Jump to content

Pizzaro

Kerosine

Ogólna ocena użytkownika  

25 members have voted

1. 1.

• 10
      4
    • 9
      3
    • 8
      5
    • 7
      2
    • 6
      4
    • 5
      4
    • 4
      1
    • 3
      0
    • 2
      1
    • 1
      2
    • Nie umiem okreÅ?liÄ?
      1

Recommended Posts

Posted

Tym razem do przepytywania wybrany został Pizzaro lukax.gif Jak zwykle, 7 dni na zadanie mu max. 10 pytań od osoby.

Posted

1. Skąd w Tobie to zainteresowanie - głębokie zainteresowanie - historią oraz polityką?

2. Czy masz jeszcze inne pasje, prócz tych dwóch?

Posted

1.Byłeś kiedyś tak naprawdę, do spodu zakochany?

2.Wolisz rozmawiać z kobietami, czy mężczyznami?

3.Mógłbyś odejść z forum z dnia na dzień?

4.Chciałbyś ukryć przed kimś ze znajomych, rodziny, że udzielasz się na forum?

5. Z iloma różnymi forami jesteś/byłeś mocniej związany?

6. Ulubiona Pizza? :mrgreen:

7. Czy podczas dyskusji zdarza ci się czuć wyższość nad swoimi rozmówcami?

Hard Candy
Posted

Uważasz, że znacznie wydoroślałeś od momentu pojawienia się na forum?

Żałujesz, że byłeś tak złym modem, że spotkała Cię degradacja?

Jakie zmiany przeprowadziłbyś, jeśli chodzi o rangi?

Posted

1. Skąd w Tobie to zainteresowanie - głębokie zainteresowanie - historią oraz polityką?

Szczerze? Pierwsze przyszło zainteresowanie historią, a dopiero dużo później polityką. Hm, moja zabawa z tym pierwszym zaczęła się w 4 lub 5 klasie podstawówki, ale jakoś pod koniec roku szkolnego. Z początku był to przedmiot, jak każdy inny. Z tego, co pamiętam to na początku szło mi przeciętnie, zarobiłem tróję. No nic, nie poddawałem się, ale też nie przeżywałem. Pamiętam, że nauczyciel sam dobrał uczniów na konkurs historyczny, a mnie pominął. Cóż, czułem się trochę źle, bo chciałem w nim wziąć udział. Jednak i tak zbliżała się klasówka z renesansu w Rzeczpospolitej, więc się do niej uczyłem. Konkurs minął, moi koledzy napisali, ale marnie im to poszło. Na klasówce to samo i ja jedyny dostałem 6, bo zrobiłem wszystkie zadania dobrze + poradziłem sobie z pytaniem dodatkowym. Nauczyciel docenił to, powiedział, że jednak mogłem wziąć udział w konkursie i takie tam szkolne gadki. Od tego czasu coś się we mnie ruszyło i na lekcje historii chodziłem z większym zapałem. Okazało się, że ten sam nauczyciel był moim wychowawcą w gimnazjum oraz nauczał mnie dodatkowo wosu ;p Wtedy pogłębiła się moja wiedza historyczna, czytywałem więcej książek tematycznych, brałem udział w konkursach i to z jakimś tam powodzeniem ;p No i tak do dzisiaj mi to mija. Co do polityki - nie pamiętam dokładnie, jak to leciało, ale jakoś pod koniec gimnazjum byłem bardziej "ogarnięty" i łapałem czasopisma o owej tematyce. Oczywiście kochałem oglądać wiadomości na tvp1 o 19.30, a u mojego wujka czasem bywał pan Reszka/Ryszka. Nie pamiętam dokładnie.

2. Czy masz jeszcze inne pasje, prócz tych dwóch?

Tak, moją pasją, którą codziennie uprawiam jest życie ;) A tak na poważnie - kocham sport, a dokładniej piłkę nożną. Niestety zaliczyłem dwa nieudane podejścia do gry w klubie i zrezygnowałem. Obecnie kopię piłkę na szkolnym boisku z kumplami oraz ludźmi z gminy. Dużo chętnych do grania jest, więc nie mam na co narzekać. Hm, czy coś jeszcze? Ogólnie moją pasją jest czytanie, lecz w przeszłości czytałem dużo więcej. Więcej grzechów nie pamiętam.

Uważasz, że znacznie wydoroślałeś od momentu pojawienia się na forum?

Tak, nawet bardzo. Kiedy tu przychodziłem (a był to czerwiec 2011) miałem o całe dwa lata mniej. Mniej wiedzy, mniej doświadczenia, mniej horyzontów etc. Z tego, co pamiętam to w pewnym temacie pisałaś o mnie, że dorastam tutaj czy coś w ten deseń. Dzisiaj jestem trochę innym człowiekiem niż w wakacje 2011 i jak przeglądam moje posty z przeszłości to często chciałbym sobie wziąć łopatę i wymierzyć sobie w łeb.

Żałujesz, że byłeś tak złym modem, że spotkała Cię degradacja?

Hm, kiedyś się nad tym zastanawiałem, bo na moim poprzednim forum, z którym byłem zżyty również zostałem zdegradowany (ale to po pół roku i miało to związek z pewnym konserwatyzmem moderatorów w sprawach z nową administracją, która olewała forum). Niemniej czasami żałuję, że byłem zbyt nadpobudliwy, że wtrącałem się tam, gdzie nie miałem prawa, że w sumie więcej przeszkadzałem niż robiłem coś pożytecznego. Żyje się dalej, a to jest tylko forum. W sumie lubię historię alternatywną i gdyby nie mój pewien wpis na forum modków to pewnie bym wytrwał i dalej.

Jakie zmiany przeprowadziłbyś, jeśli chodzi o rangi?

Tak, ale raczej mniej istotne - dodałbym kilku absolwentów i zdegradował Helende. W końcu kiedyś "rządziłem" w temacie z propozycjami awansów i degradacji ;p Przewietrzyło się trochę. Obecnie nie ma tragedii, każdy jest tam, gdzie powinien. A no i Janek - zdecydowałbyś się ;p

-- 22 Maj 2013, 19:47 --

1.Byłeś kiedyś tak naprawdę, do spodu zakochany?

Wiesz co? Sam nie jestem pewien czy wiem, co to jest zakochanie, a co dopiero miłość. Może przesadzam, bo zawsze zaniżam swoje zdolności poznawcze, ale cóż zrobić? Pierwszy raz poczułem "coś w środku" w gimnazjum. Była pewna dziewczyna, rok starsza, przyznam. Najpierw były podchody, potem coś tam próbowałem zdziałać i w końcu odważyłem się dać jej w szkole list, kiedy wychodziła do domu. "Masz, to dla Ciebie" i uciekłem, bo czułem się słabo. Oczywiście nic z tego nie wyszło, spotkaliśmy się kilka razy, ale nic więcej. Potem bywały jakieś zauroczenia, ale mijały. Co mogę powiedzieć o dzisiejszym stanie rzeczy? Jest dobrze, ale trzeba ciągnąć dalej. Jakkolwiek to brzmi.

2.Wolisz rozmawiać z kobietami, czy mężczyznami?

Sam nie wiem, dla mnie chyba nie ma różnicy. Jednak zdaje się, że więcej wspólnych tematów mam z mężczyznami. Jeżeli miałbym się zdecydować to ogólnie raczej wolę rozmowę z facetem, lecz mam koleżanki, z którymi mogę gadać do końca świata a nawet dłużej.

3.Mógłbyś odejść z forum z dnia na dzień?

A na co to komu? A dlaczego? ;p Hm, uważam to trochę za niekulturalne, żeby np. przychodzić bez przywitania i odchodzić bez pożegnania. Czy mógłbym odejść z dnia na dzień? Myślę, że nie, bo bym musiał mieć do tego powód, a takowego obecnie nie mam. Pewnie z dnia na dzień mógłbym obniżyć mocno moją aktywność, leczy czy mógłbym odejść? Znam tu kilka osób, lubię dyskutować na pewne tematy i cóż... Trochę abstrakcyjne dla mnie pytanie, więc odpowiem - nie wiem.

4.Chciałbyś ukryć przed kimś ze znajomych, rodziny, że udzielasz się na forum?

Tak, przed siostrą, bo nie chciałbym się z nią niczym dzielić, a tym bardziej tym miejscem. A tak na serio - koleżanka z klasy wie, że mam tu konto, kuzyn to samo i mama to samo. Niemniej moja matula ostatnio zobaczyła reklamę na mforum pt "szkoła podrywu bla bla bla" i się śmiała, że z tego korzystam. Nie mam się z czym kryć.

5. Z iloma różnymi forami jesteś/byłeś mocniej związany?

Z dwoma - z tym i z forum pewnej gry internetowej, na której poznałem kilka wspaniałych osobowości i utrzymuję z jedną z nich kontakt do dzisiaj, mimo iż na forum mnie nie ma od 2 lat. Oczywiście mam konta na kilku innych forach, ale właśnie mforum jest głównym terenem moich poczynań.

6. Ulubiona Pizza? :mrgreen:

Pizza z pizzerii Toscania (moje okolice ^^) - oczywiście capriciosa, ew może być także krewetkowa i italiana. Byleby nie było ananasa, owoców i innych tego typu badziewi.

7. Czy czujesz wyższość podczas rozmowy z innymi?

Nie, bo wyższość kojarzy mi się z pewnymi przywilejami i egoizmem. Hm, czasami, jak widzę posty np Sylvana, luka1407 czy Quike to faktycznie, śmieję się z tego i może sprawiać to wrażenie wyższości. Zależy, jak kto interpretuje.

Neutral z plusem/minusem - czy to ma sens?

Tak, bo ktoś może być dla mnie neutralny, ale dostrzegam w nim pewne aspekty, które wzbudzają we mnie pozytywne emocje, więc neutral z plusem jest na miejscu. Nie jest to zbyt ważna kwestia.

Posted

1. W pewnych kręgach społecznych panuje przekonanie, iż Jaruzelski powstrzymał interwencję zbrojną Rosji poprzez wprowadzenie stanu wojennego w Polsce. Jakich dowodów na jego poparcie dostarcza historia?

2. Jaka kobieta byłaby najbardziej godna chapnąć kawałek Pizzy?

3. Czego najbardziej nie lubisz w ludziach?

4. Czego najbardziej nie lubisz w sobie?

5. Czy zdarzyło Ci się kiedyś doświadczyć przemocy?

6. Twój ukochany nauczyciel historii zaproponował Ci przepyszną herbatę, której niesamowicie pragniesz się napić, ale za każdym razem, kiedy po nią sięgasz, wali Cię linijką po łapach. Co robisz?

Black Haze
Posted

Pozwolę sobie na kilka cytatów:

Mój wujek jest w LC i faktycznie - nie ma lekko
Mój wujek jest w wojsku i choćby przetargi wojskowe, w których uczestniczy rząd to porażka...
Mój wujek z ciocią korzystali z 3 stron przed wyjazdem na Kaszuby, kiedy chcieli znaleźć jakiś nocleg. Oto one :
Mój wujek i ciocia mają swoje gospodarstwa rolne na wsi u siebie.
Mój wujek ma passata i nigdy mu się nie psuł.
Zawsze chodźcie razem po ulicach, bo mój wujek miał sytuacje, że chodzili z ciocią po jakichś mniejszych ulicach i ciocia miała złoto - kolczyki i naszyjnik - i śledzili ich jacyś imigranci
najlepiej idź do jakiegoś obi, praktikera lub castoramy - tam są ludzie, którzy znają się na takich rzeczach i doradzą, serio. Mój wujek ostatnio czegoś tam szukał w tym kierunku i mu pomogli.
Mój wujek ma multum starych komiksów i tym jest Thorgal.

O co chodzi z tym wujkiem?! :D

Posted

1. No to kiedy ten Paryż?(;

2. Masz jakiś cel, do którego bardzo dążysz w obecnej chwili?

3. Jakie masz plany na życie a jakie marzenia?

4. Masz dewizę, którą kierujesz się w życiu?

Posted

Co chciałbyś dostać na urodziny i dlaczego akurat koszulkę z Che Guevarą?

Posted
1. W pewnych kręgach społecznych panuje przekonanie, iż Jaruzelski powstrzymał interwencję zbrojną Rosji poprzez wprowadzenie stanu wojennego w Polsce. Jakich dowodów na jego poparcie dostarcza historia?

Owe przekonanie wciąż panuj niestety w szerokich kręgach społecznych i z żalem przyznam, że sam nie wiem, na co obrońcy stanu wojennego/komunistów się powołują. Przecież prowadzono wiele badań i spraw związanych z tymże zjawiskiem i mit o planowanym wkroczeniu Armii Czerwonej do Polski został obalony. ZSRR mogło interweniować w naszym, owszem, ale rok wcześniej. Kierownictwo Związku Radzieckiego ostatecznie odrzuciło ten pomysł i powiedziano wtedy, żeby to załatwiły służby i kierownictwo PRLu. Poza tym Rosja walczyła w Afganistanie i to dodatkowo komplikowało sprawę. Myślę, że zwolennicy i członkowie owych kręgów bazują na niewiedzy.

2. Jaka kobieta byłaby najbardziej godna chapnąć kawałek Pizzy?

Myślę, że taka, która by kochała ( a przynajmniej bardzo lubiła ) pizzę ;] Innej opcji nie widzę.

3. Czego najbardziej nie lubisz w ludziach?

Nie lubię dwulicowości, zbytniej pewności siebie, wywyższania się, buty i cwaniactwa.

4. Czego najbardziej nie lubisz w sobie?

Hm, jest wiele rzeczy, których w sobie nie lubię. Na pewno jedną z nich jest pewien rodzaj nieśmiałości, który czasem do mnie powraca, lecz kiedyś było gorzej. Bałem się innych ludzi, nie chciałem ich poznawać, rozmawiać z nimi. Na szczęście w gimnazjum się otworzyłem - wolontariat oraz zespół folklorystyczny bardzo mi pomogły. Otworzyłem się na innych i jest lepiej. Tego najbardziej nie lubię, że cząstka tej nieśmiałości mimo wszystko tkwi jeszcze we mnie. Mógłbym dodać do tego wzrost, masę, brak cierpliwości oraz słabą asertywność ;]

5. Czy zdarzyło Ci się kiedyś doświadczyć przemocy?

Tak i to w sumie do czasów głównie gimnazjum. Poczynając od przedszkola ;q Oczywiście gimnazjum to głównie bójki dla głupiego 'szpanu' i poważniejsze zetknięcia z pobliskimi idiotami podczas pasterki. Więcej nie mam ochoty pisać, bo to zbyt prywatne.

6. Twój ukochany nauczyciel historii zaproponował Ci przepyszną herbatę, której niesamowicie pragniesz się napić, ale za każdym razem, kiedy po nią sięgasz, wali Cię linijką po łapach. Co robisz?

Hm, krzyczę, że za plecami nauczyciela nastąpił atak pedalskiej żydokomuny. On się odwraca, a ja w tym czasie wypijam herbatkę. Diabelski plan, ale cóż począć :) ?

O co chodzi z tym wujkiem?!

O kurczę, to nie tak jak myślisz! :D

W owych cytatach jest mowa o moich trzech wujkach - 1 jest w LC we Francji, 2 jest WP w kontrwywiadzie i robi zakupy w OBI, a 3 ma passata, który nigdy się nie psuje i kocha jeździć po Polsce ;] Tyle.

1. No to kiedy ten Paryż?(;

A Twój X nie będzie miał nic przeciwko ^^? Myślę, że tak na sylwestra - pokój już dla nas mam, ale w sumie to nic nowego. Tak, jak wysłałem Ci faksem ;]

2. Masz jakiś cel, do którego bardzo dążysz w obecnej chwili?

Tak - wysypiać się i mieć siły na każdy dzień. Prócz tego to moim celem jest bliższe poznanie pewnej niewiasty, wyciągnięcie 4.0 na koniec i hmmm. To chyba tyle. A no i dobre przygotowanie się do roli Dantona w spektaklu szkolnym.

3. Jakie masz plany na życie a jakie marzenia?

Plany? Zdanie matmy na maturze, domki w wakacje, administracja lub historia na chUJocie, narzeczona, żona, rodzina, dzieci, dom, auto, praca etc. W sumie to są plany, a nie marzenia.

Marzenia? Jakieś sukcesy w olimpiadzie, tajemnicza A., chUJot, może jakaś kariera w polityce, żeby zbrodniarze PRLu zostali osądzeni, ostateczne rozwiązanie kwestii muzułmańskiej, bardziej ludzka i liberalna polityka w sprawie kary śmierci, aborcji, eutanazji i in vitro.

4. Masz dewizę, którą kierujesz się w życiu?

Nie, raczej nie, choć przypodobałem sobie owe zdanie z mojego podpisu oraz dewizę z fify 07 - "dumni po zwycięstwie, wierni po porażce". Niech każdy interpretuje, jak chce.

Co chciałbyś dostać na urodziny i dlaczego akurat koszulkę z Che Guevarą?

Dlaczego chcę Che? Bo kocham chadeckich i do tego liberalnych rewolucjonistów pokojowej konserwacji.

Guest Anonymous
Posted

1.Co jest bardziej niemoralne gwałt na dwunastolatce, czy zabicie psa sąsiadów?

Posted
1.Co jest bardziej niemoralne gwałt na dwunastolatce, czy zabicie psa sąsiadów?

Niby dziewczyna przeżyje, a piesek nie - cóż, bardziej niemoralne jest celowe uśmiercanie, ale jeżeli mamy do czynienia w jednym przypadku z psem, a w drugim z człowiekiem to większość zapewne odpowie, że jak to? Człowiek gorszy od psa? Hm, stawiam na nr 1.

Guest Anonymous
Posted

2. Załóżmy, że twój ojciec jest okropny. Dla przykładu pije, tudzież bije Ciebie i twoją matkę. Nagle przychodzi taki moment, gdy umiera. Idziesz na jego pogrzeb, pomimo faktu, iż był osobą, która tak dotkliwie skrzywdziła zarówno Ciebie, jak i twoich najbliższych?

Posted
2. Załóżmy, że twój ojciec jest okropny. Dla przykładu pije, tudzież bije Ciebie i twoją matkę. Nagle przychodzi taki moment, gdy umiera. Idziesz na jego pogrzeb, pomimo faktu, iż był osobą, która tak dotkliwie skrzywdziła zarówno Ciebie, jak i twoich najbliższych?

Poszedłbym na pogrzeb, ale nie opłakiwałbym jakoś specjalnie. W końcu byłby to mój ojciec, ale tylko ze względu na opinię innych postąpiłbym tak, jak napisałem.

Posted

1. W jaki sposób rozwijasz swą historyczno-polityczną pasję poza szkołą i samodzielnym zgłębianiem tematu? Chodzi mi o kółka, warsztaty, stowarzyszenia itp.

2. Jesteś członkiem/planujesz wstąpienie do partii politycznej?

3. W czym upatrujesz źródła swej porażki jako moderatora? Sprawiało Ci przyjemność wystawianie waranków i koszowanie tematów? oczami.gif

4. Co uważasz za największą zaletę m-forum, a co za największą wadę? Gdybyś mógł dokonać tu jednej, dowolnej zmiany, co by to było?

Guest Anonymous
Posted

3. Ludzie nie powinni być karani za posiadanie narkotyków. Zgadzasz się, czy nie ?

Posted
1. W jaki sposób rozwijasz swą historyczno-polityczną pasję poza szkołą i samodzielnym zgłębianiem tematu? Chodzi mi o kółka, warsztaty, stowarzyszenia itp.

Uczęszczam na koło politologiczne, chodzę na debaty w mieście, wyjeżdżam na warsztaty historyczne, piszę artykuły na stronę szkolną.

2. Jesteś członkiem/planujesz wstąpienie do partii politycznej?

Nie jestem członkiem żadnej partii, obecnie nie planuję do żadnej dołączyć.

3. W czym upatrujesz źródła swej porażki jako moderatora? Sprawiało Ci przyjemność wystawianie waranków i koszowanie tematów?

Nie, nie nazwałbym tego przyjemnością. Dla mnie lepszym zajęciem była sprawa degradacji i awansów ;p Porażki swej upatruję w pewnej nadgorliwości, braku zaufania i w zbytnim pośpiechu.

4. Co uważasz za największą zaletę m-forum, a co za największą wadę? Gdybyś mógł dokonać tu jednej, dowolnej zmiany, co by to było?

Zaleta - szata graficzna oraz atmosfera. Wada - hm, ciężko mi coś znaleźć, a na pewno coś jest. Niestety nie potrafię tego wskazać. Może kiedyś ;p Choć może wadą jest mała aktywność userów w ostatnich konkursach ze strony ekipy. Co bym zmienił? Obecnie raczej nic, może pomyślałbym nad ts3 dla mforum, ale to tak na siłę.

3. Ludzie nie powinni być karani za zażywanie narkotyków. Zgadzasz się, czy nie ?

Zgadzam się.

Posted

Pizzaro, pewnie, że będzie i to jak:P zresztą to normalne ;)

5. Jakie masz plany na tegoroczne wakacje?

6. W jakim mieście chciałbyś mieszkać?

7. Dlaczego mi się nic nie chwalisz z tajemniczą A.?:P

Posted
5. Jakie masz plany na tegoroczne wakacje?

Noc filmowa, wesele, domki, moja 18tka, ogniska, woda, praca, masa ;p Taka jest podstawa, a co wyjdzie? Nie wiem, mam nadzieję, że wszystko.

6. W jakim mieście chciałbyś mieszkać?

Oxfrod, Kopenhaga, Kraków, Toronto - oczywiście prócz Czewy.

7. Dlaczego mi się nic nie chwalisz z tajemniczą A.?:P

Bo nie pytasz ;p Poza tym chyba coś Ci wspomniałem, a może to mnie pamięć myli. Nic pewnego, więc się "nie chwalę".

Guest Anonymous
Posted

4. Związek z czarnoskórą kobietą, tak czy raczej nie ?

5. "Neither a borrower nor a lender be", podpisałbyś się pod tym stwierdzeniem ?

Posted
4. Związek z czarnoskórą kobietą, tak czy raczej nie ?

Czemu nie?

5. "Neither a borrower nor a lender be", podpisałbyś się pod tym stwierdzeniem ?

Nie za bardzo rozumiem ;p

Guest Anonymous
Posted

Nie za bardzo rozumiem ;p

Spieszę z tłumaczeniem. W skrócie: chodzi o pieniądze, najlepiej zarówno nie pożyczać, jak i samemu nie brać pożyczek od nikogo, gdyż ma to zły wpływ na ogólne relacje międzyludzkie.

Posted

Zasadniczo się z tym zgadzam, lecz wiadomo, jakie jest życie. Różne są sytuacje i czasem człowiek jest zmuszony, żeby pożyczyć trochę pieniędzy ;p

Guest Anonymous
Posted

6. Czy samobójstwo to tchórzostwo?

Posted

1. Wymarzona praca? Archiwista, polityk, a może historyk w szkole? ;)

2. Z kim z forum obecnie masz najlepszy kontakt?

3. Jesteś duszą towarzystwa czy wręcz przeciwnie?

4. W gronie znajomych masz osoby, z którymi mógłbyś porozmawiać o polityce, historii?

5. Trener piłkarski którego najbardziej cenisz.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• yiliyane
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane