helje

10 faktów o Tobie

85 postów w tym temacie

1. Mój nastrój potrafi wahać się od myśli samobójczych do radosnego entuzjazmu.

2. Chciałbym kiedyś rysować komiks, ale na razie jestem za kiepska.

3. Czasem mam wrażenie, że rówieśników irytuje moja obojętność na wiele spraw.

4. Chciałbym mieć kota. Albo psa. Lub sokoła. Węża. Cokolwiek.

5. Moje własne lenistwo mnie dobija.

6. Muszę poznać i zrobić tyle rzeczy, ale... Patrz punkt wyżej.

7. Nienawidzę uczucia bezradności.

8. Czasem czuję się, jakbym była niewidzialna - to wręcz niesamowite, jak bardzo ludzie potrafią mnie nie widzieć.

9. Mam szaroniebieskie oczy, podobno wyglądają, jakby miały w sobie "kryształki".

10. Ostatnio czuję się, jakbym cofała się w rozwoju - bardziej się jąkam, mniej ogarniam odruchy nerwowe i nie mogę zebrać myśli przy ludziach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Nie lubię tłumów. W zatłoczonych miejscach staję się agresywny i niespokojny. Wyjątkiem są koncerty.

2. Mam problem z zaakceptowaniem tego, że ktoś akceptuje mnie.  Wynika to z braku samoakceptacji, z czym walczę od wielu lat. 

3. Od prawie 15 lat nie jestem w stanie przytyć i utrzymuję niemal stałą, bardzo niską wagę. 

4. Smutna, metalowa muzyka, to moja muzyka.

5. Nie znoszę nacjonalizmu.

6. Przyciągam do siebie specyficznych ludzi.

7. Mam bardzo czarne poczucie humoru. 

8. Oceniam ludzi w ciągu kilku sekund od poznania, tylko kilkukrotnie musiałem zmienić o kimś swoją opinię. 

9. Staram się żyć oszczędnie, a zawsze wychodzi odwrotnie i przychodzą 2-3 dni w miesiącu, podczas których z portfela znika mi pół wypłaty na nie wiadomo co. 

10.Kiedyś byłem religijną osobą. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Zyje sama.

2. Mam mało przyjaciol.

3. Używam maseczek 40+ - boję się zmarszczek.

4. Moje włosy to dla mnie świętość.

5. Jestem szczera, nie owijam w bawełnę i nawet jak nie mam racji to się do tego nie przyznam. Mama mówi, że jak się pomyle to mówię prawdę, a ludzie ze jestem jebnieta.

6. Podziwiam ludzi inteligentnych, z pasją, wrażliwych. Lubię słuchać, jakbym miała mieć faceta to właśnie takiego, który dużo mądrych rzeczy by mi mówił.

7. Nie wierzę w Boga.

8. Mam marzenia, że będę kiedyś sławna.

9. Mam problem z tym jak ktoś mnie nie lubi/ nie akceptuje ale to się bierze z problemów psychicznych.

10. Nie mam telewizora.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Od nienawiści do małych dzieci, jaką żywiłam te małe stworzenia jak większość nastolatków i młodych ludzi, w którymś tam momencie swojego życia, przeszłam do stanu, którym je całkiem lubię(z wyjątkiem Maciejki, ale już nie mam chęci go zamordować). Już mi nie brakuje ani cierpliwości, ani wyrozumiałości do opieki nad nimi. Idzie mi to różnie. Chociaż coraz częściej i coraz poważniej zaczynam rozmyślać nad tym, że w przyszłości chciałabym pracować albo z dziećmi, albo z młodymi ludźmi.

2. Dość często wykazuję się słomianym zapałem.

3. Większą frajdę sprawia mi: wyszukiwanie,porządkowanie różnych materiałów źródłowych, komponowanie tego w całość, wymyślanie całego konceptu i dopracowanie go pod wieloma kątami, z uwzględnieniem nawet najdrobniejszych szczegółów, niż sam proces twórczy.

4. Nienawidzę większości(czyli jest kilka wyjątków, które mogę zliczyć na palcach jednej ręki) zup.

5. Kiedyś byłam lub bywałam niewiarygodnie złośliwa i zarozumiała.

6. Nie znoszę wątków miłosnych w książkach, w filmach, czy w większości anime - jako główny wątek, jeden z głównych lub zbyt wyeksponowanych. Większa część mang(nie licząc tasiemcowatych serii), które czytuję to wszystkie shoujo, shoujo ai, yuri i nawet yaoi.

7. Mam problemy ze snem.

8. Gdy nie wydam kieszonkowego na książki, wydaje je w Smyku czy innym Toys R Us. Na zabawki. Dla siebie.

9. Wolę długie skarpetki zamiast stopek. Najlepiej z jakimiś "obciachowymi"(lub zajebistymi, jak kto woli) wzorkami.

10. Jestem uzależniona od Internetu i kofeiny(chwilowo).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Nie znoszę feministek.

