Jump to content

Islamizacja Europy


Pizzaro

Recommended Posts

Posted

Cześć, coraz częściej słyszy się o tym, jak odważnie poczynają sobie Muzułmanie. W Anglii ucinają głowy Anglikom, w Szwecji niszczą miast i powodują zamieszki, we Włoszech, Francji, Bułgarii czy Grecji budują meczety. W pewnym duńskim mieście przeznaczono pieniądze na obchodzenie ramadanu zamiast na Boże Narodzenie, w Anglii aresztowano 85-latkę, która do Muzułmanów krzyczała, żeby wracali do swoich krajów, a w Turcji muzułmanie zabili faceta, bo całował się publicznie z kobietą. Co wy o tym myślicie? Sądzicie, że Europa stanie się Kalifatem za 50/100/200 lat? Europejczyków rodzi się coraz mniej, a muzułmanie płodzą i płodzą. Nie uważacie, że to dziwne, że my pozwalamy budować im meczety, organizować marsze (gdzie wzywają do zabójstwa niewiernych np. w GB), stawiać prawo koraniczne nad prawo danego państwa? Dla mnie to jakaś porażka władz, że tak łagodnie odnoszą się do muzułmanów. W Japonii, Rosji i Australii nie ma czegoś takiego, oni tam sobie radzą z tym problemem. Rozumiem tolerancję i życie w symbiozie, ale bez przesady! To, co ciapaci wyprawiają w Europie nie mieści się w głowie. Do tego jeszcze ich przywódcy duchowni głoszą hasła, że gwałcenie niewiernych to nic takiego itp. Jak to ma się do tego, że w innych krajach arabskich nie można np. budować Kościołów, nosić łańcuszka z krzyżem czy posiadać Biblii? Obstawiam, że za chwilę wypowie się obrońca uciśnionych wyznawców islamu [wulf] i będzie przekonywał, że ta religia nie ma nic wspólnego z przemocą.

Link to comment
Posted
W pewnym duńskim mieście przeznaczono pieniądze na obchodzenie ramadanu zamiast na Boże Narodzenie, w Anglii aresztowano 85-latkę, która do Muzułmanów krzyczała, żeby wracali do swoich krajów, a w Turcji muzułmanie zabili faceta, bo całował się publicznie z kobietą. Co wy o tym myślicie?

Rażące łamanie wolności jednostki, zwłaszcza we fragmencie, który pogrubiłam.

Tolerancja tolerancją, ale bez przesady. Nie można pozwolić wchodzić sobie na głowę, a do tego, niestety, chyba dochodzi.

Link to comment
szkodnik655
Posted

Tych co robią największy syf w Europie łapać i zamykać a jak się dużo takich śmieci nazbiera to do gazu. W praktyce to oczywiście niemożliwe ale wtedy bardzo szybko by się nauczyli porządku. Jeżeli oni dopuszczają się obcięcia człowiekowi łba na ulicy w biały dzień to osobiście nie miał bym nic przeciwko rozwiązaniu sprawdzonemu już przez nazistów.

Link to comment
Posted

Europejska kultura i cywilizacja niestety przeżyła już swój najlepszy okres i przekwitła. Historia jak mawiają zatacza koło - podobną sytuację mieliśmy przed wiekami w Imperium Rzymskim. A islam jest silny, zupełnie jak chrześcijaństwo przed laty, teraz nadszedł czas jego ekspansji. Objawy tego widzimy wszędzie - ot, choćby po tym jak ucięto głowę temu żołnierzowi, premier zakazuje dla żołnierzy wychodzenia na ulice w mundurze dla własnego bezpieczeństwa. Kuriozalna sytuacja - walka ze skutkami, a nie przyczynami - objawy słabości obecnego systemu. Coś się kończy, coś zaczyna, tego zmienić nie możemy. Podejrzewam, że "Wschodnie Cesarstwo" utrzyma się nieco dłużej jak to już było, ale i tak wreszcie ulegnie.

będzie przekonywał, że ta religia nie ma nic wspólnego z przemocą.

