• Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

Sign in to follow this  
Followers0
truskawkowysong

beyonce

Recommended Posts

Już nie długo już za chwilę zawita na narodowy:))) Wybiera się ktoś? Bo ja tak to i myślę nawet że wypada być na taki wydarzeniu, bo wiadomo może już nigdy nie przyjedzie do nas...

Share this post


Link to post

Nie wiadomo czy koncert się odbędzie. Wypada haha, Beyonce nie jest żadną królową, mnie osobiście irytuje i nie mogę na nią patrzeć, także niestety nie będzie mnie na tym jakże ważnym evencie,jeśli w ogóle się odbędzie. Mam cichą nadzieję,że jednak nie :twisted:

Share this post


Link to post

to już nie długo więc mogli podać już jakieś wstępne informacje, ja tam ją lubię bo trzeba przyznać że dziewczyna ma talent i ciężko pracowała by osiagnąć sukces. oczywiście żeby nie było nikogo nie zmuszam by ją lubili

-- Dodano 16 Maj 2013, 12:20: --

chodź jak się czyta takie info jak to to można mieć wątpliwości http://www.eska.pl/hotplota/news/beyonc ... once/70061

Share this post


Link to post

To ta gfiazda która zażyczyła sobie słomki do napojów za 3000/szt.? :D Jak przeczytałem jej wymagania to padłem na nos.

Nie wybieram się. Jak chcę pooglądać tańczące kaczki to włączam Animal Planet.

Share this post


Link to post

Nie wiem czemu ktoś czepia się wymagań. Ona dorobiła się wszystkiego swoim głosem i oczywiste jest, że będzie dbała o swoje "narzędzie pracy" jak tylko się da, to nie jest nic przesadzonego. Mnie wcale nie dziwi ani słomka, ani lód czy nowa deska. No może jedynie czerwony papier toaletowy jest tu dziwny.

Lubię jej słuchać, ma niesamowity głos i nie gwiazdorzy jak większość wykonawców. Jedynie jaki mam zarzut to jej "aktorzenie" na koncertach - zawsze mam wrażenie, że wszystkie jej, nawet najdrobniejsze ruchy, są wyuczone.

Na koncert się nie wybieram, trochę za drogo jak dla mnie i czasu brak ale może przy kolejnej okazji się wybiorę:)

Share this post


Link to post
Ona dorobiła się wszystkiego swoim głosem i oczywiste jest, że będzie dbała o swoje "narzędzie pracy" jak tylko się da, to nie jest nic przesadzonego. Mnie wcale nie dziwi ani słomka, ani lód czy nowa deska. No może jedynie czerwony papier toaletowy jest tu dziwny.

Taaa, i to wszystko by utrzymać jakże piękny głos :D w głowie się popier* od pieniędzy, a nie dbanie o głos.

Garderoba Beyoncé musi być ŚWIEŻO pomalowana na biało, białe również muszą być meble i zasłony. Nieco bardziej fantazyjne podejście artystka ma do papieru toaletowego - ten musi być czerwony, a wszystkie deski klozetowe powinny być wymienione na nowe. Współpracownicy i osoby pracujące przy koncercie muszą nosić ubrania ze 100-procentowej bawełny. Mało szaleństw?

Beyoncé życzy sobie również wody alkaicznej o temperaturze 21 stopni C., ale nie zamierza jej pić przez zwykłe słomki - żąda tytanowych słomek, których wartość to około 3000 zł za jedną! W jej jadłospisie znajdują się również przekąski w postaci migdałów, ciasteczek owsianych, sałatek z ekologicznie uprawianych warzyw, a wszystko to serwowane na szklanych paterach. Nawet lód, którym gwiazda będzie chciała chłodzić swoje gardło nie może być zwykły, ale ręcznie rzeźbiony!

Share this post


Link to post

Ja osobiście nie mam nic do Beyonce , piosenkę Halo ma fajną , i ja nie będę jej krytykował. :twisted:

Share this post


Link to post

Głos ma na prawdę spoko, ale nie przepadam za tego typu tekstami :) jakby śpiewała coś ambitniejszego to z pewnością mogłabym zostać jej fanka ;)

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers0