Jump to content

Moje zdjęcia


Lion's

Recommended Posts

Posted

Przyznam, że dupy nie urywa, są dość przeciętne, zarówno technicznie jak i tematycznie. Czym robisz?

Link to comment
Posted

helje, muszę się z Tobą zgodzić iż zdjęcia nie robią wrażenia, są po prostu zwyczajne. Jednak z drugiej strony myślę iż może to być nieco zbyt surowa ocena wobec tak młodego fotografa :roll:

Link to comment
Posted

Zdjęcia zrobione przedwczoraj kupionym FujiFilm'em S2980.

Link to comment
Posted

Chyba lepiej powiedzieć mu to teraz, kiedy ma szansę się do tego przyłożyć, niż niepotrzebnie piać peany na temat zdjęcia samochodu.

Link to comment
Posted

Pierwsze i ostatnie mnie zauroczyły!

Link to comment
informatyk1
Posted

Popatrz sobie na temat mój o fotografii który znajduje się kilka tematów wcześniej http://m-forum.pl/moje-fotki-do-oceny-t78179.html i porównaj zdjęcia jak wyglądają twoje jak moje.Różnica jest taka, że ja fotografuje profesjonalnie a ty amatorsko... Więc oto się nie martw. Może się czegoś nauczysz z moich zdjęć.Wiem że jestem surowy ale owijanie że robisz dobre zdjęcia niczego cię nie nauczy a i tak zdjęcia będą zwyczajne.Po prostu nudne

Link to comment
Posted

Domyślam się iż dopiero zaczyna bawić się fotografią. Myślę jednak że wiele osób właśnie tak zaczynało, lecz niestety niektórzy już skończyli, poddali się. Mam rację Lion's? Od dawna chyba nie zajmujesz się fotografią, dopiero zaczynasz?

Link to comment
Posted

Jakiś czas już coś kombinuję, ale dotychczas miałem 7-letni aparat, więc troszkę nieciekawie było. Teraz biorę się do tego na poważnie, i dużo eksperymentuję.

Link to comment
Posted

Jak na początek spoko.

I koniecznie załóż na Fejsiku konto "Lion's Photography". Tak się teraz robi.

Link to comment
dziewczyna39
Posted

Kup jakąś książkę, ewentualnie znajdź poradnik w sieci, bo rzeczywiście nie są one rewelacyjne. Ale zgadzam się z Hard Candy, woda jest fajna. Nie wiem, taka brudna i coś bardzo ciekawego w niej jest. Spróbuj może podrążyć ten temat?

Możesz przy okazji pooglądać tematy na forum, jak się ludzie rozwijali. Naprawdę przez kilka miesięcy robili ogromne postępy z podobnego do Twojego poziomu :wink:

Link to comment
Posted

Zdjęcia ładne, ale szału nie ma.

Link to comment
Posted

Jak dla mnie te zdjęcia są baardzo przeciętne. ;p

Jak chcesz myśleć o fotografii poważniej, zainwestuj w lepszy sprzęt to raz, a dwa wybieraj jakieś bardziej sensowne obiekty do fotografowania. No chyba, że robisz to tak o, dla siebie, tyle, że wtedy nie oczekuj jakichś salw zachwytu nad nimi.

Co do aparatu to osobiście polecam Canony, naprawdę dobre aparaty, a zwłaszcza obiektywy, sama fotografowałam Canonem 50D (z tym, że ten aparat jest dosyć drogi) był to jednakże zapożyczony od mojego wujka. Nikony też jedne z lepszych aparatów, trochę kasy się włoży, ale przynajmniej zdjęcia są dobre jakościowo, no i jak mówię, lepiej robić zdjęcia "z sensem", a nie jak choćby twoje ostatnie dodane tu zdjęcie słupka drogowego na tle trawki..

Link to comment
Posted

Zdjęcia są nieostre, kadry źle wyważone, zła kompozycja.

Autobus jest fatalny, jak zdjęcie zwykłego przechodnia komórką i to w pospiechu, siedząc na motocyklu. Za dużo ująłeś na zdjęciu, co chciałeś pokazać? Most i niebo? Bo mi się rzuca tylko to.

Lejąca się woda jest najbardziej spoko, ale wciąż przeciętna.

Nie musisz być profesjonalnym fotografem, żeby robić zdjęcia. Ja kiedyś próbowałam, nie mam do tego ręki więc się nie zabieram po prostu. To też trzeba czuć w jakiś sposób.

Prosz, foto komunikacji w lepszym kadrze i o wiele lepsze wrażenie:

549380_376492525721710_1764607269_n.jpg

Link to comment
Posted

Za takie zdjęcia to na galeriach komunikacyjnych możesz nawet wylecieć, bo właśnie tutaj jest za ciasno skadrowany tramwaj, za dużo pokazane, i zdjęcie z miasta. W komunikacyjnych fotoplanach nie panuje zasada "O k&%*a tramwaj", żeby zrobić to zdjęcie z mostem czekałem ponad godzinę, i nie chodzi tutaj tylko o to że ma być sam autobus, bo uwierz mi, ciasne kadry to moja specjalność, aczkolwiek nigdy takich na galeriach transportowych nie akceptują. A to że na autobusie wyszło lekkie ziarno, to nie moja wina, nie wiem czy wiesz, ale tam jest wyjazd z miasta, a autobus zjeżdża z tej górki z prędkością 70-80km/h, a mój sprzęt nie pozwala na robienie zdjęć innej jakości.

Tutaj masz inne zdjęcia:

http://www1.picturepush.com/photo/a/128 ... CF0102.jpg

http://www4.picturepush.com/photo/a/128 ... troj-1.jpg

http://www3.picturepush.com/photo/a/128 ... c03581.jpg

http://www1.picturepush.com/photo/a/128 ... c03513.jpg

http://www5.picturepush.com/photo/a/128 ... c03504.jpg

http://www4.picturepush.com/photo/a/128 ... c03272.jpg

http://www2.picturepush.com/photo/a/128 ... c03533.jpg

Link to comment
informatyk1
Posted

Lion's

A to że na autobusie wyszło lekkie ziarno, to nie moja wina, nie wiem czy wiesz, ale tam jest wyjazd z miasta, a autobus zjeżdża z tej górki z prędkością 70-80km/h, a mój sprzęt nie pozwala na robienie zdjęć innej jakości.
Moim zdaniem poprę tutaj użytkownika AKSZIL. Fotografuje od dawna profesjonalnie. I mam duże doświadczenie w fotografii. Twierdzisz że zjeżdża z 70-80 km/h ja robiłem jak auto miało 200 km/h i jakoś dałem radę. Ziarno to nie wina sprzętu lecz fotografa,który nie umie fotografować. Ziarno bierze się od jednego czynnika w aparacie,który trzeba umieć ustawić.Więc nie zwalaj na sprzęt.A wiesz mi że zdjęcie to nie przede wszystkim jakość ale kadr i czuje oko fotografa.
żeby zrobić to zdjęcie z mostem czekałem ponad godzinę,
Ty jak chcesz zostać "dobrym fotografem" to 1h to to jest nic ja profesjonalnie niekiedy na zdjęcie muszę czekać 10 h lub nawet tydzień,miesiąc,a nawet rok żeby zrobić to jedno zdjęcie,które będzie fascynowało.
Link to comment
Posted

Lion's, no nistety zdjęcia są zwykłe, przeciętne.

Skoro tak idziesz w zaparte, jakim to jesteś dobrym fotografem i tłumaczsz się pierdołami to życze powodzenia w nie-karierze, bo nic innego Ci nie grozi ; )

Link to comment
informatyk1
Posted

Według mnie ten temat bardziej do fotografii niż do wasza twórczość powinien być dorzucony.

informatyk1, ile razy jeszcze zaznaczysz w tym temacie, ze jestes profesjonalista? swoja droga, twoje zdjecia tez nie zwaliły mnie z nóg, po takiej intensywnej autoreklamie spodziewałem sie czegos lepszego.
Nie każdemu się muszą podobać moje zdjęcia . Wolny wybór. Ale owijanie w bawełnę też nie jest dobre.Twierdząc że zdjęcia rewelacja naprawdę jak zrobiłeś, bardzo dobry fotograf z ciebie itp.

Sorry ale nie jestem osobą która manipuluje zdjęciami jak niektórzy profesjonalni fotografowie typ: Photoshop, ale jeśli takie zdjęcia ci się podobają twór wybór, ale dla mnie one są puste.

Moim zdaniem nie ma co się zrażać do krytyki tylko trzeba ją przyjąć na klatę :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • dannonka
 • Popular Now

 • Najnowsze posty

 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 3 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   8
  2. 2
   Martusiaaaaaa92
   Martusiaaaaaa92
   3
  3. 3
   Kerosine
   Kerosine
   3
  4. 4
   Gloria
   Gloria
   2
  5. 5
   LaFleur
   LaFleur
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  Kerosine
  Kerosine
  10 posts
  wardrum
  wardrum
  9 posts
  Martusiaaaaaa92
  Martusiaaaaaa92
  9 posts
  yiliyane
  yiliyane
  5 posts
  Gloria
  Gloria
  5 posts
  fotograf1981
  fotograf1981
  3 posts
  konserwatoriumchaosu
  konserwatoriumchaosu
  3 posts
  halibutka
  halibutka
  3 posts
  LaFleur
  LaFleur
  3 posts
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  39 posts
  wardrum
  wardrum
  29 posts
  yiliyane
  yiliyane
  20 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  448 posts
  yiliyane
  yiliyane
  369 posts
  Gloria
  Gloria
  118 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up