Jump to content

MegLam

Kerosine

Ogólna ocena użytkownika  

18 members have voted

1. 1.

• 10
      2
    • 9
      0
    • 8
      6
    • 7
      1
    • 6
      4
    • 5
      0
    • 4
      2
    • 3
      1
    • 2
      0
    • 1
      0
    • Nie umiem okreÅ?liÄ?
      3

Recommended Posts

Posted

Jak zwykle, 7 dni na zadanie max. 10 pytań od osoby tym razem MegLam lukax.gif

Posted

1. Czym dla Ciebie jest Kansas?

2. Jakie plany na przyszłość?

3. Dlaczego CFC?

4. Zgadzasz się ze stwierdzeniem, że Zduńska Wola to zadupie? ODP : a)Tak b)yhym c)no tak

Posted

1. Magdalenko Twoja największa zaleta to..?

2. Co uważasz za swoją największą wadę i dlaczego?

3. Miałabyś odwagę pojechać samej do odległego kraju dla ukochanego, by zrobić Mu niespodziankę?

Posted

Na wstępie powiem, że Hard Candy nieźle mnie zaskoczyła. W życiu nie pomyślałabym, że kiedyś tu trafię, a już na pewno nie spodziewałam się, że tak szybko. Zakładam więc, że pytań wielu nie będzie i za bardzo się nie przerobię :mrgreen:

Dobra, koniec biadolenia, siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy.

1. Czym dla Ciebie jest Kansas?

Zapadłą mieściną, w której dane było mi się wychować, i w której, niestety, nadal pozostaję. Jednak niestety używam jedynie przez wzgląd na moje odwieczne parcie na świat, na moje marzenie o życiu w wielkim (naprawdę wielkim!) mieście. W głębi serca wiem, że ciężko będzie mi pożegnać się na stałe z miejscem, w którym spędziłam całe dzieciństwo i pewnie nieraz do niego wrócę.

2. Jakie plany na przyszłość?

Słyszę to pytanie średnio raz na tydzień i za każdym razem wywołuje ono u mnie ból głowy, dosłownie. Moim głównym problemem jest fakt, że należę do osób niesamowicie zmiennych. Raz lubię to, raz tamto, wiele rzeczy bardzo szybko mi się nudzi. Teoretycznie jestem już w takim wieku, że powinnam choć w pewnym stopniu wiedzieć, co mnie interesuje i z czym chciałabym wiązać swoją przyszłość. Niestety, nie mam pojęcia. Jedno, czego jestem pewna w 100%, co na chwilę obecną jest moim największym priorytetem, to wyprowadzka z rodzinnego domu, który z dnia na dzień staje się miejscem zupełnie niepodobnym do tego, które znałam. Kierunek? Inne miasto, a jak bozia dopomoże to i inny kraj. A potem praca, praca, praca, bo z czegoś trzeba przecież żyć.

3. Dlaczego CFC?

Myślę, że już nie raz odpowiadałam na to pytanie, ale ok, powtórzę po raz kolejny, że głównym czynnikiem, który pobudził moją miłość do tego, a nie innego klubu jest mój brat. Od małego wpajał mi do głowy nazwiska zawodników, przepytywał mnie kto na jakiej pozycji gra, sadzał mnie koło siebie, gdy oglądał mecze. Z początku traktowałam to jedynie jako dobrą zabawę i przy okazji idealny sposób na zbliżenie się do o 7 lat starszego brata, w którego byłam (i trochę nadal jestem) wpatrzona jak w obrazek. Z czasem jednak zaczęłam wkręcać się w to coraz bardziej, mecze stały się czymś, co ustawiam na piedestale podczas organizowania weekendowych atrakcji, a Chelsea na dobre zagościła w moim sercu, pobudzając je za każdym razem, gdy coś niebieskiego pojawia się na widoku ;)

4. Zgadzasz się ze stwierdzeniem, że Zduńska Wola to zadupie? ODP : a)Tak b)yhym c)no tak

Pozwolę dodać sobie 4 odpowiedź: d)odpowiedzi a,b i c są poprawne. :mrgreen:

1. Magdalenko Twoja największa zaleta to..?

Nieustępliwość. Nigdy się nie poddaję, gdy na czymś bardzo mi zależy i z reguły odnoszę sukces. Myślę, że jest to moja najlepsza cecha, która pomoże mi osiągnąć w życiu to, co dla innych, przyglądających się z boku, wydawać się może kompletnie nieosiągalne.

2. Co uważasz za swoją największą wadę i dlaczego?

Wspomniałam już, w odpowiedzi na pytanie Pizzy, o moim zmiennym charakterze. Moim zdaniem jest to moja największa wada, sprawiająca mi najwięcej kłopotów w życiu.

3. Miałabyś odwagę pojechać samej do odległego kraju dla ukochanego, by zrobić Mu niespodziankę?

Odległy kraj, samotna podróż - brzmi jak jedno z moich marzeń i do tego momentu powiedziałabym: tak, oczywiście! Potem pojawia się ten ukochany i sprawa się komplikuje :D Nie no, żartuję. Oczywiście, że nie miałabym zbytnich obiekcji przed taką wyprawą, a gdybym wiedziała, że ukochany ucieszy się z mojej niespodzianki pewnie bym pojechała, tylko co bym tam zastała? Facet, samotny, w dalekim kraju? :mrgreen:

Posted

1. W której dzielnicy

Posted

1. Jaką anegdotę ze swojego życia najczęściej opowiadasz w towarzystwie, jeśli chcesz je rozbawić?

Posted
1. W której dzielnicy
Posted

2. Jakie plany na majówkę?

3. Jak radzisz sobie w kuchnii i jakie jest Twoje ulubione danie?

Posted

1) Często pomagasz innym?

2) Z kim z forum masz najlepszy kontakt?

3) Kibicujesz Chelsea. Oglądasz też inne mecze Premier League? Interesują Cię klasyki typu derby Manchesteru?

Posted
2. Jakie plany na majówkę?

W tym roku majówka zdecydowanie mi się wydłuży, więc zaplanowałam już sobie tydzień w Wiedniu, wyjeżdżam w przyszły weekend. Jednak po powrocie nie będzie już tak kolorowo - nauka, nauka, nauka. A, jeszcze w międzyczasie muszę znaleźć chwilę na zaległe świętowanie ze znajomymi mojej 18-tki :mrgreen:

3. Jak radzisz sobie w kuchnii

W kuchni nie radzę sobie najgorzej pod warunkiem, że mam przed sobą dokładny przepis - wtedy wszystko jest ok. Problem zaczyna się dopiero, gdy jeden z punktów nie jest sprecyzowany bądź akurat zabrakło mi jakiegoś składnika. Wtedy wszystko się sypie, bo sama od siebie niczego dodać nie umiem. Przy okazji robię ogromny bałagan, więc w domu nie dopuszczają mnie zbyt często do kuchni ;)

jakie jest Twoje ulubione danie?

Ciężko jest mi jednoznacznie stwierdzić, bo liczba rzeczy, które uwielbiam jest porównywalna do liczby tych, których nie cierpię, czyli bardzo duża. Uwielbiam jednak kuchnię włoską, w której na pierwszym miejscu jest u mnie lasagne. Poza tym dodać mogę jeszcze barszcz czerwony i rybę po grecku - moje dwa największe przysmaki wigilijne.

1) Często pomagasz innym?

Nie należę do osób bardzo wrażliwych na cierpienia i problemy innych, dlatego nie zdarza mi się to często. Nie uważam również bym musiała to robić, bo sama wychodzę z założenia, że jeśli umiesz liczyć, licz na siebie. Kieruję się tą myślą bardzo często, więc zarówno, gdy ja radzę sobie w głównej mierze sama, tak samo mogą czynić inni. Jedynymi osobami, dla których jestem w stanie zrobić naprawdę wiele są moi najbliżsi przyjaciele, im pomogę zawsze.

2) Z kim z forum masz najlepszy kontakt?

Ostatnio moja forumowa aktywność trochę osłabła, więc i kontakty znacznie zmalały, w głównej mierze przez fakt, że na czacie nie bywam już prawie w ogóle. Najlepszy kontakt miałam swego czasu z Pizzaro, Grigorijem, Predatorem, Cmb, Darcią, oskarianem (gdzie on się podział swoją drogą?).. Na chwilę obecną najlepszy, bo pozaforumowy kontakt mam chyba jedynie z Cmb. No, czasem jeszcze Pizzduś się odzywa ;)

3) Kibicujesz Chelsea. Oglądasz też inne mecze Premier League? Interesują Cię klasyki typu derby Manchesteru?

Kibicuję Chelsea, jednak jestem wielką fanką ligi angielskiej w ogóle. Klasyki, o których wspomniałaś oraz inne mecze "czołówki" oglądam regularnie. W wolnych chwilach, gdy akurat nie mam nic lepszego do roboty podpatruję również mecze słabszych z tej dolnej części tabeli, bo nieraz są one o wiele ciekawsze od wspomnianych wcześniej ;)

Posted

2. Co uważasz za największy plus m-forum, a co za największy minus?

3. Jak widzisz [lub chciałabyś widzieć] siebie za 10 lat?

3. Mogąc spełnić jedno nietypowe, szalone marzenie - które byś zrealizowała? Masz w ogóle szalone marzenia?

Posted

1. Podróżowałaś kiedyś stopem? Jeśli nie, to czy chciałabyś? I dokąd? :)

Posted

Jeśli byłabyś cukierkiem to jakim? :>

I dlaczego?

wistość-nierzeczy
Posted

1. Jakie miejsca na świecie chciałabyś zobaczyć najbardziej i dlaczego?

2. Jaka cecha charakteru/rodzaj zachowania, który obserwujesz wśród ludzi, irytuje Cię najbardziej?

3. Bez czego nigdy nie ruszasz się z domu?

Posted

Jeśli po maturze przeprowadzka nie do UK, to na które nasze polskie miasto prawdopodobnie padnie Twój wybór?

Posted
2. Co uważasz za największy plus m-forum

Największym plusem m-forum jest zdecydowanie porządek jaki tu panuje. Nie tylko ten wizualny, choć ten również ma dla mnie duże znaczenie, ale także merytoryczny. Zanim zarejestrowałam się na m-forum rzuciłam okiem na kilka innych for i starałam się porównać je wszystkie ze sobą. To, co pierwsze rzuciło mi się w oczy to to, że offtopy są tu naprawdę niemile widziane i karane, jeśli zdarzają się nagminnie. Jest to naprawdę ogromna zaleta, bo na innych forach musiałam najpierw przeczytać (a raczej obejrzeć) 15 postów zawierających same emotikony nim natrafiłam na jakiś jeden treściwy.

a co za największy minus?

Musiałam naprawdę długo zastanawiać się nad odpowiedzią na to pytanie. I szczerze? Nadal niezbyt umiem na nie odpowiedzieć, ale żeby nie było, że migam się od odpowiedzi, napiszę: kółko wzajemnej adoracji. Osobiście mi ono nie przeszkadza, bo forum traktuję z dość dużym dystansem i jeśli wpadam czasem na czat to i tak pogadam z 10 minut i zaraz uciekam do własnych spraw, jednak patrząc z boku dla niektórych może to być uciążliwie. Mam tu na myśli zwłaszcza nowych użytkowników, spośród których tylko nieliczna garstka zostaje tu na dłużej. Poza tym dla nich czat jest pośrednio "zamknięty", bo wiadomo, że się tam nie przebiją.

3. Jak widzisz [lub chciałabyś widzieć] siebie za 10 lat?

Dodałam sobie w myślach te 10 lat i pierwszy obraz, który pojawił mi się w głowie można opisać 2 słowami: rich bitch :mrgreen: A tak na poważnie.. już wcześniej pisałam, że jestem bardzo zmienna i niezdecydowana co do swojej przyszłości, więc ciężko jest mi określić jak siebie widzę za te 10 lat. Jeśli jednak mam wybór i mogę napisać jak chciałabym siebie widzieć, powiem tylko tyle: mam nadzieję, że znajdę pracę, która w końcu będzie sprawiać mi satysfakcję, dzięki której dorobię się w jakiś magiczny sposób kokosów i będę mogła spełniać swoje podróżnicze marzenia :mrgreen:

3. Mogąc spełnić jedno nietypowe, szalone marzenie - które byś zrealizowała? Masz w ogóle szalone marzenia?

Moje marzenia nie są ani zbyt wygórowane ani zbyt szalone. Chciałabym jednak bardzo pojechać stopem do Mongolii. Nie wiem, czy można to pragnienie zaliczyć do naprawdę szalonych, jednak biorąc pod uwagę czynniki związane z taką podróżą mogę zaliczyć je do najbardziej szalonych ze swoich marzeń ;)

1. Podróżowałaś kiedyś stopem? Jeśli nie, to czy chciałabyś? I dokąd? :)

[patrz. odp. wyżej] ;)

Jeśli byłabyś cukierkiem to jakim? :>

I dlaczego?

20100716093306!Dumle.jpg

Najlepsze cukierki na świecie! Z początku trochę twarde, później niesamowicie miękkie, a na koniec przyklejają się do Ciebie (twoich zębów) tak, że nie możesz się ich pozbyć. Dokładnie tak, jak ja. :mrgreen:

1. Jakie miejsca na świecie chciałabyś zobaczyć najbardziej i dlaczego?

Uwielbiam podróżować, więc nie ma na świecie miejsca, którego nie chciałabym kiedyś odwiedzić. Jednak na mojej liście must see na dwóch pierwszych miejscach plasują się: Mongolia i Kambodża. Mongolia to po prostu marzenie jeszcze z dzieciństwa, gdy byłam zafascynowana jakimś programem dokumentalnym o mieszkańcach tego kraju, a do Kambodży chciałabym udać się głównie przez wzgląd na świątynię Angkor i kurort Sihanoukville. Poza tym, oba te kraje są raczej poza listą tradycyjnych turystycznych miejsc, zwłaszcza Mongolia, co sprawia, że są one dla mnie tym bardziej interesujące.

2. Jaka cecha charakteru/rodzaj zachowania, który obserwujesz wśród ludzi, irytuje Cię najbardziej?

Dwulicowość i rozlazłość ;D Pierwsze, bo bardzo nie lubię ludzi zakłamanych, sama jestem bardzo szczera i wymagam tego od innych. Drugie w sumie z tego samego powodu, co i pierwsze, sama jestem bardzo konkretna, szybko podejmuję decyzję i nie lubię wałkować danego tematu nie wiadomo jak długo. Przebywając z takimi ludźmi na co dzień zwyczajnie się męczę.

3. Bez czego nigdy nie ruszasz się z domu?

Bez torebki lub plecaka, w których mam ze sobą wszystkie najpotrzebniejsze mi rzeczy. Lubię mieć wszystko pod ręką, począwszy od długopisu, a na zapasowych rajstopach kończąc. ;)

Jeśli po maturze przeprowadzka nie do UK, to na które nasze polskie miasto prawdopodobnie padnie Twój wybór?

Coraz poważniej rozpatruję Kraków i Wrocław. Choć Gdański Uniwersytet Medyczny również wchodzi w grę.

Posted

Chcesz studiować medycynę i jeśli tak to o jakiej specjalizacji myślisz, dlaczego akurat ta?

Posted
Chcesz studiować medycynę i jeśli tak to o jakiej specjalizacji myślisz, dlaczego akurat ta?

Dość długo myślałam nad medycyną jednak coraz częściej dochodzę do wniosku, że nie będzie to najlepsza opcja. Są to dla mnie zbyt długie studia, a chciałabym się usamodzielnić jak najszybciej, nie musząc pozostawać na łasce rodziców przez kolejnych 10 lat. Poza tym, jeśli mi się uda, chciałabym wyjechać do UK, a tam niestety opcja studiowania medycyny odpada.

Bardziej skłaniam się więc w kierunku fizjoterapii, biotechnologii lub matematyki stosowanej.

Posted

Bardzo zdziwiłam się, kiedy wyczytałam tu, że jesteś jeszcze przed maturą, bo Twoje posty są dojrzałe i obstawiałam, że masz już jakies 20 lat conajmniej :) jak się do tego ustosunkujesz? Czy wydajesz się sobie dojrzała?

Najlepszy koncert na jakim byłaś?

Posted

4. Twój ulubiony kolor to?

5. Co jest dla Ciebie najważniejsze w Twoim życiu?

6. Mając możliwość cofnięcia się w czasie, zdecydowałabyś się na taki krok i dokonałabyś korekt?

7. Co najbardziej cenisz u innych? Czy są to takie cechy, które sama chciałabyś mieć a niestety występuje ich deficyt? ;)

Posted
Czy wydajesz się sobie dojrzała?

Mam bardzo zróżnicowanych znajomych, jedni są bardzo podobni do mnie, inni wręcz przeciwnie. Zarówno z jednymi, jak i z drugimi czuję się dobrze, więc myślę, że w moim przypadku bycie "dojrzałą" to akurat kwestia towarzystwa. Nie uważam tego za wadę, bo umiem dostosować się do konkretnego towarzystwa. Umiem się dogadać chyba z każdym, zarówno z 18-latkiem, jak i 50-latkiem. Jedyną grupą wiekową, z którą sobie nie radzę, są dzieci :D Jednak jeśli miałabym zdefiniować, to owszem, jak na swój wiek czuję się dojrzała.

Najlepszy koncert na jakim byłaś?

Nie mam zbyt wielkiego porównania, ale jedno co wiem to to, że nie lubię komercji. Bardzo cenię sobie zespoły mało znane, a które grają bardzo podobną muzykę do tych znanych na całym świecie. Dlatego często bywam na koncertach łódzkich zespołów, dopiero zaczynających swoją "karierę". W moim mieście co jakiś czas organizowana jest Alternatywna Scena Młodych. Ostatnio bardzo urzekły mnie koncerty zespołów Kamień Kamień Kamień oraz Wasching Machine. Pewnie nie raz jeszcze pójdę na którychś z ich występów.

4. Twój ulubiony kolor to?

Niebieski z wiadomych powodów. Jednak jeśli mowa o ciuchach, to bardzo dobrze czuję się w czerni, szarości i brązie.

5. Co jest dla Ciebie najważniejsze w Twoim życiu?

Stabilizacja. Wiem, że może to się wydawać dziwne, biorąc pod uwagę mój charakter, to jak często zmieniam zdanie oraz fakt, że bardzo szybko się nudzę, jednak prawda jest taka, że w głębi serca zawsze marzyłam o pewnego rodzaju stabilizacji, zwłaszcza tej emocjonalnej. W moim życiu ostatnio bardzo dużo się dzieje i mogę stwierdzić, że nie jest to najłatwiejszy okres moje życia. Dlatego to, co na chwilę obecna jest dla mnie najważniejsze, to stabilizacja. Chciałabym wkrótce wrócić do tego stanu sprzed paru miesięcy, gdy wszystko się układało, a nie zmieniało się w tak ekspresowym tempie.

6. Mając możliwość cofnięcia się w czasie, zdecydowałabyś się na taki krok i dokonałabyś korekt?

Nie. Jest parę rzeczy, których żałuję, jednak wiem, że w danym czasie właśnie tego pragnęłam. Nigdy nie zdarzyło mi się zrobić czegoś wbrew sobie i swoim przekonaniom i jeśli jest coś, czego obecnie żałuję, wzięło się to po prostu z upływu czasu. Nawet jeśli mogłabym coś zmienić, coś udoskonalić, nie mam pewności, że wyszło by to na lepsze, dlatego nie chciałabym ryzykować i zmieniać czegokolwiek.

7. Co najbardziej cenisz u innych? Czy są to takie cechy, które sama chciałabyś mieć a niestety występuje ich deficyt? ;)

Najbardziej cenię sobie u innych szczerość. Nie umiałabym przebywać w towarzystwie kogoś, kto nie mówi mi całej prawdy, bądź w towarzystwie kogoś, kto udaje kogoś, kim nie jest. Szczerość, to cecha, która u mnie akurat występuje chyba aż w nadmiarze i już nie raz nie dwa miałam przez to kłopoty, jednak nie wyobrażam sobie udawania, że wszystko jest w porządku, gdy wcale tak nie jest.

Posted

Wyznacz następną osobę (:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jak wynika z otrzymanego przeze mnie przed chwilą PW, następną osobą będzie Neosha lukax.gif

• 8 months later...
Posted

Co tam u Ciebie? ;)

Posted

Twój pierwszy pocałunek...? (czas, miejsce, z kim, w jakim wieku, wrażenia?)

Posted
Co tam u Ciebie? ;)

Świętuję zdany egzamin, nadrabiam pilnie 3-letnie zaległości w chemii i przygotowuję się stopniowo do matury. Zaniedbałam trochę m-forum jeśli chodzi o pisanie, ale wciąż Was czytam w miarę regularnie ;)

Twój pierwszy pocałunek...? (czas, miejsce, z kim, w jakim wieku, wrażenia?)

W przedszkolu, pod stołem z chłopakiem, którego wtedy ledwo znałam, a dziś jest moim dobrym przyjacielem. Wrażenia? Prawdę mówiąc nie pamiętam.

• Kerosine unlocked this topic
  • Kerosine locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Najnowsze posty

• Kerosine
      Niespodziewane wolne jutro w pracy, przyda mi się ten dzień [tym bardziej, że od świtu do zmierzchu na niebie niepodzielnie królować ma błękit].
    • yiliyane
      Moim zdaniem trochę za wcześnie pakujesz się w następny związek. Nie ochłonąłeś jeszcze po poprzednim, nie wyciągnąłeś wniosków z tamtej relacji. Przeniesiesz brudy ze starego związku w nowy i w efekcie nowy związek nie wypali. Na Twoim miejscu dałabym sobie czas. Nie musisz z nową dziewczyną zrywać kontaktu, wystarczy, że wasza relacja będzie polegała wyłącznie na koleżeńskich spotkaniach dopóki nie dojdziesz do porządku sam ze sobą. Jeśli chcesz przyspieszyć i polepszyć ten proces, może warto byłoby obgadać poprzedni związek z psychologiem. Muszę wytknąć tu dwa błędy, przepraszam. Po pierwsze, jeśli mieszkacie razem, wkład za mieszkanie powinien być 50/50. Nie jesteście małżeństwem ze wspólnym majątkiem, tylko dwojgiem niespokrewnionych i niespowinowaconych ze sobą ludzi. Nie masz obowiązku utrzymywać swojej dziewczyny w żaden sposób - czy to płacąc za mieszkanie, czy na jej codzienne utrzymanie. Wyjątek mógłby być, gdyby ona straciła pracę - na czas poszukiwania przez nią pracy (ale niezbyt długi, nie przesadzajmy, góra dwa miesiące) mógłbyś przejąć koszty, ale i tak potem powinniście się rozliczyć. Po drugie, nieodpowiedzialnością jest uczenie drugiego człowieka odpowiedzialności (niezależnie od wieku, płci i stopnia waszej zażyłości) poprzez zakup zwierzęcia. To się w 99% przypadków nie uda. Efekt będzie taki jak u was - osoba nieodpowiedzialna będzie miała w nosie zwierzę, a ta druga problem w postaci zwierzaka, którego tak naprawdę nikt nie chce.
    • supermati2009
      @Martusiaaaaaa92 "Agenci na deskorolkach. Nie byle co!"
    • yiliyane
      Nie ma sensu tego ciągnąć. Jej wyraźnie na Tobie nie zależy, nie liczy się z Twoimi uczuciami i nie szanuje Twojego czasu. Z waszej relacji nic już nie będzie, przykro mi. Ile ma lat? Jeśli mniej niż 18, to jeszcze można przymknąć na to oko, choć nie wydaje mi się, żeby w przypadku większości starszych nastolatek (16+) rodzice mieli aż tak dużo do powiedzenia w kwestii spotkań ich latorośli z rówieśnikami. Jeżeli dziewczyna jest młodszą nastolatką, a Ty nie jesteś jej rówieśnikiem, to tym bardziej powinniście zaprzestać spotkań, ponieważ prokurator mógłby mieć coś w tej kwestii do powiedzenia - nawet jeśli nie robicie nic złego. Jak to się mówi, strzeżonego Pan Bóg strzeże  
    • yiliyane
      Daj namiary na swoją firmę, rzucę studia i też pójdę siedzieć na ochronie, skoro tam są takie kokosy  A tak na poważnie, po co te przechwałki?  Przechodząc do clou problemu, zastanawiam się po co ciągniesz związek od 11 lat, jeśli dobrze rozumiem, skoro podejście Twojej dziewczyny do życia Ci nie odpowiada. Z przyzwyczajenia, dla seksu? Jaka by Twoja dziewczyna nie była, powinieneś chociaż być wobec niej uczciwy. Uczciwe podejście to albo zakończenie związku, albo poinformowanie dziewczyny, że jesteście tylko friends with benefits i że aktywnie szukasz stałej partnerki - i jeśli taki układ jej pasuje, to w porządku, możecie go ciągnąć dalej, albo rezygnacja z randkowania dopóki jesteście w związku. Dlaczego nie masz innej, "lepszej" kobiety? Z kilku powodów. Po pierwsze, na co dzień nie masz styczności z kobietami. Skoro pracujesz na ochronie, to pracujesz w pojedynkę, ewentualnie widujesz od czasu do czasu innych mężczyzn. Po drugie, jesteś już w trochę niekorzystnym wieku. 40-letni facet oczywiście nadaje się do ożenku, ale kobiety w jego wieku czy nawet ciut młodszym albo są zamężne, albo rozwiedzione i/lub z dziećmi (co, nie wiem jak Tobie, ale często wielu facetom nie odpowiada), albo są same, ale w męskich oczach mają jakąś "wadę" (np. nie są pięknościami, mają problemy zdrowotne itp.). Z kolei dużo młodsze kobiety, wybacz, ale nie polecą na 40-latka, który nie ma odpowiedniego statusu i pieniędzy. Przechwałki markowymi ubraniami niczego tu nie zmienią. Po trzecie, niepełnosprawność typu P-02, czyli, zgodnie z definicją "choroby psychiczne, w tym m.in. zaburzenia psychotyczne, zaburzenia nastroju począwszy od zaburzeń o umiarkowanym nasileniu, utrwalonymi zaburzeniami lękowymi o znacznym stopniu nasilenia czy zespołami otępiennymi", są dla kobiet wielką czerwoną flagą. Przykro mi. Kobiety szukają w związku bezpieczeństwa i stabilizacji, w przypadku chorób psychicznych trudno mówić o możliwości spełnienia tych warunków, nie mówiąc o tym, że powstaje obawa, że choroba może być dziedziczna i wasze dzieci bądź wnuki również będą chore. Chciałabym Cię pocieszyć, że na pewno znajdziesz bratnią duszę, ale... no nie wygląda to dobrze.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane