Jump to content

Cześć!


jestemgekonem

Recommended Posts

jestemgekonem
Posted

Cześć,

Jestem Julia. Piszę za kilka dni maturę i to jest dobry moment na robienie mało przydatnych rzeczy, np. zakładanie konta na forum ;)

Czytam dużo książek, głównie związanych z fantastyką, ale chętnie sięgam też po popularnonaukowe, kryminały czy historyczne. Lubię jeździć na rowerze. Kilka miesięcy temu wciągnęła mnie wspinaczka. W sumie liczę na to, że znajdę tu kogoś, kogo też interesują podobne rzeczy.

Link to comment
Posted

Cześć. Życzę połamania długopisu ;)

Link to comment
mike litt
Posted

Siewka, Gekonie!

Z czego piszesz maturę i na co, po co ci to wszystko? Na co jeszcze marnujesz czas? Jakieś seriale? Shellac czy Slint? FCB czy FCB? Separatyści czy unitaryści?

/ɪnˈdʒɔɪ/

Link to comment
jestemgekonem
Posted

Rozszerzony angielski i rozszerzony polski, żeby z poprawną polszczyzną rodaków w KFC obsługiwać!

Marnuję czas na treningi, poznawanie matki dzieci Teda i losów jego przyjaciół.

Oczywiście że Children of Bodom i Red Hot Chili Peppers.

Link to comment
Posted

jestemgekonem, witaj, witaj! Takie nietypowe pytanie - czy lubisz, masz jaszczurki? Pytam z powodu Twojego nicku, który jest dość nietypowy.

Co wobec tego planujesz w przyszłości? Studia, czy faktycznie KFC?

Link to comment
Posted

Cu-do-wny nick, lubię Cię!

Link to comment
jestemgekonem
Posted

musak, Z tym gekonem to dziwna historia - oglądałam kiedyś o nich program, w którym pokazywali wyjątkową przyczepność gekonów, umożliwiającą im chodzenie po ścianach i sufitach. Pomyślałam sobie wtedy, że fajnie być takim gekonem. Teraz, kiedy się wspinam, czasem do góry nogami, czuję się jak one :D

Idę na studia :)

Link to comment
mike litt
Posted
Idę na studia :)

yay, wiesz już, co będziesz robiła przez najbliższe trzy lata (a może jednoliteh magisterskieh?!) czy też masz wybite natenczas i spokojnie czekasz na rozwój wydarzeń? :mrgreen:

Link to comment
Posted

jestemgekonem, czyli jesteś poniekąd fanką jaszczurek, gekonów? Rozumiem że stąd też zrodził się pomysł na wspinanie? A co do samej wspinaczki, to chodzisz na jakieś sztuczne ścianki na halach, czy też może wybierasz się w góry? :wink:

Link to comment
jestemgekonem
Posted

1. Studia w Krakowie lub Poznaniu. Filologia rosyjsko-angielska.

2. Hoduję szczury, ale jaszczurki też są całkiem ciekawe ;)

Treningi mam na sztucznej ściance, ale w skały też jeżdżę.

Planuję zostać kiedyś taternikiem.

Link to comment
Posted

,,jestem gekonem uświadom to sobie sobie.."

Fajny nick, fajny. Plus za HIMYM i RHCP! (:

A Kraków zaprasza. (:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • Wulf
 • Najnowsze posty

  • wardrum
  • yiliyane
   Otóż to. Na pojęcie samotności trzeba spoglądać szerzej. Brak chłopaka/dziewczyny to nie koniec świata. W każdym razie nie, póki jest się młodym. Gorzej jest, kiedy zbliża się 40-stka, chce się założyć rodzinę, a nikogo na horyzoncie nie ma. Szczególnie to dotyczy kobiet, bo mężczyzna może mieć dzieci właściwie w każdym wieku - kobieta niestety nie. Jeżeli chodzi o mnie, nie czuję się źle z tym, że jestem singielką - i to już od dekady. Mam jeszcze czas, gdybym chciała założyć rodzinę. Zresztą nic na siłę. Większy problem w moim życiu to mała i starzejąca się rodzina i brak znajomych. Brakiem chłopaka na razie się nie przejmuję.
  • yiliyane
   Normalny facet nie interesuje się dziećmi. Koniec, kropka. Mimo że związki z 16-latkami nie są karalne, nie oznacza to, że jest to dobre rozwiązanie. Jak dla mnie to jest duża czerwona flaga. Nie tylko gdybym sama była 16-latką czy bliskim takiej 16-latki, ale nawet gdybym miała być - jako dorosła - partnerką człowieka, który wcześniej spotykał się z dzieckiem lub przejawiał zainteresowanie dziećmi.
  • yiliyane
   Trochę tak, trochę nie. Jeżeli kobieta jest olśniewająco piękna, przeciętny mężczyzna może być nią onieśmielony i nie chcieć zagadać, bojąc się odrzucenia z powodu bycia w niższej lidze. Pięknością chętniej zainteresują się przystojni i/lub bogaci mężczyźni, ale ci stanowią tylko ułamek społeczeństwa - w dodatku część z nich, mimo swojego statusu, nie jest, jako partner, zbytnio wartościowa. Może się zdarzyć, że piękność żyjąca nie w wielkich metropoliach, nie mająca zbyt wielu kontaktów towarzyskich, szczególnie w wyższych sferach, nie zostanie zauważona przez mężczyzn o wyższej pozycji, którzy nie będą peszyli się na jej widok. Może się zdarzyć, że piękność, która ma kontakty w wyższych sferach, będzie przyciągała jedynie mężczyzn złego charakteru. Nie zgodzę się natomiast ze stwierdzeniem, że najpiękniejsza kobieta ma najmniejsze szanse na zdobycie wartościowego mężczyzny. Najtrudniej jest brzydkim kobietom, bo tych nie chcą ani bogaci i przystojni, ani nawet przeciętni.
  • yiliyane
   Powody, dla których kobiety zwykle wybierają starszych mężczyzn są te same od tysięcy lat. Starszy mężczyzna jest dojrzalszy i lepiej sytuowany niż rówieśnik/młodszy mężczyzna. W przeszłości nacisk był kładziony bardziej na majątek, obecnie, mam wrażenie, na dojrzałość. Ale to jest pewna generalizacja. Nie każda kobieta wybierze starszego mężczyznę. Od każdej reguły są przecież wyjątki. A od tej - w dzisiejszych czasach - mam wrażenie, że jest całkiem sporo wyjątków.
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 3 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   7
  2. 2
   Kerosine
   Kerosine
   3
  3. 3
   kasia_demańska
   kasia_demańska
   1
  4. 4
   Xantos
   Xantos
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  30 posts
  Kerosine
  Kerosine
  17 posts
  wardrum
  wardrum
  14 posts
  Gloria
  Gloria
  10 posts
  Martusiaaaaaa92
  Martusiaaaaaa92
  5 posts
  Xantos
  Xantos
  4 posts
  Adam3344
  Adam3344
  4 posts
  kasia_demańska
  kasia_demańska
  3 posts
  supermati2009
  supermati2009
  2 posts
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  48 posts
  yiliyane
  yiliyane
  45 posts
  wardrum
  wardrum
  39 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  457 posts
  yiliyane
  yiliyane
  396 posts
  Gloria
  Gloria
  127 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up