Otóż ma dużo wspólnego i dlatego wygra. Jak mawiał Orwell "Pacifism is objectively pro-fascist. This is elementary common sense" , analogia oczywista.

Pozdrawiam

Link to comment
Posted

Świat się zmienia. Jego centrum już dawno wyniosło się z Europy i obecnie sobie dryfuje po Pacyfiku ze wschodu na zachód ;)

W Japonii, Rosji i Australii nie ma czegoś takiego, oni tam sobie radzą z tym problemem.

Trochę kiepskie kraje wybrałeś. One sobie zupełnie nie radzą z tym problemem - z prostej przyczyny. Oni tego problemu nie mają. Tak samo jak Polacy, którzy masowo najeżdżają Wielką Brytanię a nie np. Nową Zelandię czy Australię (owszem tam też emigrują ale w nieporównywalnie mniejszych ilościach i zazwyczaj ze znacznie wyższymi kwalifikacjami) arabom średnio się widzi podróżować na drugi kraniec świata a Rosja po prostu nie jest atrakcyjnym zarobkowo krajem.

Nie uważacie, że to dziwne, że my pozwalamy budować im meczety, organizować marsze (gdzie wzywają do zabójstwa niewiernych np. w GB), stawiać prawo koraniczne nad prawo danego państwa?

A kto im pozwala stawiać prawo koraniczne nad prawo państwowe?

Historia jak mawiają zatacza koło - podobną sytuację mieliśmy przed wiekami w Imperium Rzymskim.

Coś w tym jest.

Link to comment
różowy pajacyk
Posted

Tolerancja tolerancją, ale dla mnie to jest chore. Nie ładnie jest w tak brutalny i drastyczny sposób narzucać swoje przekonania i poglądy. Na siłe chcą wprowadzić swój system i przekonać do niego społeczeństwo. Sami oczekują tolerancji i zrozumienia, a z ich strony jej ewidentnie nie ma.

Link to comment
Posted
Tolerancja tolerancją, ale dla mnie to jest chore.
To nie jest chore, to jest po prostu walka.

Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.

Powinniśmy zajmować takie stanowisko wobec nich, jak oni do nas. Tylko że my mamy problem w Europie, nie mamy już takiego oręża jak Kościół i wiara.

Link to comment
różowy pajacyk
Posted
To nie jest chore, to jest po prostu walka.

Tak, ale chora walka. Przez ich zachowanie i na siłę staranie się przekonać ludzi do ich poglądów giną niewinni ludzie, wybuchają bunty i zamieszki, które są nikomu niepotrzebne. To jest chore bo stawiają swoją wiarę nade wszystko nie biorąc pod uwagę szkód, które wyrządzają niewinnym ludziom. Nie wszyscy urodziliśmy się Muzułmanami.

Link to comment
Posted

różowy pajacyk, chrześcijaństwo też kiedyś swoje krucjaty urządzało, to jest wojna religii, nie oceniałbym tego jako "chore", bo tak to już jest, tak świat się uformował i tak to istnieje od wieków tylko że chrześcijaństwo odpuściło bo było/jest religią zachodu gdzie poszedł postęp laicyzacji.

Link to comment
szkodnik655
Posted
stawiają swoją wiarę nade wszystko nie biorąc pod uwagę szkód, które wyrządzają niewinnym ludziom.

Dlatego powinno się ich tępić bez żadnych skrupułów. Ale przez tę całą poprawność polityczną do tego nie dojdzie. Jeżeli wszyscy będą im nadal tak ustępować to w końcu zaczną się tak panoszyć, że będzie potrzebne wojsko żeby to uciszyć. Ale wtedy będzie już za późno. Do gazu póki wcześnie.

