Jump to content

Jak wcisnąć partnera pod pantofla?

Bla47

Recommended Posts

Posted

Chodzi o to, że on mnie o to nawet prosi bym go wzięła pod pantofel ale nie chce pogorszyć czegoś.

Więc moje pytanie brzmi: znacie jakieś sprawdzone sposoby, które pomogły by mi wcisnąć jego pod pantofla?

Tylko oczekuję poważnych odpowiedzi, bo nie chce go stracić a on twierdzi że to pomoże, więc proszę was o rady.

Guest Anonymous
Posted

Kopnij go w tyłek i poszukaj prawdziwego Mężczyzny przez duże M, chyba że lubisz takich nieporadnych chłoptasi, którym trzeba wszystko mówić bo są tacy nieprzystosowani do życia...

Posted

Bla47, on znalazł sobie dziewczynę, kobietę czy mamusi szukał? Wygląda na to że nie radzi sobie z życiem i ktoś musi mu dalej matkować...

Posted

Nie chodziło mi o wasze opinie na jego temat, bo nie znacie go i proszę o zaprzestanie takich komentarzy.

Pytanie chyba jest jasne co nie?? jak nie to nie piszcie, bo nie o to chodzi byście wkurzali ludzi...

Posted

Wykup sobie mnóstwo darmowych minut do niego.

Posted

Hmmmmm, na początku podkreślam, że zgadzam się z przedmówcami, związek, kiedy ktoś chce, żeby druga strona go wzięła "pod pantofla" to trochę chora sytuacja...

Ale może to dlatego, że wgl uważam "pantoflarstwo" za parodię normalnego związku.

-----tyle moich osobistych opinii, teraz postaram się pomóc-----

Mów mu co ma robić, kontroluj co akurat robi, gdzie jest, wytyczaj konkretne godziny spotkań z kolegami, miej w rączce całe jego marne, pantoflarskie życie jeśli tego chce. Musisz wiedzieć, co i z kim robi, a i nie zapominaj mu strasznie wielu rzeczy zabraniać. Tyle mi przychodzi do głowy xD

-------------

Tylko weź się zastanów, czy coś takiego wgl ma sens...

martuśka.
Posted

Ciekawe po co bawić się w coś takiego skoro to nie prowadzi do niczego dobrego. To po prostu nie jest sposób na utrzymanie związku. Ty nie posiadasz ku temu "zdolności" (inaczej nie szukałabyś porad) a on nie ma predyspozycji do bycia pantoflarzem (jak miałby nim być to by był i już). Po co robić na siłę jakąś szopkę? Nie potraficie stworzyć dorosłego związku to tego nie róbcie. Żadne skrajności (a pantoflarstwo skrajnością jest) nie jest dobre w związku i w niczym Wam nie pomoże.

Pantoflarstwo to podporządkowanie się drugiej osobie - a w związku nie istnieje coś takiego jak podporządkowanie, w zdrowym związku. Zastanówcie się dobrze po co Wam takie teatry.

Skoro Twój partner chce wejść po pantofel to albo go to kręci albo myśli, że go tym utemperujesz i będzie przykładnym "psiakiem", który za Tobą biega. O ile w pierwszym przypadku może to przejść w określonych sytuacjach, tak w drugiej sytuacji to się nie sprawdzi. Choćby dlatego, że to leczenie objawów a poza tym to bardzo zajmujące zajęcie. Będziesz musiała myśleć za niego w sytuacjach "co dziś robimy", co robić w każdej innej sytuacji, co jest dla niego lepsze. Do tego sprawdzanie go, niepozwalanie na żadne wyjścia poza Twoim towarzystwem i ewentualnie szkoła/praca. Naprawdę macie tak kiepską sytuację, że Twój partner postanawia w taki sposób uciec z Waszego związku i oddać się w Twoje ręce?

Posted

W tym rzecz, że on już jest pod moim pantoflem tylko z tą różnicą że ja mu w sumie niczego nie zabraniam. On sam nie idzie z kolegami beze mnie na piwo, pozwala mi grzebać w swoim telefonie, sprawdzać jego konta na portalach społecznościowych i pocztę, zawsze ja podejmuję decyzję ostateczną(chba że mi sie nie chce to on to robi ale rzadko kiedy). Mi to w zupełności wystarcza to co on robi. Tylko może o coś innego mu chodzi. Za mało stanowcza niby jestem? Na za dużo mu pozwalam> Za mało ograniczeń ma? Ja po prostu chce być z nim fair...

Guest Anonymous
Posted

A może chłopakowi chodziło o to, żebyś wzięła go na ostro, a nie kierowała jego życiem. Ile Wy w ogóle macie lat?

Posted

Hahaha. Ciekawe kto by sie zgodził na bycie pantoflem -.- jakaś ciota. jakby mi dziewczyna takie coś zaproponowała to mogłaby brać tyłek w garść i iść poszukać pantoflarza.

Znajdz innego.

dziewczyna39
Posted

Chyba trafiłaś na uległego chłopaka <3 Poszukaj w sieci jakiegoś poradnika dla dominy :wink:

Posted

Zrób z niego kozaka lepiej

Posted

Prosiłam o niewstawianie takich komentarzy typu, żebym szukała sobie innego albo żeby z niego zrobić kozaka. Nie znacie go więc to na prawdę jest zbędne.

-- Dodano 24 Maj 2013, 14:47: --

A może chłopakowi chodziło o to, żebyś wzięła go na ostro, a nie kierowała jego życiem.

w jakim sensie na ostro? mógłbyś to rozwinąć?

i nie interesuj się ile mamy lat, nie twój interes a poza tym wiek tu nie ma nic do rzeczy.

Posted
w jakim sensie na ostro? mógłbyś to rozwinąć?
Już wiele widziałam durnych Twoich komentarzy, tematów, ale teraz to pojechałaś.

mwk1, musisz to rozwinąć, chętnie poczytamy :P

On sam nie idzie z kolegami beze mnie na piwo, pozwala mi grzebać w swoim telefonie, sprawdzać jego konta na portalach społecznościowych i pocztę, zawsze ja podejmuję decyzję ostateczną(chba że mi sie nie chce to on to robi ale rzadko kiedy).
Nie łatwiej byłoby Ci kupić psa?

Naprawdę ciężko o odpowiedź na tak durne pytanie. I tak już zachowuje się jak Twój piesek i jeszcze mu mało. O! Ubezwłasnowolnij go, to dopiero będzie zabawa.

Posted

Dla Ciebie to dobra sytuacja bo zrobi to o co go poprosisz :D ale jak mu sie to znudzi ?:>

Ciekawy typ człowieka, tak jak ktoś wyżej pisał, zrób z niego kozaka. To ty masz jemu zapewnić poczucie bezpieczeństwa czy on Tobie ?:> Nie ogarniam :D

Posted

Ile razy można powtarzać?!?!?!? Nie chodzi mi owasze opinie na temat mojego związku tylko o to jak wepchnąć go pod pantofla? Tak trudno kurde zrozumieć??!!

Posted

Nie spinaj sie tak.

Skoro sam sie prosi o pantofla to nie musisz go do niczego zmuszać, Pomiataj nim, proste ! :)

Posted

pomiataj, niech ci mówi gdzie wychodzi z kim się psotyka, i pokazuj że nim rządzisz.

Posted

Żadnego piwka z kolegami, w ogóle to nigdzie ma bez Ciebie nie wychodzić. Do kościoła ma też tylko z Tobą chodzić. Spotykacie się tylko z Twoimi znajomymi, gdzie odzywasz się tylko Ty - on nie ma prawa głosu. Każ mu zawsze się uśmiechać, nie ma prawa mieć gorszego dnia. Imprezuj co tydzień z koleżankami, on ma Cię odbierać z każdej imprezy, wcześniej ucząc się kiedy Ty tam jesteś. Zażądaj bukietu róż co sobotni poranek, i biada mu jeśli będzie parzysta liczba kwiatów. Myślę, że również wskazane jest kłócenie się z nim i zrywanie średnio 2 razy w tygodniu, usuwanie ze znajomych na Pejsiku a na deser jego próby odzyskania Cię. Oczywiście nie tak od razu, musi się postarać - kwiaty, wino, ptasie mleczko obowiązkowo. Codziennie rano ma Cię odprowadzać do szkoły, przed bramą wręczać zrobione dla Ciebie śniadanie, żegnać całując w czółko. Po zajęciach ma czekać na telefon by móc Cię odebrać. Kiedy Ty się uczysz to ewentualnie może iść do pracy, no ale tam może pracować jedynie z facetami, żadnych koleżanek! Co Twoją przerwę ma Ci pisać esemeski, że wszystko gra i ogólnie co robi. Nie powinien wchodzić w głębsze relacje z ludźmi, przecież to Ty jesteś dla niego całym światem...

Posted
pomiataj, niech ci mówi gdzie wychodzi z kim się psotyka, i pokazuj że nim rządzisz.

Dokładnie. Pełna kontrola tego co robi oraz służba Pani, jeśli ta czegoś będzie potrzebować. Ma być uległy.

Niestety skoro nie wiesz co i jak, pytasz na forum, a facet nie jest facetem, to nie wiem co Wam z tego wyjdzie - dwoje nieśmiałych, niepewnych siebie ludzi :lol: W związku powinien być jakiś przewodnik, ktoś z inicjatywą, a nie za przeproszeniem dwa pierniki :P:wink: