Jump to content

Neosha

Kerosine

Ogólna ocena użytkownika  

17 members have voted

1. 1.

• 9
      1
    • 10
      2
    • 8
      3
    • 7
      3
    • 6
      3
    • 5
      3
    • 4
      0
    • 3
      1
    • 2
      1
    • 1
      0
    • Nie umiem okreÅ?liÄ?
      1

Recommended Posts

Posted

Tym razem przepytujemy Neoshę lukax.gif Jak zwykle, 7 dni na zadanie jej max. 10 pytań od osoby.

Posted

1. Jak znalazłaś się na tym forum i co sprawiło, że zostałaś tutaj na dłużej?

2. ulubiony forumowicz lub forumowicze i dlaczego ta osoba?

Posted

1. Z Twoich postów można wywnioskować, że jesteś silnie uzależniona od partnera. Uważasz swoją relację za normalną czy może masz czasami wrażenie, że jest to za bardzo intensywny związek z partnerem?

Posted

1. Czy w życiu też jesteś taką ciepłą wyrozumiałą osobą?

2. Ile masz lat? (Sorry, musiałam)

3. Czy masz jakąś pasję życiową, hobby?

Posted

Zawsze jesteś taka miła i grzeczna, wręcz chwilami nudna? Czy Neosza ma też bardziej pikantną twarz?

Posted
1. Jak znalazłaś się na tym forum i co sprawiło, że zostałaś tutaj na dłużej?

To było dawno temu i tak naprawdę nie pamiętam jak to dokładnie stało się. Szukałam jakiegoś forum i znalazłam się przypadkowo właśnie tutaj. Miałam małą przerwę, ale wróciłam i bardzo się cieszę.

2. ulubiony forumowicz lub forumowicze i dlaczego ta osoba?

Takiego najbardziej ulubionego? Hmm, trudno kogoś jednego faworyzować. Kiedyś bardzo byłam związana z szaloonąą i bardzo za Nią tęsknię. Obecnie bardzo bliska jest mi martuśka., Tkaczens^ czy Pizzaro. Nie są to jedyne osoby z forum, których bardzo lubię:)

1. Z Twoich postów można wywnioskować, że jesteś silnie uzależniona od partnera. Uważasz swoją relację za normalną czy może masz czasami wrażenie, że jest to za bardzo intensywny związek z partnerem?

Od prawie półtora roku jestem w końcu szczęśliwa i jestem pewna, że mam tą drugą połówkę. Wcześniej byłam w długim związku, który niestety więcej wyrządził szkód w moim życiu niż pożytku. To była typowa toksyczna relacja, choć oczywiście ukrywałam to przed innymi. Być może dla kogoś wydaje się, że teraz zbyt idealizuje swój związek i partnera, lecz dopiero po tym co doświadczyłam, bardzo doceniam to co mam i nigdy nie pozwolę tego popsuć. O dziwo (może ktoś nie uwierzyć) w związku to ja jestem tą dominującą osobą, która lubi rządzić i musi być moje na wierzchu :mrgreen:

Zależy co można mieć na myśli mówiąc normalny związek. Każda osoba inaczej postrzega swoją relację z partnerem. Ja wkładam w swój całą siebie i będę to robić. Nie uważam, żebym była uzależniona od partnera w złym słowa znaczeniu. Być może tak się wydaje, bo Jemu jedynemu ufam bezgranicznie. Nie jest to spowodowane tylko uczuciem, które do Niego darzę, ale przede wszystkim, że jest dla mnie najlepszym przyjacielem, który nie pozwoli mi upaść. Zachowuję równowagę i wiem, że zarówno jak ja i on mamy swoje życie.

1. Czy w życiu też jesteś taką ciepłą wyrozumiałą osobą?

Na pewno można mnie nazwać, że jestem wyrozumiałą osobą. Czy ciepłą? To już powinni inni się wypowiedzieć, ale na pewno nie wieje ode mnie chłodem ;) Na pewno moje wyobrażenie na tym forum jest trochę inne niż w rzeczywistości jaka jestem.

2. Ile masz lat? (Sorry, musiałam)

Minęło już mi 24 wiosenki (;

3. Czy masz jakąś pasję życiową, hobby?

Kiedyś bardzo lubiłam uczyć się języków obcych. Obecnie nie mam za dużo czasu przez pracę, która ostatnio strasznie mnie męczy. Czasami żałuję, że popuściłam tak i mam nadzieję, że motywacja przyjdzie i zmusi do powrotu nauki języków.

Zawsze jesteś taka miła i grzeczna, wręcz chwilami nudna? Czy Neosza ma też bardziej pikantną twarz?

No nie jest tak zawsze. Słyszałam wiele zarzutów co do mojej osoby od znajomych, gdyż uwielbiam się drażnić, szukać zaczepki słownej, docinam :mrgreen: i ogólnie dążę do tego, by było moje na wierzchu. Staram się dominować. Forum nie jest w stanie tego pokazać a ja nie mam parcia, żeby każdego o tym przekonywać. Istnieje we mnie ta bardziej pikantniejsza strona duszy i daje o sobie znać, choć nie przed każdym ją otwieram.

