Sign in to follow this  
Followers0
truskawkowysong

beyonce

Recommended Posts

Już nie długo już za chwilę zawita na narodowy:))) Wybiera się ktoś? Bo ja tak to i myślę nawet że wypada być na taki wydarzeniu, bo wiadomo może już nigdy nie przyjedzie do nas...

Nie wiadomo czy koncert się odbędzie. Wypada haha, Beyonce nie jest żadną królową, mnie osobiście irytuje i nie mogę na nią patrzeć, także niestety nie będzie mnie na tym jakże ważnym evencie,jeśli w ogóle się odbędzie. Mam cichą nadzieję,że jednak nie :twisted:

to już nie długo więc mogli podać już jakieś wstępne informacje, ja tam ją lubię bo trzeba przyznać że dziewczyna ma talent i ciężko pracowała by osiagnąć sukces. oczywiście żeby nie było nikogo nie zmuszam by ją lubili

-- Dodano 16 Maj 2013, 12:20: --

chodź jak się czyta takie info jak to to można mieć wątpliwości http://www.eska.pl/hotplota/news/beyonc ... once/70061

To ta gfiazda która zażyczyła sobie słomki do napojów za 3000/szt.? :D Jak przeczytałem jej wymagania to padłem na nos.

Nie wybieram się. Jak chcę pooglądać tańczące kaczki to włączam Animal Planet.

Nie wiem czemu ktoś czepia się wymagań. Ona dorobiła się wszystkiego swoim głosem i oczywiste jest, że będzie dbała o swoje "narzędzie pracy" jak tylko się da, to nie jest nic przesadzonego. Mnie wcale nie dziwi ani słomka, ani lód czy nowa deska. No może jedynie czerwony papier toaletowy jest tu dziwny.

Lubię jej słuchać, ma niesamowity głos i nie gwiazdorzy jak większość wykonawców. Jedynie jaki mam zarzut to jej "aktorzenie" na koncertach - zawsze mam wrażenie, że wszystkie jej, nawet najdrobniejsze ruchy, są wyuczone.

Na koncert się nie wybieram, trochę za drogo jak dla mnie i czasu brak ale może przy kolejnej okazji się wybiorę:)

Ona dorobiła się wszystkiego swoim głosem i oczywiste jest, że będzie dbała o swoje "narzędzie pracy" jak tylko się da, to nie jest nic przesadzonego. Mnie wcale nie dziwi ani słomka, ani lód czy nowa deska. No może jedynie czerwony papier toaletowy jest tu dziwny.

Taaa, i to wszystko by utrzymać jakże piękny głos :D w głowie się popier* od pieniędzy, a nie dbanie o głos.

Garderoba Beyoncé musi być ŚWIEŻO pomalowana na biało, białe również muszą być meble i zasłony. Nieco bardziej fantazyjne podejście artystka ma do papieru toaletowego - ten musi być czerwony, a wszystkie deski klozetowe powinny być wymienione na nowe. Współpracownicy i osoby pracujące przy koncercie muszą nosić ubrania ze 100-procentowej bawełny. Mało szaleństw?

Beyoncé życzy sobie również wody alkaicznej o temperaturze 21 stopni C., ale nie zamierza jej pić przez zwykłe słomki - żąda tytanowych słomek, których wartość to około 3000 zł za jedną! W jej jadłospisie znajdują się również przekąski w postaci migdałów, ciasteczek owsianych, sałatek z ekologicznie uprawianych warzyw, a wszystko to serwowane na szklanych paterach. Nawet lód, którym gwiazda będzie chciała chłodzić swoje gardło nie może być zwykły, ale ręcznie rzeźbiony!

Ja osobiście nie mam nic do Beyonce , piosenkę Halo ma fajną , i ja nie będę jej krytykował. :twisted:

Głos ma na prawdę spoko, ale nie przepadam za tego typu tekstami :) jakby śpiewała coś ambitniejszego to z pewnością mogłabym zostać jej fanka ;)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers0

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Recent Status Updates

• Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
      · 1 reply
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Borowy

Borowy

Witajcie, mam do Was ogromną prośbę... potrzebuje wypełnionych ankiet do badań naukowych... na koniec maja mam termin oddania. Temat Tabu - SEKSUALNOŚĆ, dlatego rodzice do których kierowałem tą ankietę nie chcą mi jej wypełniać, choć uważam, że nie ingeruję w ich życie intymne. 2 miesiące temu ankieta już istniała online, a dostałem tylko 4 odpowiedzi :c Zajmie od 5 do 10 minut. Prawie wszystkie zadania zamknięte.
      Musielibyście wcielić się w rodzica, który ma dziecko z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim. Ankieta jest oczywiście anonimowa.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc35FjqvALX9OYdkmC8p4LFMjfvp9sEyGFAuHiG6MCFurqWBQ/viewform?fbclid=IwAR0BBy3Clovc9HZH-pMkOzC8sUF6UJ-LuOPcDC2HSLdZsHL_dVYN5zb9mzE
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Czy posiadanie "judasza" w drzwiach to już antysemityzm?
      · 3 replies
    • majjax99@o2.pl
      Mieszkanie czy dom ?
      zamiast  budowy domu wybrałam kupno swojego mieszkanka w Gdańsku  za namową mojej siostry https://riverfront.pl/lokalizacja/  Bardzo dobra lokalizacja, wszędzie blisko i szybko. Duzy wybór metraży i pięter. Teraz mam super mieszkanie z panoramą na całe miasto
    • yiliyane
      Największe książkowe rozczarowanie
      Księga Zepsucia Marcina Podlewskiego. Zachęcona opisem i świetnymi recenzjami skusiłam się na książkę, która miała być mroczna, brutalna, z dużą dozą tytułowego zepsucia i z bohaterami, którym do świętości daleko. W rzeczywistości książka była bardzo chaotyczna - główny bohater trafił do nieznanego sobie świata i nie wiedział co się wokół niego dzieje - podobnie jak czytelnik, który musiał się z tym chaosem męczyć przez prawie czterysta stron; w dodatku miejscami pisana tak paskudnym współczesny
    • yiliyane
      Mało znane książki, które warto przeczytać
      Uczeń nekromanty E. Raj. Książka, która ma zaledwie 34 oceny na lubimyczytać.pl, a jest naprawdę świetna. Byłam zdziwiona jak dobra może być polska fantastyka - z rozbudowanym i ciekawym światem przedstawionym, a do tego z głównymi bohaterami, których nijak nie da się do protagonistów zaliczyć - a to w moich oczach duży plus, bo już rzygam dzielnymi rycerzami i pięknymi księżniczkami. Jeśli lubicie mroczne klimaty, to zdecydowanie polecam.
    • yiliyane
      Ulubiona lektura szkolna ?
      Fiodor Dostojewski - Zbrodnia i kara Adam Mickiewicz - Dziady cz. II, Dziady cz. IV Eliza Orzeszkowa - Gloria victis Henryk Sienkiewicz - Krzyżacy
    • yiliyane
      Seriale
      Najlepszym serialem, jaki oglądałam, jest Czarnobyl, mam jednak też ogromny sentyment do Przygód Merlina, mimo że zdecydowanie nie jest to światowy poziom, a efekty specjalne są koszmarnie niedorobione.