Link to comment
Posted
różowy pajacyk, chrześcijaństwo też kiedyś swoje krucjaty urządzało, to jest wojna religii, nie oceniałbym tego jako "chore",

Czyli, że jeżeli coś jest obserwowane w środowisku od bardzo dawna, to automatycznie jest normalne i nie można tego nazwać chorym?

bo tak to już jest, tak świat się uformował i tak to istnieje od wieków

Zawsze można powiedzieć tak to już jest. Wiesz, jakby świat wyglądał, gdyby wszystko się tym tłumaczyło?

Link to comment
Posted
Czyli, że jeżeli coś jest obserwowane w środowisku od bardzo dawna, to automatycznie jest normalne i nie można tego nazwać chorym?
Nazywajcie to chorym jeżeli chcecie. Dla mnie nie jest to chore bo to ich religia, ich przykazania, ich wiara, zabijano zawsze, ostatnio trochę staliśmy się bardziej czuli. Inaczej trzeba większość świata nazwać chorym.
Zawsze można powiedzieć tak to już jest. Wiesz, jakby świat wyglądał, gdyby wszystko się tym tłumaczyło?
Jakby wyglądał? Stwierdzenie "tak to już jest" jest w moim odczuciu idealnym określeniem do sytuacji która istnieje od wieków.
Link to comment
Posted

Arsen, jeśli "chore" jest w tym przypadku równoznaczne z "nienormalne" chyba można tak powiedzieć. Porównując średniowieczne chrześcijaństwo do dzisiejszego islamu, poniekąd sam to potwierdziłeś.

Powinniśmy zajmować takie stanowisko wobec nich, jak oni do nas.

Tutaj masz rację.

W tolerancji najgorsze jest to, jak niezauważalną dla wielu ludzi ma granicę.

...aczkolwiek szkoda mi normalnej części społeczności muzułmańskich krajów, siłą rzeczy zaliczanych do grona fanatyków i terrorystów.

Link to comment
różowy pajacyk
Posted
Nazywajcie to chorym jeżeli chcecie. Dla mnie nie jest to chore bo to ich religia, ich przykazania, ich wiara, zabijano zawsze, ostatnio trochę staliśmy się bardziej czuli. Inaczej trzeba większość świata nazwać chorym.

Większość świata może nie, ale pewne zachowania ze strony ludzi myślę, że już tak. Nie wiem. Dla mnie zabijanie i sianie zamętu z z powodów czysto religijnych i wyrządzanie AŻ TAKICH szkód jest chore. Aby zachować swoje religijne poglądy i wymuszać je na innych ludziach nie trzeba się od razu zabijać. Czy to się dzieje dzisiaj, czy działo w średniowieczu dla mnie to zawsze było, jest i będzie chore, bo jest to wszczynanie niepotrzebnych konfliktów. Świat powstał taki, a nie inny. Nigdy wszyscy nie będziemy tacy sami, nie będziemy powielać tych samych poglądów i przekonań. Zawsze będą aspekty, które nas poróżnią i trzeba się z tym pogodzić. Jak już mówiłam wcześniej.. muzułmanie oczekują tolerancji, a sami są jej pozbawieni.

Link to comment
Posted

"Islam podbije Europę bez jednego wystrzału z karabinu. Zrobi to przy pomocy macicy muzułmańskiej kobiety." - M. Kaddafi.

Przed tym nie ma odwrotu. Historia zatacza koło. To stanie się jeszcze za życia naszego pokolenia. Europa po setkach lat rozwoju znowu padnie na kolana przed religią. Tym razem nie przed krzyżykiem :)

Link to comment
Posted

Piękna,ponura przepowiednia, vetus:)

I tak to jest chore(chore=nienormalne, w tym kontekście), to co robią ci muzułmanie. Tolerancja jest tolerancją, ale musi być obustronna. ale obecnie mamy do czynienia z prześladowaniem większości przez mniejszość, co jest sytuacja absurdalną. Problemem jest stawianie przez tych imigrantów własnej religii ponad prawem danego kraju. Mordowanie, i prześladowanie ludzi żyjących w kraju, do którego się przyjeżdża za ich przekonania i zachowania, zgodne z obowiązującymi tam wartościami, prawem, itp, jest chore. Niestety, ale według mnie muzułmanie przyjeżdżający do Europy muszą ponad swoje prawo koraniczne stawiać prawo laickie danego kraju, bo inaczej to jest postawienie sytuacji na głowie. Czy inaczej- Niech żyją według własnych praw, zwyczajów, itp, ale do momentu w którym zaczyna to kolidować z prawem danego państwa. Niestety.

Tylko że:

Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.

Powinniśmy zajmować takie stanowisko wobec nich, jak oni do nas.

Arsen, wybacz, ale to jest idiotyczne, jak chcesz traktować ludzi tak samo jak oni ciebie? Obrzucając ich pomidorami? Wybacz, ale to jest zniżanie się do poziomu tamtych ludzi. Niestety. Trzeba walczyć z nimi ale innymi metodami, ludzie...Tak to faktycznie będziemy mieć chory świat....gdybyśmy już go nie mieli.

A przy tym wszystkim:

aczkolwiek szkoda mi normalnej części społeczności muzułmańskich krajów, siłą rzeczy zaliczanych do grona fanatyków i terrorystów.

No właśnie, mnie też. Tu jest problem z nietolerancją.

Link to comment
Posted
Arsen, wybacz, ale to jest idiotyczne, jak chcesz traktować ludzi tak samo jak oni ciebie? Obrzucając ich pomidorami? Wybacz, ale to jest zniżanie się do poziomu tamtych ludzi. Niestety. Trzeba walczyć z nimi ale innymi metodami, ludzie...Tak to faktycznie będziemy mieć chory świat....gdybyśmy już go nie mieli.
Wystarczy po prostu na nich nie chuchać i dmuchać, żeby nie było tak że choć mały nieprzyjazny gest w stronę muzułmanina jest traktowany jako przejaw wielkiego rasizmu rasowego, czy to religijnego przy czym w tym samym momencie oni mogą nam jeździć po krzyżu. To tak jak z rasizmem wobec czarnych: czarny pobił białego = pewnie miał powód, zasłużył, biały czarnego = rasista, a czarni są częściej większymi rasistami niż biali. Za bardzo się roztkliwiamy, więcej rygoru i twardych zasad. Najprostszym to zaostrzona polityka imigracyjna, tylko że aktualnie problem jest już taki że choroba się dostała do organizmu a bakterie się rozmnażają.
Link to comment
Posted
nie chuchać i dmuchać, żeby nie było tak że choć mały nieprzyjazny gest w stronę muzułmanina jest traktowany jako przejaw wielkiego rasizmu rasowego,

Okay, tu się zgadzam. Widać jednak myślimy o tym samym- obecnie may małą nietolerancję większosći przez mniejszość..... Chociaż ja nie wiem po co te nieprzyjazne gesty. I wszystko byłoby pięknie, gdybyś nie generalizował:

zaostrzona polityka imigracyjna, tylko że aktualnie problem jest już taki że choroba się dostała do organizmu a bakterie się rozmnażają.

Zaostrzona polityka imigracyjna uderza w "normalnych" ludzi, a nie TYLKO w fanatyków......

Link to comment
Posted

Mieszkam w zachodnich niemczech, czyli sercu multi-kulti. Z muzułmaninami mam kontakt codziennie, wielu lubię bardzo. Są mili i otwarci. Ale to tylko jedna strona medalu. Gdy jest ich więcej, lub jestes na ich "terenie" możesz zarobić w ryj, a nawet kose w żebra.

Zdarzyło mi się już zgubić po pijaku (wiecie co myslą o takim stanie muzułmanie, więc się domyslacie jaka była ich reakcja), od grupy "odważnych" arabów o mało nie dostałem po ryju (w grupie raźniej!), jednak potem kilku Marokańczyków zrobiło cos, czego np po polakach bym się nie spodziewał i skołowali brykę, i specjalnie dla mnie powieźli mnie do centrum do dworca, tam gdzie chciałem. 8)

Wielu z nich to super ludzie, większosc w sumie, ale ta mniejszosc jest głosna bardzo.

Aha, no i gdybym miał córkę nie byłbym przekonany do jej związku nawet z takim "spoko" muzułmaninem

Link to comment
Posted
Wybacz, ale to jest zniżanie się do poziomu tamtych ludzi. Niestety. Trzeba walczyć z nimi ale innymi metodami, ludzie...

Zniżanie? Powiedziałbym, że jest to wywyższenie się, bo do poziomu tych którzy dyktują warunki, a nie muszą jedynie tolerować. Innymi metodami ? Nie sądze. Przeciwko przemocy - przemoc . Słyszałaś o Bitwie pod Poitiers ? Co byłoby gdyby wtedy Frankowie walczyli innymi metodami ( jakimi ? :lol: ). "Wy macie rację, ale my mamy karabiny." Mao Zedong. Brutalne ale prawdziwe.

Z drugiej strony nie rozumiem o co tyle krzyku. Ja prawa szariatu w Polsce nie dożyję raczej, a brunetki o semickim typie urody wprost uwielbiam i jesli chodzi o Niemców to się nie dziwie pewnym rzeczom ... :devil:

Link to comment
Guest Anonymous
Posted

Mają to, co chcieli. Z tego co pamiętam(być może się mylę, jeśli tak to niech mnie ktoś poprawi), to w niektórych krajach Europy Zachodniej wprowadzone były zasiłki dla bezrobotnych imigrantów. Innymi słowy, osoba, która przybywa do owego kraju i nie pracuje automatycznie dostaje za to pieniądze. Nietrudnym jest odgadnąć jaki element skorzysta z tego idiotycznego przepisu. Również kojarzy mi się, iż rodziny imigrantów miały dostawać jakieś kwoty, bądź za każde kolejne dziecko, lub po prostu zasiłek dla rodzin wielodzietnych. Jeśli rzeczywiście tak jest/było, to zagadka tej drastycznie rosnącej liczby muzułmańskich dzieci wydaje się rozwiązana.

Teraz sprawa tego narzucania prawa. No albo ja czegoś nie rozumiem, albo oni są jacyś nienormalni. Jak ktoś mnie zaprasza do siebie do domu, to nie mówię mu z miejsca, że chcę jeść, że ma zmienić zasłony, czy też w ogóle, że chcę zaprowadzić jakiś nowy porządek. Nie jestem u siebie, to się nie odzywam. Jest to dla mnie niepojęte, jak można być na emigracji, czyli można powiedzieć w gościach i czegokolwiek się domagać, czy też oczekiwać. Oczywistą sprawą jest fakt, iż nie można tego powiedzieć o każdym muzułmaninie. Tak jak nie można powiedzieć, że każdy ksiądz to pedofil.

Link to comment
Posted
Zaostrzona polityka imigracyjna uderza w "normalnych" ludzi, a nie TYLKO w fanatyków......
W tych sprawach nie znajdziemy złotego środka, a "zaostrzona" nie oznacza od razu że wszyscy nie byli by wpuszczani do kraju.
Link to comment
wolnaczeczenia
Posted
Jest to dla mnie niepojęte, jak można być na emigracji, czyli można powiedzieć w gościach i czegokolwiek się domagać, czy też oczekiwać.
Taki kod kulturowy, muzułmanie są nastawieni na agresywną ekspansję swojej jedynej słusznej religii.
Link to comment
Posted

Powinno się karać muzułmanów za ich wybryki , a nie pozwalać im na nie . Nasze społeczeństwo jest jakie jest no ale bez przesady.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Najnowsze posty

  • wardrum
  • yiliyane
   Otóż to. Na pojęcie samotności trzeba spoglądać szerzej. Brak chłopaka/dziewczyny to nie koniec świata. W każdym razie nie, póki jest się młodym. Gorzej jest, kiedy zbliża się 40-stka, chce się założyć rodzinę, a nikogo na horyzoncie nie ma. Szczególnie to dotyczy kobiet, bo mężczyzna może mieć dzieci właściwie w każdym wieku - kobieta niestety nie. Jeżeli chodzi o mnie, nie czuję się źle z tym, że jestem singielką - i to już od dekady. Mam jeszcze czas, gdybym chciała założyć rodzinę. Zresztą nic na siłę. Większy problem w moim życiu to mała i starzejąca się rodzina i brak znajomych. Brakiem chłopaka na razie się nie przejmuję.
  • yiliyane
   Normalny facet nie interesuje się dziećmi. Koniec, kropka. Mimo że związki z 16-latkami nie są karalne, nie oznacza to, że jest to dobre rozwiązanie. Jak dla mnie to jest duża czerwona flaga. Nie tylko gdybym sama była 16-latką czy bliskim takiej 16-latki, ale nawet gdybym miała być - jako dorosła - partnerką człowieka, który wcześniej spotykał się z dzieckiem lub przejawiał zainteresowanie dziećmi.
  • yiliyane
   Trochę tak, trochę nie. Jeżeli kobieta jest olśniewająco piękna, przeciętny mężczyzna może być nią onieśmielony i nie chcieć zagadać, bojąc się odrzucenia z powodu bycia w niższej lidze. Pięknością chętniej zainteresują się przystojni i/lub bogaci mężczyźni, ale ci stanowią tylko ułamek społeczeństwa - w dodatku część z nich, mimo swojego statusu, nie jest, jako partner, zbytnio wartościowa. Może się zdarzyć, że piękność żyjąca nie w wielkich metropoliach, nie mająca zbyt wielu kontaktów towarzyskich, szczególnie w wyższych sferach, nie zostanie zauważona przez mężczyzn o wyższej pozycji, którzy nie będą peszyli się na jej widok. Może się zdarzyć, że piękność, która ma kontakty w wyższych sferach, będzie przyciągała jedynie mężczyzn złego charakteru. Nie zgodzę się natomiast ze stwierdzeniem, że najpiękniejsza kobieta ma najmniejsze szanse na zdobycie wartościowego mężczyzny. Najtrudniej jest brzydkim kobietom, bo tych nie chcą ani bogaci i przystojni, ani nawet przeciętni.
  • yiliyane
   Powody, dla których kobiety zwykle wybierają starszych mężczyzn są te same od tysięcy lat. Starszy mężczyzna jest dojrzalszy i lepiej sytuowany niż rówieśnik/młodszy mężczyzna. W przeszłości nacisk był kładziony bardziej na majątek, obecnie, mam wrażenie, na dojrzałość. Ale to jest pewna generalizacja. Nie każda kobieta wybierze starszego mężczyznę. Od każdej reguły są przecież wyjątki. A od tej - w dzisiejszych czasach - mam wrażenie, że jest całkiem sporo wyjątków.
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 3 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   7
  2. 2
   Kerosine
   Kerosine
   3
  3. 3
   kasia_demańska
   kasia_demańska
   1
  4. 4
   Xantos
   Xantos
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  30 posts
  Kerosine
  Kerosine
  17 posts
  wardrum
  wardrum
  14 posts
  Gloria
  Gloria
  10 posts
  Martusiaaaaaa92
  Martusiaaaaaa92
  5 posts
  Xantos
  Xantos
  4 posts
  Adam3344
  Adam3344
  4 posts
  kasia_demańska
  kasia_demańska
  3 posts
  supermati2009
  supermati2009
  2 posts
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  48 posts
  yiliyane
  yiliyane
  45 posts
  wardrum
  wardrum
  39 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  457 posts
  yiliyane
  yiliyane
  394 posts
  Gloria
  Gloria
  127 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up