Jump to content

Nowa:)


skrzatek22

Recommended Posts

skrzatek22
Posted

Cześć, mam na imię Ania i jestem tu NOWA:)

Widzę, że poruszacie tu ciekawe tematy, a że uwielbiam DUUUUUŻŻŻŻOOO pisać, nie raz pozwolę sobie "zabrać głos" w jakiejś sprawie i trochę popisać w komentarzach:)

Uwielbiam doradzać innym, może taka już moja natura, ale doświadczenie życiowe też mam spore i nie zawaham się go wykorzystać w walce z wszelkiego rodzaju pesymizmem i negatywną energią, która czasem dopada człowieka.

Uwielbiam chodzić po górach, tą pasją nie mogę jednak zarazić swoich znajomych, którzy preferują siedzący tryb życia - Ich prawo:) Aktywność fizyczna sprawia mi jednak niezwykłą przyjemność, szczególnie pływanie

i jazda na rowerze i każdemu polecam taki właśnie rodzaj spędzania czasu wolnego, by wydobyć z siebie choć trochę endorfin, nie na darmo zwanych HORMONAMI SZCZĘŚCIA:)

Poza tym czytam romanse historyczne i interesuję się psychologią.

Wręcz przepadam za filmami typu: JA ROBOT, EQUILIBRUM, WYŚCIG Z CZASEM, PRESTIŻ i wiele innych

z działu sci-fi, poruszającego temat sensu życia człowieka, odgrywających swoją akcje w dalekiej przyszłości.

Kocham KOTY, uważam, że są to "magiczne zwierzęta" i mają zbawienny wpływ na swojego właściciela:)

Poza tym, obecnie opiekuję się starszą panią chorą na alzheimera i muszę przyznać, że moje studia pedagogiczne nie poszły na marne, bo czasem, jak z dzieckiem, nieźle się muszę nagłówkować, żeby osiągnąć wcześniej zamierzony cel - ufff, ciężka praca i cierpliwość niezbędna.

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów:)

Link to comment
Posted

Witam ;) Mam nadzieję, że będziesz faktycznie dużo pisać, bo bije od ciebie pozytywna energia ;D Kochasz koty, a masz jakieś? Jeśli tak, to jak się nazywają?

Link to comment
skrzatek22
Posted
Witam ;) Mam nadzieję, że będziesz faktycznie dużo pisać, bo bije od ciebie pozytywna energia ;D Kochasz koty, a masz jakieś? Jeśli tak, to jak się nazywają?

Mam dwa koty: Lili i Czarka:)Prześliczne długowłose w stylu Meine Coon, ale nie rasowe.

Lubią wodę, marchewkę, jajka na twardo, jogurty:)i są w ogóle bardzo nietypowe, za to jak miło się do nich przytulić:)

Link to comment
OptimisticOther
Posted

Witaj :D Ale twoje kociaki są niewybredne,Moja kocia z warzyw tylko szparagi jada ;p już nie mówiąc o tym żeby zechciała jajko lub jogurt.

Miłego pobytu na forum :)

Link to comment
skrzatek22
Posted
Nie dawaj kotom jajec, bo im szkodzisz. Jak musisz, to dawaj tylko żółtko.

Ale ja Im daję jajka już ugotowane i zazwyczaj dodaję je do Mokrej Karmy, bo same by miały suche, albo ryż dodaję gotowany:) Jedzą, aż się uszy trzęsą:)

A dlaczego mogę Im zaszkodzić?

Link to comment
skrzatek22
Posted

Oj, surowego bym nie dawała, ale dzięki za info na ten temat, bo nawet nie wiedziałam o tym:)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Najnowsze posty

  • wardrum
  • yiliyane
   Otóż to. Na pojęcie samotności trzeba spoglądać szerzej. Brak chłopaka/dziewczyny to nie koniec świata. W każdym razie nie, póki jest się młodym. Gorzej jest, kiedy zbliża się 40-stka, chce się założyć rodzinę, a nikogo na horyzoncie nie ma. Szczególnie to dotyczy kobiet, bo mężczyzna może mieć dzieci właściwie w każdym wieku - kobieta niestety nie. Jeżeli chodzi o mnie, nie czuję się źle z tym, że jestem singielką - i to już od dekady. Mam jeszcze czas, gdybym chciała założyć rodzinę. Zresztą nic na siłę. Większy problem w moim życiu to mała i starzejąca się rodzina i brak znajomych. Brakiem chłopaka na razie się nie przejmuję.
  • yiliyane
   Normalny facet nie interesuje się dziećmi. Koniec, kropka. Mimo że związki z 16-latkami nie są karalne, nie oznacza to, że jest to dobre rozwiązanie. Jak dla mnie to jest duża czerwona flaga. Nie tylko gdybym sama była 16-latką czy bliskim takiej 16-latki, ale nawet gdybym miała być - jako dorosła - partnerką człowieka, który wcześniej spotykał się z dzieckiem lub przejawiał zainteresowanie dziećmi.
  • yiliyane
   Trochę tak, trochę nie. Jeżeli kobieta jest olśniewająco piękna, przeciętny mężczyzna może być nią onieśmielony i nie chcieć zagadać, bojąc się odrzucenia z powodu bycia w niższej lidze. Pięknością chętniej zainteresują się przystojni i/lub bogaci mężczyźni, ale ci stanowią tylko ułamek społeczeństwa - w dodatku część z nich, mimo swojego statusu, nie jest, jako partner, zbytnio wartościowa. Może się zdarzyć, że piękność żyjąca nie w wielkich metropoliach, nie mająca zbyt wielu kontaktów towarzyskich, szczególnie w wyższych sferach, nie zostanie zauważona przez mężczyzn o wyższej pozycji, którzy nie będą peszyli się na jej widok. Może się zdarzyć, że piękność, która ma kontakty w wyższych sferach, będzie przyciągała jedynie mężczyzn złego charakteru. Nie zgodzę się natomiast ze stwierdzeniem, że najpiękniejsza kobieta ma najmniejsze szanse na zdobycie wartościowego mężczyzny. Najtrudniej jest brzydkim kobietom, bo tych nie chcą ani bogaci i przystojni, ani nawet przeciętni.
  • yiliyane
   Powody, dla których kobiety zwykle wybierają starszych mężczyzn są te same od tysięcy lat. Starszy mężczyzna jest dojrzalszy i lepiej sytuowany niż rówieśnik/młodszy mężczyzna. W przeszłości nacisk był kładziony bardziej na majątek, obecnie, mam wrażenie, na dojrzałość. Ale to jest pewna generalizacja. Nie każda kobieta wybierze starszego mężczyznę. Od każdej reguły są przecież wyjątki. A od tej - w dzisiejszych czasach - mam wrażenie, że jest całkiem sporo wyjątków.
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 3 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   7
  2. 2
   Kerosine
   Kerosine
   3
  3. 3
   kasia_demańska
   kasia_demańska
   1
  4. 4
   Xantos
   Xantos
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  30 posts
  Kerosine
  Kerosine
  17 posts
  wardrum
  wardrum
  14 posts
  Gloria
  Gloria
  10 posts
  Martusiaaaaaa92
  Martusiaaaaaa92
  5 posts
  Xantos
  Xantos
  4 posts
  Adam3344
  Adam3344
  4 posts
  kasia_demańska
  kasia_demańska
  3 posts
  supermati2009
  supermati2009
  2 posts
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  48 posts
  yiliyane
  yiliyane
  45 posts
  wardrum
  wardrum
  39 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  457 posts
  yiliyane
  yiliyane
  394 posts
  Gloria
  Gloria
  127 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up