Posted

4. Co w swoim życiu najbardziej lubisz, doceniasz?

5. Jakie masz plany na przyszłość? (nie marzenia, a plany)

Posted

1. Co z tym Paryżem^^ ? Kiedy jedziemy?

2. Jakie mforumowe akcje wspominasz najmilej?

3. Największa niespodzianka zrobiona dla Ciebie przez twojego partnera to...

Posted
Czyli od kiedy pracujesz, nie zajmujesz się żadną pasją/hobby? Nie czujesz, że czegoś ci w życiu brakuje?

Pracuje już około 2,5 roku w tym samym miejscu. Nie jest to zbyt długo, jednak pochłania dość dużo czasu. Ciągle się uczę zaocznie i czas ucieka jak szalony.

karr, zadałeś fajne pytanie czy czegoś mi nie brakuje i dało mi to coś do zastanowienia. Rzeczywiście tak jest. Ciągle jest praca, dom, praca, dom, szkoła, itd. Brakuje mi jakiegoś hobby, pasji. Czegoś, co by sprawiało, żebym wracała do domu z większą ochotą.

4. Co w swoim życiu najbardziej lubisz, doceniasz?

Bardzo dużo doceniam swojej pracy, która wymaga stałego kontaktu z ludźmi, pomagania, wyjaśniania. Poznałam fajnych ludzi, nawiązały się przydatne znajomości i codziennie chodzę tam z uśmiechem na twarzy. Stałam się dużo bardziej pewniejsza. Doceniam to, że mam fajnych ludzi koło siebie i tak dobrze mi życzą i pomagają.

5. Jakie masz plany na przyszłość? (nie marzenia, a plany)

Plan na najbliższy cały rok to przede wszystkim skończyć szkołę, założyć rodzinę (nie, nie jest tu mowa o dzieciach :mrgreen: ), przeprowadzić się, poznać nowe okolice i otoczenia, przygarnąć psiaka ze schroniska. No i cieszyć się życiem.

1. Co z tym Paryżem^^ ? Kiedy jedziemy?

Paryż to moje marzenie:) Oby jak najszybciej się spełniło. To może w tym roku, cio?:P

2. Jakie mforumowe akcje wspominasz najmilej?

Co roku bardzo miło wspominam głosowanie na userów m-forum w różnych kategoriach, akcje świąteczne czy wstawienie miniaturki swojego zdjęcia do avatara.

3. Największa niespodzianka zrobiona dla Ciebie przez twojego partnera to...

To na pewno niespodziewana wizyta w dzień, w który mieliśmy spędzić osobno. Radość była ogromna, bo mieliśmy widzieć się za tydzień (niestety odległość swoje robi). Banan był ciągle na twarzy i aż nie mogłam uwierzyć, że udało się mnie zaskoczyć:P Taka mała niespodzianka, ale bardzo utkwiła mi w sercu:)

Posted

1. Skąd wziął się Twój nick?

2. Co Ci się najbardziej podoba w m-forum, a co uważasz za jego największy minus?

3. Gdybyś mogła przeprowadzić jedną zmianę na forum, co by to było?

Posted
1. Skąd wziął się Twój nick?

Neosha to jedno z imion amerykańskich. Kiedyś przypadkowo je gdzieś zobaczyłam, spodobało mi się i tak już zostało.

2. Co Ci się najbardziej podoba w m-forum, a co uważasz za jego największy minus?

Widziałam różne fora i jedynie tutaj zauważyłam taką ciepłą, miłą atmosferę, która tutaj gości. Forum jest na wysokim poziomie. Być może nie oceniam tego zbyt obiektywnie, ale nie miałam nigdy w planach miejsca zmieniania swoich wypowiedzi itp. A co jest minusem? Nie widzę jako takich minusów. Może coś z tym czatem, że rozmowy są prowadzone między 'sami swoimi' a nowi nie mają tam pola do popisu. Nie wiem, bo sama kilka razy byłam na czacie.

3. Gdybyś mogła przeprowadzić jedną zmianę na forum, co by to było?

Zmieniłabym kolor tła, do tego co prawda przyzwyczaiłam się, ale jednak mógłby być lepszy.

Posted
Co studiujesz?

Uczę się na studium, na archiwistyce (;

Lubisz język francuski? A może się uczysz/uczyłaś?

Bardzo podoba mi się język francuski. Jestem nim oczarowana i od zawsze chciałam się go nauczyć. Niestety nie było mi to dane. Cały czas sobie obiecuję, ze to zrobię i mam nadzieję, że w końcu to się stanie. Nawet sobie kupiłam zestaw do samodzielnej nauki :mrgreen:

Posted

1. A za hiszpańskim przepadasz?

Posted
1. A za hiszpańskim przepadasz?

