Jump to content

Siema!

różowy pajacyk

Recommended Posts

różowy pajacyk
Posted

Siema wszystkim! ; )

Jestem świeżą maturzystką, toteż aktualnie trwają jedne z moich najdłuższych wakacji. W związku z tym całymi dniami się opierniczam i w końcu mogę odpocząć po długich miesiącach mozolnej nauki! Myślę, że to główny powód dla którego tu zawitałam! Forum wygląda całkiem sympatycznie, tylko te wyskakujące reklamy z każdej strony są przeokropnie irytujące, haha, ale da się znieść! Mam nadzieję, że mnie nie zawiedziecie i będzie tu ciekawie!

Pozdrawiam!

Posted

Witaj :) Więc, jak poszła matura? I czemu "różowy pajacyk"?

ps. Zdradzisz nam swoje imię?

różowy pajacyk
Posted

Matura? Całkiem w porządku, nie narzekam, aczkolwiek zawsze mogło być lepiej! ; D

Różowy pajacyk? Jeśli chodzi o różowy - nie jest to mój ulubiony kolor, więc to może dlatego, że jestem osobą bardzo pozytywną, uwielbiam się śmiać, mam duże poczucie humoru, a moje życie generalnie jest bardzo pokręcone. Różowy to bardzo optymistyczny kolor. A pajacyk? Mogłabym porównać siebie do takiego pajaca. Zwariowana, pokręcona, szalona, toczę życie do góry nogami, robię wszystko po swojemu i nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Przeżyłam już najbardziej porąbane akcje w swoim życiu, dlatego myślę, że skoro udało mi się je znieść to zniosę wszystko ; )

Ah no i jestem Dominika! Siemasz siemasz!

Posted

Witaj na forum, rozgość się.

Masz jakieś zainteresowania?

różowy pajacyk
Posted
Witaj na forum, rozgość się.

Jak ładnie powiedziane. Bardzo chętnie! ; )

Masz jakieś zainteresowania?

A mam. Moje życie w dużej mierze jest związane ze sportem. Trenowałam koszykówkę, siatkówkę, lekką atletykę. Dlatego jeśli chodzi o zainteresowania - w szczególności jest to sport. Interesuję mnie również gotowanie, uwielbiam gotować i uczyć się nowych rzeczy, lubię czytać dobre, najlepiej kryminalne i thrillerowe książki, oglądać dobre filmy, słuchać dobrej muzyki i spędzać aktywnie czas. ; )

Posted

Jakie masz plany na przyszłość? Idziesz na studia?

Witaj i baw się dobrze :)

różowy pajacyk
Posted

Soł. Za niecałe półtora miesiąca planuje wyjazd za granicę - do Anglii. Tam planuje od września iść do szkoły, aby móc ukończyć certyfikat, który umożliwi mi studiowanie za granicą, a po około półtora roku czasu wybieram się tam na studia ; ) Tak własnie obecnie widzi się moja bliska przyszłość.

Posted

Pajac.

Czesc :D

Soł. Za niecałe półtora miesiąca planuje wyjazd za granicę - do Anglii. Tam planuje od września iść do szkoły, aby móc ukończyć certyfikat, który umożliwi mi studiowanie za granicą,

Dadts a gud ajdia. Ciekawie, ja za rok kończę naukę i również wyjeżdzam, tylko do Norwegii planuję :)

różowy pajacyk
Posted
Pajac.

No pajac pajac, taki zwariowany pajac ze mnie. :mrgreen:

Ciekawie, ja za rok kończę naukę i również wyjeżdzam, tylko do Norwegii planuję :)

Kończysz naukę? W sensie studia? A jaki kierunek? Norwegia? Nooo to też super! Rozumiem, że praca?

Wiem, że może nie ten temat, czy coś, ale muszę zapytać, bo nurtuję mnie to już od dłuższego czasu. Dlaczego "serniczek"?

Posted
Kończysz naukę? W sensie studia? A jaki kierunek? Norwegia? Nooo to też super! Rozumiem, że praca?

Kończę liceum za rok, poźniej studia. A kierunek, ekonomia zapewne.

Serniczek dlatego, że uwielbiam sernik 8)

różowy pajacyk
Posted
Kończę liceum za rok, poźniej studia.

Aaaah, czyli studia też za granicą w Norwegii tak? dobrze rozumiem?

Serniczek dlatego, że uwielbiam sernik 8)

Właściwie to spodziewałam się takiej odpowiedzi, hahaha! Wczoraj robiłam, pyszny, z truskawkami. Mogę Ci podrzucić jak chcesz.

Posted
Aaaah, czyli studia też za granicą w Norwegii tak? dobrze rozumiem?

tak, właśnie planuję. 8)

Właściwie to spodziewałam się takiej odpowiedzi, hahaha! Wczoraj robiłam, pyszny, z truskawkami. Mogę Ci podrzucić jak chcesz.

AAAAAHGA! dawaj!

lubisz|umiesz gotowac?

różowy pajacyk
Posted
tak, właśnie planuję. 8)

Noo, to kurde to w ogóle super! A masz tam kogoś, rodzinę, przyjacioł? Bo podejrzewam, że w ciemno nie lecisz! ; ) No chyba, że jesteś hardkorowym sernikiem.

lubisz|umiesz gotowac?

Uwielbiam gotować <3 Chyba zaraziłam się przez oglądanie wszystkich możliwych programów kulinarnych. A czy umiem, no wydaję mi się, że umiem. Z reguły jak zrobię to wszyscy jedzą ze smakiem i raczej nie narzekają! Hehehe, tylko by spróbowali. 8)

AAAAAHGA! dawaj!

Jestem już! Otwórz mi tylko, bo mam zajęte ręce!

Posted
Noo, to kurde to w ogóle super! A masz tam kogoś, rodzinę, przyjacioł? Bo podejrzewam, że w ciemno nie lecisz! ; ) No chyba, że jesteś hardkorowym sernikiem.

czyli jestem hardkorowym sernikiem!

ale nie tak całkiem, mój tata dobrze zna tamte tereny więc pojedzie ze mną, bo tam pracował i planuje znowu.

Uwielbiam gotować <3

Ja również, jednak nie najlepiej mi to wychodzi <3

raczej nie narzekają! Hehehe, tylko by spróbowali.

... :mrgreen:

d

Jestem już! Otwórz mi tylko, bo mam zajęte ręce!

Jezuu! poczekaj bo ja taka nieogarnięta! już biegnę tylko zapale światło bo ciemno jak w dupie!

różowy pajacyk
Posted
czyli jestem hardkorowym sernikiem!

ale nie tak całkiem, mój tata dobrze zna tamte tereny więc pojedzie ze mną, bo tam pracował i planuje znowu.

Oooo, a już myślałam jak nie doczytałam do końca, że faktycznie hardkorowy sernik z Ciebie!

Ja również, jednak nie najlepiej mi to wychodzi <3

Kiedyś wpadnę, popikcimy razem. Mam nadzieję, że chata z dymem nie pójdzie!

raczej nie narzekają! Hehehe, tylko by spróbowali.

... :mrgreen:

d

Dokładnie tak! Wyjęłaś mi to z ust!

Jezuu! poczekaj bo ja taka nieogarnięta! już biegnę tylko zapale światło bo ciemno jak w dupie!

Jezu tylko się nie zabij! Szkoda takiego hardkorowego sernika, tym bardziej, że zdążyłam Cię już polubić!

Posted
Za niecałe półtora miesiąca planuje wyjazd za granicę - do Anglii. Tam planuje od września iść do szkoły, aby móc ukończyć certyfikat, który umożliwi mi studiowanie za granicą, a po około półtora roku czasu wybieram się tam na studia ; )

Mam podobne plany do Ciebie, z tym że ja certyfikat kończę tutaj, w Polsce, żeby po maturze od razu móc starać się o przyjęcie na któryś z upatrzonych uniwersytetów. Myślałaś już nad jakimś konkretnym? W które rejony Anglii celujesz?

różowy pajacyk
Posted
Myślałaś już nad jakimś konkretnym?

Jakieś tam swoje upatrzone kierunki mam, ale to jest na razie w formie, że aa ten może, może ten. Wiesz. Samo wyrabianie certyfikatu zajmie mi niespełna 2 lata, także przez ten czas może się dużo zmienić. Cholera wie co ja sobie tam później wybiorę. ; ) Elastycznie generalnie. A jeśli można zapytać, w jaki kierunek Ty chcesz uderzać?

W które rejony Anglii celujesz?

Wrexam, a Ty?

Czy do aktywnego spędzania czasu zalicza się napisanie ponad 200 postów w ciągu dwóch dni?

Hahaha, tak wiem, że przez ten ostatnie dwa dni opętałam m-forum. Wybacz mi. Wynika to bardziej z tego, że mam teraz dużo wolnego, a pogoda w moim mieście i tak jest nijaka, znajomi powyjeżdżali, więc siedzę w domu do góry brzuchem i się obijam. ; ) Taki okres mi przypadł, ale z reguły czas spędzam bardzo aktywnie, jeśli oczywiście mam na to możliwości.

Ulubiona książka?

Ulubionej nie mam. Przeczytałam niezliczone ilości książek i wiele z nich czytało mi się bardo przyjemnie. Jakbym miała skupić sięna gatunku to głównie thrillery, dreszczowce, kryminały, dramaty.

Albo danie.

Uwielbiam gołąbki mojej mamy, wszelkie mięsa w sosie, spaghetti, rosół i schabowe. ; ) Nie lubię słodyczy, szpinaku, brukselki i większości ciast. Uchodzę za dziewczynę z kiełbasą w ręku.

Albo film.

Podobnie jak z ksiązkami. Thrillery, kryminały, dramaty, psychologiczne. Nie lubię komedii, chyba, że jakaś jest faktycznie dobra, jednak z reguły natrafiam na komedie mało śmieszne, po prostu żałosne. Za komediami romantycznymi też nie przepadam, chyba, że mam chandrę.

Posted
Podobnie jak z ksiązkami. Thrillery, kryminały, dramaty, psychologiczne. Nie lubię komedii, chyba, że jakaś jest faktycznie dobra, jednak z reguły natrafiam na komedie mało śmieszne, po prostu żałosne. Za komediami romantycznymi też nie przepadam, chyba, że mam chandrę.

jesteś moją zaginioną siostrą, której nigdy nie miałam? :rotfl:

różowy pajacyk
Posted
jesteś moją zaginioną siostrą, której nigdy nie miałam? :rotfl:

Oooo nie mówię, że nie! Sama mam tylko niedobrego brata, a też zawsze marzyłam o siostrze, więc.. nigdy nie wiesz maleńka, nigdy nie wiesz!

Posted
Oooo nie mówię, że nie! Sama mam tylko niedobrego brata, a też zawsze marzyłam o siostrze, więc.. nigdy nie wiesz maleńka, nigdy nie wiesz!

Mnie też mój brat męczy, dobrze, że się wyporwadził :D

jest u ciebie powódź? hah, bo u mnie niedaleko nieźle wylało.

różowy pajacyk
Posted
Mnie też mój brat męczy, dobrze, że się wyporwadził :D

Mój też, już dobre kilka lat temu, ale nadal jest nie do zniesienia ; )

jest u ciebie powódź? hah, bo u mnie niedaleko nieźle wylało.

Uuu, a z jakich okolic jesteś? Nie nie, u mnie na szczęście suchutko.

Posted
Uuu, a z jakich okolic jesteś? Nie nie, u mnie na szczęście suchutko.

Mazowieckie 8)

Posted
A jeśli można zapytać, w jaki kierunek Ty chcesz uderzać?

Jednego, konkretnego jeszcze wybranego nie mam, ale na pewno wybiorę któryś z biomedycznych kierunków (jednak nie samą medycynę) lub matematykę.

Wrexam

Czyli Walia? ;)

a Ty?

Na chwilę obecną mam upatrzone 3 uczelnie: Oxford (jak bozia dopomoże), UCL lub ewentualnie University of Greenwich.

Ps.

Nie lubię słodyczy

ZAZDROSZCZĘ! :mrgreen:

różowy pajacyk
Posted
Czyli Walia? ;)

Tak dokładnie ; ) Planuje jednak po jakimś czasie się przeprowadzić, na przykład do Londynu, co mi się bardzo marzy i prawdopodobnie może się udać, ale to kwestia czasu. Pożyjemy, zobaczymy.

Na chwilę obecną mam upatrzone 3 uczelnie: Oxford (jak bozia dopomoże)

Mmm, przyznam - Oxford to na konkrecie ; )

ZAZDROSZCZĘ! :mrgreen:

Haha, tak tyle, że niekiedy mam z tym problemy. Na przykład w kwestii wszelkich prezentów od znajomych, czy bliskich. Jak zapewne sama wiesz - słodycze to jeden z lepszych upominków, bo przyjęło się, że raczej każdy z nas lubi słodycze i jest to dobry sposób na to, aby komuś osłodzić życie. No, ale nie ja i bardzo często muszę później te słodycze rozdawać, co jest troszkę przykre ; )