Jump to content

Islamizacja Europy

Pizzaro

Recommended Posts

Posted

Cześć, coraz częściej słyszy się o tym, jak odważnie poczynają sobie Muzułmanie. W Anglii ucinają głowy Anglikom, w Szwecji niszczą miast i powodują zamieszki, we Włoszech, Francji, Bułgarii czy Grecji budują meczety. W pewnym duńskim mieście przeznaczono pieniądze na obchodzenie ramadanu zamiast na Boże Narodzenie, w Anglii aresztowano 85-latkę, która do Muzułmanów krzyczała, żeby wracali do swoich krajów, a w Turcji muzułmanie zabili faceta, bo całował się publicznie z kobietą. Co wy o tym myślicie? Sądzicie, że Europa stanie się Kalifatem za 50/100/200 lat? Europejczyków rodzi się coraz mniej, a muzułmanie płodzą i płodzą. Nie uważacie, że to dziwne, że my pozwalamy budować im meczety, organizować marsze (gdzie wzywają do zabójstwa niewiernych np. w GB), stawiać prawo koraniczne nad prawo danego państwa? Dla mnie to jakaś porażka władz, że tak łagodnie odnoszą się do muzułmanów. W Japonii, Rosji i Australii nie ma czegoś takiego, oni tam sobie radzą z tym problemem. Rozumiem tolerancję i życie w symbiozie, ale bez przesady! To, co ciapaci wyprawiają w Europie nie mieści się w głowie. Do tego jeszcze ich przywódcy duchowni głoszą hasła, że gwałcenie niewiernych to nic takiego itp. Jak to ma się do tego, że w innych krajach arabskich nie można np. budować Kościołów, nosić łańcuszka z krzyżem czy posiadać Biblii? Obstawiam, że za chwilę wypowie się obrońca uciśnionych wyznawców islamu [wulf] i będzie przekonywał, że ta religia nie ma nic wspólnego z przemocą.

Posted
W pewnym duńskim mieście przeznaczono pieniądze na obchodzenie ramadanu zamiast na Boże Narodzenie, w Anglii aresztowano 85-latkę, która do Muzułmanów krzyczała, żeby wracali do swoich krajów, a w Turcji muzułmanie zabili faceta, bo całował się publicznie z kobietą. Co wy o tym myślicie?

Rażące łamanie wolności jednostki, zwłaszcza we fragmencie, który pogrubiłam.

Tolerancja tolerancją, ale bez przesady. Nie można pozwolić wchodzić sobie na głowę, a do tego, niestety, chyba dochodzi.

szkodnik655
Posted

Tych co robią największy syf w Europie łapać i zamykać a jak się dużo takich śmieci nazbiera to do gazu. W praktyce to oczywiście niemożliwe ale wtedy bardzo szybko by się nauczyli porządku. Jeżeli oni dopuszczają się obcięcia człowiekowi łba na ulicy w biały dzień to osobiście nie miał bym nic przeciwko rozwiązaniu sprawdzonemu już przez nazistów.

Posted

Europejska kultura i cywilizacja niestety przeżyła już swój najlepszy okres i przekwitła. Historia jak mawiają zatacza koło - podobną sytuację mieliśmy przed wiekami w Imperium Rzymskim. A islam jest silny, zupełnie jak chrześcijaństwo przed laty, teraz nadszedł czas jego ekspansji. Objawy tego widzimy wszędzie - ot, choćby po tym jak ucięto głowę temu żołnierzowi, premier zakazuje dla żołnierzy wychodzenia na ulice w mundurze dla własnego bezpieczeństwa. Kuriozalna sytuacja - walka ze skutkami, a nie przyczynami - objawy słabości obecnego systemu. Coś się kończy, coś zaczyna, tego zmienić nie możemy. Podejrzewam, że "Wschodnie Cesarstwo" utrzyma się nieco dłużej jak to już było, ale i tak wreszcie ulegnie.

będzie przekonywał, że ta religia nie ma nic wspólnego z przemocą.

Otóż ma dużo wspólnego i dlatego wygra. Jak mawiał Orwell "Pacifism is objectively pro-fascist. This is elementary common sense" , analogia oczywista.

Pozdrawiam

Posted

Świat się zmienia. Jego centrum już dawno wyniosło się z Europy i obecnie sobie dryfuje po Pacyfiku ze wschodu na zachód ;)

W Japonii, Rosji i Australii nie ma czegoś takiego, oni tam sobie radzą z tym problemem.

Trochę kiepskie kraje wybrałeś. One sobie zupełnie nie radzą z tym problemem - z prostej przyczyny. Oni tego problemu nie mają. Tak samo jak Polacy, którzy masowo najeżdżają Wielką Brytanię a nie np. Nową Zelandię czy Australię (owszem tam też emigrują ale w nieporównywalnie mniejszych ilościach i zazwyczaj ze znacznie wyższymi kwalifikacjami) arabom średnio się widzi podróżować na drugi kraniec świata a Rosja po prostu nie jest atrakcyjnym zarobkowo krajem.