Pewnie i to bardzo. Moja bardzo dobra koleżanka zaczęła się go uczyć samodzielnie i wtedy bardziej poznałam ten język. Jest świetny:)

Posted

Podejrzewasz, od kogo ta 2 w ankiecie?

Posted
Podejrzewasz, od kogo ta 2 w ankiecie?

Nie, nie mam pojęcia i nie będę zagłębiać się w to. Nie da się wszystkich lubić, dlatego wiem, że komuś moja osoba nie odpowiada. To normalne ;)

Posted

4. Czym tak naprawdę motywowane są Twoje komentarze w profilach? Jesteś chyba jedyną osobą, która wpisuje się użytkownikom przy każdym ich awansie [choć nie tylko z takiej okazji] i szczerze mówiąc zalatuje mi to trochę wazelinką lukax.gif

Posted

Twoje ulubione danie i napój?

Masz może jakiś autorytet w swoim życiu?

Posted

3.

Posted
4. Czym tak naprawdę motywowane są Twoje komentarze w profilach? Jesteś chyba jedyną osobą, która wpisuje się użytkownikom przy każdym ich awansie [choć nie tylko z takiej okazji] i szczerze mówiąc zalatuje mi to trochę wazelinką

Haha :mrgreen: aż tak to odbierasz? Składam tym, których lubię bądź uważam, że zasługują na ów awans. That's all:)

Twoje ulubione danie i napój?

Tyle tych ulubionych dań jest, że ciężko coś wybrać. Takim numerem jeden jest sos grzybowy sporządzony ze świeżych grzybów przez moją babcię. Od dzieciństwa to kocham i nadal mi tak zostało. A co do napoju to kocham kawę, choć nie jest mi przyjazna. Ulubiony napój to chyba sok o smaku kaktusa i limonki.

Masz może jakiś autorytet w swoim życiu?

W jednej dziedzinie autorytetem jest mój Luby, w innej moja babcia, w jeszcze innej moja przyjaciółka. Jednak takiej jednej osoby, którą mogłabym nazwać, że jest moim autorytetem to nie ma. Mogę szanować, podziwiać innych ludzi, ale żeby mianować ich takim 'przywilejem' to jest za dużo.

3.
Posted

5. gdybyś dostała propozycję spotkania się na jeden dzień z bardzo bliską Ci osobą, która odeszła (możesz zinterpretować to dowolnie), a potem już byś tej osoby nigdy nie spotkała to czy byś się zgodziła na to i dlaczego tak lub nie?

Posted
5. gdybyś dostała propozycję spotkania się na jeden dzień z bardzo bliską Ci osobą, która odeszła (możesz zinterpretować to dowolnie), a potem już byś tej osoby nigdy nie spotkała to czy byś się zgodziła na to i dlaczego tak lub nie?

Na pewno skorzystałabym z takiej sytuacji i spotkałabym się z dawną przyjaciółką. Nasze drogi rozeszły się, głównie przez jej chłopaka (obecnego już męża). Bardzo się zmieniła, ale nadal dla mnie jest ważna i trudno taką relację przekreślić. Chciałabym, żebyśmy znowu były sobie takie bliskie. Bardzo.

Posted

Co Cię trzyma na forum?

Czy gdyby zaproponowano Ci rangę moderatora zgodziłabyś się?

Posted
Co Cię trzyma na forum?

Polubiłam to miejsce, zadomowiłam się tutaj tak dobrze, że nie potrafię tutaj nie zaglądać. Nawet, gdy za wiele nie mam czasu, to muszę zajrzeć i sprawdzić co tutaj się dzieje. To ludzie tworzą forum i również do nich wracam.

Czy gdyby zaproponowano Ci rangę moderatora zgodziłabyś się?

Nie mam ciśnienia, żeby otrzymać rangę moderatora, ale też nie mówię nie (;

Posted

Planowanie czy spontaniczność?

• Kerosine unlocked this topic
  • Kerosine locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Najnowsze posty

• Gloria
      Wracając do tematu, w liceum w Warszawie powstała łazienka stworzona z myślą o osobach niebinarnych, transpłciowych oraz nieokreślających się. https://polskatimes.pl/toaleta-dla-transplciowych-i-niebinarnych-dzieci-w-polskim-liceum-przemyslaw-czarnek-szalenstwo/ar/c1-16357345 https://twitter.com/PiotrW1966/status/1528438149243871235
    • Wulf
    • Wulf
      Chodzi o Klausa Schwaba, założyciela światowego forum ekonomicznego w Davos.  Chłopak przeczytał 1 książkę, oglądnął 2 filmy jej autorów na youtube i ewidentnie coś źle zrozumiał.  Inna sprawa, że łatwiej człowiekowi przelać nienawiść i frustracje na konkretną osobę, bo z kapitalizmem nic nie zrobi. 
    • wardrum
      Spotify. Brunetka czy blondynka? 
    • wardrum
      0/10
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane