Jump to content

slow


Kerosine

Ogólna ocena użytkownika  

19 members have voted

 1. 1.

  • 10
   4
  • 9
   3
  • 8
   4
  • 7
   4
  • 6
   0
  • 5
   0
  • 4
   0
  • 3
   2
  • 2
   1
  • 1
   0
  • Nie umiem okreÅ?liÄ?
   2


Recommended Posts

Posted

Tym razem do tablicy wywołujemy slow lukax.gif Jak zwykle, 7 dni na zadanie jej max. 10 pytań od osoby.

Link to comment
Posted

1. Gdzie Ty mieszkasz?

2. Ile masz lat (sorry:P)?

3. Na co teraz tak bardzo czekasz w życiu?

Link to comment
Posted

1. W jakich wyborach miss brałaś udział? Z jakimi rezultatami?

2. Co się stało, że nie masz już włosów takich, jak wcześniej?

3. Ciągle piszesz o badaniach, lekarzach. Chorujesz na coś poważnego?

4. W jakim stopniu Twoi rodzice przyczynili się do tego kim teraz jesteś.

5. Największa różnica pomiędzy życiem w Polsce, a życiem w Indiach.

6. Pokażesz się kiedyś na forum, czy jednak stawiasz na anonimowość w pewnym sensie?

Link to comment
Posted

Trzy słowa, które najlepiej określają to, jaka jesteś?

Link to comment
Posted

1. Skąd u Ciebie taka empatia i zrozumienie dla problemów innych?

Link to comment
Posted

1. Bywasz kiedykolwiek "niepoprawna politycznie"? Masz jakieś poglądy, które mogłyby wywołać czyjeś oburzenie?

2. Czy Ty się kiedykolwiek denerwujesz? :mrgreen:

3. Urwał Ci się kiedyś film?

4. Skrzywdziłaś kiedykolwiek kogoś celowo?

Link to comment
Posted

Oho, ale jestem zaskoczona! Naprawdę chyba nawet przez myśl by mi nie przeszło, że będę miała taki temat.

Z góry przepraszam, ale nie mogę korzystać z opcji cytowania, więc moje wypowiedzi będą miały trochę chaotyczny charkter.

Zaczynając od pytań Neosha,

1. Właściwie to zależy jak na to spojrzeć. Mieszkam na walizkach. Na co dzień studiuję jednak w Katowicach. Mieszkam z Narzeczonym w pobliskim mieście. Wychowałam się w Elblągu, a bardzo często bywam w Białej Podlaskiej, bo tam pracuje moja mama.

2. 22.

3. Właściwie to nie mam takiego jednego pragnienia. Czekam na zdobycie dyplomu, podjęcie pracy i sposobność do częstszego podróżowania po świecie.

Akszil,

1. W regionalnych. Dostałam się do finałowej dziesiątki. Później przez krótki czas pracowałam w agencji, która zaproponowała mi kontrakt. Jednak był to czas mojego buntu. Miałam zaledwie 14 lat i skończyło się na tym, że przed wyborami do miss bursztynowej polski, moje blond loki przefarbowałam na niebiesko i nikt nie chciał ze mmą gadać.

2. Zawsze chciałam się ściąć na krótko. Moje włosy były dość osłabione, więc postanowiłam je ściąć.

3. Mam problemy z nerkami. Właściwie to wciąż czekam na diagnozę.

4. Bardzo. Mam wrażenie, że jestem niesamowitą szczęściarą pod tym względem. Zostałam wychowana przez moją mamę i mojego ojczyma, którego traktuję jak tatę. Oboje są stosunkowo młodzi, mają dość liberalne poglądy. Są spełniającymi się dziennikarzami. Ich związek jest dla mnie ideałem partnerskości, wzajemnego zaufania oraz zrozumienia dla potrzeby samorealizacji.

5. Różnice są zbyt diamentralne by je krótko opisać. Hindusi mają zupełnie inną mentalność. Ich sposób rozumowania, poglądy i odniesienie do wartości, które są ważne dla europejczyków. Najbardziej dotkliwy był dla mnie jednak ten nieustający chaos. Byłabym zakochana w Indiach, gdyby nie to, że tam wszystko jest nieprzewidywalne. Komunikacja to jakaś zmora. W Polsce w ogóle nie narzekam na pociągi, czy autobusy. Z drugiej strony tam bardziej doceniałam każdą chwilę. Czas leciał dużo wolniej. Pozwalał na docenianie życzliwości innych. Ich spokoju. Pogody ducha. Tu mam wrażenie, że bez przerwy za czymś gonimy. U nich tak nie ma.

6. Szczerze mówiąc to ja jestem po prostu pernamentnie niezadowolona z tego jak wychodzę na zdjęciach. Z pewnością jednak się pokażę. :)

Ylx,

1. Empatyczna, zawzięta, otwarta.

Daria.,

1. Wiele doświadczeń w moim życiu sprawiło, że przestałam kierować się zbyt pochopnymi ocenami. Sama zmagałam się z wieloma przeciwnościami losu. To w pewien sposób nauczyło mnie indywidualizacji problemów. Tym samym zniechęciło mnie to do zbyt pochopnych ocen. Zresztą studiuję pracę socjalną. Robię specjalizację z pracy z ofiarami handlu ludźmi i przymuszonej prostytucji, jednocześnie praktykuję. To naprawdę nauczyło mnie pokory.

Hard Candy

1. Zależy dla kogo. Mam dość liberalne poglądy, a to nie wszystkim odpowiada. Jednak staram się kierować relatywizmem moralnym.

2. Jasne, że tak. Wbrew pozorom łatwo mnie wytrącić z równowagi, ale to raczej złośliwość rzeczy martwych wywołuje we mnie irytację.

3. O dziwo nie, ale ogólnie mam kiepską pamięć.

4. Jak byłam dzieckiem uderzyłam nie raz swojego przyjaciela. I to wcale nie w afekcie. Nie należę jednak do osób agresywnych.

Link to comment
Posted

1. Co sadzisz o podziale kastowym w Indiach?

2. Co sadzisz o tym temacie?

Link to comment
Posted

1. Wpadniesz po sesji do Krakowa?

2. Jakie jest Twoje ulubione piwo?

3. Czy lubisz małpy - albinosów?

4. Lubisz mnie?

Pozdrawiam serdecznie : )

Link to comment
Posted

Studiujesz w Katowicach, więc zapytam o Śląsk (Górny Śląsk), jakie wywiera na Tobie wrażenie?

Link to comment
Posted

NYC,

1. Nie mogę raczej nic o tym napisać, ponieważ to wciąż nie jest dla mnie do końca zrozumiałe. Nawet, gdy przeplatają się one w indyjskiej codzienności.

2. Podoba mi się. Z pewnością ma jakąś wartość integracyjną i przynajmniej mi pozwoliło na poznanie wielu użytkowników podczas śledzenia ich odpowiedzi. Chociaż nie ukrywam, że sama mam problem z zadawaniem pytań. :)

Krit,

1. A nie możemy się spotkać wcześniej w Kato? :) Wpadnę.

2. Perła Winter.

3. Lubię! Szczególnie te przesycone smakiem i zapachem rozmaitych gatunków piwa.

4. Pytanie :D Jasne, że tak!

Arsen,

1. To dla mnie zupełnie inna rzeczywistość. Górny Śląsk naprawdę mnie oczarował. Zaczęłam także w końcu mniej więcej orientować się w tych zagłębiowskich antypatiach. Jednak mieszkam w Jaworznie, jestem gorolem i cieszę się, że mogę być jedynie postronnym obserwatorem. Z drugiej strony Śląsk to dla mnie enklawy biedy, których nigdzie indziej nie widziałam. Pracowałam ze społecznością lokalną w Szopienicach i Lipinach. Konsekwencje restrukturyzacji są ogromne.

Link to comment
Posted

1. Zgadzasz się ze zdaniem, że "Częstochowa to nie Śląsk"?

2. Jakieś marzenia?

3. Pójdziesz do kina na Kac Vegas 3?

4. Koty czy psy? Dlaczego?

Link to comment
Posted

3. Od kiedy zaczęłaś kochać konie i co zapoczątkowało miłość do tych zwierząt?

4. Oglądałaś film Pożegnania, japoński z 2008 roku i jeśli tak to jakie masz po nim wrażenia? Oczekuję dłuższej recenzji:) (zdaję mi się, że chyba go oglądałaś)

5. Najbardziej poruszający film i książka, dlaczego akurat te pozycje i co Cię w nich poruszyło najbardziej?

Link to comment
Posted

Pizzaro,

1. Nie jestem ze Śląska, więc nie mnie to oceniać. Ponoć Jaworzno, w którym mieszkam to także nie Śląsk.

2. Realizować siebie zgodnie ze swoimi zamierzeniami. Pracować w swoim zawodzie, założyć szczęśliwą rodzinę i podróżować. Chciałabym wrócić do Indii. Zwiedzić Tajlandię. Odwiedzić przyjaciela w Chinach. Zobaczyć Montanę.

3. Możliwe.

4. Mam owczarka niemieckiego i koty. Gdybym miała jednak wybierać to zdecydowanie duże psy.

Link to comment
martuśka.
Posted

1. Co w Twoim życiu jest "slow"? (o ile to angielskie słówko a nie "słów" bez polskich znaków :P)

2. Czerpiesz z życia garściami w miarę swoich możliwości czy czujesz pewne braki w tej kwestii?

Link to comment
Posted

NYC,

3. W zasadzie to już od dziecka pasjonowałam się tymi zwierzętami. W jeździectwie wspaniałe jest dla mnie przymierze, które można nawiązać między jeźdźcem, a koniem. To dla mnie kwintensencja harmonii i spokoju. Zresztą z końskiego grzbietu świat wydaje się piękniejszy.

4. Pożegnania są niezwykłą opowieścią o życiu i śmierci. Film jest niezwykły. To jedna z tych produkcji, która ma w sobie po prostu to coś. Wzrusza i szokuje. Wart obejrzenia dla samych obrazów.

5. Zaklinacz koni, zarówno film jak i książka. Uważam, że jest w tej historii coś ujmującego. Ogólnie to większość obejrzanych filmów i przeczytanych książek, pozostawiło we mnie pewne refleksje. Podaj dalej, Co się wydarzyło w Medison County, Dzień Świra, Cofee and Cigarettes, Casablanca i wiele innych. Z książek Norwegian Wood Haruki Murakami, Szukając Alaski John Green, Szklany klosz, Sylvia Plath, W drodze Jack Kerouac, twórczość Dostojewskiego, Tołstoja, Virginia Woolf.

martuśka.,

1. Slow. :) To dla mnie wyraz tego, że otaczający nas świat jest niezwykle kruchy. Wciąż mam wrażenie, że może mi nie wystarczyć czasu na poznanie innych ludzi, samej siebie. Dlatego staram się doceniać większość chwil. Nie przemawia do mnie pogoń za tym by posiadać więcej.

2. Staram się. Pewnie, gdybym miała mniej zobowiązań to mogłabym pozwolić sobie na więcej. Należę jednak do osób, które w jednym momencie potrafią się spakować i wyjechać bez wcześniejszego planowania. Jednak jest już w tym więcej dojrzałości i roztropności niż jeszcze kilka lat temu. Teraz biorę pod uwagę także potrzeby i opinie bliskich mi osób.

Link to comment
Posted

6.Gdybyś dostała propozycję spotkania się na jeden dzień z bardzo bliską Ci osobą, która odeszła (możesz zinterpretować to dowolnie), a potem już byś tej osoby nigdy nie spotkała, to zgodziła byś się i dlaczego tak lub nie?

7.Kogo z forum najbardziej lubisz i nie lubisz, dlaczego?

Link to comment
Posted
6.Gdybyś dostała propozycję spotkania się na jeden dzień z bardzo bliską Ci osobą, która odeszła (możesz zinterpretować to dowolnie), a potem już byś tej osoby nigdy nie spotkała, to zgodziła byś się i dlaczego tak lub nie?

Możliwe. Musiałabym jednak się nad tym zastanowić. Pewne rozdziały mojego życia uważam za zamknięte. Nie chciałabym do nich powracać. Zwłaszcza ze świadomością tego, że się zmieniłam. Z pewnością są jednak osoby, które odeszły z mojego życia i pozostawiły w ten sposób we mnie zbyt wiele wątpliwości.

7.Kogo z forum najbardziej lubisz i nie lubisz, dlaczego?

Naprawdę nie potrafię patrzeć na nikogo takimi kategoriami. Jest tutaj parę moich znajomych, z którymi utrzymuję kontakt w rzeczywistości. I tyle. Nie potrafiłabym wymienić swoich sympatii i antypatii. Są osoby, które wzbudzają we mnie zainteresowanie i lubię czytać ich posty. Chętnie także spotkałabym się z nimi w realnym świecie.

Link to comment
Posted

Wiesz może z jakiego powodu NYC zadaje każdemu pytanemu użytkownikowi takie same pytania?

Link to comment
Posted
Wiesz może z jakiego powodu NYC zadaje każdemu pytanemu użytkownikowi takie same pytania?

Niby skąd? :D

Link to comment
Posted

1. Co jest dla Ciebie głównym źródłem siły w życiu?

Link to comment
Posted
1. Co jest dla Ciebie głównym źródłem siły w życiu?

Nadzieja, a także moi najbliżsi.

Link to comment
Posted

1. Roztaczasz taką nutkę tajemniczości - to specjalny zabieg czy właściwa Tobie cecha?

2. Czy dobrze kojarzę Cię z przeszłymi zaburzeniami odżywiania?

3. Masz 22 lata i już narzeczonego, szybka niespodziewana miłość czy partner od lat?

Link to comment
Hard Candy
Posted
Jest tutaj parę moich znajomych, z którymi utrzymuję kontakt w rzeczywistości.

Zdradzisz kto to?

Link to comment
Posted
1. Roztaczasz taką nutkę tajemniczości - to specjalny zabieg czy właściwa Tobie cecha?

Raczej właściwa mi cecha. Nigdy nie starałam się kreować swojego wizerunku w wirtualnym świecie. Co więcej wydaje mi się, że właśnie tutaj zachowuje się bardziej naturalnie niż w rzeczywistości.

2. Czy dobrze kojarzę Cię z przeszłymi zaburzeniami odżywiania?

Tak. Chorowałam przez kilka lat na zaburzenia odżywiania. Teraz prowadzę portal samopomocowy dla osób z zaburzeniami odżywiania.

3. Masz 22 lata i już narzeczonego, szybka niespodziewana miłość czy partner od lat?

Właściwie to bardzo zaskakująca. Z pewnością wywołała pewne zdziwienie w moim otoczeniu, nawet jeżeli moi bliscy starali się tego nie okazywać. Poznałam go na jednym z for młodzieżowych. Okazało się także, że kojarzę zespół, w którym grał. Przez kilka lat rozmawialiśmy przez Internet. W zasadzie starałam się go nie postrzegać w kategoriach potencjalnego partnera. Wydawało mi się, że byłoby zbyt pięknie by taki mężczyzna się mną zainteresował. I nie postrzegał jedynie w kategoriach młodszej koleżanki. Po pewnym czasie się spotkaliśmy. Niefortunnie wyznał mi miłość w momencie, w którym wyjeżdżałam do pracy do Irlandii. Po wakacjach podjęłam studia by być bliżej niego. Szczęśliwie złożyło się, że wcześniej zainteresował mnie akurat taki, a nie inny kierunek, który był dostępny tylko na uczelni w Katowicach. Po kilku miesiącach zamieszkaliśmy ze sobą. I tak żyjemy ze sobą do dziś. Mieszkamy ze sobą prawie trzy lata, więc raczej tylko utwierdzamy się w tym, że była to dobra decyzja.

Zdradzisz kto to?

Jasne. Krit oraz annka17.

Link to comment
 • Kerosine unlocked this topic
 • Kerosine locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Who's Online (See full list)

  • Celt
 • Najnowsze posty

  • Kerosine
   Niespodziewane wolne jutro w pracy, przyda mi się ten dzień [tym bardziej, że od świtu do zmierzchu na niebie niepodzielnie królować ma błękit].
  • yiliyane
   Moim zdaniem trochę za wcześnie pakujesz się w następny związek. Nie ochłonąłeś jeszcze po poprzednim, nie wyciągnąłeś wniosków z tamtej relacji. Przeniesiesz brudy ze starego związku w nowy i w efekcie nowy związek nie wypali. Na Twoim miejscu dałabym sobie czas. Nie musisz z nową dziewczyną zrywać kontaktu, wystarczy, że wasza relacja będzie polegała wyłącznie na koleżeńskich spotkaniach dopóki nie dojdziesz do porządku sam ze sobą. Jeśli chcesz przyspieszyć i polepszyć ten proces, może warto byłoby obgadać poprzedni związek z psychologiem. Muszę wytknąć tu dwa błędy, przepraszam. Po pierwsze, jeśli mieszkacie razem, wkład za mieszkanie powinien być 50/50. Nie jesteście małżeństwem ze wspólnym majątkiem, tylko dwojgiem niespokrewnionych i niespowinowaconych ze sobą ludzi. Nie masz obowiązku utrzymywać swojej dziewczyny w żaden sposób - czy to płacąc za mieszkanie, czy na jej codzienne utrzymanie. Wyjątek mógłby być, gdyby ona straciła pracę - na czas poszukiwania przez nią pracy (ale niezbyt długi, nie przesadzajmy, góra dwa miesiące) mógłbyś przejąć koszty, ale i tak potem powinniście się rozliczyć. Po drugie, nieodpowiedzialnością jest uczenie drugiego człowieka odpowiedzialności (niezależnie od wieku, płci i stopnia waszej zażyłości) poprzez zakup zwierzęcia. To się w 99% przypadków nie uda. Efekt będzie taki jak u was - osoba nieodpowiedzialna będzie miała w nosie zwierzę, a ta druga problem w postaci zwierzaka, którego tak naprawdę nikt nie chce.
  • supermati2009
   @Martusiaaaaaa92 "Agenci na deskorolkach. Nie byle co!"
  • yiliyane
   Nie ma sensu tego ciągnąć. Jej wyraźnie na Tobie nie zależy, nie liczy się z Twoimi uczuciami i nie szanuje Twojego czasu. Z waszej relacji nic już nie będzie, przykro mi. Ile ma lat? Jeśli mniej niż 18, to jeszcze można przymknąć na to oko, choć nie wydaje mi się, żeby w przypadku większości starszych nastolatek (16+) rodzice mieli aż tak dużo do powiedzenia w kwestii spotkań ich latorośli z rówieśnikami. Jeżeli dziewczyna jest młodszą nastolatką, a Ty nie jesteś jej rówieśnikiem, to tym bardziej powinniście zaprzestać spotkań, ponieważ prokurator mógłby mieć coś w tej kwestii do powiedzenia - nawet jeśli nie robicie nic złego. Jak to się mówi, strzeżonego Pan Bóg strzeże  
  • yiliyane
   Daj namiary na swoją firmę, rzucę studia i też pójdę siedzieć na ochronie, skoro tam są takie kokosy  A tak na poważnie, po co te przechwałki?  Przechodząc do clou problemu, zastanawiam się po co ciągniesz związek od 11 lat, jeśli dobrze rozumiem, skoro podejście Twojej dziewczyny do życia Ci nie odpowiada. Z przyzwyczajenia, dla seksu? Jaka by Twoja dziewczyna nie była, powinieneś chociaż być wobec niej uczciwy. Uczciwe podejście to albo zakończenie związku, albo poinformowanie dziewczyny, że jesteście tylko friends with benefits i że aktywnie szukasz stałej partnerki - i jeśli taki układ jej pasuje, to w porządku, możecie go ciągnąć dalej, albo rezygnacja z randkowania dopóki jesteście w związku. Dlaczego nie masz innej, "lepszej" kobiety? Z kilku powodów. Po pierwsze, na co dzień nie masz styczności z kobietami. Skoro pracujesz na ochronie, to pracujesz w pojedynkę, ewentualnie widujesz od czasu do czasu innych mężczyzn. Po drugie, jesteś już w trochę niekorzystnym wieku. 40-letni facet oczywiście nadaje się do ożenku, ale kobiety w jego wieku czy nawet ciut młodszym albo są zamężne, albo rozwiedzione i/lub z dziećmi (co, nie wiem jak Tobie, ale często wielu facetom nie odpowiada), albo są same, ale w męskich oczach mają jakąś "wadę" (np. nie są pięknościami, mają problemy zdrowotne itp.). Z kolei dużo młodsze kobiety, wybacz, ale nie polecą na 40-latka, który nie ma odpowiedniego statusu i pieniędzy. Przechwałki markowymi ubraniami niczego tu nie zmienią. Po trzecie, niepełnosprawność typu P-02, czyli, zgodnie z definicją "choroby psychiczne, w tym m.in. zaburzenia psychotyczne, zaburzenia nastroju począwszy od zaburzeń o umiarkowanym nasileniu, utrwalonymi zaburzeniami lękowymi o znacznym stopniu nasilenia czy zespołami otępiennymi", są dla kobiet wielką czerwoną flagą. Przykro mi. Kobiety szukają w związku bezpieczeństwa i stabilizacji, w przypadku chorób psychicznych trudno mówić o możliwości spełnienia tych warunków, nie mówiąc o tym, że powstaje obawa, że choroba może być dziedziczna i wasze dzieci bądź wnuki również będą chore. Chciałabym Cię pocieszyć, że na pewno znajdziesz bratnią duszę, ale... no nie wygląda to dobrze.
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 3 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   4
  2. 2
   Gloria
   Gloria
   3
  3. 3
   dali
   dali
   3
  4. 4
   Kreciolek16
   Kreciolek16
   1
  5. 5
   Kerosine
   Kerosine
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  dali
  dali
  8 posts
  Martusiaaaaaa92
  Martusiaaaaaa92
  6 posts
  Kerosine
  Kerosine
  6 posts
  Gloria
  Gloria
  4 posts
  konserwatoriumchaosu
  konserwatoriumchaosu
  3 posts
  halibutka
  halibutka
  3 posts
  yiliyane
  yiliyane
  3 posts
  supermati2009
  supermati2009
  2 posts
  Celt
  Celt
  1 post
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  37 posts
  wardrum
  wardrum
  23 posts
  yiliyane
  yiliyane
  21 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  443 posts
  yiliyane
  yiliyane
  367 posts
  Gloria
  Gloria
  116 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up