2. Piję dużo kawy.

3. Nie potrzebuję snu, nie mam na niego czasu.

4. Nienawidzę, gdy ktoś robi mi zdjęcia.

5. Palę sporo i wkurwia mnie ostatnia kampania antynikotynowa.

6. Czasem nie mam sił.

7. Lubię kluski śląskie.

8. Nie toleruję patriotyzmu t-shirtowego.

9. Lubię piwo.

10. Częściej gram niż śpię.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Mam trudną przeszłość, dla wielu za trudną.

2. Lubie pić kawe.

3. Słucham dużo muzyki, kilka godzin dziennie, nawet w pracy, głownie metalowej.

4. Mam tatuaże.

5. Uwielbiam zwierzęta od domowych po dzikie, często je obserwuje jak czas pozwala.

6. Pisałem wiersze.

7. Poprzez akt apostazji straciłem dużo bliskich i znajomych. Ludzie traktują mnie jak czarną owce a mam w sobie bardzo dużo empatii. 

8. Kolekcjonuje płyty.

9. Lubie myć naczynia. Naczynioterapia.

10. Gdybym był milionerem, kupowałbym obrazy Beksińskiego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Raz na 2-3 dni zmieniam tepetę w telefonie. A częściej używam kalkulatora niż menedżera wiadomości tekstowych.

2. Mdli mnie na widok meblościanek.

3. Przechodząc jakąś grę (np. coś z The Elder Scrolls) zapisuję dziesiątki małych karteczek z rzeczami, które mam w tej grze zrobić. Zawsze staram się wycisnąć z gry jak najwięcej.

4. Kolekcjonuję muzykę na twardym dysku komputera. Moja winampowa playlista liczy 62114 pozycji.

5. Brzydzę się lewicą.

6. Mam konto na Wykopie.

7. Nie mam głowy do alkoholu, łatwo mnie upić.

8. Nie lubię chodzić w dżinsach.

9. Nie akceptuję swojego wyglądu zewnętrznego.

10. Panicznie boję się szerszeni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Mam dwa psy.

2. Rzuciłam pracę w państwówce, postawiłam wszystko na jedną kartę i rozkręcam swoją firmę.

3. Tworzę wspaniały związek ze swoim Lubym.

4. Kiedy siedzę sama w domu, to lubię dłubać w nosie.

5. Boję się motyli i ciem. Panicznie. Okropnie bardzo. W motylarni w ZOO w Poznaniu wpadłam w panikę.

6. Kieruję się w życiu zasadą "rób to, co kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia".

7. Niczego nie żałuję.

8. Robimy remont sypialni od września i mamy tylko zaklejone dziury.

9. Śpię bez budzika tylko w niedziele.

10. Kiedyś kupię dom na Dominikanie. Albo na Kubie. Whatever, byle ciepło było.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sama jestem ciekawa, jakie fakty wybiorę na 10 najważniejszych :D 

1. Kocham zwierzęta, szczególnie bliska jest mi herpetologia (ssaki i pająki też są spoko). Poniekąd wiążę z nimi przyszłość.
  2. Wolę dobre filmy niż książki. 
  3. Moim głównym celem jest dokładne poznanie mojej osoby i pogodzenie się z nią w stu procentach. Chcę osiągnąć taki totalny spokój ducha.
  4. Mam aktualnie 6 tatuaży na ciele. W planach kolejne.
  5. Nie znoszę małych dzieci i nie potrafię ich obsługiwać.
  6. Cenię u ludzi brak uprzedzeń, umiejętność obiektywnego (najbardziej jak się da) podejścia do siebie i wydarzeń, samoświadomość i (uprzejmą) bezpośredniość. 
  7. Uwielbiam alkohol i papierosy.
  8. Nie mam raczej żadnych fobii ani poważnych lęków.
  9. Jestem otwarta na ludzi, chociaż często zmieniam znajomych i nie lubię się przywiązywać (z wyjątkami).
  10. Nie lubię być uwiązana do miejsca, świadomość, że zawsze mogę wyjechać daje mi komfort psychiczny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Mam dwa koty

2. Nienawidzę historii, której uczą w szkole

3. Uwielbiam Hiszpanię i chcę tam kiedyś zamieszkać.

4. Kocham czytać kryminały i thrillery, romanse też, ale czytam je wyłącznie na Wattpadzie

5. Chcę kiedyś pofarbować włosy na czarno.

6. Marzę o zrobieniu prawa jazdy na motocykl.

7. Niemal każdy kto mnie spotka uważa mnie za uroczą, grzeczną osobę.

8. Kocham sporty i sztuki walki, co prawda trenuję tylko Krav Magę, ale w przyszłości chcę rozwinąć swoje umiejętności.

9. Na treningach część osób uważa, że jestem brutalna.

10. Chodzę do klasy mat-inf i wiele znajomych z innych klas uważa mnie za nudną osobę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz