Jump to content

Wybory Mistera m-forum [GŁOSOWANIE]


Ylx

Moim zdaniem powinien wygrać kandydat numer:  

64 members have voted

 1. 1.

  • 1
   29
  • 2
   5
  • 3
   3
  • 4
   5
  • 5
   18
  • 6
   7


Recommended Posts

Zakończył się już etap zgłoszeniowy, zatem śmiało możemy przejść do głosowania na Mistera m-forum.

Zasady są dokładnie takie same, jak w przypadku głosowania na Miss:

* głosujemy na naszym zdaniem najlepszego kandydata wybierając jego numerek w powyższej ankiecie;

* jeśli ktoś ma taką chęć, może krótko uzasadnić swój wybór pisząc posta w tym temacie, jednakże podkreślić należy, iż głosy w postach nie będą liczone - bierzemy pod uwagę jedynie te, które pojawią się w ankiecie - reszta zależy od woli użytkownika;

* osoba, która wyrazi chęć uzasadnienia swojego wyboru i napisania paru słów o wybranym przez siebie kandydacie, nie może ujawnić nicka osoby, na którą głosuje (mimo, że ją rozpoznaje);

* należy powstrzymać się od wszelkich złośliwych komentarzy na temat zgłoszonych do konkursu użytkowników - odstępy od tej zasady będą nagradzane słowną reprymendą, bądź też ostrzeżeniem;

Głosowanie potrwa od dziś (17.05.) przez całe trzy tygodnie (do 07.06.).

Nagrodą w konkursie jest specjalna konkursowa ranga "Mister m-forum", którą wygrany użytkownik będzie mógł dumnie nosić przez okrągłe pół roku. =)

Zapraszamy do głosowania, oto kandydaci:

1.

2wgwy89.jpg

2.

ic8fmr.jpg

3.

w9tel4.jpg

4.

300hb2t.jpg

5.

23ws5c0.jpg

6.

2v7ym2q.jpg

Link to comment
Guest Anonymous

Ciężko wybrać bo wszyscy są baaaardzo atrakcyjni i "brałabym" każdego, bez wyjątku (byle by mnie taką starą chcieli:P). Zagłosowałam na Pana nr 5 bo ma niebieskie oczy + piegi + zarost :oops:

Link to comment
 • 2 weeks later...
Nieprzenikniona

Przyznam, że najbardziej urzekł mnie pan z numerem jeden. Kusi inteligentnym spojrzeniem, więc głos powędrował na niego.

Link to comment

WYNIKI WYBORÓW MISTERA M-FORUM:

1. Miejsce: Gareth - 27 głosów

2. Miejsce: puchaty - 18 głosów

3. Miejsce: TalRash - 7 głosów

Dziękujemy za udział w zabawie, zarówno biorącym w niej udział kandydatom, jak i wszystkim głosującym i uzasadniającym swój wybór!

Nagrodą za pierwsze miejsce dla Garetha jest specjalna konkursowa ranga, którą otrzymuje na okres pół roku =)

Pozostałe dwa miejsca na podium zostają nagrodzone pucharem.

GRATULACJE!

Link to comment
 • Kerosine changed the title to Wybory Mistera m-forum [GŁOSOWANIE]
Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Who's Online (See full list)

  • Kerosine
  • yiliyane
  • Zielona.
 • Najnowsze posty

  • yiliyane
   Odpowiedziałam w pierwszym   Wyznaczam teraz @Vertigos i @Anarchist, a tematy to:  
  • yiliyane
   Już dawno nie byłam u lekarza państwowego. Nie chodzę za często do lekarzy, ale jak już idę, to raczej prywatnie. Prędzej człowiek umrze niż doczeka się wizyty na NFZ. Pół roku czekania na wizytę u lekarza rodzinnego, potem co najmniej półtora roku na wizytę u specjalisty. NFZ "opłaca się" tylko przy bardzo drogim leczeniu i takim, które może być odwleczone w czasie. Jeżeli jest pilna potrzeba wizyty u lekarza, zrobienia badań i postawienia diagnozy, to w naszym pięknym kraju takie są realia, że się człowiek tej wizyty państwowo nie doczeka. Powinien być państwowy, plus oczywiście możliwość otwarcia i prowadzenia prywatnych klinik i gabinetów. Całkowicie płatna służba zdrowia prowadziłaby do tego co jest w Stanach - że za byle wizytę z katarem dostajesz rachunek na tysiąc dolarów, w efekcie czego na leczenie stać tylko najbogatszych. Nie. Jak już wspomniałam, całkowicie wolny rynek w przypadku służby zdrowia spowodowałby, że większość ludzi de facto straciłaby możliwość leczenia się, bo nie byłoby ich na to stać. Teraz za wizytę u specjalisty płacisz, powiedzmy, 200 zł. To i tak dużo i wiele osób na to nie stać. Ale wyobraźmy sobie byle wizytę za 2 tysiące. Nie chcielibyśmy takiej sytuacji.
  • Kerosine
   @Gloria i @yiliyane, zapraszam  
  • yiliyane
   Nie. Nie mam takiej potrzeby. Stosuję filtry tylko na intensywne letnie słońce, a i też nie zawsze. Słońce rzadko mnie parzy. Ratują mnie włoskie geny Nie. Właściwie tylko na początku lata, kiedy skóra jest jeszcze zupełnie nieopalona po zimie, muszę uważać. W ten sposób trochę mnie przypiekło w czerwcu, kiedy byłam w termach (w Polsce) na świeżym powietrzu. Z kolei jak byłam teraz we wrześniu na Teneryfie, to w ogóle się nie smarowałam i nic mi nie było - bo skóra już się przyzwyczaiła do słońca. Opalanie się nie jest niczym złym, o ile robi się to z umiarem. Spiekanie się na raka, leżąc od rana do wieczora plackiem na plaży to zdecydowanie zły pomysł. Podobnie jak chodzenie na solarium. Ale lekka, naturalna opalenizna, która tworzy się latem, nie jest niezdrowa. Zupełnie nie wystawiając skóry na światło słoneczne blokuje się dopływ witamy D3. Kiedyś więcej się smarowałam kremami z filtrem i unikałam słońca i efektem było stężenie witaminy D3 na poziomie 7 ng/ml (gdzie norma to 31-50 ng/ml, a mój wynik uznawany jest za ciężki niedobór). Więc, jak we wszystkim, trzeba umieć znaleźć złoty środek. Może nie nazwałabym tego obawą, ale nie przepadam za efektami długiego siedzenia przed urządzeniami elektronicznymi. Najczęściej skutkuje to u mnie bólem głowy, silniejszym niż zazwyczaj.
  • yiliyane
   Nie mogłabym oddawać krwi, nawet gdybym bardzo chciała. Ze względu na problemy zdrowotne moja krew nie zostałaby przyjęta. Poza tym nie sądzę, żeby mój organizm zniósłby taki ubytek krwi. Przy krwiodawstwie pobiera się aż 450 ml krwi, co trwa 5-8 minut. Do morfologii pobiera się podobno do 5 ml krwi, a mnie już zdarzyło się raz zemdleć (spadek cukru najprawdopodobniej, spowodowany utratą krwi i byciem wiele godzin na czczo), wielokrotnie też robiło mi się słabo lub też mdliło mnie, ale poza tym obyło się bez większych konsekwencji. Tak więc w moim przypadku bycie dawcą krwi odpada.
 • Recent Status Updates

  • Anarchist

   Anarchist

   Och, te remonty w mieście, nie widać końca :C 
   · 2 replies
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90

   Więcej czasu potrzebne od zaraz! :/
   · 2 replies
  • NYC

   NYC  »  Martusiaaaaaa92

   Odpisałam;)
   · 0 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Z okazji dzisiejszego święta - ku przypomnieniu, że pokochanie drugiego człowieka [przynajmniej tym zdrowym rodzajem miłości] jest niemożliwe bez uprzedniego przynajmniej zaakceptowania i uszanowania samego siebie, a każdy z nas już na starcie jest kompletną całością, nie zaś czyjąkolwiek połówką 
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

   Dziś tak bardziej...
   Zimowo. O.
   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   Anarchist
   Anarchist
   2
  2. 2
   Kerosine
   Kerosine
   2
  3. 3
   yiliyane
   yiliyane
   1
  4. 4
   mw2
   mw2
   1
  5. 5
   Gloria
   Gloria
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  Kerosine
  Kerosine
  9 posts
  yiliyane
  yiliyane
  6 posts
  Anarchist
  Anarchist
  2 posts
  Celt
  Celt
  1 post
  Gloria
  Gloria
  1 post
  trombalski300
  trombalski300
  1 post
  mw2
  mw2
  1 post
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  40 posts
  Anarchist
  Anarchist
  38 posts
  yiliyane
  yiliyane
  19 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  817 posts
  yiliyane
  yiliyane
  705 posts
  Shady-Lane90
  Shady-Lane90
  637 posts
×
×
 • Create New...