Romeo88

Taniec Erotyczny w roli Męskiej

Recommended Posts

Witam wszystkich, a w szczególności przedstawicielki płci pięknej. Powiedzcie mi Dziewczyny, co sądzicie o tańcu erotycznym wykonywanym przez zwykłego chłopaka w klubie czy dyskotece na środku parkietu.

Share this post


Link to post

Dla mnie okropność. Po pierwsze nie wiem, po co to, a po drugie nie jest to dla mnie seksowne, raczej śmieszne. Koleżanka podesłała mi na necie jakiś czas temu tak tańczącego (w sumie bardzo fajnego) faceta przed grupą piszczących dziewczyn. Strasznie też się tym jarała, a ja serio nie mogłam zrozumieć, co w tym jest fajnego...

Share this post


Link to post

jak taki taniec jest wykonywany na jakąś specjalną okazję i to dla tej jedynej to owszem, bardzo fajne i nawet przyjemne:)

jednakże jeśli jest to wykonywane tak jak mówisz w trakcie imprezy to sorry ale nie...

są rzeczy, które zachowuje się dla siebie...

osobiście nie chciałabym mieć faceta, który coś takiego zrobiłby dla tłumu rozchichotanych dziewczyn

Share this post


Link to post

Na imprezie, dla ogółu - nie.

Ale jakby tak tylko dla partnerki, w domowym zaciszu... nie pogardziłabym :faja:

Share this post


Link to post

Oczywiście wszystko ma swoje granice. Będąc w miejscu publicznym trzeba się hamować. W piątek będąc w klubie, a w sobotę na dyskotece wprowadziłem małe zmiany. Puściłem wodze wyobraźni i połączyłem delikatny erotic z elementami salsy. Wiem że beznadziejnie mi to szło, więc muszę ćwiczyć. Aczkolwiek wzbudziłem małe zainteresowanie (nie tylko u kobiet) :-/ Gdy poszedłem na RedBull-a (jestem abstynentem) Pierwsi zaczęli podchodzić faceci jak ja to wszystko robię. Taniec, chód,gesty, zachowanie? W każdym bądź razie pomieszałem tematy-wybaczcie.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now

 • Who's Online (See full list)

  There are no registered users currently online

 • Recent Status Updates

  • Borowy

   Borowy

   Ej, czemu nie jestem zielony?! 
   · 1 reply
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

   Jak się nazywa ten większy dzyndzel, co się go zakłada na mniejszy dzyndzel przy słuchawkach? Takie to samo, ale większe braciszku.  
   · 1 reply
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Nie ma to jak świętować 30. rocznicę odzyskania wolności, która jeszcze nie przyszła.
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   · 0 replies
  • Borowy

   Borowy

   Witajcie, mam do Was ogromną prośbę... potrzebuje wypełnionych ankiet do badań naukowych... na koniec maja mam termin oddania. Temat Tabu - SEKSUALNOŚĆ, dlatego rodzice do których kierowałem tą ankietę nie chcą mi jej wypełniać, choć uważam, że nie ingeruję w ich życie intymne. 2 miesiące temu ankieta już istniała online, a dostałem tylko 4 odpowiedzi :c Zajmie od 5 do 10 minut. Prawie wszystkie zadania zamknięte.
   Musielibyście wcielić się w rodzica, który ma dziecko z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim. Ankieta jest oczywiście anonimowa.

   https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc35FjqvALX9OYdkmC8p4LFMjfvp9sEyGFAuHiG6MCFurqWBQ/viewform?fbclid=IwAR0BBy3Clovc9HZH-pMkOzC8sUF6UJ-LuOPcDC2HSLdZsHL_dVYN5zb9mzE
   · 0 replies
 • Posts

  • Kerosine
   "Mój dzień byłby stracony bez..."
   W ostatnim czasie - zdecydowanie sałatki warzywnej na bazie miksu sałat, ze słuszną liczbą pomidorków koktajlowych, drobniutko pokrojoną małą czerwoną cebulką lub szalotką, groszkiem konserwowym / taką samą czerwoną fasolą i innymi dobrami zależnymi już od wersji dania [wymienione przeze mnie składniki muszą znaleźć się w nim zawsze]. Bardzo dobrze, niedostatek zarówno ogółu warzyw, jak i konkretnie tych zielono-liściastych od zawsze stanowił jeden z najsłabszych punktów mojego sposobu odży
  • yiliyane
   Największe książkowe rozczarowanie
   Księga Zepsucia Marcina Podlewskiego. Zachęcona opisem i świetnymi recenzjami skusiłam się na książkę, która miała być mroczna, brutalna, z dużą dozą tytułowego zepsucia i z bohaterami, którym do świętości daleko. W rzeczywistości książka była bardzo chaotyczna - główny bohater trafił do nieznanego sobie świata i nie wiedział co się wokół niego dzieje - podobnie jak czytelnik, który musiał się z tym chaosem męczyć przez prawie czterysta stron; w dodatku miejscami pisana tak paskudnym współczesny
  • yiliyane
   Mało znane książki, które warto przeczytać
   Uczeń nekromanty E. Raj. Książka, która ma zaledwie 34 oceny na lubimyczytać.pl, a jest naprawdę świetna. Byłam zdziwiona jak dobra może być polska fantastyka - z rozbudowanym i ciekawym światem przedstawionym, a do tego z głównymi bohaterami, których nijak nie da się do protagonistów zaliczyć - a to w moich oczach duży plus, bo już rzygam dzielnymi rycerzami i pięknymi księżniczkami. Jeśli lubicie mroczne klimaty, to zdecydowanie polecam.
  • yiliyane
   Ulubiona lektura szkolna ?
   Fiodor Dostojewski - Zbrodnia i kara Adam Mickiewicz - Dziady cz. II, Dziady cz. IV Eliza Orzeszkowa - Gloria victis Henryk Sienkiewicz - Krzyżacy
  • yiliyane
   Seriale
   Najlepszym serialem, jaki oglądałam, jest Czarnobyl, mam jednak też ogromny sentyment do Przygód Merlina, mimo że zdecydowanie nie jest to światowy poziom, a efekty specjalne są koszmarnie niedorobione.