, ukrywa, itp.

teraz widocznie jej sie zapomnialo

wszedlem na ta strone, zlaozylem fikcyjne konto i wpisalem jej dane...wyszukalo mi ją w ogloszeniach RANDKOWYCH

"poznam mężczyznę w wieku 35-40 lat" i 4 zdjęcia...jedno jak jest wyzywająco ubrana a 3 pozostałe z buźką, wysylaniem bziakow itp....zenada !!!!

nie wiem co mam teraz zrobic :( sprawa kiedys byla taka, ze na nk [to bylo w 2007 roku] napisala do mnie kobieta ze moja mama siwetnie sie bawi z jej mezem i ze sie rozpadlo przez nią jej małżenstwo...my to olalismy i wysmialismy..ale teraz patrząc na profil na seriwsie randkowym jestem W SZOKU

rodzice nigdy sie nie kloca, moja matka ma wszystko co chce, ojciec zapieprza jak wół a tu takie coś :(((

nie wiem co ja mam z tym wszystkim zrobić... powiedzieć ojcu ? sam nie wiem....wszystko to jest takie chore ze nie moge przestac myslec, ze ona moz esie umawiac tam z innymi i zdradzac ojca....

Posted

Oczywiście, że powiedz ojcu. Biedak nie wie, że pół wypłaty idzie na kur.ę pod jego dachem ^^

Vetus, daruj sobie komentarze, dobra? Albo wyrażaj się mniej dosadnie, ktoś sobie może nie życzyć takich tekstów. Tym bardziej, że mowa jednak o mamie autora tematu - Daria.

A ja dokładam osta za całokształt wypowedzi w tym temacie. //johanneskate

Posted

Bardzo kurwa smieszne pajacu jak masz tak pisac o mojej matce i jak masz tak pomagac to nie pisz w ogole

Rozumiem Twoje zdenerwowanie, ale troszkę spokojniej. Poprawiłam jeden błąd ortograficzny - Daria

różowy pajacyk
Posted
powiedzieć ojcu ?

Koniecznie. Wiem, że może być to dla Ciebie ciężkie, bo może doprowadzić do separacji między Twoimi rodzicami, jednak myślę, że ta sytuacja wymaga wtajemniczenia ojca w sprawę.

Posted

Dobra, zamień słowo 'kur.ę' na 'rozrywkową kobietę'. Wybacz :*

Posted

Sytuacja, jaka rozgrywa się w Twoim domu jest niewątpliwie trudna. Na Twoim miejscu spróbowałabym jakoś poruszyć ten temat w rozmowie z mamą, jednak zamiast mówić o tym, że znalazłam jej wyzywające zdjęcia w internecie, powiedziałabym, że problem dotyczy np. kolegi i spytałabym się, co on może w takiej sytuacji zrobić.

Posted
powiedziałabym, że problem dotyczy np. kolegi i spytałabym się, co on może w takiej sytuacji zrobić.

I ona się nie domyśli, że to o niej? No chyba, że syn jest bystry po matce, to może się nie domyśli :)

Posted

Zalozylem fikcyjne konto i napisalem do niej...

nie wierze ze to robie i nie wierze ze takie cos ma miejsce.... :(

Posted

Wrzuć tam zdjęcia jakiegoś modela w wieku 35 lat i napisz do niej żebyście się spotkali. Ciekawe czy przyjdzie i jaką zrobi minę na widok synka :D

Posted

Ciebie to bawi ?

różowy pajacyk
Posted
Wrzuć tam zdjęcia jakiegoś modela w wieku 35 lat i napisz do niej żebyście się spotkali. Ciekawe czy przyjdzie i jaką zrobi minę na widok synka :D
Ciebie to bawi ?

A ja myślę, że to chyba najlepszy sposób w jaki możesz to inteligentnie rozegrać ; ) Mamie opadnie szczęka i utrzesz jej nosa. Wtedy się już nie wywinie.

Posted

No nie mogę! matka robi z Twojego ciężko pracującego ojca rogacza i ty się jeszcze zastanawiasz czy mu o tym powiedzieć? Wybacz ale nie znoszę tak niewdzięcznych kobiet, maja wszystko a mimo to dupa ważniejsza niż rodzina. Leć do ojca zasługuje na prawdę.

Posted

napisalem do niej ustawilem jakiegos przystojnego 40 latka na profil...

sproboje sie umowic na spotkanie i jako ja w domu zapytma ją gdzie idzie... pewnie sklamie ale to malo wazne...a pozniej pojade za nią...i jej o wszystkim powiem...

Posted

A ja myślę, że ten pomysł ze zdjęciami modela, randką i całą resztą ma sens, pod warunkiem, że nie ty tam pójdziesz, tylko ........twój tata.

I tak, musisz z nim porozmawiać, bo z tego co piszesz n nie jest winny tej sytuacji, nie?

różowy pajacyk
Posted
A ja myślę, że ten pomysł ze zdjęciami modela, randką i całą resztą ma sens, pod warunkiem, że nie ty tam pójdziesz, tylko ........twój tata.

Oo, to mi akurat umknęło. To będzie jeszcze lepsze!

Chciałabym to zobaczyć : >

Posted

Zgadzam się z Anais, jeżeli pójdziesz tylko ty matka może skasować swój profil ma portalu i zrobi z Ciebie kłamcę.

Posted

z tego co widze to z mojego nieszczescia robi sie tutaj jakies chore show...

tata nie jest winny

poza tym ja juz mam screeny i inne dowody

różowy pajacyk
Posted
tata nie jest winny

To jest akurat wiadome, ale myślę, że gdyby złapał osobiście Twoją mamę na gorącym uczynku to miałby całkowitą pewność jej niewierności, a ona prawdopodobnie oblałaby się wstydem.

Posted

Powiedz ojcu, że masz interes do niego. Wyjaśnij mu na czym polega twoj problem, umów się ze swoją matką w wyznaczonym miejscu o wyznaczonym czasie, niech twój ojciec pojdzie i niech jeszcze raz się poznają. Rozumiem, że twoja matka, jednak ona nie okłamuje tylko twojego ojca, ale i ciebie.

Posted

Nikt nie robi show. No, poza vetusem;P

Spokojnie, najtrudniej będzie porozmawiać z tatą. Potem będzie z górki, zobaczysz. Musisz się tylko przemóc, bo nie możesz zostać kolejną osoba która go okłamuje.

patryk.boobie
Posted

W takiej sprawie radzenie się na forum młodzieżowym jest co najmniej głupie. Ja bym się poradził pedagoga szkolnego. Ten by ci pewnie powiedział, żeby informacje przekazać ojcu. Jakieś głupie zabawy rodem z seriali nie powinny mieć miejsca. Zakładanie jakiegoś fikcyjnego konta na portalu randkowym w tak niezręcznej sprawie? Po prostu powiedz to tacie, który jest dorosły i sam załatwi tą sprawę.

Posted

napisala mi ze sie nie chce spotkac ze mna...shit....

różowy pajacyk
Posted
napisala mi ze sie nie chce spotkac ze mna...shit....

A skąd Twoja mama obecnie Ci odpisywała, jeśli można wiedzieć? Posiadacie dwa komputery?

Posted

Posiadamy wiecej niż jeden komputer, to w obecnych czasach chyba nie dziwi.

Posted

Wylogował się, żeby mogła mu odpisać :D

No to teraz nie pozostaje nic innego jak pokazać profil ojcu.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane