Jump to content

helje

Kerosine

Ogólna ocena użytkownika  

21 members have voted

1. 1.

• 10
      6
    • 8
      2
    • 9
      2
    • 7
      4
    • 6
      3
    • 5
      4
    • 4
      1
    • 3
      1
    • 2
      0
    • 1
      1
    • Nie umiem okreÅ?liÄ?
      0

Recommended Posts

Posted

Jak zwykle, 7 dni na zadanie max. 10 pytań od osoby tym razem helje lukax.gif

Posted

jak to było z dredziaszami twymi?

johanneskate
Posted

Cieszysz się, że będziesz odpowiadała na pytania? : D

Posted
jak to było z dredziaszami twymi?

W drugiej gimnazjum zamarzyły mi się dwa wikingowe dredy pod włosami po dwóch stronach. Zrobiłam, miałam je jakieś dwa lata. W zasadzie od czasu, kiedy je zrobiłam, zaczęłam myśleć o dredach na całej głowie, strasznie mi się podobały, do tego wszyscy wokół mówili, żebym sobie zrobiła, bo bardzo mi pasują. Postanowiłam sobie, że zrobię po maturze, ale w międzyczasie wymyśliłam dredloki - żeby sprawdzić, czy to mi w ogóle pasuje i jak się z nimi czuję. Tak więc rok temu na wakacjach zrobiłam dredloki, a że czułam się w nich rewelacyjnie, parę dni temu zrobiłam normalne, prawdziwe, na stałe.

Cieszysz się, że będziesz odpowiadała na pytania? : D

Bardziej mnie to śmieszy :D

Guest Anonymous
Posted

1. Dlaczego odwiedzasz to forum?

2. Cieszy Cię fakt, iż najprawdopodobniej zostaniesz użytkowniczką miesiąca?

3. Wierzysz w miłość?

Posted
1. Dlaczego odwiedzasz to forum?

Mam teraz mnóstwo wolnego czasu, to raz. Poza tym tak samo, jak ostatnimi czasy potrzebuję zmiany tego realnego środowiska, tak samo rejestrując się tu potrzebowałam zmiany środowiska internetowego. Na poprzednim forum zaczęło wiać nudą, chciałam mieć styczność z nowymi ludźmi i z miejscem w sieci, którego nie znam. Spodobało mi się, więc zostałam. To forum ma dość duży zasięg, więc tak naprawdę ciężko jest poznać wszystkich użytkowników i przeczytać wszystkie wątki. To mi się podoba.

2. Cieszy Cię fakt, iż najprawdopodobniej zostaniesz użytkowniczką miesiąca?

Nie wiem czy to kwestia cieszenia czy niecieszenia. Na pewno czuję się doceniona i to raczej o to się rozchodzi, choć z drugiej strony trochę się może dziwię, bo nie wiem, czy sama siebie oceniłabym tak miło. Może dlatego, że lepiej się znam.

3. Wierzysz w miłość?

Gówniarz jestem, nie mam powodów, żeby nie wierzyć. Może traktuję temat miłości bardziej przyziemnie, bez nutki baśniowości i nie pieję peanów na jej cześć. Co nie znaczy, że nie wierzę.

Guest Anonymous
Posted

4. Czy miłość to uczucie bezinteresowne ?

5. Dlaczego śmieszy Cię to, że będziesz odpowiadać na pytania ?

6. Lubisz bycie w centrum uwagi ?

Posted
4. Czy miłość to uczucie bezinteresowne ?

Powinno takie być.

5. Dlaczego śmieszy Cię to, że będziesz odpowiadać na pytania ?

Bo to śmieszne :D Nie postrzegam siebie jako osobę na tyle interesującą, by być pod ostrzałem pytań.

6. Lubisz bycie w centrum uwagi ?

To zależy. Lubię, kiedy ktoś doceni moją pracę i wysiłek, kiedy pochwali mnie za coś, co naprawdę mi wyszło. Natomiast nie cierpię nieuzasadnionego niczym szumu wokół siebie, jak na przykład śpiewanie "sto lat". To może się wydawać trochę głupie i nielogiczne, ale np. nigdy nie lubiłam obchodzić urodzin w szkole, kiedy byłam dzieciokiem rzadko przynosiłam cukierki z tej okazji, bo wiedziałam, że to łączy się z tym, że muszę stać na środku, a wszyscy dla mnie śpiewają i składają mi życzenia.

Guest Anonymous
Posted

7. Twój ulubiony user na froum?

8. Czy uważasz, że dzieciństwo ma największy wpływ na późniejsze życie człowieka ?

johanneskate
Posted

Co dokładnie czuje osoba mająca dredy na głowie? Jest to nietypowa fryzura, więc jestem ciekawy czy wielu ludzi na nie patrzy, zwraca uwagę. Przez otoczenie w którym się wychowywałem postrzegana jest taka osoba jako osoba wyzwolona i jako członkini jakieś sekty dzieci kwiatów. Jesteś członkinią takiej sekty? Ludzie z początku właśnie mają o Tobie wrażenie jako o wyzwolonej i potem się przekonują, że te dredy nie są żadnym manifestem. Jak to dokładnie jest?

Posted
7. Twój ulubiony user na froum?

Z ręką na sercu - nie mam takiej osoby. Do wszystkich staram się być nastawiona pozytywnie, tak samo nikt jeszcze nie podpadł mi na tyle, żebym mogła jednoznacznie stwierdzić, że go nie lubię.

8. Czy uważasz, że dzieciństwo ma największy wpływ na późniejsze życie człowieka ?

Nie jestem pewna, czy największy, ale znaczy wpływ na na pewno.

Co dokładnie czuje osoba mająca dredy na głowie? Jest to nietypowa fryzura, więc jestem ciekawy czy wielu ludzi na nie patrzy, zwraca uwagę. Przez otoczenie w którym się wychowywałem postrzegana jest taka osoba jako osoba wyzwolona i jako członkini jakieś sekty dzieci kwiatów. Jesteś członkinią takiej sekty? Ludzie z początku właśnie mają o Tobie wrażenie jako o wyzwolonej i potem się przekonują, że te dredy nie są żadnym manifestem. Jak to dokładnie jest?

Przez pierwsze dwa dni czuje ból podczas spania :D W moim liczącym niewiele ponad 40tys. mieszkańców mieście jest to pewną sensacją, jeśli mogę tak powiedzieć. Oprócz paru gości z krastami na głowie i mnie, jest tu chyba tylko jedna dziewczyna mająca dredy na całej głowie. Przyznam, że jadąc autobusem czuję na sobie spojrzenia ludzi, czasem zdziwione, czasem zniesmaczone, ale również bardzo często zdarza mi się złapać czyjś uśmiech. Przy dredlokach rok temu było tak samo, bo tak naprawdę większość nie widzi różnicy między dredami a dredlokami. Generalnie dredy wzbudzają głównie ciekawość, bo małe miasto, bo niezbyt wiele ludzi ma odwagę wyglądać inaczej, nie każda dziewczyna zniszczy swoje włosy na własne życzenie.

Nie jestem członkinią sekty. :D Nie jestem wyzwolonym dzieckiem kwiatów ani innych chwastów. W zasadzie nie siedzę w głowach ludzi, nie wiem co dokładnie myślą na ten temat, ale ja osobiście czuję się pewniejsza siebie, nawet gdy spotykam się z nieprzychylnymi spojrzeniami. Zawsze mi się to podobało, zrobiłam ze swoją głową to, o czym marzyłam od co najmniej od 3-4 lat i czuję się szczęśliwa. Wychodzę z założenia, że jeśli ktoś czuje uprzedzenie i nie ma ochoty nawiązać ze mną znajomości tylko ze względu na moje baty, to przypuszczalnie sama nie znalazłabym przyjemności w brataniu się z taką osobą.

Posted

Skad W Tobie tyle radości, skąd ja czerpiesz? Jak sobie radzisz ze spadkami nastrojów?

Posted

Jak sądzisz, kto może być taką smutną pałką, że stosuje niemiecki system oceniania?

A poza tym, to jaki masz stosunek do swojej gównarzerii? Sądzisz, że z niej wyrośniesz? Czy też może z atencją i uwielbieniem pielęgnować będziesz jakiś jej pierwiastek po czasu kres?

wistość-nierzeczy
Posted

1. Jak postrzegasz tak różne od Ciebie ludzkie pomioty, co to zdają się bez końca taplać we własnej boleści, z niczego nie czerpać radości i nawet za oknem ciągle mgły i deszcze mieć, podczas gdy u Ciebie zdawać by się mogło słońce permanentnie?

2. Ile mrodżonych MONTÓW jesteś w stanie zjeść na raz? :faja:

różowy pajacyk
Posted

1. Dlaczego "helje"?

Posted

Pewnie od "Hell yeah!" 8)

1. Co sądzisz o naszej polityce w kraju?

2. Ile najwiecej pierogów zjadłaś w życiu?

3. Czy zgadasz się z twierdzeniem, że nadzieja umiera ostatnia?

Posted
Skad W Tobie tyle radości, skąd ja czerpiesz? Jak sobie radzisz ze spadkami nastrojów?

Hm, to dość trudne pytanie. Szczerze mówiąc - nie wiem do końca. Tak po prostu, lubię być zadowolona, więc staram się to sobie umożliwiać jak się da najbardziej. Lubię obserwować rzeczywistość i czerpać radość z mały, pozornie nieistotnych rzeczy. Kiedy pomyślę sobie, że chociażby ostatni rok minął tak szybko, że nawet tego nie zauważyłam i wiem, że następny minie równie szybko, to szkoda mi czasu na smutki, każdy dzień jest cenny.

Kiedy dopadnie mnie gorszy humor, zwykle daję sobie dzień, góra dwa na spięcie pośladów i ogarnięcie się. Nie ograniczam się zakazując sobie wszelkich smutków, bo każdy potrzebuje się czasem wypłakać, ale rozczulanie się jest według mnie bez sensu. Popłaczę, wykrzyczę złość i następnego dnia jestem znów na nogach, gotowa do działania.

Jak sądzisz, kto może być taką smutną pałką, że stosuje niemiecki system oceniania?

Chyba nie wiem za bardzo jak na to odpowiedzieć. :D

A poza tym, to jaki masz stosunek do swojej gównarzerii? Sądzisz, że z niej wyrośniesz? Czy też może z atencją i uwielbieniem pielęgnować będziesz jakiś jej pierwiastek po czasu kres?

Wydaje mi się, że mój gówniarzerski pierwiastek przejawia się nie tyle w niedojrzałości, co w zbyt mało realistycznym podejściu do życia: mam na myśli nie przywiązywanie aż takiej wagi do przyziemnych problemów, które tak naprawdę nie są problemami, tylko ludzie je wyolbrzymiają. No i pomysły, mam tysiące bardzo głupich pomysłów, niekiedy mocno odbiegających od realiów, jak na dziecioka przystało. I mam szczerą nadzieję, że z tego nie wyrosnę. Choćbym nie wiem jak poważnym człowiekiem miała kiedyś być, obiecałam sobie, że ten dziecięcy entuzjazm i wieczny zachwyt światem mnie nie opuści.

1. Jak postrzegasz tak różne od Ciebie ludzkie pomioty, co to zdają się bez końca taplać we własnej boleści, z niczego nie czerpać radości i nawet za oknem ciągle mgły i deszcze mieć, podczas gdy u Ciebie zdawać by się mogło słońce permanentnie?

Jak ludzi. Ciężko mi co prawda zrozumieć czasem taką postawę i jedyne co mogę robić to starać się wyciągać te jaśniejsze promienie z ich problemów, żeby sami nauczyli się to robić.

2. Ile mrodżonych MONTÓW jesteś w stanie zjeść na raz? :faja:

Z pińcet by siadło!

1. Dlaczego "helje"?
Pewnie od "Hell yeah!" 8)

Otóż to.

1. Co sądzisz o naszej polityce w kraju?

Nic nie sądzę. Nie interesuję się tym zupełnie, co najwyżej mam zdanie w konkretnych sprawach. Nic poza tym. Żyję własnym życiem, polityka własnym.

2. Ile najwiecej pierogów zjadłaś w życiu?

Babcia robi super pierogi idealne wprost na jednego gryza. Myślę, że z 20 by było.

3. Czy zgadasz się z twierdzeniem, że nadzieja umiera ostatnia?

Z jednej strony wydaje się to sensowne, ale z drugiej... Nie, chyba niekoniecznie się zgadzam. Nadzieja pomaga, ale sporo się może wydarzyć po jej utracie.

Guest Anonymous
Posted

9. Jesteś mściwa ?

10. Czy życie jest najwyższą wartością ?

Posted
9. Jesteś mściwa ?

Nie miałam jeszcze na tyle poważnej okazji, by to sprawdzić :D Ale raczej nie miewam dzikiej ochoty na odegranie się na kimś za krzywdę. Co najwyżej korzystam z sytuacji, która nadarzy się samoistnie - ktoś chce, żebym poszła mu na rękę, a ja na przekór tego nie zrobię, żeby się nauczył, jak nie chcę byś przez niego traktowana.

