Jump to content

Miłość hiszpańska - próbowaliście?


Analityk

Recommended Posts

Posted

Jakie wrażenia po takiej formie seksu?

Osobiście próbowałem raz i w sumie chciałbym to powtórzyć tylko ogólnie krępujące jest trochę takie "zapakowanie" Freda między pomidorki. Was też krępuje taka forma zabawy czy tylko ja tak mam :?:

Link to comment
Kokieteria
Posted
ogólnie krępujące jest trochę takie "zapakowanie" Freda między pomidorki

;)

Nie kręci mnie to. Może dlatego, że mam mały biust i jakoś to 'zapakowanie' nie wygląda tak jak powinno.

Link to comment
bigfishinalittlepond
Posted

Raz. Facet wyglądał na mocno nakręconego po, chociaż już nigdy do tego nie wrócił, więc nie wiem ;) Jednak mam małe piersi, a do tego chyba lepiej służą te większe. Mnie ta forma zabawy szczególnie nie zachwyciła, ale chłopakowi się całkiem podobało, więc możemy to powtórzyć.

Link to comment
Posted

mysle, że najbardziej kręci to facetów. Mnie osobiście nie przypadło to do gustu, ale moze to rzeczywiście sprawa wielkości biustu.

Link to comment
 • 2 weeks later...
BungaBunga
Posted

próbowałem, jest ok, chociaż preferuje inne formy miłości

Link to comment
Mefistofeles
Posted

Jest ok, pod warunkiem, że piersi są obfite. :razz:

Link to comment
martuśka.
Posted

Mam za mały biust na taką formę miłości. Próbować próbowaliśmy ale to jednak bardziej zabawa niż seks sam w sobie:)

Link to comment
Posted

Raz - mam stanowczo za mały biust. Dwa - jakoś nawet nie pomyśleliśmy żeby spróbować. Nie kręci mnie taka forma seksu, mój partner także nie przejawiał nigdy jakichś szczególnych zapędów w tym kierunku.

Link to comment
Posted

Jak dla mnie szału nie ma, ale tragedii też nie. :) Raz na ruski rok można i tak.

Link to comment
Black Haze
Posted

Zawsze to jakieś urozmaicenie w grze wstępnej. Kobieta jakiejś przyjemności fizycznej z tego nie ma, ale taka nowość jest podniecająca. Nie krępuje mnie to, bo niby dlaczego? Mój partner w ogóle mnie nie krępuje.

Link to comment
Posted

Miłość hiszpańska to fajny element w grze wstępnej, ale próbowana raz na jakiś czas. To nic nadzwyczajnego, ale urozmaicenia zwykle działają na plus w życiu intymnym.

Link to comment
Posted

Czasem bawimy się w ten sposób, ale w ramach dodatkowego podniecenia, a nie seksu samego w sobie. Również mam zbyt mały biust, by objąć w całości penisa chłopaka, lecz dla kobiet z niewielkimi rozmiarami piersi polecam posmarowanie ich oliwką, zgarnięcia do środka i włożenia w rowek główkę penisa, masując jego trzon. Nie jest to typowy "hiszpan", ale fajnie nakręca i daje dużo radości :P

Link to comment
różowy pajacyk
Posted

Nigdy nie próbowaliśmy. Właściwie nigdy jakoś specjalnie ta forma przyjemności mnie nie interesowała. Może byc ciekawie.

Link to comment
 • 2 weeks later...
Posted

Mam duże piersi to idzie gładko :twisted: Zgadzam się z reszta to tylko forma zabawy, gry wstępnej.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Najnowsze posty

  • wardrum
  • yiliyane
   Otóż to. Na pojęcie samotności trzeba spoglądać szerzej. Brak chłopaka/dziewczyny to nie koniec świata. W każdym razie nie, póki jest się młodym. Gorzej jest, kiedy zbliża się 40-stka, chce się założyć rodzinę, a nikogo na horyzoncie nie ma. Szczególnie to dotyczy kobiet, bo mężczyzna może mieć dzieci właściwie w każdym wieku - kobieta niestety nie. Jeżeli chodzi o mnie, nie czuję się źle z tym, że jestem singielką - i to już od dekady. Mam jeszcze czas, gdybym chciała założyć rodzinę. Zresztą nic na siłę. Większy problem w moim życiu to mała i starzejąca się rodzina i brak znajomych. Brakiem chłopaka na razie się nie przejmuję.
  • yiliyane
   Normalny facet nie interesuje się dziećmi. Koniec, kropka. Mimo że związki z 16-latkami nie są karalne, nie oznacza to, że jest to dobre rozwiązanie. Jak dla mnie to jest duża czerwona flaga. Nie tylko gdybym sama była 16-latką czy bliskim takiej 16-latki, ale nawet gdybym miała być - jako dorosła - partnerką człowieka, który wcześniej spotykał się z dzieckiem lub przejawiał zainteresowanie dziećmi.
  • yiliyane
   Trochę tak, trochę nie. Jeżeli kobieta jest olśniewająco piękna, przeciętny mężczyzna może być nią onieśmielony i nie chcieć zagadać, bojąc się odrzucenia z powodu bycia w niższej lidze. Pięknością chętniej zainteresują się przystojni i/lub bogaci mężczyźni, ale ci stanowią tylko ułamek społeczeństwa - w dodatku część z nich, mimo swojego statusu, nie jest, jako partner, zbytnio wartościowa. Może się zdarzyć, że piękność żyjąca nie w wielkich metropoliach, nie mająca zbyt wielu kontaktów towarzyskich, szczególnie w wyższych sferach, nie zostanie zauważona przez mężczyzn o wyższej pozycji, którzy nie będą peszyli się na jej widok. Może się zdarzyć, że piękność, która ma kontakty w wyższych sferach, będzie przyciągała jedynie mężczyzn złego charakteru. Nie zgodzę się natomiast ze stwierdzeniem, że najpiękniejsza kobieta ma najmniejsze szanse na zdobycie wartościowego mężczyzny. Najtrudniej jest brzydkim kobietom, bo tych nie chcą ani bogaci i przystojni, ani nawet przeciętni.
  • yiliyane
   Powody, dla których kobiety zwykle wybierają starszych mężczyzn są te same od tysięcy lat. Starszy mężczyzna jest dojrzalszy i lepiej sytuowany niż rówieśnik/młodszy mężczyzna. W przeszłości nacisk był kładziony bardziej na majątek, obecnie, mam wrażenie, na dojrzałość. Ale to jest pewna generalizacja. Nie każda kobieta wybierze starszego mężczyznę. Od każdej reguły są przecież wyjątki. A od tej - w dzisiejszych czasach - mam wrażenie, że jest całkiem sporo wyjątków.
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 3 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   7
  2. 2
   Kerosine
   Kerosine
   3
  3. 3
   kasia_demańska
   kasia_demańska
   1
  4. 4
   Xantos
   Xantos
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  30 posts
  Kerosine
  Kerosine
  17 posts
  wardrum
  wardrum
  14 posts
  Gloria
  Gloria
  10 posts
  Martusiaaaaaa92
  Martusiaaaaaa92
  5 posts
  Xantos
  Xantos
  4 posts
  Adam3344
  Adam3344
  4 posts
  kasia_demańska
  kasia_demańska
  3 posts
  supermati2009
  supermati2009
  2 posts
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  48 posts
  yiliyane
  yiliyane
  45 posts
  wardrum
  wardrum
  39 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  457 posts
  yiliyane
  yiliyane
  394 posts
  Gloria
  Gloria
  127 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up