Nie uważacie, że to dziwne, że my pozwalamy budować im meczety, organizować marsze (gdzie wzywają do zabójstwa niewiernych np. w GB), stawiać prawo koraniczne nad prawo danego państwa?

A kto im pozwala stawiać prawo koraniczne nad prawo państwowe?

Historia jak mawiają zatacza koło - podobną sytuację mieliśmy przed wiekami w Imperium Rzymskim.

Coś w tym jest.

różowy pajacyk
Posted

Tolerancja tolerancją, ale dla mnie to jest chore. Nie ładnie jest w tak brutalny i drastyczny sposób narzucać swoje przekonania i poglądy. Na siłe chcą wprowadzić swój system i przekonać do niego społeczeństwo. Sami oczekują tolerancji i zrozumienia, a z ich strony jej ewidentnie nie ma.

Posted
Tolerancja tolerancją, ale dla mnie to jest chore.
To nie jest chore, to jest po prostu walka.

Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.

Powinniśmy zajmować takie stanowisko wobec nich, jak oni do nas. Tylko że my mamy problem w Europie, nie mamy już takiego oręża jak Kościół i wiara.

różowy pajacyk
Posted
To nie jest chore, to jest po prostu walka.

Tak, ale chora walka. Przez ich zachowanie i na siłę staranie się przekonać ludzi do ich poglądów giną niewinni ludzie, wybuchają bunty i zamieszki, które są nikomu niepotrzebne. To jest chore bo stawiają swoją wiarę nade wszystko nie biorąc pod uwagę szkód, które wyrządzają niewinnym ludziom. Nie wszyscy urodziliśmy się Muzułmanami.

Posted

różowy pajacyk, chrześcijaństwo też kiedyś swoje krucjaty urządzało, to jest wojna religii, nie oceniałbym tego jako "chore", bo tak to już jest, tak świat się uformował i tak to istnieje od wieków tylko że chrześcijaństwo odpuściło bo było/jest religią zachodu gdzie poszedł postęp laicyzacji.

szkodnik655
Posted
stawiają swoją wiarę nade wszystko nie biorąc pod uwagę szkód, które wyrządzają niewinnym ludziom.

Dlatego powinno się ich tępić bez żadnych skrupułów. Ale przez tę całą poprawność polityczną do tego nie dojdzie. Jeżeli wszyscy będą im nadal tak ustępować to w końcu zaczną się tak panoszyć, że będzie potrzebne wojsko żeby to uciszyć. Ale wtedy będzie już za późno. Do gazu póki wcześnie.

Posted
różowy pajacyk, chrześcijaństwo też kiedyś swoje krucjaty urządzało, to jest wojna religii, nie oceniałbym tego jako "chore",

Czyli, że jeżeli coś jest obserwowane w środowisku od bardzo dawna, to automatycznie jest normalne i nie można tego nazwać chorym?

bo tak to już jest, tak świat się uformował i tak to istnieje od wieków

Zawsze można powiedzieć tak to już jest. Wiesz, jakby świat wyglądał, gdyby wszystko się tym tłumaczyło?

Posted
Czyli, że jeżeli coś jest obserwowane w środowisku od bardzo dawna, to automatycznie jest normalne i nie można tego nazwać chorym?
Nazywajcie to chorym jeżeli chcecie. Dla mnie nie jest to chore bo to ich religia, ich przykazania, ich wiara, zabijano zawsze, ostatnio trochę staliśmy się bardziej czuli. Inaczej trzeba większość świata nazwać chorym.
Zawsze można powiedzieć tak to już jest. Wiesz, jakby świat wyglądał, gdyby wszystko się tym tłumaczyło?
Jakby wyglądał? Stwierdzenie "tak to już jest" jest w moim odczuciu idealnym określeniem do sytuacji która istnieje od wieków.
Posted

Arsen, jeśli "chore" jest w tym przypadku równoznaczne z "nienormalne" chyba można tak powiedzieć. Porównując średniowieczne chrześcijaństwo do dzisiejszego islamu, poniekąd sam to potwierdziłeś.

Powinniśmy zajmować takie stanowisko wobec nich, jak oni do nas.

Tutaj masz rację.

W tolerancji najgorsze jest to, jak niezauważalną dla wielu ludzi ma granicę.

...aczkolwiek szkoda mi normalnej części społeczności muzułmańskich krajów, siłą rzeczy zaliczanych do grona fanatyków i terrorystów.

różowy pajacyk
Posted
Nazywajcie to chorym jeżeli chcecie. Dla mnie nie jest to chore bo to ich religia, ich przykazania, ich wiara, zabijano zawsze, ostatnio trochę staliśmy się bardziej czuli. Inaczej trzeba większość świata nazwać chorym.

Większość świata może nie, ale pewne zachowania ze strony ludzi myślę, że już tak. Nie wiem. Dla mnie zabijanie i sianie zamętu z z powodów czysto religijnych i wyrządzanie AŻ TAKICH szkód jest chore. Aby zachować swoje religijne poglądy i wymuszać je na innych ludziach nie trzeba się od razu zabijać. Czy to się dzieje dzisiaj, czy działo w średniowieczu dla mnie to zawsze było, jest i będzie chore, bo jest to wszczynanie niepotrzebnych konfliktów. Świat powstał taki, a nie inny. Nigdy wszyscy nie będziemy tacy sami, nie będziemy powielać tych samych poglądów i przekonań. Zawsze będą aspekty, które nas poróżnią i trzeba się z tym pogodzić. Jak już mówiłam wcześniej.. muzułmanie oczekują tolerancji, a sami są jej pozbawieni.

Posted

"Islam podbije Europę bez jednego wystrzału z karabinu. Zrobi to przy pomocy macicy muzułmańskiej kobiety." - M. Kaddafi.

Przed tym nie ma odwrotu. Historia zatacza koło. To stanie się jeszcze za życia naszego pokolenia. Europa po setkach lat rozwoju znowu padnie na kolana przed religią. Tym razem nie przed krzyżykiem :)

Posted

Piękna,ponura przepowiednia, vetus:)

I tak to jest chore(chore=nienormalne, w tym kontekście), to co robią ci muzułmanie. Tolerancja jest tolerancją, ale musi być obustronna. ale obecnie mamy do czynienia z prześladowaniem większości przez mniejszość, co jest sytuacja absurdalną. Problemem jest stawianie przez tych imigrantów własnej religii ponad prawem danego kraju. Mordowanie, i prześladowanie ludzi żyjących w kraju, do którego się przyjeżdża za ich przekonania i zachowania, zgodne z obowiązującymi tam wartościami, prawem, itp, jest chore. Niestety, ale według mnie muzułmanie przyjeżdżający do Europy muszą ponad swoje prawo koraniczne stawiać prawo laickie danego kraju, bo inaczej to jest postawienie sytuacji na głowie. Czy inaczej- Niech żyją według własnych praw, zwyczajów, itp, ale do momentu w którym zaczyna to kolidować z prawem danego państwa. Niestety.

Tylko że:

Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.

Powinniśmy zajmować takie stanowisko wobec nich, jak oni do nas.

Arsen, wybacz, ale to jest idiotyczne, jak chcesz traktować ludzi tak samo jak oni ciebie? Obrzucając ich pomidorami? Wybacz, ale to jest zniżanie się do poziomu tamtych ludzi. Niestety. Trzeba walczyć z nimi ale innymi metodami, ludzie...Tak to faktycznie będziemy mieć chory świat....gdybyśmy już go nie mieli.

A przy tym wszystkim:

aczkolwiek szkoda mi normalnej części społeczności muzułmańskich krajów, siłą rzeczy zaliczanych do grona fanatyków i terrorystów.

No właśnie, mnie też. Tu jest problem z nietolerancją.

Posted
Arsen, wybacz, ale to jest idiotyczne, jak chcesz traktować ludzi tak samo jak oni ciebie? Obrzucając ich pomidorami? Wybacz, ale to jest zniżanie się do poziomu tamtych ludzi. Niestety. Trzeba walczyć z nimi ale innymi metodami, ludzie...Tak to faktycznie będziemy mieć chory świat....gdybyśmy już go nie mieli.
Wystarczy po prostu na nich nie chuchać i dmuchać, żeby nie było tak że choć mały nieprzyjazny gest w stronę muzułmanina jest traktowany jako przejaw wielkiego rasizmu rasowego, czy to religijnego przy czym w tym samym momencie oni mogą nam jeździć po krzyżu. To tak jak z rasizmem wobec czarnych: czarny pobił białego = pewnie miał powód, zasłużył, biały czarnego = rasista, a czarni są częściej większymi rasistami niż biali. Za bardzo się roztkliwiamy, więcej rygoru i twardych zasad. Najprostszym to zaostrzona polityka imigracyjna, tylko że aktualnie problem jest już taki że choroba się dostała do organizmu a bakterie się rozmnażają.
Posted
nie chuchać i dmuchać, żeby nie było tak że choć mały nieprzyjazny gest w stronę muzułmanina jest traktowany jako przejaw wielkiego rasizmu rasowego,

Okay, tu się zgadzam. Widać jednak myślimy o tym samym- obecnie may małą nietolerancję większosći przez mniejszość..... Chociaż ja nie wiem po co te nieprzyjazne gesty. I wszystko byłoby pięknie, gdybyś nie generalizował:

zaostrzona polityka imigracyjna, tylko że aktualnie problem jest już taki że choroba się dostała do organizmu a bakterie się rozmnażają.

Zaostrzona polityka imigracyjna uderza w "normalnych" ludzi, a nie TYLKO w fanatyków......

Posted

Mieszkam w zachodnich niemczech, czyli sercu multi-kulti. Z muzułmaninami mam kontakt codziennie, wielu lubię bardzo. Są mili i otwarci. Ale to tylko jedna strona medalu. Gdy jest ich więcej, lub jestes na ich "terenie" możesz zarobić w ryj, a nawet kose w żebra.

Zdarzyło mi się już zgubić po pijaku (wiecie co myslą o takim stanie muzułmanie, więc się domyslacie jaka była ich reakcja), od grupy "odważnych" arabów o mało nie dostałem po ryju (w grupie raźniej!), jednak potem kilku Marokańczyków zrobiło cos, czego np po polakach bym się nie spodziewał i skołowali brykę, i specjalnie dla mnie powieźli mnie do centrum do dworca, tam gdzie chciałem. 8)

Wielu z nich to super ludzie, większosc w sumie, ale ta mniejszosc jest głosna bardzo.

Aha, no i gdybym miał córkę nie byłbym przekonany do jej związku nawet z takim "spoko" muzułmaninem

Posted
Wybacz, ale to jest zniżanie się do poziomu tamtych ludzi. Niestety. Trzeba walczyć z nimi ale innymi metodami, ludzie...

Zniżanie? Powiedziałbym, że jest to wywyższenie się, bo do poziomu tych którzy dyktują warunki, a nie muszą jedynie tolerować. Innymi metodami ? Nie sądze. Przeciwko przemocy - przemoc . Słyszałaś o Bitwie pod Poitiers ? Co byłoby gdyby wtedy Frankowie walczyli innymi metodami ( jakimi ? :lol: ). "Wy macie rację, ale my mamy karabiny." Mao Zedong. Brutalne ale prawdziwe.

Z drugiej strony nie rozumiem o co tyle krzyku. Ja prawa szariatu w Polsce nie dożyję raczej, a brunetki o semickim typie urody wprost uwielbiam i jesli chodzi o Niemców to się nie dziwie pewnym rzeczom ... :devil:

Guest Anonymous
Posted

Mają to, co chcieli. Z tego co pamiętam(być może się mylę, jeśli tak to niech mnie ktoś poprawi), to w niektórych krajach Europy Zachodniej wprowadzone były zasiłki dla bezrobotnych imigrantów. Innymi słowy, osoba, która przybywa do owego kraju i nie pracuje automatycznie dostaje za to pieniądze. Nietrudnym jest odgadnąć jaki element skorzysta z tego idiotycznego przepisu. Również kojarzy mi się, iż rodziny imigrantów miały dostawać jakieś kwoty, bądź za każde kolejne dziecko, lub po prostu zasiłek dla rodzin wielodzietnych. Jeśli rzeczywiście tak jest/było, to zagadka tej drastycznie rosnącej liczby muzułmańskich dzieci wydaje się rozwiązana.

Teraz sprawa tego narzucania prawa. No albo ja czegoś nie rozumiem, albo oni są jacyś nienormalni. Jak ktoś mnie zaprasza do siebie do domu, to nie mówię mu z miejsca, że chcę jeść, że ma zmienić zasłony, czy też w ogóle, że chcę zaprowadzić jakiś nowy porządek. Nie jestem u siebie, to się nie odzywam. Jest to dla mnie niepojęte, jak można być na emigracji, czyli można powiedzieć w gościach i czegokolwiek się domagać, czy też oczekiwać. Oczywistą sprawą jest fakt, iż nie można tego powiedzieć o każdym muzułmaninie. Tak jak nie można powiedzieć, że każdy ksiądz to pedofil.

Posted
Zaostrzona polityka imigracyjna uderza w "normalnych" ludzi, a nie TYLKO w fanatyków......
W tych sprawach nie znajdziemy złotego środka, a "zaostrzona" nie oznacza od razu że wszyscy nie byli by wpuszczani do kraju.
wolnaczeczenia
Posted
Jest to dla mnie niepojęte, jak można być na emigracji, czyli można powiedzieć w gościach i czegokolwiek się domagać, czy też oczekiwać.
Taki kod kulturowy, muzułmanie są nastawieni na agresywną ekspansję swojej jedynej słusznej religii.
Posted

Powinno się karać muzułmanów za ich wybryki , a nie pozwalać im na nie . Nasze społeczeństwo jest jakie jest no ale bez przesady.