10. Czy życie jest najwyższą wartością ?

Bezsprzecznie tak.

Hard Candy
Posted

Na ile kreujesz się na forum?

Ile zajmuje Ci wyselekcjonowanie informacji na swój temat (dobór topiców, odpowiednie sformułowanie posta)? Większość Twoich postów ma charakterystyczny rys: jestem zajebista, ale nie zdaję sobie z tego sprawy. Jesteś z tego zadowolona?

Przez te cztery miesiące do rozpoczęcia studiów będziesz siedzieć w domu czy masz jakieś plany zawodowe (pytam, bo pisałaś o kilku opcjach pracy, a teraz coś ucichło)?

Posted
Na ile kreujesz się na forum?

Nie wiem w jakiej skali i jednostce podaje się kreowanie na forum, ale osobiście nie odczuwam tego tak, jakbym budowała sobie tutaj drugą osobowość. Staram się być autentyczna na tyle, na ile pozwala mi na to granica mówiąca "stop, nie ujawniaj zbyt dużo poufnych informacji o sobie". Nie jestem zresztą zbyt dobra w kłamaniu i udawaniu kogokolwiek.

Ile zajmuje Ci wyselekcjonowanie informacji na swój temat (dobór topiców, odpowiednie sformułowanie posta)? Większość Twoich postów ma charakterystyczny rys: jestem zajebista, ale nie zdaję sobie z tego sprawy. Jesteś z tego zadowolona?

Raczej nie poświęcam temu zbyt wiele czasu, przychodzi mi to naturalnie.

Co do drugiej części: wiem, co masz na myśli i nie bardzo potrafię wyjść temu naprzeciw, bo - całkiem obiektywnie mówiąc - nie dostrzegam tego. Tak jak wspomniałam, nie robię sobie tu otoczki, bo i po co? Zdaję sobie sprawę z moich atutów, ale jednocześnie jestem dosyć krytyczna wobec siebie, często analizuję swoje zachowania i po czasie stwierdzam, że powinnam była zrobić inaczej niż zrobiłam. Poza tym, jak wspominałam na poprzedniej stronie, nie przepadam za byciem w centrum uwagi, wobec czego nawet jeśli jestem z siebie zadowolona, nie lubię się z tym specjalnie obnosić. Może stąd postrzegasz moje posty w taki a nie inny sposób, ale nic na to nie poradzę. To nie kwestia zadowolenia czy niezadowolenia - po prostu mam taki styl.

Przez te cztery miesiące do rozpoczęcia studiów będziesz siedzieć w domu czy masz jakieś plany zawodowe (pytam, bo pisałaś o kilku opcjach pracy, a teraz coś ucichło)?

Owszem, miałam plany odnośnie pracy. Niestety, mieszkam na zadupiu, gdzie bezrobocie wynosi milion i ludzie z zawodowym czy wyższym wykształceniem mają problem ze znalezieniem pracy, co dopiero jedna z wielu maturzystek, które szukają dorywczej pracy. Niemniej jednak w domu nie siedzę :)

Hard Candy
Posted
wiem, co masz na myśli i nie bardzo potrafię wyjść temu naprzeciw, bo - całkiem obiektywnie mówiąc - nie dostrzegam tego.

Zaiste ciekawe, mogłabyś się odnieść? :mrgreen:

Posted

1. Co chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Posted

Nie wiem co w tym ciekawego. Uważasz, że gdy ktoś Ci coś zarzuca, a Ty rozumiesz, co może mieć na myśli, to należy pokornie przyznać, że ma rację, żeby było mu miło? Nawet jeśli nie uważasz, że tak robisz ? :)

-- 09 Cze 2013, 19:49 --

1. Co chciałabyś zmienić w swoim życiu?

Miejsce zamieszkania przede wszystkim. Naniosłabym parę poprawek charakteru i wyprostowała sobie ryjek. Poza tym chyba nic, jest dobrze jak jest.

Posted

1. Czy wybierzesz mnie jako następną osobę?

2. Czy to snobizm mną kierował kiedy napisałem pierwsze pytanie?

3. Czy kiedy pada to się garbisz lekko, zakrywasz czymś czy może idziesz dumnie wyprostowana i "don't give a fuck".

4. Lubisz kawę Inkę?

• Kerosine unlocked this topic
  • Kerosine locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• wardrum
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane